Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
20. apr 2009

Schnucki, aj tebe dobru nocku a pekne snicky.

Idem sa aj ja s vami rozlucit, lebo tu stvrdnem na celu noc 😝 Takze vsetkym dobru noc. Dnes som si s vami vyyyyborne pokecala, tesim sa. Zase nabuduce. 😉

blondynka400
20. apr 2009

schnucki, dobrou noc 😉

mirusch, a ty máš neměcké jméno nebo máš obě? 😕 Tak to víš no, v našich krajinách na to lidé nejsou zvyklý....

zuzka11
20. apr 2009

Vsechny uz jdete spat? Sakra prace a me se nechce...... 😝 Tak dobrou a zitra cus!

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, dobrou....

Zizka, já tu ještě asi chíli budu, nějak se mi nechce spát....

mirusch
20. apr 2009

Blondy, mam len nemecke. 😉

blondynka400
20. apr 2009

mirusch, myslela jsme si to 😉

zuzka11
20. apr 2009

Blondy ty mas zitra tßestovaci rano nebo nemas test a budes pres den kupovat.....

blondynka400
20. apr 2009

zuzka, musím koupit. Tady není lékarna na každém rohu jako v čechách.... 😒

zuzka11
20. apr 2009

tak budu drzet palce! tady to maji i v drogerce, vyhoda....ale zase drahy, teda proti CR, tam jsou dobre i za 30 Kc 2 ks......

blondynka400
20. apr 2009

zuzka, tak to tady ani náhodou.... Tady jsou také dražší, nejlevnější tak 5 EUR. Zítra zakoupím, to není problém 😀

zuzka11
20. apr 2009

Presne, tady taky tak:((( Moc na tebe myslim....koukam ted do ruznych temat, je tu toho toliiiiik

blondynka400
20. apr 2009

zuzka, jojo je.... Já koukám na nějaký film a netík mám puštěný jen jako kulisu. Prostě neumim děalt jen jednu věc.... 😔

blondynka400
20. apr 2009

No půjdu pomalu spát, jsem hrozně navená, i když zas najednu stranu se mi nechce. To zas bude noc 😝

zuzka11
20. apr 2009

Taky mam jeste pustenou telku, ale je to nejaka nova verze Talentovaneho pana Ripleyho, ale blba 😖

Taky se asi pomalu budu chystat, ale taky se mi nechce.....

Rano mame rozhovor s pani majitelkou 😝

blondynka400
21. apr 2009

Ahoj holky,
tak hlasím MS nikde a BT se drží. Hold asi budu muset vyrazit pro ty testíky 😀 . Ale velkou naději tomu nedávám.... 😖

lubinka9
21. apr 2009

blondy, tak nas uz nenatahuj, vsetky sme zvedave. Tak sup sup pre testik a testovanie online. 😀

blondynka400
21. apr 2009

lubinka, no nejdřív musím jít cvičit a pak tady najít lékarnu,tedy vím o jedné, ale je poměrně daleko 😀 . to není jak v čechách, kde je v každém obchodním centru....
A i tak testovat budu asi zítra 😉

zuzka11
21. apr 2009

Blondy pak že já napínám s fotkama, ty máš BT vysoko už takovou dobu a taháš nás za nos! Zítra držím palce! 😉

U nás setkání s paní majitelovou odloženo na pátek, tak jsem dopolko stihla učení, knihovnu, nákup......jak se máte vy?

mirusch
21. apr 2009

Ahojte.
Blondy, testuj, testuj 😉 Snivalo sa mi, ze si mala // 😕

Baby, ja som dnes objavila Ameriku 😀 Kupila som vakuove sacky, no a ups....zrazu mam miesta a miesta 😀 😝 Clovek by neveril ako sa vedia 2 periny alebo 2 vankuse scucnut na tenky platok. Tesim sa. Mohlo ma to tiez napadnut skor, vsakze 🙄
Takze dnes som scucavala ostosest, teda veci, co sa uskladnuju na dlhsie, trosku potriedila nejake veci a tak.

