Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

simonecka91
29. máj 2009

hehe tak spatna nalada me uplne presla nevim proc ale z niceho nic je to pryc 😀

luby ty se drz tak bud je ti spatne bo je ti spatne a nebo jsi v tom 🙂

ja ted mizim kouknout na pokoj od kamose 🙂

toz papa

meleri
29. máj 2009

Ahojte holky,

kde je Blondýnka? Nejela náhodou do česka?

Schnucki,

dík..🙂 jo už se těším půjdem spíš ale ve středu na to plavání kojenců..jaksi mám poprvé strach s ním sama jít do většího bazénu...
a jak jde to učení? asi blbě v létě, co...

Simonečko,
to nejsi sama. přitom je pátek a měly bysme mít radost, že je volno..

Lubinko,

jestli jsi neměla tu migrénu? Já to mívala dříve v pubertě, začínalo to tím že sem normálně neviděla, prostě slepota a různé rudé kruhy a pak bolest jak sviňa a končilo to zvracením...bohužel co na to můžu poradit je prášek, a pak zatemnit pokoj...myslím že se to dá už slušně léčit, ale přeju ti, aby se ti to už nevrátilo!!

holky jdu se umýt a pak už snad spát..

lubinka9
29. máj 2009

ahojte,
simon, no tehu urcite niesom, to je 100% 😉

meleri, ono sa to urcite este vrati. Ja tym dost trpim, i ked toto bolo troska ine. A Blondy je v CZ

zuzka, ono nenechat rozbehnut sa lahko povie, mna v noci uz ta bolest hlavy zobudila a hned som si dala tabletku ale po par minutach skoncila v kanalizacii 😝

boli sme sa s drahym prejst, urobilo mi to dobre i ked stale mam rozhojdany zaludok a cely den som na diete. Uvidime ako zajtra.

simonecka91
29. máj 2009

luby ty jo to ti nezavidim to jsem jeste nezazila jej musim zaklepat na drevo!!

meleri ja uz mam dobrou naladu me to nejak preslo 😀 jinak ja mam volno furt if po.nebo pa.me je to jedno 🙂

jdu jeste pokecat s cinanami 🙂

tak papa

lucylulu
30. máj 2009

ahojte je to tu odost lacnejsie mam 2 sestri ktorym stale nieco posielam v poslednom case skor poslu objednavku na nejaku tu vec ako sa ma opytaju ako sam 😀 simonecka ....... a kam do usa letis? som rada ze mas lepsiu naladu mne sa nalada vzdy zlepsi ked je piatok vecer koniec tyzdna . schuncky..... spravne si to zratala je to 9 hod 😉 pracujem hlavne ako nanny a staram sa o americke domacnosti 😀 meleri .......ak chces poradim ti nejake stranky kde nakupovat 🙂 lubinka dufam ze ti je uz lepie bolesti hlavy mavam tiez casto ale zaludok do toho to musi byt katastrofa ☹

angi1707
30. máj 2009

☹ ahojte baby,mozem sa k vam pridat?pred mesiacom som mala missed v 13tt,ziadna sranda to nebola,tak zacnem s vami odznova.uz ani neverim,ze sa to niekedy podari

zuzka11
30. máj 2009

Dobré ránko!

Angi - jasne, pridej se! 😉 Je mi to moc lito............

Lucy - ja chci takyyyy internetove obchody 😀

I u nas blba nalada presla, ja jsem sla spat strasne brzo, ale i kdyz jsem byla hodne unavena, tak jsem nemohla zabrat a prekazovala jsem se na posteli.... 😖 A dopodlene balime a jedeme smer dovca🙂)))

Meleri - bazenu se neboj, chodila jsem s malym 7mi mesicnim mimcem od kamaradky - prihlasila se a pak nemohla kvuli zanetu, ja maleho hlidala, takze me znal a bylo to uplne v pohode! Nestyda - furt mi sundaval vrsek od plavek🙂)))Takze radim - jednodilne🙂)))

Schncuki - preju hezky vikend, snad bez uceni a s pritelem, nebo to uceni aspon omez, at se mi nezblaznis 😝 jak pise Meleri, v lete je to pakarna........

