Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzanka7117
3. aug 2010

@barbora87 pre mna tiez nic ine nemaju a neviem ci ma sef uz aj neodpisal.....dufam, ze nie, lebo ak by to nahodou nevyslo, tak by som bola rada keby ma vzal naspat, neviem ci by sa mi poadrilo najst inu pracu.....viem, nechcem tak rozmyslat, dufam, ze to nebude potrebne, ale musim e byt aj realisti a pocitat so vsetkym

meleri
3. aug 2010

zuzanko,

jako kdybych ještě neměla žádné dítě tak bych to snad přežila ty dvojčátka ale takto mám vážně strach...ale co se dá dělat! 🙂 o tom oleji omega jsem slyšela jen chválu určitě děláš dobře! a je ti jinak dobře? mě je tedkom trochu líp tak jsem se rozhodla že budu jíst zas zdravěji, jako zeleninka a tak....

meleri
3. aug 2010

zuzko ted to čtu s tím prázdným váčkem, to je mi moc líto ale třeba jsou to jenom poplašné zprávy a nakonec se všecko objeví tak jak má. 🙂

barbora87
3. aug 2010

@ivanajelinek jeee no ty si teda sikula 😉 ja sa teraz neviem na citanie sustredit 😅
no kupila som v tescu winnie pooh overalyna spanie ale az väcsie a potom bodycka a take teplacky...a v balikoch som mala kopu vsetkeho 🙂 musim niekedy pofotit
teraz som si nasla zavinovacku na nete uplne nadhernu

barbora87
3. aug 2010

@zuzanka7117 no mna vyhodit nemozu ale aby som nezostala bez penazi...asi by som sa hodila na pnku ale to neviem ci by ma tak dlho nechali...no uvidim...
hej chapem co myslis....

finfrle
3. aug 2010

@ivanajelinek Tady se nekdo ma 🙂 si cist v posteli!Taky lezim v pelechu,psala jsem seznam leku pro malou a pro me co chci at mi mama koupi v CR a posle.Je toho dost...ale radeji byt pripravena.
Bodycka pro malou s kratkym mam,budu je davat jako tilko a pak az dupacky.
Dnes mame polevku ze vcerejska a na druhe nevim,asi neco jo jednoducheho 😅 zatim jsem nad tim nepremyslela.

Zuzanka to verim,ze mas ted nervy napochodu...

meleri
3. aug 2010

vy se máte, já se tu hrbím u počítače, za stolem, do toho se pokouším obědvat, a dneska mě čeká žehlení...požehlím co půjde a zbytek manžel....🙂

blondynka400
3. aug 2010

@kleopatris tak my měli na dnešek noc už o něco lepší, budila se po 3 hodinách a i lépe usínala a ráno dokonce vyspávala...
Jojo, mě taky tak hezky spinkala, vstávala jsem jednou za noc a teď... Vždycky jsem si myslela, že čím je dítě starší tím lépe spí a ono je to u nás přesně naopak. Zrovna nedávno jsem četla v jednom chytrém časpose, že půlroční mimi by mělo vydžet spát celou noc bez přestávky, tak jsem se tomu jen smála 😝 😀
s těmo zoubky, raky jsme zvědavá kdy vyleze, už to s přestávkamá trvá fakt dlouho, to hodně špatné skoro měsíc, ale twedy je fakt, že přes den to už snáší docela v poho, ale dásničky má věčně nateklé... 😖
Zajímavá finta 😀

blondynka400
3. aug 2010

@meleri kdy jdeš k tmou doktorovy? 😕 Říkala jsi nějak tento týden ne? 😕 To víš jsem zvědavá jestli budeš mít ty dvojčátka 😀

meleri
3. aug 2010

blondýnko,

tak nám lezou špičáky, už jsou špičky venku, ale jsou jinačí než ostatní zuby, v těch dásních jsou strašně vysoko, fakt to vypadá zvláštně...a malý je teda pěkně nervní....fakt ty zuby....NIC MOC 😖 ☹ 😖

půl roční mimi celou noc! 😀 chachá....kdo jim to píše! ale taky jsem se s tím názorem setkala! no možná takové děti existují...

meleri
3. aug 2010

blondy,
jdu tam ted ve čtvrtek! dneska ráno sem si říkala, že třeba trojčata, to by byla taky dobrá sranda.... 😖 😅

blondynka400
3. aug 2010

@meleri jojo zoubky to je někončený boj... 😝
Hele z diskuze z únorovek znám jednu takvou, ale ta má holčičku od začátku na UM a ej fakt, že spí celou noc. Ale o nikom dalším nevím 😀
I to je možné,že by se embryjko rozdělilo. Tak ve čtvrtek, a dáš nám vědět, viď? 😵

meleri
3. aug 2010

blondy,
jo! je to strašné, někdo má štěstí že ty zuby vyrostou rychle, ale nám furt chybí ještě deset zubů...:( náhodou si myslím že třeba když už jí ty zuby rostou tak to u vás půjde rychleji!

no právě, dokážeš si představit to těhotenství...zase někde ležet...ale nebudu malovat čerta na zed...ve čtvrtek se to rozsekne...a i pak, není nikdy jisté jak to dopadne...těhotenství je nevyzpytatelné...