Zuzi a o com sa s nou chcete rozpravat?

zuuuzana7
21. apr 2009

blondy aj ja, aj ja som zvedava 🙂

mirusch
21. apr 2009

Zuuuzi ahoj, ako? Dala si si vcera vinko? 😀

Tak mne zase dorazila MS o 3 dni skor ☹ No co uz, tak ju budem mavat castejsie...

blondynka400
21. apr 2009

Zuzi já nikoho za nos netahám ☹ , říkám vám pravdu. Testy jsem nakoupila, tedy 2, tak to snad bude stačit, ty nejdražší co měli 😀. Testovat ale budu určitě až zítrq, jestli BT vydrží....
Jinak už jsme se na ten příští týdne objednala, celý den jsem se tam nemohla dovolat, fakt by mě zajímalo, co tam dělají 😠
Co vůbec musíte s paní majitelovou probrat? A co pračka? Už funguje?

Mirusch, a máš kvalitní? Ono se totiž dost často stává, že to vydrží jen tak 14 dní měsíc..... Tedy ty máš ale sny 😀

Tedy holky vy jste zvědavější než já 😀

mirusch
21. apr 2009

Blondy, to fakt len tak kratko vydrzia? No ak ano, tak to pekne pojdem reklamovat ☹ Nuz, jeden stal 2 EUR, co az take lacne nie je, sa mi zda. Su hrube, tak uvidime...
Jasne, ze sme zvedave, kazda tehulka je tu vitana 😉

blondynka400
21. apr 2009

mirusch, no ona záleží na tom, jaké koupíš.... Já je používám, tedy používala v čechách, jinka bych se do bytu asi nevešla. Měla jsme jedny z čech, byly dost drahé, ale byly super, pak mi přivezla tcháně z německa a ty právě ucházely. A co jsem sylšela tak víc lidí s tím má problém. Prostě to nechce šteřit a koupit kvalitní, proto jsem se ptala 😉 Jenom 2 EUR? 😕 Jak je máš velké?

To mi je jasné, ale já si asi ještě počkám.... No ale uvidíme zítra 😎

mirusch
21. apr 2009

Blondy, no tak si ma teraz vystrasila ☹ Ved uvidim. Budem verit, ze vydrzia, ak nie, tak sa poobzeram po drahsich 🙄 No, oni su z Aldi, tam byvaju take specialne ponuky a mam s kvalitou dobre skusenosti. Budem informovat.

blondynka400
21. apr 2009

mirusch, tak to jsem neměla v úmyslu.... Spíš jsme to písla pro info 😉 . Ono neznamená dražší=lepší. Sna budou ok 😎

kleopatris
21. apr 2009

booze babulky, snazim sa docitat a furt nie som na konci ☹ jeden vikend tu clovek neni a vy sa zrovna tak rozbehnete 😀

blondynka400
21. apr 2009

kle, ahoj holka. To víš no, zrovna jsme se rozkecaly 😀

mirusch
21. apr 2009

Kleo ahoj, nuz, vcera tu bolo veselo, to je fakt, len pekne citaj 😀 Co mate nove?

Blondy, neva, uvidime 😉

kleopatris
21. apr 2009

no tak zareagujem este k tym menam. Moja sestra ma Valeriu, tam je aj to "r" a toto meno sa velmi paci a tiez ich nie je az tak vela a ja som od mala chcela Viktoriu 🙂, ale tu uz mi manzel zatrhol 😀

no nove mam vysledky....takze furt tam mam nejake tie cudne bunky, ale lekar, ze to nevadi, ze sa telo s tym isto samo vysporiada a ze mam pre istotu zase o pol roka prist a na planovanie a pokusanie sa o babo to nie je problem. takze cisto teoreticky by sme mohli zacat. lenze ja som pocitala s tym, ze budem brat nejake lieky a tak a tak sme si naplanovali ten koncert MJ v londyne a ja sa bojim ako tehula lietat a koncertovat 😒 takze az leto to isti.....vy by ste sa ako rozhodli? radsej pockat alebo je to pohoda lietat s mimcom v brusku?