Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
20. apr 2009

Tak mailík byl odeslán, holky, máte to tam 😎

zuuuzana7
20. apr 2009

schnucki och je mit to luto. bol to urcite pre vas sok. ale nadej na prirodzene otuhu tam predsa je. tak len pekne vitaminy papat a sup sup.
schnucki je to v nemecku podmienka byt vydaty-zenaty na podstupenie ivf? teda nemyslim tak podstupenie ako preplatenie ivf fondom?

a co skola ? ako prebieha ? neas nahodou teraz skuskove obdobie ?

no teda mirusch ty muzi su asi vsetci na jedno kopyto rovnaky... len ich dotlacit a dotlacit k cinu 🙂

blondy nieco mi uslo ? nadejna tehulka?

zuzi nejak v auguste az. sestra stavia mimo mnichova dom a mal by byt o tom case hotovy tak by som jej radasla pomoct. jeminenko to by bolo fajn "live konikovske stretko"a kde inde ako v cudzine hi hi hi

baby co vymienate za foto? hi hi hi je tu hodinka foto s autogramiadou?

ano mirusch niekto z nas musi tu temu opat zacat. a kto iny opat ak nie zena.
a dnes som skrz tolkeho jerneho naladovania mojho tela chcela, ale drahy schladil. prisiel z prace a pytam sa : " uz si tak skoro doma? " a on: "hej vsetci sli stavat bociana kolegovy sa narodila dcera. " a ja : " a ty si co nesiel stavat". on : " aj som chcel, ale ... som si to premyslel" ... a uz bolo dopovedane.

pretoze je to opat dokazanie toho, ze on to robi kvoli mne aby ma nezranil. psychologia je tazka matematika hi hi hi. muzi muzi a este raz muzi

mirusch
20. apr 2009

Blondy, este nemame .... 😕 dala si v mojom maili podtrhovniky? Nie pomlcky?

Zuzi, teraz som si vsimla 😅 na akych miestach si ty bola! 😨 No, musim porozmyslat, ci sa s tebou este niekedy budem rozpravat 😝 😀 Fiiiha.

blondynka400
20. apr 2009

zuuuzana, no nevím, spíš myslím žře ne..... 😖

mirusch, vydrž, to víš mé připojení není až zas tak úžasné..... Jaké pomlčky? 😕

ladybird.....
20. apr 2009

Ahoj holky 😉

mirusch
20. apr 2009

Zuuuzka, tak to mas pravdu. Muzi su muzi. A muz je diagnoza 😀 On to vie, ze ta tema sa musi konecne doriesit a dopovedat. A pokial deti nechce, mal povedat na zaciatku 😠

Jasne, foto s autogramiadou, chi. Nech vieme ako vyzerame, nie? No, neviem, Zuzka v auguste ide uz domov a zaroven rodi...Nemozes skor? My k nej ideme v juni, teda asi, ked mi konecne odpovie na moju otazku 😉

Blondy, stale nedoslo, dobre si si napisala adresu? Inak, neviem aky mas mail, ale ak mas slovenske centrum, tak z toho maily neprichadzaju...

zuuuzana7
20. apr 2009

ale blondy ten graf vyzera velmi nadejne. takze ziadne vesanie hlavy.
drzim palceeeeeeeeeeeeeeee

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, proč slovenské 😠 😀 . Mám české centrum..... 😀 Já to okopírovala, z toho, co jste mi napsali.....

ladybird, ahoj

mirusch
20. apr 2009

Blondy no v mojom maili 😀 Niekedy tam ludia pisu namiesto podtrhovnikov pomlcky. A ja som extra, mam podtrhovniky. Ale cakam.

Ahoj Pavla, uz ste obedovali?

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, aha, já to překopírovala, přeci to nebudu psát ne? 😝 😅

mirusch
20. apr 2009

Blondy, boze, ja uz blbnem. Ach jo. Takze predsa len centrum. Tak to mi nikdy nedojde. ☹ Neviem preco, ale od nikoho co ma centrum mi neprechadza mail. Napisem ti este jeden, skusis?

mirusch
20. apr 2009

Budem pisat ceskoslovenske a hotovo 🙄

lubinka9
20. apr 2009

no tak to mi zas nejak zblbol net, ja kukam, ze nikto nepise, tak som restartla comp a vy ste uz zacarbali dve stranky! Je to mozne? a ja, ze mam reciii, hadzete tu pismenka o dusu a o pol desiatej sa uz budete lucit ako vcera 😀
ake fotky? koho? aj ja chceeeeeeeeem
a blondy, co nas tolko tahas za nosy, mozes nam to na rovinu povedat, ze si tehu 😉

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, nene, žádné československé 😀 . Jen buď lepší než němci 😀 . Tak mi písni ještě jiný, ju? 😉

zuzka11
20. apr 2009

Miri otazky jsem prehlidla, sory, je tu asi zaplava.....zatim nevi, ted o vikendu ma sqauashovou kvalifikaci , salsi vikend basketovou, tak pak......

Zuuuzka - srpen? o je.......bud budu velryba, coz asi jo, nebo uz budu v CR....ale treba to stihneme......bylo by to super!

Blondy tesim se, ze dostanes tvar!

