Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
27. mar 2009

Blondy, ja viem, ze som to spominala. 🙄 Prave preto mi to nejde do hlavy. A spomenula som si az teraz. Na take veci nezabudam. Hm, uz som jednou nohou v hrobe asi. 😝 😖
Vsak ved ano, ale zase cakat ako tajtrlik... Inak v DE, ak neprides na termin bez zavolania vopred, tak ti to mozu dat k uhrade. Ale ja verim, ze mi nedaju, ved su mi uz ako rodina 😀 A lekarka rozbila mojmu muzovi ako decko hlavu a jej otec mu ju musel zasivat 😀 .... to moj drahy rad vytahuje, ked nieco 😀, oni sa poznaju od detstva.

schnucki
27. mar 2009

to jo, ta zmrzka co jsem mela s miruch, byla vynikajici .... proste lahoda 😵

blondynka400
27. mar 2009

Já jsem se přece neopila 😕 . Měla jsem jen malinkou hladinku 😀 .
Máš pravdu, nad italskou zmrzlinu není a to i tehdy když si jí koupíš v obchodě vaničkovou. A s tími kornoutky máš prravdu, žádné otřené kopečky jako všude jinde 😀

blondynka400
27. mar 2009

schnucki, no já mám víno hodně ráda, jiný alkohol ani nemusím. ale v poslední době jsem tohodně omezila. Teď jenom jak jsem tady sama, jinka bych si ho neotevřela....

Míirí, já si mylslím že to bude ok, hold stane se. ale tedy s tou úhradou to je drsný
🙄

mirusch
27. mar 2009

Oj, Blondy, na tu prvu pravu taliansku mam take dobre spomienky, sme boli na zajazde a zastavili sme na par hodin v Rimini. Bol vecer, teplo, vyzuli sme si s kamoskou topanky, dali zmrzku - jedla som ju asi pol hodinu, obrovska porcia - sadli na fontanu, okoloiduci poznamenal bella, bella...Jeeej, ja chcem ist do Talianska 😝

blondynka400
27. mar 2009

mirusch, tak přijeď 😀

mirusch
27. mar 2009

Ok, uz letiiiiiim 😀 Otvor okno 😝

blondynka400
27. mar 2009

Ok, ale dej bacha na mříže, jsou dost tvrdé 😀

schnucki
27. mar 2009

ja jsem se posledni dobou naucila pit stricek, vinko s vodou .... kolikrat me cisty porazi 😀 .... ale sem tam si dam i neco jineho,

joooo, to jsem taky v italii zazila, moc si toho nepamatuju, byla jsem mala, ale to jak vzal tu zmrzlinu a proste ji na ten kornoutek placnul, a rychle tala, jsem ji nestihala slizovat 😀

blondynka400
27. mar 2009

Tak střik já nemusim, to je jak vypláchla flaška 😀 . Já hlavně mám výdrž, klidně dám 2 lahvinky a opilá nejsem... Ale to už je dávno, teď už fakt skoro nepiju 😉

Hele nedělej mi chutě, nebo já snad půjdu do mrazáku. Dokonce mám doma i kornoutky. Zmrzlina chutná lépe, když se líže než když se jí lžičkou... 😔

mirusch
27. mar 2009

Schnucki, strik 😠 Ja sa na to hnevam, lebo ak vino, tak treba vychutnat. To nie je od smadu. Ja som s vinom robila a pamatam sa, ako som raz doniesla fakt drahe vino a spolubyvajuci si ho chceli zriedit vodou, tak som flasu zobrala. Nic nedostali.

blondynka400
27. mar 2009

Mirí a jaký máš názor na houbu (červené s kolou)? 😀

schnucki
27. mar 2009

ja ale nemicham zadny drahy vina, u reku jsem ho taky nemichala

cerveny s kolou jsme driv sem tam taky pili 😅

mirusch
27. mar 2009

Blondy to je to iste 😀 Aj ked priznavam, chuti to dobre 😅 Teraz to uz nepijem, ako som spominala, radsej sa cervenemu vyhybam. Ok, ak je to lacne vino....ale kvalitnejsie by sa urcite miesat nemalo! Minule som citala pravidla ohladom vina, ked je clovek na navsteve. V ziadnom pripade miesat, lebo co ak hostitel vyhrabal kvalitne drahe vino....to by ho museli asi vyniest na nositkach 😀

mirusch
27. mar 2009

Schnucki, ved by ta aj hnali 😀 Aj ked by ti to asi namiesali (si host), ale krvacalo by im srdce. 😀
A si predstavte, ze na vyske som mala colu s vinom a niekto mi do toho este nalial fernet. No, chutilo to vyyyborne, ale to bolo asi prvy a poslednykrat, co som sa musela pridrzat steny 😅 Proste, chodba bola nejaka kriva.... 😖

blondynka400
27. mar 2009

schnucki, já si právě pamatuju, že to jsme hodně pila za mladých let....