kleopatris
3. aug 2010

@blondynka400 ze tri hodiny spanku 😵 o tom sa mi moze len snivat...dneska v noci kazdu pol hodinu hore, o pol 3 mal uz rano....a dnes je tiez umrncany 😒 ked ho este zaockuju tak nemusim chodit ani spat 😀 zbytocny prepich 😝

meleri
3. aug 2010

kleopatris,

jejda.... ☹ to musí být náročné! at ho to conejdřív přejde!

kleopatris
3. aug 2010

@meleri urcite dopadne vsetko super, neboj 😵 budeme ti tu vsetky moooc drzat pasticky 😉

meleri
3. aug 2010

@kleopatris děkuju! no ale kdybych čekala tolik dětí tak si zas říkám že by mi bylo víc blbě! 😅
hlavně at se malý umoudří!

finfrle
3. aug 2010

Holky prave psala Emilka,docela ji zmaha jak pocasi tak vsechno okolo 😒 je moc unavena ale moc vas pozdravuje.Nema vubec cas vas prijit pozdravit alespon prezemne!

blondynka400
3. aug 2010

@meleri no manžel měl třeba první zubay až v 8 měsících ale vyrostli mu snad hned 3 najednou.. Tak si myslím, že to bude mít po něm, ona je celkově hodně po něm, víc než po mně...
nikde ležet nebudeš, budeš mít hezké těhu a užiješ si ho 😵
@kleopatris hm, tak vidím, že u tene změna spíše k horšímu... no já uvidímn, jerstli to u nás nebyla jen nějaká vyjímks, ale je fakt, že to očkování na to mohlo mít velký vliv.. Říká se, že 3 dny to tělíčko s tím bojeju, takže to by tak možná bylo, no uvidíme, jak dnes..
Jojo, to máš pravdu, proč chodit spát, zbytečný přepich 😀 😀
Uajímalo by mě, zda je to u vás zoubky nebo čím to je. Ale to se asi nedozvíme, proč nám tak blbě spinkají, co? 😕 ☹ 😀

finfrle
3. aug 2010

@kleopatris Ju to je mi lito.Ja nespim a to je v brichu co budu delat potom...
Snad to nejak odezni a zacne spinkat normalne.

blondynka400
3. aug 2010

@finfrle aa pročpak nespíš ty? 😕 Jen spi dokuď můžeš 😀 😀

finfrle
3. aug 2010

@blondynka400 Holka nevim proste to nejde...usnu a pak se vzbudim a nezaberu,chodim treba i na zachod dost casto a kdyz se mi nechce stejne koukam.....

blondynka400
3. aug 2010

@finfrle to jsem zvědavá, co budeš dělat, až budeš mít pořádné bříško 😀 Ale je fakt, že některé těhulky blbě spí ai dříve, než jim začně bříško překážet... 😔

zuzanka7117
3. aug 2010

@meleri Dakujem, stale ziskavam nove informacie z netu, co sa tyka toho vacku, velkosti a tak....a zda sa ze mam celkom dobre nadeje, tak som trochu kludnejsia, ale ved sa uvidi.....
@barbora87 tak to mas fajn, ze mas stalu pracu a nemozu ta vyhodit.....ja som zacala iba pred 6 mesiacmi.....ale nerozumiem, preco by ti nemali dat peniaze...ani neviem ako to tam u vas chodi.....

finfrle
3. aug 2010

@blondynka400 😀 ono uz prekazi 😀 co budu delat pozdeji vazne nevim asi ho dam manzelovi at si ho nachvilku nosi 😀

zuzanka7117
3. aug 2010

@finfrle to teda mam, ale snazim to brat s nadhladom,....cim viac dni ubieha, tym som nejaka kludnejsia, ani neviem ako to je mozne.....ale nervy budu v nedelu a v pondelok rano..... 😖

blondynka400
3. aug 2010

@finfrle aha, no já to beru podle sebe. V 28tt jsem vůbec nevěděla, že nějaké těhu bříško mám 😀 . Tak ho manželovy na chíli předej, on bude rád 😀 😀

finfrle
3. aug 2010

@blondynka400 Ten by se snazil malou vytlacit uz ji tu chce vozi a mit v naruci😀
No ja uz teda brisko mam po ranu neni tak velke ale vecer ty jo ohromne!
Spise me mala tlaci na takovych mistech ze bych nejradeji znasilnovala manzela 😀

finfrle
3. aug 2010

@zuzanka7117 Pak nam rozhodne napis at vime jak jsi na tom,ok!Jsme tu pro dobre i spatne zpravy ale urcite to bude vporadku! 😉 Zkus se rozptylit!

kleopatris
3. aug 2010

@blondynka400, @lubinka uz sa vam maly pretacaju aj z brucha na chrbat? ci uz som sa pytala? hm uz neviem...nas maly to ani len neskusa, proste huci dokial ho neotocim ja 😠 ale zacal robit sklapacky, to nechapem, k comu ma byt dobre...dvihne hlavu a nohy a tak kuka

@finfrle aspon ti spanok nebude tak chybat, budes uz natrenovana 😀 to ja som mohla spat furt jak tehu a aj jak netehu 😀 aj teraz by som mohla, ale neda sa 😒