Miri ja psala ze muj manzel je o 4roky starsi, je to dost? 😉 Blondy ma starsiho, ale nevim o kolik, bud nepsala,nebo jsem zapomnela . to spis🙂)))

ladybird.....
20. apr 2009

Blondi,Miru Ahojky 😵

Miru, Tomik uz jo ja jeste ne

zuuuzana7
20. apr 2009

wou baby uz v juni hmmm to musim prerokovat. tak pockam na naplanovany vami termin.

ved prave mirusch, ale on si asi myslel, ze tie deti doslova prichadzaju s bocianiom. on tvrdi, ze deti chce ale vie si predstavit aj zivot bez nich. a ma proste pocit, ze sa vo mne este ukryva dieta a ze to nezvladnem. neviem do dnes na za klade coho, ale asi ma on tak vidi. fakt je, ze rada minam. alebo lepsie povedane doprajem si ale aj on si dopraje samozrejme ked niekto zarobi trojnasobok mojho platu tak jemu na ucte minus nevznikne no ale mne ano. co mi vsak nevadi kedze viem, ze sa to vianocnym a dovolenkovym platom stale uhladi. fakt je ze mi vycita ze nesetrim. ved viete vsetci melu o nejakej krize a je vravim prd je a nie kriza niekde tie peniaze predsa musia byt a niekto to musi stale davat do obehu no nie ? 😀

zuuuzana7
20. apr 2009

ahoj ladybird teda ten vas maly ma nadherne oci .

baby a kde mate tie fotky? aj ja chcem vidiet ...

blondynka400
20. apr 2009

lubinka, ale já fakt nejsem 😢

zuzka, tobě mailík došel? 😕 Abych měla tvar 😀
Jinka myslím že jsem psala.... Je o 15, ale vzhledově tak sotva o 5 a chováním tak minimálně -15 😀 😀

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, tak to máš v tom druhém mailu. Dej vědět prosím 😉

mirusch
20. apr 2009

Lubinka a ja ze kde si zdrhla 😀

Zuzi, tak ked budes vediet, tak daj vediet, ale ten prvy vikend junovy asi nemozem...

Aha Blondy to bola s tym starsim manzelom 😅 boze, ja asi starnem ci co. Ale co, mam narok, ved som tu najstarsia...

Pavla, tak teda dobru chut ti prajem 😉

Zuuzi, ja obdivujem tvoju trpezlivost. S tym mojim tiez treba mat, ale asi by som ho nakopala niekde, kde to velmi boli a potom by uz nemusel mat starosti o deti 😠 Drzim ti palce. A tie peniaze nemate spolocne? A na co setrit, pride devalvacia a vsetko je v tahu. My setrime, iba v ramci moznosti a potom z toho ideme na dovolenku.

ladybird.....
20. apr 2009

Holky moc dlouho jsem nepobyla ale mali ze dneska nejaky tired takze porad rve ale nechce spat myslela jsem ze ho dam lehnout a usne ale ne rve jak tur tak se ho pokusim hodit do kocarku a pak se kdyztak stavim 😠

mirusch
20. apr 2009

Blondy, pisala si, pisala, len ja som zabudla, ze to si ty pisala, ale uz si vzpominam 😀

Zuuuzka, fotky su na maili 😕

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, já si myslím, že na tohle se nedá zapomenout. 😀

mirusch
20. apr 2009

Ved jo, jo 😀 Moj je o 18 rokov....Mail dosiel-tak len aby si vedela, ze s centrumom je problem a nie kazdemu mail dojde ☹ Dosli maily dva, ale len jedna fotka - krasna nevesticka 😉 😉

mirusch
20. apr 2009

Pavli, oki-doki, tak ho tam proste hod a hotovo 😀 Pa.

zuuuzana7
20. apr 2009

baby vy tu s foto napinate 😀 ukazte pochvalte sa aj nam 😵

mirusch ty sa mi races. to by bolo hi hi hi. ty si zena cinu. hmmm mam pocit, ze ta tuzba je niekedy silnejsie ako vsetko ostatne. len neviem ci neskusa moju naivitu ... ale ako to ma clovek vsetko vypatrat ... a hlavne on je presvedceny ze to pojde prirodzene ... asi je aj on lekar len o tom neviem.

zuuuzana7
20. apr 2009

ale na akom maili? na vase privatne maili.

alebo si to mozem tu na koniku kuknut.

vsak aj ja rada pridam len povedzte ako

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, jak ti došly dva? 😕
Já tady moc fotek nemám, v podstatě vše máme v čechcách....
Já tedy s centrumeme problém nemám 🙂

mirusch
20. apr 2009

Zuuuzka, poslem ti do IP link na moju stranku, ok? A vazne - ja keby som vedela, ze chlap nechce mat deti, tak si ho ani nevezmem. Je to tak. To, ze my deti mat nemozeme je proste fakt, to je o inom. Skusili sme, nedalo sa. To beriem. Ale ak by sa so mnou takto hral ako ten tvoj.... 😠 😠 Ale samozrejme, nebudem ti do toho kecat, kedze nepoznam ani jedneho z vas poriadne. Co tak dat si nejaky termin - ze teda ok, rok pockame a budeme na to kaslat a potom skusime? My sme to tak mali. To mi rovno povedal a tak sme to aj spravili. Ak nechces s nim hovorit, tak mu to proste napis. A ak ani po roku nic, tak si najdi niekoho, kto si ta bude mozno viac vazit a bude chciet aj dieta. Moj nazor. Isto, ze ma nemusis brat za slovo.