Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
18. mar 2009

Zuzka, s tím testem vím, že to byla blbost, 11 DPO a ještě odpoledne... Je to na dlouhé povídání, prostě jsem trubka. Dneska mám vůbec blbý den, tak to k tomu tak nějak patřilo... 😒

No myyslím že by se Mirí měla zítra vrátit 😵

zuzka11
19. mar 2009

Trubka nejsi....jen tě chci uvést do normálu 😀 Vždyť vš, že ti to moc přeju....s tím blbým dnem máš asi pravdu, já ho skoro celý prospala, odpoledne, pak přišel manžel, povídali jsme si a v 9 jsem už zase usnula na gauči, pak se ve 12 jen přesunula do postele, holt jsem zábavná holka 😀

Miri - tak se ukaž, jsme zvědavé na novinky!!

blondynka400
19. mar 2009

zuzka, no my jse se stačili ještě navečer pohádar, zas kvůli takové kravině. Ale pak jsem to vyřešili 🙂 . Trubka jsem, vím že je to nesmysl, postěn nevím co mě to popadlo.... 😀 . Měli jsme docela hezký večer, akorát celý v AJ a to dá docela zabrat, zvlášť když každý mluvil úplně jinou angličtinou. ale vypadá to, že bych tu mohla mít další kamarádku, což je super 🙂

A jak jsi na tom dnes ty? 🙂

Miri, kde jsi? Čekáme 😅

zuzka11
19. mar 2009

Já jsem celkem v pohodě, chystám se odpoledne ven, pokud zase neusnu, taky trochu Nj, teď jsem měla prací dopoledne a trochu ukízecí....docela pohoda....jenom máme jet koncem dubna na zlatou svatbu babi a dedy, dali to v Luhacovicich, na cely vikend a strasne se netesim.....a do toho jsme dostali nabidku na super akci presne ten vikend 😠 Bohuzel, bych asi byla mrtva kdyz bych neprijela.......uplne mamosypky jak mi vsichni budou chtit hmatat na bricho - nesnasim to uz predem, blbe kecy co mam a nemam, musím a nesmim......

Vecery v Aj znám, dost vycerpavajici, hkavne pro me ta skotska.....nebo od asiatu......super ta kamoska!!!!!At to klapne! Co máš dneska v plánu ty???Noha pořád blbý , vid?

blondynka400
19. mar 2009

Pročpak se netěšíš? 😕 Jo už mi je jasné proč... Hold se budeš muset obrnět trpělivostí no...

No noha už je lepší. Přemýšlím jestli mám jít cvičit, co myslíš? Po tom včerejší experimentuv tělocvičně.... 😒
Jo jinak se teplota vrátila na 37,1 a je tak o půl stupně výš než normálně v tento den cyklu... Fakt to nevypadá, že by Ms měla přijít, ale třeba klesne skokově, víš jak to chodí.... 😉
Jinka ani dnes nic v plánu nemám, nic se mi nechce, akorát pak budu muset jí na nějaký větší nákup, skoro nic tu už nemáme....

mirusch
19. mar 2009

Caute 😀 Uz som na prijme. Idem docitat, co ste popisali.

blondynka400
19. mar 2009

Je mirusch ahooooj, konečně 😵

schnucki
19. mar 2009

ahojik holky,

nejak mi neslo se prihlasit, proto se hlasim az ted

vitam mirusch 😀 .... tak prehanej 😀

blondy ja bych s tim testem taky pockala az na vikend nebo do pondelka, nedelej unahleny zavery 🙂 .... s tim cvicenim bych asi taky pockala ..... jinak studuju germanistiku s pedagogikou, v cechach jsem studium prerusila, ale budu ho ukoncovat, vracet se tam uz nebudu, takze nema cenu ho mit preruseny 😀

ahoj zuzi, teeeda ty jsi spac 😀 ale je to dobre, potrebujes silu za dva 😉 ..... ja se ti nedivim ze se moc netesis, myslim ze nebude od veci dat najevo, ze ti to je neprijemny, to musej pochopit .... budeme na tebe myslet 😉

mirusch
19. mar 2009

Tak som tu a kde ste vy?? 😕
Blondy prosim ta, co to vyvadzas 😨 Davaj si na seba pozor, aj keby si nebola tehu, tak bolest pri cviceni nie je bohvieco. Ale samozrejme si nemyslim, ze sa nieco stalo, mala by si to ale s cvicenim obmedzit, kym si nie si na istom a bez bolesti. Moj nazor. Drzim palce, nech je buduci testik pozitivny 😵

Zuzka, ako? Aj ja by som rada videla brusko? Neposles mi nejaku fotocku mailom? A nie ste nahodou na Skype?

