Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
29. jan 2009

ahojik holky,
no vy jste se teda rozepsali 😀

simone koukam vasi to meli vesely, ale jsou zas spolu, spokojeny, .... to je moc dobre 🙂

holky ja taky rada ctu, ale moc jsem tu zatim nezacala, jen par veci do skoly a pak tohle .... takze neporadim ☹ .... ale mrknu na to co jste tu psali, treba me neco zaujme 😀

mamartinko ja jsem se taky po nejaky dobe zacala trapit, ze proc to nejde, a kazdy mesic byla z ms na prasky, ..... ono je ale lepsi to brat tak nejak jako nechat tomu prubeh, dokud nebudete vedet na cem jste nema cenu se trapit, ..... ja jsem to zacala resit s doktorama a beru to jako ze tomu nechavame prubeh, jsem sice nedockava, protoze ta nevedomost je dost nanic, ale nechci se kazdy mesic trapit, ze zas nic, .... takhle je mi fajn, jednou to prijde, a pokud bez pomoci, bude to uplne super .... ja tak nejak tusila, ze u nas problem bude

ale preju aby vam to klaplo co nejdriv 😉

mamartinka
29. jan 2009

schnucki dakujem.a v com je u vas problem.kolko mate rokov?

simone
29. jan 2009

mirusch,ja potratila loni a zjistila jsem to v 9tt.,kdyz jsem zacala krvacet a plod byl mrtvy uz od 5tt. Ale segre mimco umrelo taky v 5tt. a potrat ji udelali az v 9tt.,ze se to driv nesmi,protoze si nejsou jisti,jesti nejde videt srdicko a presnym starim plodu,tak cekala mesic,nez udelali uplny zaver. Oni u ni nevideli srdicko plodu,ale plod porad rostl.

Jo nasi jsou rozvedeni 2x.z toho tatka ma i syna z druheho manzelstvi,ale ted sjou asi spokojeni.

zuuuzana
29. jan 2009

no baby ... teda vy ste toho popisali ...

tak ja idem citat ... 🙂

mirusch
29. jan 2009

Zuuuzka, to este stale citas? 😨 😀

Simone, moja, tak drzim palce, nech je to teraz vsetko v poriadku. 😵 To jo, niekedy to odide samo, to je lepsi pripad, je rozumne cakat na srdiecko, tiez sa to da zistit podla klesajuceho hcg. Ale nema sa cakat dlho, lebo z toho moze nastat zivot ohrozujuca infekcia. Ach jo. Radsej o peknych veciach. Tesim sa na fotocku z tvojho ultrazvuku. Vypytaj si.

mirusch
30. jan 2009

Flakate sa? 😕 😝 Ja mam dnes oddychovy den. Objednala som si cez Premieru Mamma mia, o hodinu, pekne si to kuknem v originali. Tesiiiiiim. 😵

zuzka11
30. jan 2009

Dobré ránko!!!jdu dočítat ať můžu reagovat, dneska mám flákací den, poprvé za 3 týdny jsem doma!!!!tak si čtu, vařím ňamku a budu tu s váma!!!Doufám, že tu nebudu sama 😉

mirusch
30. jan 2009

Ahoj Zuzka, no ja si kuknem ten film a budem tu. Ja sa dnes tiez flakam. Len dufam, ze nebudes tak dlho citat ako Zuuuzka, ta cita hadam doteraz.... 😀

zuzka11
30. jan 2009

Tak konečně dočteno, kecalky 😀

Miri - moc díky za tip, zkusím tu naši knihovnu, mají docela výběr.........jenom jsem trdlo, vžycky zapomenu heslo,abych si tu knížku případně mohla objednat, když by teď nebyla.......jaký jiný cestopis bys mi ještě doporučila jako náhradní variantu???
Koukám, že jsi sakra pilná!!!!!Aj se učíš nebo učíš?????

Simone - já byla jenom v Anglii, londýn 1 den a pak Skotsko, ale Irsko zatím ne, mám tam schránku 😀 ale ty filmy - cestopisy a dokumenty, co jsem viděla jsou paráda!!!!!

mamartinka - mrcha vždycky zabolí, skoro každou jsem obulela, někdy lítostí někdy vztekem.......někdy to trvalo, ten splín hodinu někdy 10min, ale nikdy mi to nebylo jedno.......Ale jedno bylo společné - další den bylo vždycky líp, našla jsem si sportíky, zábavu a byla celkem OK......Moc moc na tebe myslím, ten systém je na palici....mám kamarádku v Hollandu ataky bojuje, bez 6x IUI se s ní nikdo nebaví, neudělli jim ani pořádný hormon.profil a spg........krize.......

