Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
4. jún 2009

lubinka, tak to jo 😀

No zatím mám dole 3 kg, ale možná se mi třeba jen mění svalovina na tuk.... 😀 Já jim všechno, i když nemám chuť, tak se prostě donutím. Jím 6x denně 😖

zalia
4. jún 2009

dakujem mirush, tak si to skusim odsledovat a raz za den sup na to 😀

kleopatris
5. jún 2009

dobre rano babulky 🙂

ja mam za sebou noc 😠 som vobec nespala, nechapem, nemohla som zaspat, potom mi bolo horuco, potom zase zima a tak som sebou hadzala jak blba celu noc, takze dnes mam vybornu naladu a vyzeram jak prejdena traktorom a aj sa tak citim ....
a rano idem do prace a nejaky idiot si vrazi autom do stromu (tam kde je 50 mimochodom a nechapem jak tak zvladol zosrotovat auto) a cela cesta bola zasperovana a ja som tam cakala asi 15 minut, kym hasici odpratali ten bordel....ach jo super den, este ze za chvilu zacina vikend....

inak dostat to mam asi 14-16.6, takze este mam casu a casu....uvidim, ale teda priznaky nejake by som asi aj mala, ale nejako to necitim ze by som bola tehu, asi si len nahovaram, no necham sa prekvapit 🙂

tak vam zatial prajem pekny dnik

blondynka400
5. jún 2009

kleo, tak ať máš zbytek dne lepší.... 😉

Hm, tak to je jeěě fakt za dlouho, no tak uvidíš, budu ti držet palečky aby to vyšlo 😵

meleri
5. jún 2009

Kleo,

sou magori ti rakusani..a jestli je to pravda tak dobre jim tak! to maji za to ze nas okupovali; no vas spise Madari, ty taky moc nemusim to jsou takovi namyslenci. 🙄

jinak jestli mas takove tuseni no tak mozna jeste pockej a udelej test! drzim palce at uz mencky neprijdou.

ty jo lidi ja mam tricet pristi rok ale zatim to nejak neresim.. citim se furt na dvacet 😅 i kdyz dospet bych uz konecne mela ze kdyz mam to dite...

Mirusch;

uprimne ja ji taky nelitulu, zavinila si to castecne sama, barak ma cely proskleny, nema tam plot a kolikrat proste ani nezamyka takze muze byt spis rada, ze nevykradli jak rodice Lubinky; to je fakt sila tolik veci ukrast...lidi sou fakt hovada...

dik za povzbuzeni;treba fakt neco jednou najdu...

holky hlasi mi to ze za tri min to zhasne tak musism koncit at jeste omrknu maila...
kazdopadne preju pekny vikend! tady se ma ochladit tak snad se trosku projdem. odpo prijde kamoska tak jdeme na mensi vylet.
ahojte

lubinka9
5. jún 2009

caute,
hlasim zlepsenie nalady i ked pocko k tomu neprispelo.
upratala som cely byt, vysavala, umyvala podlahy, utrela prach a umyla kupelku..az ma krize bolia aka som bola usilovna.
potom mi zavolal moj chlap, ze ma vezme do nejakej restiky na veceru. 😵 Tak sa tesim, este sme takto neboli odkedy sme v DE.

kocky ste tu nejaka kto si mera/la BT? Pred ovu ma klesnut teplota alebo stupnut? som z toho jelen. Chcela by som od najblizsiej MS zacat merat, zdalo sa mi totiz, ze tento cyklus je anovulak 😒 Tak radte..

no a krasny vikend vsetkym.. 😵

simonecka91
5. jún 2009

Holky co to s vama je?? takove nalady takove stavy co se deje nejaka nakaza pres konika ci co 😀 vsechno klapne musime myslet pozitivne na me maji ti cinani nejakej vliv ty jo uz nechodim po parbach sedim doma vzdelavam se a zeru konfekty( takove ty bonbony s lakritz cesky je to pendrek) muj pritel mi je sice zakazuje ze mi poroste zadek ale kdyz me tak chutnaj no mnam 🙂

vcera jsem dostala od jednoho kamarada satek z praveho hedvabi...hmm krasnej 😵 dokonce mi i uvaril 😵

meleri tak uz jsem mu to zadala toz omrkne ceny parfemu a kdyz tak doveze asi si ho necham dovest taky ja jsem na parfemy ujeta 😵 😀 a potom chci povlaky na polstare ty jejich arabske zdobene temi penizkami a krasne barevne 😵 loni jsem od nej dostala sperkovnici vykladanou perleti no nadherna rucni prace 😵