Schnucki tak ako? Uz si volala kvoli vysledkom? Mala si dnes, nie? Som zvedava. Kedy dojdes na navstevu? Mala by si najneskor buduci tyzden - kvoli syru.

A Kleopatris je na dovolenke, vsak? A kam sli? A Kovkov? Uz sa neukazala? uf.

Ja som stale unavena, vcera som rano cestovala do BA, potom navsteva jednej konikovskej babenky s nadhernym babatenkom, potom let, prileteli sme o jedenastej vecer, potom 2 hodiny busom a este taxikom a doma som bola o druhej rano. Tak som si dlhsie pospala. Dnes idem k Dr. kvoli tym bolestiam, som zvedava, kam ma posle. A potom ideme vyspovedat kamosov grekov, co boli v USA. Uf. A zajtra uz ucim, ale chcela by som konecne ist do fitneska, ked uz si ho platim 🙄

mirusch
19. mar 2009

Aha, uz ste tu 😀 Ja idem do sprchy.

blondynka400
19. mar 2009

schnucki, no dřív než v neděli si ho určitě dělat nebudu (tedy jestli do té doby nepřijde MS a nebo neklesne BT)... No nakonec jsem se rozholda že cvičit půjde, ale jen se tak lehce protáhnout a tak....

To máš zajímavý obor. Oná já právě přemýšlím hned po škole jsem začala dálkově dělat doktoranské studium u nás na fakultě. Mám udělané všechny zkoušky a odučený daný počet hodin (to je u nás podmínka), ale nemám dizertačku. Tedy mám asi prvních 10 stránek, ale prostě to nějak nemůžu dopsat, navíc bych k tomu musela začít dělat výzkum a tady ty možnosti prostě nemám, ale zas mi je to líto to jen tak zahodit, zvlášť když bych na to teď čas měla... 😒 Pak by mi zbývaly jen zkoušky a obhajoba, což je brnakčka 🙂

Takž si v nemecku začala studovat úplně od začátku? 😕

blondynka400
19. mar 2009

mirusch, tak to docela chápu, že jsi unavená. A jinak bylo vše ok? 🙂

Jinak to víš no, hold jsem měla asi blbé období, tak uvidíme, snad se to zlepší.... Slibuju, budu na sebe dávat pozor, ale já už jsem hold taková a občas mi to moc dobře nejde, no ☹

Jo holky mámle bych zapoměla, celý příští týden budu slaměná vdoda 😢 , tak doufám, že mě trošku podpoříte, budete tp tu asi docela náročné.... 😒

schnucki
19. mar 2009

mirusch pristi tyden bych mohla v pondeli dopo , v po odpo jedu k rodince a budu tam az do patku, takze bud po nebo pa dopo 😅 .... jsem rada ze sis to uzila, ale ta cesta, uf ..... dej pak vedet co ti doktor povydal

jinak jeste jsem nevolala, cekam az se pritel zbudi, ... nevim jestli mam volat bez neho, ale spis necham zavolat jeho, jsou to jeho vysledky 😀

blondy ja si myslim ze by byla skoda to zahodit a nedodelat, zvlast, kdyz mas vsechny zkousky a hodiny a tak, mluvila jsi o tom s manzelem? treba by se nejaka moznost nasla, jak to dopsat i s tim vyzkumem ..... jojo, zacala jsem tu studovat uplne od zacatku, jinak se to nedalo, a jelikoz tu chci zustat, a chci mit nekdy dobrou praci, vrhla jsem se na to 😀 .... stejne jsem vzdycky chtela studovat, tak co 😀

zuzi jak se mas ty????

mirusch brisko bylo kouzelne

blondynka400
19. mar 2009

schnucki, ale nám je prozradíš ne? 😉
Jo ví to, řekl mi že je to moje věc a jak chci. tak ono k práci mi je to k ničemu, tam spíš potřebuju MBA, to mám v plánu od léta. Ale i tak je mi to líto to nechat. Mám na to ještě tři roky, pak mi vše propadne... Fakt nevím jak bych to udělala, já si odtud nemůžu odjet jen tak na 2 měsíce (ne že by tu sám nevydržel, o to nejde 😀). Každopádně se to pokusim jetšě nějak vymyslet 😎

Jinak souhlas, bez školy je to špatné 😉

schnucki
19. mar 2009

dneska jsem doma, takze tu budu viset s vama, dokaz nepadnu unavou 😀

jasnacka, jakmile je budeme vedet, sedam a pisu 😵

zkus to jeste promyslet, opravdu by to byla skoda .... to budes pak studovat v cechach??