Mirusch, já víno nemíchám ani s vodou, ani s kolou, mám ho ráda jen tak.Přeci si nebudu kazit tu jeho chuť, ne? 🙂

schnucki
27. mar 2009

ja jsem se o tom jednou bavila s moji mamkou, takze vim, ze vinko smichat muzu, doma, pokud neni drahe .... a micham ho jen doma, pokud jsem u nekoho a nabidne mi vinko, reknu si o sklenku vody a piju sem tam vodu ze sklenky 😀

blondynka400
27. mar 2009

mirusch, tak křivá chodba jo? 😀 . No mě zas jednou chlapi schválně přilévali do šampaňského vodku. Ono když to tam dáš vesprávném pomětu a do pravého šampaňského, není to poznat. No měla jsem jí pak jak vidle 😀

schnucki, no já si myslím že člověk by měl pít věci tak jak mu chutnají. A to jestli to je nebo není košer je jaksi jedno. Ale tedy je pravda že kdybych ti nalila nějaké drahé dobré víno a ty jsis to dolila vodou, asi bych tě zastřelila 😀

mirusch
27. mar 2009

Blondy, moja rec 😉
Schnucki, tak, tak, dobre robis.
No, moj manzel sa ulozil do postele, co nechapem, pretoze stale tvrdi, ze je vikend a pred polnocou sa do postele nejde, aj keby uz od osmej spal na gauci 😀 😀 Tak pomaly pojdem aj ja. Este pocitam. Dobre sa s vami kecalo 😵
Stale sa nemozem spamat z toho, ze som zabudla 😖 Dufam, ze zaspim. Ach jo.

mirusch
27. mar 2009

Schnucki pozor! Verim tomu, ze Blondy ma zbran....minimalne kudlu, to uz vieme 😀

blondynka400
27. mar 2009

mirusch, no jo, ale s tou se nejdřív zabodnu sama, takže to je pohoda 😀
Hezké sny a nelam si s dneškem hlavu.... Jo hele ten tvůj manžel je tedy taky dobrý 😀

schnucki
27. mar 2009

ja ti verim, musim priznat, ze kdybych nekoho pozvala, koupila kvuli tomu drahe vinko a bylo smichano s vodou .... no nevim

😀 neboj, ja to micham fakt jen doma, kdyz jsem tu sama nebo s pritelem 😀

mirusch jestli uz jdes spinkat tak dobrou noc 😵

mirusch
27. mar 2009

Blondy, veru je, on je niekedy pripad, fakt 😀
Skusim nejako zrelaxovat, aj ked sa poznam, odfuknem si, az ked budem mat odpustene a novy termin 😝

Dobru noc vam prajem. A nekecajte velmi, aby som nemusela zajtra vela citat 😉 A dufajme, ze aj Zuzka sa zase ukaze. Pa.

blondynka400
27. mar 2009

schnucki, a kde máš vlastně troho tvého skoromanžela, že se tady s námi takto vykecáváš? 😕

Zas objektivně, co by člověk mohl, jen vím že příště bych se na něj vykašala, kouipla mu krabicák a bylo by 😝

schnucki
27. mar 2009

je v praci, mam ho vecer doma jen v sobotu a nedeli, jinak jezdi ☹

to jo, nejake levne by dostal ...

blondynka400
27. mar 2009

Hm, tak to máš taky nic moc, co? 😔 A to jeudí jenom po německu nebo i mimo?

schnucki
27. mar 2009

da se na to castecne zvyknout .... nechce to jezdit do konce zivota, tak se tim uklidnuju 😀
ma pevnou trasu tady po nemecku, 4 hodiny tam, 4 zpet .... vyrazi kolem paty z domova, mezi 6-7 vyjizdi a vraci se tak kolem pul 5 domu

blondynka400
27. mar 2009

Takže přes den je pak doma? Zvyknout se dá na všechno, já ho měla fakt v jednu dobu dost často pryč a myslim si, že je to na jednu stranu i dcoel výhoda. Já si prsotě neumim představit, že by mi chla oxidoval každý večer doma 😀

schnucki
27. mar 2009

jojo, pres den je doma, vetsinou vstava tak kolem 2h, takze se vydime, .... i kdyz ne tak casto to vypomaham u rodinky a az mi zacne skola, tak se uvidime tak 2x do tydne .... vyhodu to ma, ze se vzdycky tesime na vikend a uzivame si ho

a ten tvuj kdyz neni na cestach tak je ale vecer doma, nebo ne? a co vubec dela? nejak mi to uteklo 😅

zuzka11
27. mar 2009

Tak baby vy me tady tak pomlouvate🙂))Nevite ze cerna barva dela zazraky??

Jinak foto foceno teste predtim nez jsem ho sem dala, takze odpoledne??,Miri fakt chces i detail?🙂))

Jinak jidlo - jsem ted fakt horna, ziju snad jen abch jedla, ja se na nej vzdycky tesim jako mala....a ta nutela padla skoro cela, najdenou, az mi pak bylo blbe 😖

Stehna azadek citim protoze se nevejdu do kalhot, znate ten pocit, kdy je to proste navic....a tohle je jeste povolene navic, jak jsem byla zvykla behat, tak ted to vsechno povolilo...ale neda se svitit.....

Schnucki - spagety a zmrzka? Vzdyt je patek, je treba si ho uzit!!!

Blondy - chilli kolecka? Tak to koukam jako puk, co to je? da se to koupit i u "nas" nebo jen u "vas"?

My ted dokoukali Milk...meli jsme od kamarada DVD.....