Zuuuzka - nějak jsem to nenašla, jak ty ses vlastně dostala do té Vídně???? 😉

mirusch
30. jan 2009

Zuzka, nuz, keby nemali knihu, skus Hörbuch, on si to sam aj cita. Sice nie je tam vsetko, ale stoji to za to. Ja som si to precitala parkrat a aj vypocula, Hapeho tak ci tak mam rada. Nuz a ine cestopisy ... akurat slovenske. Od Borisa Filana - vsetky Tam tamy. Ja ho vidiet ani pocut fakt nemusim, ale knihy pise uuuuuuzasne. Vsetky som si kupila. Ma zaujimavy pohlad na veci. A otvara mi to oci, ked cestujem ja.

To fakt, ze ich nutia do IUI bez akehokolvek vysetrenia????? Ani len priechodnost vajcovodov, ci to vobec ma zmysel? No to je dobre na palicu, by som nenechala takto so sebou zametat.

zuzka11
30. jan 2009

Bohužel nemůžeš nic dělat - oni jí udělali profil, ale jen na estorgen, testosteron se jí zeptali jestli má hclupy všude možně, progesteron jestli špiní před MS....a bylo to, to je teda moderní medicína, co???tak si ho nechala udělat v ČR......ale manželovi udělali jenom počet avůbec ne kvalitu....takže má spermií OK - nižší průměr, podle nich to stačí, ale už nedovyšetřují........fakt krize...........a je otázka , jestli je vůbec na IVF doporučí, prý to hrajou na čas a že každý "časem" otěhotní....prostě škrti!

Díky za ty tipy...odpoledne vyrazím, teď se mi do té tmy a zimy nechce 😒

meleri
30. jan 2009

Ahojte holky,

tak vcera nam tchyne-svokra koupila papinak, teda ten velky hrnec, pry je ekologicke v tom varit, ze se usetri energie, tak to zkusim.

Taky mluvila o nejake kouli ktera pere pradlo, mate s tim nekdo zkusenosti? podle ni je to super, ze neni treba prasku..videla jsem to tady v tom nasem bio shopu, tak bych se poptala. ale zas cloveku chybi ta vune z vypraneho pradla...jo a misto avivaze pry ocet, tak to taky nic moc ta vune.

jinak holky s tou neplodnosti je to fakt zacarovany kruh nekdy..hodne z toho je i psychika, i kdyz se to nezda. je to fakt tezke, drzim palce vsem kdo se snazi, at se zadari! a do te doby si uzivejte spanku, pac nevite co vas pak v noci ceka za prekvapka...🙂))

jinak dneska se uz mooc tesim ze si zajdu do papirnictvi a taky do te knihovny... 😵

jinak jak je uvas, tady je teda krasne!

zuzka11
30. jan 2009

Meleri - tady je taky "krásně" - ani jsem ještě nevystrčila nos, a to se přemlouvám taky na tu knihovnu a poštu - mám tam balík......

O kouli jsem neslyšela, ale teď jsem rok prala v Missivě - nevím jestli znáš, kamarádka ji strašně vychvalovala....no a já....šlo to, ale když došla, tak jsem si koupila Palmex, prostě pere líp, chemie tam je, snažím se dávat málo a ne aviváž, ale je to teda rozdíl, hlavně na košilích......

meleri
30. jan 2009

Zuzko,

jo lenorum hnilibis? 🙂 taky me casto postihne...

Missivu neznam, co to je? bez chemie? ja peru ve fr. pripravku pro miminka, ale chemie tam taky je. Hodne lidi je proti avivazi. A co belidla? Ted to radsi nepouzivam kvuli malemu, jen pripravek proti skvrnam na hovinka...jo je fakt, ze moje veci jeste jakz takz, ale manzel se poti vic, takze nejake ekologicke prani kosil asi neni moc funkcni..

mytu mame brutalne tvrdou vodu, a pradlo je nekdy jak kamen, takze bez te avivaze nevim..