letim zehlit 😝

blondynka400
19. mar 2009

jé dneska máš volno ? 🙂

Chci slyšet samé dobré zprávy 😵

Už zas žehlit? 😕 Ty sand neděláš nic jiného 😀

Já vím, ale uatím moc východisek nevidím. A bohužel ten výzkus na tohle už musí být pořádný nejde to ošulit jako diplomka 😒
MBA je dálkově, tzn. víkend jednou za dva měsíce (alespoň to co jsem si vybrala já) a většina věci je jinak online po netu, i nějaké zkoušky a tak. Takže je to absolutní pohoda. Jen je to celé v AJ, a na dva roky to stojí přes 400 tis. 😝 , ale hold to potřebuju .... A je to klasicky řešeno česká VŠ jako partner zahraniční VŠ, tak jak všechyn MBA... 🙂

schnucki
19. mar 2009

bohuzel jo, v pondeli jsem vubec nic nestihala, tak zehlim dneska 😝

aha, tak to je trosku blby, clovek by i rad poradil, ale ja nevim jak ☹ .... takze budes studovat v italii? no ja bych to v anglictine nezmakla, odbiv 😵 .... takovejch penez, panejo, ale takhle na dalku to del spousta lidi, urco to zmaknes 🙂 a kdy se na to vrhas??

zuzka11
19. mar 2009

Blondy - souhlas, jsi si zacvičit, ale spíš protáhnout, břicho bych veyneachla a dala zadek, stehna. atak......teplota vypadá dobře, budeme držet palce.......

K tomu srazu - já iim můžu dát najevo, ale bohužel nároz nejmladšího člena rodiny se nebere a všichni mají pocit,že jsem malá holčička, které se musí kecat do života, proto se netěším........strašně moc ne...... ☹

Miri - super, že jsi tady.....to cestování museloi být náročné.....dneska si dej pauzu, jenom příjemné věci, ať se dáš dohromady.....

Schnucki - taky žasnu - zase žehlíš????Jsi dobráááááá.

blondynka400
19. mar 2009

schnucki, semestr začíná od září. Už jsem přijatá, kortá jem to o rok odložila. No co půjde tak po netu v Itálii a na zbytek budu létat do čech, stejně tam jezdím docla často... Ono to jinak než v AJ nejde. Ty to máš zas v nemčině, to jeto samé, ne? 😉 Hold tyhle profesní studia jsou drahý, když za něco stojí, no 😖

zuzka, jsem ráda, že jsi mi to odsouhlasila 🙂.
Tak to prostě pusť jedním uchem dovnitř a druhným ven a hlavně se se nerozčiluj, mysli na Gyroska (jestli jsem to zkomolila tak se omlouvám) , nemá cenu s rozčilovat 😉

schnucki
19. mar 2009

to mas pravdu blondy, ja to mam v nemcine 😀 .....

zuzi to ti verim ze se netesis, ja tyhle reci nemam rada a nemam rada kdyz se mi nuti nazor nekoho jineho, ja si ho rada poslechnu, ale kdyz to tak delat nechci, nemam rada kdyz si to nekdo prosazuje 😠 ..... kazdopadne se pokus jak pise blondy jednim uchem tam a druhym ven, pokus se moc se nerozcilovat ..... mysli na neco hezkeho ..... jsme s tebou

zuzka11
19. mar 2009

Schnucki což o to, já si ho taky ráda poslechnu, ale když se na každém setkání opakuje pořád to samé, tak mě to sere, pardon........oni neberou, že řeknou svůj nároz a jí si to sama přeberu a udělám si na to názor, oni nutí pořád ten svůj......

Blondy - nezkomolilas, Gyrosek je správně 😀

Holky, nutně potřebuju jarní boty, nemáte tip na zančku? Chci podpatek,ale ne obr a ne úzký......je těžké něco sehnat.......

blondynka400
19. mar 2009

schnucki, pro mě to bude jednodušší že já už měla VŠ v čechách, scie to tak původně nemělo být a ale po prváku nám to prostě změnili a buď přijmi a nebo si jdi jinam. Klasika 😖

zuzka, je to jsem ráda, že jsem to nezkomolila 😅 . Boty jsou vždycky problém, máte ten někde značku 5th Avenue? Já mám jejich boty hrozně ráda, jsou kvalitní a za docela rozumné peníze...

zuzka11
19. mar 2009

nevím o ní, ale taky je mám ráda, měla jsem od nich dvoje a vydržely strašně dlouho a byly super.....dík, žes mi to připomněla, zkusím googlit......

blondynka400
19. mar 2009

U nás je v jednu dobu prodávali i v Deichmanu (jestli to píšu dobře)., a ten je německý ne? Mohly by mít stejný sortiment...
A ještě mě napadla značka Lasocki, tu mám taky moc ráda 🙂

zuzka11
19. mar 2009

Díky, našla jsem jeden obchod, ale je mužský 😕 tak uvidíme....deichman zkusím vyhledat, tak normálně nechodím....a ta druhou značku neznám, mají většinou svoje obchody, nebo i taky někde jinde? jako deichmann atd.?Moc díky...