Luby - super, ze te to preslo....ja vim, ze rada byla naprd....sama s tim mas nejlepsi zkusenosti a nekdy se proste neda delat nic nez to odtrpet 😢

lubinka9
30. máj 2009

ahojte,
uz je to OK, dnes rano som sa v poho naranajkovala, tak snad bude len lepsie.

zuzi, stastnu cestu a krasne pocasie! 😎

lucy, aj mne mozes nahodit nejake linky 😉 , sem s nimi

Angi, podari sa neboj, hlavu hore. Ja som prisla o mimco v 5m a vzdy sa najde dovod ist dalej. Je vela veci co ta podrzi a aj tuto holky. Drz sa.

pekny vikend vsetkym! 😵

meleri
30. máj 2009

Zuzko,

dobré! Já mám jenom dvojdílné! sakryš..ale dík za povzbuzení, ve středu tam půjdu. škoda že nemůžu s kámoškou, ono je to od půl roku a ten její má teprv pět měsíců..

Lubinko,

mojí mamce se to taky tak někdy vrací, je to mor. přeju ti at se toho co nejdřív zbavíš....

aha tak to si Blondy užívá! 🙂

Jinak my sme měli noc! v jednu tu začali ožralci brutálně řvát pod okny, takovi osmnáctiletí hajzli, tak jsme se naštvali a zavolali na ně policajty...kteří nepřijeli, ale oni i tak dostali strach a odešli, ale hazeli nám kamínky do oken..bohudíky že tu máme železné okenice. ale mám strach co bude dneska..hovada ( sprominutím).

jinak taky přeju pěkný víkend, tady bude asi horko, tak vyrazíme někam..

mirusch
30. máj 2009

Ahojte babule 😀 Tak som zase tu s vami. Ste toho toooolko pokecali, iba som preletela, niekedy mozno docitam. Takze teraz velmi neviem reagovat na to, co ste napisali.

Dakujem Schnucki za informacie a odovzdanie odkazov, na internet som nemala ani cas, ani som nechcela na ich pocitaci na MK, ked cast rodinky rozumie slovensky...

Blondy, velmi ti blahozelam a drzim palce, nech to je tentokrat, super spica do konca, ale vyzera to pozitivne, ked si si aj tt nahodila. Tesim sa velmo!!! 😵

Zuzi, takze chlapcek. Este stale neviete meno?

A odkial je Lucylulu - pochopila som, ze z USA, neviem ci spravne....

No, viac vam napisem o zbytku mojej dovolenke o chvilu, idem dovybalovat, uz som nespala 28 hodin a chcem to potiahnut este aspon 5 hodin, aby ma jetlag tak nezmohol, neviem ako moje telo reaguje, este som tak daleko neletela. Ale iste je, ze to bude sranda, kym sa dospim. Este stale ma hojda z lietadla.
Ale jedno vam poviem uz teraz. U manzelovej rodinky to bolo tiez zaujimave, snazili sa, ale dost som sa aj nudila a tak (inak aj manzel bol prekvapeny spravanim svojej sestry, nuz neda sa nic robit, starneme a nikto nevie ako skoncime), moja rodinka dovolenku proste zachranila. A aj ked to moj manzel nevyslovil, tak som videla, ze si to tiez uziva. To pocasie je tam fakt zazitok, teplo, teplo, aj ked prsi, maju dom s bazenom a su hned pri rieke, s lodkou, no co k tomu dodat. 😵 😉 Uz teraz planujem dalsiu dovolenku a tentokrat 2 tyzdne u mojej rodinky.