Mi to nejvic vadi v kosmetice, tak jsem uvazovala mozna zkusit tu bio..? je sice drazsi, ale jestli to tam fakt neni? Ja si dycky predstavim jak se to vsakuje do kuze, ty sajrajty v tom. Ale je asi bio jako bio. Ja videla krem v lahvi, vyrobeny nekdy v africe,nevonel, spis smrdel, stal asi 20 euro, ale zas sou to same rostlinky...tak nevim no...

zuzka11
30. jan 2009

Meleri, Miisivu prodávají i v Něměcku, nevím kde ještě, mrkni kdyžtak na missiva.cz, nebo com., teď nevím....a mají super bělící prášek na hovínka!!!!Já ho mám teda na normální skvrny, ale je boží!!!!!!

A kosmetika???Co zkusit Weledu???nebo Dr.Hauschka a Lavera?...myslím, že cenově to není taková pálka amají všemožné certifkáty........

lenorum hnibilis???Dobrýýýýýýý - to přesně mám 😀

mirusch
30. jan 2009

Zuzka, no ja by som sa teda na take smiesnosti vykaslala a riesila to fakt v CR. Uf. To som rada, ze som skoncila v Nemecku, fakt.

Meleri, o tej guli som uz pocula, ale nie vela. Ja by som sa na nu ale osobne nespolahla. Fakt, prasok je prasok, aj ked tam je chemia. Ja svet nezachranim, tak preco si zivot neurobit vonavejsi 😅 Inak, existuju este pracie - specialne orechy - tu to uz aj predavaju v niektorych obchodoch - staci jeden, dva a vyperie ako mydlo a je to prirodne. To skor to asi. je to dobre pre alergikov.
Inak, minulu noc sa mi snivalo, ze som v autobuse, vonku je nejaka roztrzka a som postrelena do praveho zapastia 😨

Aj tu je zatial krasne, modra obloha, aj ked rano bolo hnusne. rozmyslam, ci ist von....Ale je mi nejako smutno, tak neviem.

zuzka11
30. jan 2009

Smutno???? Víš z čeho??? nebo takový ten neurčitý smutek???

O ořechách jsem taky neslyšela, koukám, že jsem 100let za opicema........

Miri - oni to v ČR řešit nemůžou, možná až se tam jednou přestěhují, manžel je vázaný v Hollandu a hodně cestuje, takže se nejde přizpůspbit a známe MS, ta si nevybírá podle toho, kdy nám se hodí.........

meleri
30. jan 2009

Zuzko,

😀 je to tezka choroba...no snad se z ni dostanes... 😅

Ty jo, tak to omrknu, dik! na ty hovinka by se to hodilo! ja mam uz te chemie fakt dost...nejhorsi je, ze je to fakt uplne vsude..

Weledu teda taky neznam, no ja vim ze nemcko ma hodne veci z ceskem spolecne, ale tady je to fakt uplne jine..

Mirusch,

takove sny!! 😕 Neni nahodou ten uplnek, nekdo to psal..jak mame ty okenice zadelane tak prd vidim..

Jo ta koule pry je super, ale nevim, zas to stoji nejak 20 euro, a pak to clovek koupi a zjisti ze je to naprd...premluvim tchyni at mi to pujci, a uvidim..jo i o orechach sem slysela, ale ty jsou jenom na jedno pouziti? zkusim se preptat..

proc je ti smutno? ☹ tes se, zitra je nejpeknejsi den tydne, sobota!

Hele ja planuju ze nafoukam kolo a zkusim se projet, to by mi taky prospelo, do vedlejsi dediny a zpatky. 😀

zuzka11
30. jan 2009

Meleri, napsala jsem to špatně, je to Missiva, ne dvě i, ale s, sorry........A ta Weleda a ostaní podle mě mají taky zastoupení všude a jestli ne, tak si nakup zásobičku až budš v ČR, nebo ať ti ji pošlou!!!Jo ještě super a docela cenově přijatelné bio kosmetika pro mimi a dospělé je na www.nobilis.cz, z tou mám osobní zkušenosti a fakt super, ale na tu myslím musíš fakt do Čech, prodávají to třeba v Praze,na Můstku v metru, je tam bio obchůdek.......