schnucki
19. mar 2009

zuzi ja te chapu, ..... ono je to s nima tezky, snazej se pomoct ale neuvedomujou si, ze tim cloveku spis ublizujou ☹

zuzi s botama ti bohuzel nepomuzu, ja podpadky nenosim, nakupuju v daichmannu 😀 maj tam hafo sportovnich bot a bot co nosim ja, ale maj tam i hodne bot s podpadkama, ale jaka znacka nebo kvalita, to bohuzel nevim ....

blondynka400
19. mar 2009

Já tam normálně taky nechodím, ale jedno jsem čekala na kamarádku na Andělu hned u, nějak nešla tak jsem se podívala dovnitř, no a oni tam měli mojí milovanou značku 🙂. Já je mám ráda v tom, že i když jsem si třeba koupila s vysokým podpatkem, pořád se mi v nich krásně chodilo a neboleli mě z nich nohy....

Lasocki má většinou svoje obchody, viděla jsem jeden i tady v Itálii, tedy ne jen viděla, hned jsem si tam jedny koupila 😝

mirusch
19. mar 2009

Fiiiha, ale pisete... Ja som sa okupala, oprala, idem to este vyvesat, vybalila, najedla 😀 Som unavena ako kon, celkom sa cudujem, lebo som spala 7 hodin. Hm.

Nuz, ja stale rozmyslam nad nejakym studiom na stare kolena 😅 Kedze s mojim vzdelanim vela sanci nemam, ale my skor potrebujeme prijem a nie davat peniaze na studium. A navyse som nic nenasla, co by mi vyhovovalo, teda denne studium uz nechcem, bud dialkovo alebo vecerne. Este je moznost tej skoly na dialku, myslim ILS sa vola, ale aj to stoji 3-4 000 EUR, no neviem. Ale vzdelanie je dobra vec, to kazdemu schvalujem 100%.

Zuzi, s rodinou to je tazke. Nastastie ja nemam taku rodinu, ani manzelovu, co by ma nerespektovali, no a tych par reci zvladnem. Niekedy staci povedat jasne svoj nazor a stat si za nim a nedat im sancu manipulovat s clovekom. Ale nepredpokladam, ze ty si svoj nazor povedat nevies, vyzera to ako problem u ostatnych ludi a viem, ze castokrat s takymi nehne ani vybuch ☹ Skus si stat za svojim a vyslovit aj tu vetu, ze si prosis viac respektu. Ktovie, ci by to na nich nezaposobilo. Proste nechodit okolo horucej kase a rovno im to povedat. A ze si nezelas to alebo hento, lebo ty sa vies o seba postarat. Lenze ... hm, mozu sa urazit a uz ti nepomozu. No je to na ... pip. 🙄 Musis odhadnut tu spravnu mieru. A ked nepomoze, tak sa len usmievat a mysliet si svoje. A prekriz si ruky alebo nohy, aby ti nebrali energiu 😉

Topanky....ja mam najradsej kvalitne tenisky. oblubena znacka Reebok. Ale najnovsie mam hnede Adidas a su super. Na podpatku nemozem, inak by som bola Eifelovka nad mojim manzelom. A tiez by ma brutal boleli nohy. Vela chodim. Isto, ze mam aj poltopanky, ale vsetko take makkucke pohodlne.

mirusch
19. mar 2009

No a teraz ked som tu, tak nikto 😀 Klasika. Idem o pol hodinku k Dr. a potom frcime ku grekom.
Dosiel pred chvilou manzelik, ani sme spolu neboli a nehovorili, iba co v noci predrapil oci a potesil sa. No tak sa konecne mohla zatriast zem 😀 😝

schnucki
19. mar 2009

tady jseeeem .... takze tam pritel volal, v pul 3 a rekli mu, ze laborka podava informace mezi pul 1 a 2h, takze budeme volat zitra nanovo, ohlidam si cas 😀 .... jinak se truhlik riznul do nohy, neni to moc hluboky, ale trochu rozstepeny, takze jsem se rozcilila, chvili tu pobihala nastvana a zitra jdem k doktorovi at se na to mrkne, jestli to neni potreba zasit, sam o tom premyslel, tak jsem mu jen napomohla 😀

mirusch myslim ze nejaka vecerni skola by nemusela byt spatna, a zkusit studium na dalku, ono to asi nejde u vseho cid ..... a co by jsi chtela studovat??

zuzi jsi chytra holka a vis co je treba, takze si mysli co chces a pokud nic nepomuze, nech je vykecat, usmej se a udelej si to jak ty chces 🙂