kleo toz at se zadari, ja budu plodit potomka az bude rok prasete zase podle cinskeho kalendare, vcera mi vysvetlovali proc je v ten rok nejvice zen tehotnych 🙂

toz se tu mejte hezky 😵

lubinka9
5. jún 2009

simon a to bude kedy? ten rok prasata? 😀

kleopatris
5. jún 2009

ahojky 🙂

lubinka ja meram, ale este nie som velky odbornik 😅 myslim, ze ked mas ovu tak je nizsia a po ovu zacne stupat. neskusala si to zaznacit do tychto grafov: www.wunschkinder.net alebo www.fertilityfriend.com? tam to ovu vyznacuje, sice nie vzdy sa realne trafi....ale aspon na orientaciu mi to pomaha. Inak ja som mala minuly cyklus tiez anovulak 😒 takze asi preto sme snazili zbytocne

lubinka9
5. jún 2009

diky kleo, no kuknem tie stranky, vravim este som nezacala merat pockam na MS ale to je este dalekooo.

kleopatris
5. jún 2009

ja som ten prvy cyklus zacala merat az nejak v 17.den cyklu, aby som sa aspon trosku do toho dostala a mala porovnavacie hodnoty pre buducnost 🙂

zuuuzana7
5. jún 2009

ahoj zahranicky 😉

kleo ty zijes v rakusku? to som vobec nevedela 🙂 a kde?
ja som prisla z prace. doma nikoho manzel isiel opat lietat tak si dam kolacik nahodim sa a pojdem aj ja do ulic. aj ked sa mi velmi nechce, ale co stvrdnem doma.

u nas je dnes super pocasicko 🙂

schnucki ozaj ako drahy? co povedal vtedy lekar na tie jeho bolesti? reakcia z liekov?

simonecka aj ja chcem vediet kedy bude rok prasata. a aky je teraz rok podla cinskeho kalendara? ja som v cinskom kohut. ale aj by som povedala, ze ten popis do urcitej miery sedi na mna. a drahy zajac to je kombinacia ...

mirusch nejako som nic na internete nenasla ohladom toho caju. no ale pijem, pijem len nech pomoze.
no ale ja by som aj dazdovky jedla ak by to malo na otehu pomoct 😀 😀 😀 fuuuj bleeeee to fakt som myslela vazne ?

mirusch
5. jún 2009

Ahojte, hlasim, ze nestiham. Uf. A zajtra skoro rano ideme po Schnucki, tvrdi, ze je bezodna studna, do ktorej sa vela vojde, tak idem do nej hustit a stazovat sa 😀 😝

Len strucne. Lubinka, ja som merala par mesiacov, aj Schnucki meria. Hlavne musis merat v tu istu hodinu (rano), tym istym teplomerom a vyber si kde, najlepsie je v posve, to je najpresnejsie. A nesmies pred tym vstat par hodin, vsetko ovplyvnuje teplotu. Tie stranky su super, ja som si zapisovala grafy na obidve, pekne mi to kreslilo. Ta teplota pred ovulkou by vraj mala trosku klesnut, ale nemusi. Napr. mne neklesla a mala som ocividnu ovulaciu. Tak isto po ovulke, ked to stupne, moze po par dnoch klesnut a zase stupnut. Volaju to implantacny pokles, aj ked u mna implantacny nebol 😝

Simonecka, clovece, ty s tymi cinanmi... 😀 Ale ak to ma na teba dobry vplyv, tak len tak dalej.

Lubinka, sikovana si ty devucha. Ja som sa tiez dnes cinila, aj ked nie upratovanim. Stale ma tam strasi kopa zehlenia, nestiham 🙄

Zuuuzka, takze to som zvedava, ze dazdovky... 😀 Ok, tak ti hovorim, ze dazdovky zarucene pomahaju 😀 Das si?

blondynka400
5. jún 2009

lubinka, den před ovu by teoreticky měla stoupnout, pak klesne a zas stoupá, den den poklesu by měla být ovu (já to třeba tak měla koukni mi do albíčka). Ale je to teoreticky, prakticky je ovu poslední den nízkých teplot 😉
Kdyby si potřebovala ptej se, myslím, že se v tom dcoela vyznám 😉

Jo holky kdyby vás to zajámalo, tak v albíčku mám bříško, už nějak není úplně ploché jak bylo 😝 😀

kleopatris
5. jún 2009

zuuuuzija byvam kusok od Viedne v jednej blbej dedine 😀 a ty?

jeee blondy pekne brusenko, len tak dalej 😵

mirusch
5. jún 2009

Blondy, no teda kocula, ake spodne pradlo 😵 Pekne brusko mas, pekne. Ale ja mam vacsie aj bez tehu 😀 😝

blondynka400
5. jún 2009

mirusch, jen nekecej 😀
Aby jste neříkaly, že vám nic neukážu 😎

kleo, jak daleko od Vídně vlastně žijete?