Holky, kolo, krásně modrá obloha, kde to jste???tady je šedivo, mám od rána rozsvíceno abych něco viděla a zima jako v p..... 😒

zuzka11
30. jan 2009

Nedá se nic dělat, řekla jsem si, že ve13 vyrazím, tak jsu splnit slovo, tak za hoďku jsem zpátky....pokud nezmrznu......

meleri
30. jan 2009

Zuzko,

dik! ja jedu v kvetnu domu, tak se taky poohlidnu. tady taky maji hodne te bio kosmetiky, jen s tim nemam fakt zkusenosti.

no ja sem z Ostravy, a ani pres Prahu nepoletim, ale rovnou do Katowic..driv sem jezdila busem, a to do Prahy, a to bylo super, nekdy sem stihla i zajit na prazsky hrad! ja fakt Prahu zboznuju, je to krasne mesto...Mustek znam, tam se preseda na metro, ale to okoli moc ne..

aha, tak to si myslela ze srandy to pekne pocasi...
🙂

tak tady je fakt krasne, a dneska ma byt aji teplo, tak vyvezu aspon maleho ven..

mirusch
30. jan 2009

Meleri, tie orechy su len na jedno pouzitie, ale potrebujes len jeden alebo dva a predava sa to na kila, az take drahe to fakt nie je, v porovnani s praskom asi rovnako, opytaj sa na to. Je to asi tak velke ako vlasske orechy, ale hladke...neviem ako sa to vola.
Inak, skus Yves Rocher, ti maju bylinkovu kozmetiku. Ja zvyknem objednavat od miestneho bio sedliaka, oni aj dovazaju veci, co nedopestuju, zeleninku a ovocie. Maju aj kozmetiku, aj bio prasky, aj tie orechy, vsetko mozne, ale to je pre nas prilis drahe, obmedzujem sa na zeleninu hlavne a nejake ovocie.

Nuz a ja viem, z coho mi je nanic? Asi tak celkovo z mojej situacie, obcas to dolahne. A teraz mam migrenu raz za 2 tyzdne, cely januar bol velmi zly co sa tyka mojej hlavy, neviem co s tym. Predtym sa mi to pekne upravilo a zase. Mozno zo stresov. Strasi ma ta nova izba, neviem najst pracu...Ale kurnik sopa, ved svieti slnko, mam dve ruky, dve nohy, tak o co mi ide 😠 No ale komu sa mam vystazovat, ked sa manzelovi, tak len skonstatuje, ze zase Weltschmerz a tym to pre neho hasne. Chlapi .... ☹

mirusch
30. jan 2009

Zuzka, no ved to slnko dojde aj k vam o chvilu, rano bolo aj u nas strasne hnusne. Posielam........ 😵

kitten
30. jan 2009

Caute devcata! Mame tu dnes tak hrozne pocasi, takze misto zdravotni vychazky oxiduji tady 😀
Mirusch - Mama mia je hrozne srandovni, hlavne kdyz slysis ty herce zpivat. Hlavne Pierce Brosnan a Colin Firth me dostali 😉.Uz jste nekdo videli Valkyrie?Co na to v Nemcich rikaji?

Meleri - Co kosmetika Avene nebo origins ci lush. Od Weledy objednavam po internetu - maji i francouzskou webku (hlavne je dobra mesickova mast pro deti - na prdelku a krem z ruze je hrozne uklidnujici na pokozku). Asi to pravdepodobne vis, pokud beres zelezo - zlepsi se ti vstrebavani kdyz to zapijes pomerancovym jusikem a snis neake jidlo (na lacno prichazis o zinek) a hlavne to neber s mlecnymy produkty, protoze pak prichazis o calcium. Jinak postnatalne by ti doktor mel udelat pravidelne testy na krevni obraz.

Zuzko - Gratulujuuu!8tt, uz jsi mela nejaky ultrazvuk, nebo budou cekat az do 12 tt?