schnucki
30. máj 2009

ahojik holky,

tak hlasim ze jsem se vcera krasne osmahla, neco i naucila a vecer si dala s mati rodinky vinecko 😀

zuzi a na jak dlouho jedete?? nejak mi to uteklo .... jinak preju stastnou cestu a at mate supr pocasi 😉 .... neboj, me kdyz uz mozek nebere, tak s tim prastim 😀

ahooooooj mirusch, ted jsem z toho takova popletena, uz jste doma???? .... jinak nemas zac, rada jsem vse vyridila a informovat te byla povinnost, nemohla jsem te nechat v nevedomosti 😀 .... vypravej, prehanej, jsem cela nedockava 😵

lucy tak to ja delam taky, zacala jsem tu jako au-pair a ted kdyz mam na skole volno tak rodince zas pomaham 😀 .... jaky jsou tam takhle rodinky???

angi vitej mezi nami .... to me moc mrzi, ale klidne tu s nami zustan, jsou tu moc fajn baby .... s nama ti bude dobre 🙂

zuzi teda takhle malej a uz takhle jooo .... takze meleri radeji jednodilne 😀 .... neboj, urcite bude dneska klid, oni si to nebudou pamatovat, i kdyz vim jaky to je, u bejvali rodinky je hned kousek od baraku mensi disko, takze jsem kolikrat o vikend nemohla spat .... to bude v poho, neboj .... a vubec, proc ti policajti neprijeli 😕

lubi jak ti dneska je???? doufam ze uz je to v pohode .... myslim na tebe

tak letim douklidit, a pak se placnu na balkon 😎 jestli nezacne prset, nejak se to mraci

jinak mirusch doufam ze mas moooooc fotek ....

lucylulu
30. máj 2009

schnucky ahoj a kde ti pracujes ?zatial som stretla prevazne super rodinky a je si z coho vyberat vela dievcat poodchadzalo domov tak vela krat musim odmietnut .Tie stranky mala som to niekde napisane ale nemozem to to najst ale aspon nieco wwwbodkadk66shopbodkacom alebo supermodobodkask ak ich najdem tak doplnim .co budete robit cez vikend ? 🙂

mirusch
30. máj 2009

Schnucki, popisem, zatial vybalujem a tak, som dost unavena. Fotiek mam 500, staci 😨 😀 ? Ale budeme mazat, robili sme viac, na vyber.

Baby, je to tu. Svagrinej uplne hrablo. V zivote sa s bratom nepohadali a je to tu. Obaja pucime oci a neverime vlastnym usiam. No ved uvidime, ako sa to vyvrbi.

Lucylulu a kde si ty, prepac, len teraz som sa vratila z dovolenky.

schnucki
30. máj 2009

lucy ja jsem v nemecku, pobliz frankfurtu .... bydlime uz s pritelem spolu a studuju tu vejsku, a jelikoz jsme s rodinkou byli stale v kontaktu a oni sem tam nekoho potrebujou, mam to jako takovou brigadu, kazdy euro se hodi 😀 .... to je dobre ze mas supr rodinky, ja tu mela na rodinku taky stesti, ale znam spoustu pribehu co jsem az valila oci .....

lucy muzu se zeptat jestli jsi premyslela i o normalni praci, nebo je to tam tezky nejakou sehnat??

mirusch takze uz jste doma??? .... to se pohadali po telefonu nebo jak?? .... promin, ale asi jsem dneska natvrdla a moc mi to nepremejsli 😝 .... fiiiiha, tolik fotek, no uz se tesiiiiim 😵

jinak ja jsem uklidila a ted cekam az se mi stahne stranka od skoly, abych mohla cist,, nekdy to faaaakt trva 😝

mirusch
30. máj 2009

Schnucki, natvrdla 😀 😝 Ano zlatusik, sme doma, od jedenastej doobeda, co bolo pre mna 5 hodin rano, proste budem mat teraz chvilu brutal naruseny rezim, ale ved uvidime.
Nebudem tu svagrinu rozoberat, lebo este stale neviem, co sa jej stalo, my sme jej isto neublizili, snazila som sa ako debil byt mila napriek vsetkemu. Ale manzel tvrdi, ze sa zacala spravat ako ich mama, hrat vselijake urazene hry. takze tak. volali sme jej, ze sme uz tu a iba viem, ze jej manzel polozil telefon. Ja to kaslem, skusime jej vysvetlit nas postoj mailom a uvidime.