lubinka9
5. jún 2009

blondy, v tom tvojom grafe sa nevyznam 😝 , tam kde sa pretinaju obe cervene ciary, tam si mala ovu?
moje nervy to je hotova veda 😀 to som teda zvedava..

kleopatris
5. jún 2009

byvame asi 15 km od Viedne, ja pracujem vo Viedni

lubi ani mi nehovor, ja som tiez este z toho jelen...meriam a meriam a aj tak moc nechapem 😅 aj tak teraz musim cakat a teplotky mi nepomozu 😒

lubinka9
5. jún 2009

ja som si teda toho precitala na internete dost ale cim viac o tom zistujem, tym som z toho sprostejsia 😀 Niekde pisu, ze pred ovu stupa teplota inde, ze klesa..tak jak sa v tom ma potom clovek vyznat.

meleri
5. jún 2009

holky tak teda nevim cose deje ale kamarad ma taky migrenu a do toho jsem mluvila s moji mamkou a uz tri dny po sobe ji taky ma..navic stava v noci....neni to tim uplnkem? to je dycky spanek nahovno...

Simonecko;

jo oni maji fakt nadherne veci....parfemy; sperky vsecko, teda povleceni nevim jak vypada ale jak to popisujes tak to musi byt nadherne...ty brdo to myslis vazne? tak to je super, jo tak mi pak napis kolik to bude stat...doporucuju od stejne firmy to Rasasi vonavka cose jmenuje Flowers; to je taky krasne ale uz je to vic evropske.....

holky tak dneska se mi podarilo synka uspat pred sedmou tak mam veget jdu se umyt poklidit a pak uz televiza... 🙂

kleopatris
5. jún 2009

no meleri aj mna uz napadlo ci neni uplnok, ja uz 3 noci poriadne nespim....ale myslim, ze nebol teraz az buducu sobotu tusim

lubi presne to nechapem, kazdy zdroj uvadza nieco ine, tiez som citala uz tolko materialov a aj tak neviem vela a nikdy si nie som ista, co co znamena 😒, ale teraz mi teplota stupa, takze ovu asi (dufam) bola 🙂

meleri
5. jún 2009

Kleopatris;

zrovna dneska mi kamoska rikala; ze miva kolem uplnku menstruaci a ja to tak mela taky pred otehotnenim; a pak mi rikala ale ze vetsina lidi miva kolem uplnku ovulaci...no ale smaly sme se tomu protoze buhvi jak to je... no a ja dneska zase spinim tak ze by navrat mencku po dvou tydnech....taky si to dela co chce; asi je to pekne poblble...

blondynka400
5. jún 2009

lubinka, jojo, přesně tak 😉 . Já bych nějaké stoupání nebo klesání neřešila, ono stejně žádán nefungujeme podle nějakých tabulek.... Takže poslední den nízkých teplot je vždycky ovu, to je hlavní pravidlo 😉

meleri, no vidíš, jak jsi dobrá 😀

blondynka400
5. jún 2009

Holky koukněte na http://merenibt.xf.cz/. to jsou podle mne nejlepší stránky na meření BT 😎

kleopatris
5. jún 2009

baby ja som prave objavila jednu zaujimavu stranku, ale neviem ci je pekna alebo uz troska moc....ale ja vam ju aj tak skopcim 😅
http://www.clinic24.eu/Video/kategoria/102/teho...
dost realne videa 😖

blondynka400
5. jún 2009

kleo, no zajímavé... 😝
Já jsem porod (myslím u lidí, jehňátek jsem odrodila spousty 😀 ) viděla jen jednou, když moje dobrá kamarádka potřebovala odvést do porodnice (manžela měla pryč) a pak mě nechtěla pustit domů a celou dobu jsem musela být s ní.... Ale byla to docela zajímavá zkušenost a každopádně se porodu nebojim, dá se to zvládnout 😉

kleopatris
5. jún 2009

no mna teda soklo, jak na tom jednom videu ten porodny doktor, podla mna dost surovo zaobchadzal s tym miminkom 😒
som nahodou na to narazila, tak som vam to musela hned sprostredkovat 😕

blondynka400
5. jún 2009

kleo, já se proto radši na tyhle věci moc nekoukám.... A zatím si žádná z kamarádek nebo známých na tohle niky nestěžovala. Spíš pak na špatné chování sester, že nepomůžou a tak.... 😖

kleopatris
5. jún 2009

no ale ja som si to nikdy nevedela predstavit a teraz uz viem 😀 nech aspon viem do coho idem 😝