Schnucki - nedocitala jsem celou diskusi, ale drzim palce at doktori brzy zjisti co pro vas mohou udelat...Holt nekteri lidi potrebuji trosku pomoc a jednou to musi vyjit! 😉

schnucki
30. jan 2009

teeeeda vy jste dneska pilny, jdu vas docist, uf 😝

jinak mamartinka, me je 25 a pritelovi 30, u me to budou asi hormony a myslime si, ze i jeho bojovnici nejsou uplne ok, ale to se dozvyme az na dalsi navsteve CAR, byli jsme tam zatim jen na prvnim pohovoru kde nam vzali hned krev

jdu vas docist

schnucki
30. jan 2009

takze, jak tu resite praci prasky a tak, tak teda nemam paru, nejak ty znacky neznam 😖

mirusch a co ze mas splin? .... skoukni ten film, pak ti bude hej, narehnis se u toho 😀

meleri jak bylo na kole? Ja taky rada jezdim na kole, ale nejdriv si tu musim nejaky koupit 😝

zuzi byla jsi v te knihovne? a co jsis vypujcila?

kitten ahooj, dekuju, ja jsem tak nejak smirena, ze to u nas asi bez pomoci nepujde, netrapim se s tim, hlavni je, aby to nekdy vubec klaplo a mimco bylo zdravi .... vam uz se to blizi vid, 🙂

kitten
30. jan 2009

ahoj schnucki - vsak na kazdeho prijde rada, uvidis! Zatim, uzivejte jeden druheho, protoze cim vice se plodnost zacne resit tim vice je to jen jakoby o biologii a hrozne to vse stresuje, tak to alespon bylo u nas. Chodite do CARu v Nemecku? Ja byla vcera u porodni babky a ta naznala ze by to mohlo byt jeste 3 tydny ☹ Nevim, nevim - myslela jsem ze budu mit tak 3 kg baby a zatim to vypada, ze chce jeste v brisku tloustnou. Je to k neuvereni, jak se v tom poslednim mesici pribira... 🙂
Kolovani v Nemecku je super - hlavne tam mate spoustu cyklostezek...Tady v Anglii je to o hubu...na silnici. Jsou tu dobre off road stezky na horska kola 🙂

zuzka11
30. jan 2009

Holky já se asi loučím - teď jsem nakoukla, manža obsadil počítač a teď je na WC 😀 A na víkend jedeme pryč, takže se ozvu v pondělí a těším se na novinky!!!!

mirusch
30. jan 2009

Tak som zase tu. Zlepsila sa mi trosku nalada, aj ked to najprv vyzeralo dost brutalne. Sli sme do cestovky spytat sa na listky do USA. Najprv do tej, kde chcel manzel, aj ked ja tam stale citim nejake negativne energie...proste sme nadiktovali datumy a ja som ocakavala, ze ten pan zacne tukat do pocitaca a da nam moznosti. A on povedal, ze nam zavolaju v pondelok, ze co nasla centrala 😠 A ze ked nebudeme suhlasit, tak zase ten isty proces. Tak ma to nasralo a trvala som na inej cestovke (manzel nasraty) - tam, kde byvame a kde chodim objednavat vikendove pobyty. Nadiktovali sme datumy, dievcina zacala tukat do pocitaca a ... o 10 minut sme mali vyslednu verziu nasej okruznej jazdy, 6 letov a super cena. Tak to ma potesilo, ratala som o 600 EUR viac 😀 Kupene, teraz uz len dufat, ze vsetko bude ok.

Kitten, nuz, 3 tyzdne, to pojde aj do 4 kg, budes mat slonika, chi. Ja som mala 4,3 kg!! Nezabudni nam hned dat vediet.
Mamma mia bola fasa. Teda, ak clovek ma rad Abbu a Grecko, lebo pribeh vlastne nic moc. Ale pohodicka. Ten druhy film nepoznam.....

No, to je fakt, ze v DE maju prepracovane cyklotrasy. Len musim nieco urobit s bicyklom, neda sa mi dofuknut zadne koleso, tak neviem, ci manzel nieco vymysli. celkovo mam tie duse nejake naprd. Ach jo.

Schnucki a ty v com peries? Ja som mala oblubeny Ariel - tekuty, momentalne som na granulovom Persile. Ale neviem, ci som spokojna s vonou. Asi sa vratim k arielu.

Idem sa navecerat, este kuknem.

mirusch
31. jan 2009

Na ale baby 😕 A ja ze diskutujete vo velkom a vidim, ze sa mozem tak zvitat sama so sebou 😖