Vybalene mam, periem tretiu pracku, vyvesila som to von, nech to rychlo poschne. Zajtra dufam pokracujem. Musime si urobit plan aj ohladom novej izby, co, kedy a tak.

Dost je pre mna sok tunajsia teplota vzduchu, prisla som z teplych krajin, kde prechod z klimatizovaneho domu vonku bol ako pastou do nosa. Vysoka teplota a hlavne velmi vysoka vlhkost vzduchu, take nieco som doteraz nepoznala. A do konca septembra u nich normalne teplota neklesa pod 20° ani za dazda. Tu ma ovalil chladnejsi a suchy vzduch, tak si budem zase zvykat. ☹ Fakt, keby som tu nemala rodicov a ostatnu rodinu, tak vazne uvazujem nad stahovanim. Aj ked stale mi USA system nevyhovuje, jedno sa mi velmi pozdavalo - servis pre ludi. Tak to som valila oci. A ked som konecne videla neprivetiveho predavaca, tak som isla takmer oslavovat.

A kde su ostatni?

lucylulu
30. máj 2009

mirusch som v L.A ....... chnucky to viez ze by som chcela normalnu pracu ale tu je ta normalna praca platena na h....a este dane ....a nanny to su ciste peniaze a aspon si sama sebe panom 🙂 ... Chcete tam ostat zit ?

schnucki
30. máj 2009

lucy aha, tak to je urco lepsi starat se sem tam o decka .... jojo, zustavame tu, o tom, ze by jsme sli nekdy zpatky do cech jsme nikdy nepremysleli, protoze nez by se pritel naucil cesky 😀 a me to tu vyhovuje .... takze zustat s nim pro me znamenalo jit do nemecka ....

vy tam chcete taky zustat nebo se budete nekdy vracet??? ... promin jestli jsi to tu nekde psala, ale dneska jsem nejaka natvrdla 😀

mirusch ahaaaaa 😀 .... no prosimte co ji prelitlo pres nos??? ... no proberem to az se stavim na kavu, na kdy ji naplanujem???
ten casovej prechod musi bejt pekne blbej, me tenkrat na dovce vadili blby 3 hodiny a byla jsem z toho mimo, celou dovcu jsem uz v 9h byla zrala do postele 😀 .... 20° az do zari??? ja chci takyyy ... to musel bejt sok ty teploty tady vid, ale vcera bylo fakt krasne, a v tydnu tu bylo i 28 ...

mirusch
30. máj 2009

Schnucki dohodneme v IP. Veru, tam bolo miestami do 30°, ale problem je hlavne ta vysoka vlhkost. Ta je v kombinacii s vysokou teplotou fakt smrtelna. Ale bolo dost zamracene, tak na nas tak neprazilo. Som si myslela, ze ked poprsi, tak sa ochladi, ako v DE, ale prd. 😝 Ale maju bazen, takze no problemo.

Lucy aha v LA. Kukala som fotky, pekna nevesta si bola. Kocka. My sme teraz boli na vychodnom pobrezi.

lucylulu
30. máj 2009

schnucki no tak to ta chapem a svadba kedy bude ? 😉 no my nevieme co bude zatial tu urcite chceme ostat co doma ale do kedy to je vo hviezdach ale ak sa nam podri mat babo tu tak urcite asi ostanem tam kde mu bude lepsie a kde mu mozem kupit vsetko co potrebuje a aj nieco na viac.doma je to skor len o tom co je nutne 😒 moja rodinka si uz zvykla aj teraz leti mamina sem a segri pridu tak raz za rok 🙂

simonecka91
30. máj 2009

hehe lucy muzu taky doletet?? 🙂 ne delam si srandu jen 😎 ja se chystam pristi rok do New Jearsy!! 3 mesice makat a pak mesic cestovat jelikoz mam kamose v Brazilii a v Equadoru a Kolumbii tak se chystam i tam pokud financne nejak vyjdu 🙂

Mirusch vitej zpet v chladnem nemecku 😀

jdu neco snist furt jen zeru a pritom jsem zhubla nechapu 😒 asi tim ze furt cvicim hmm 😨

schnucki
30. máj 2009

ok mirusch, dohodnem v IP .... aha, to jsem nevedela ze je to tam s tou vlhkosti tak, a ze ani destem se neochladi 😨

lucy tak nejak by jsme chteli pristi rok, nekdy na jare nebo tak, ..... to je dobre ze si mamka zvykla, ale prece jen to je dalka, vid ....

simon teda jak ty to delas????

jinak se musim priznat, ze pritel dotahl v tydnu takovej pristroj kde jakoze behas a zaroven i posilujes ruce, tak budu muset neco zacit delat 😀

jinak jsem osirela, pritel sel k sousedovi, ale ja nejak nemam chut, jdu u varit na zitra, a kouknu telku .... davaj patriota,

simonecka91
30. máj 2009

ja mam stepper a chodim plavat a zeru jako prase a ma vaha je 55 kg na 173 cm

je pravda ze nejim snidane jako drive ale jen musli a mleko ale zase jim teple obedy a vecere toz nevim 😅

jdu spat dobrou

mirusch
31. máj 2009

Bre ranko. Som unavena ako kon a to po takmer 10 hodinovom spanku 😅 Ale zase, vynechala som jednu noc - na ospravedlnenie.
V noci ma drvila zima, predsa len je to nezvyk, no ved uvidime.

Co sa tyka priberania, tak ja som sa desila vahy, ale pribrala som len necele kilo, je ale fakt, ze u mojej rodinky som tolko nezrala. Manzel ale pribral 5 kg, ved to je na nom aj vidiet, cize ako nastupi do prace, tak zase musi na dietu chudak. V USA sa ale nestravuju velmi zdravo, to je fakt. Aj ked sa snazia, bez tuku, bez cukru, vsetko dietne napoje, bez kofeinu, ale konecny dosledok je iba to, ze to chuti hnusne. Pokial na obed pozieraju chipsy s dipom, sendvice, dietnej coly na litre a na veceru sa natrieskaju, najlepsie v restike, tak .... to sa mi skor zdalo zdravsie u nasich, kde nie su posadnuti beztukovym jedlom, aj steaky sme mali fajne a kupuju aj celozrnny toast a vela zeleniny, kedze maju farmu pod nosom. A boli sme si aj natrhat jahody rovno na pole. Ale - su to ciastocne slovaci, vsakze.

Mala som divoke sny, farebne, rozoberala som udalosti dovolenky. Uf. Vstala som o osmej, pricom pocas celej dovolenky bez budika o piatej az siestej. Bez vynimky. Uz mi z toho hrabalo. Ale zase, den bol dlhsi 😀

Co vam mam napisat o dovoleke? Aby som tu zbytocne nepisala litanie a nikoho to nebude zaujimat. Cakam na otazky.

Schnucki, a to je co presne za pristroj? Je to velke? No ale vyuzivajte to, ked to uz mate!

Simonecka, zabal ma do kufra, budem cestovat s tebou 😉

schnucki
31. máj 2009

bre ranko, teda skoro poledne ....

mirusch ja jsem zjistila, ze kdyz spim dlouho, jsem pak cely den jak prejeta parnikem, vetsinou se mi to stane v sobotu, v tydnu vstavam brzo a ac si i v sobotu naridim budika, vetsinou ho zaklapnu a nekdy vylezu az v 11 😅 a to sem pak jak prejeta celej den .....

to si fakt tak brzo vstavala i bez budika?? tak to je mazec ....
ten pristroj je velkej, rekla bych ze o neco vetsi nez rotoped, ... muzu ti ho vyfotit, nebo az k nam nekdy zavitate mrknes na nej 🙂

to me prijde prave blbost, ja sice kupuju taky kolu light, ale ne jako oni, podle me je lepsi neprehanet to tak s tim netucnym, ale hafo zeleniny a pohyb a pak neni tak hrozny kdyz tam nejakej ten tuk je .... a ty jejich vecny fast foody ....

mirusch ja nikdy v americe nebyla, takze me zajima vsechno 😀 co jste delali, kde jste vsude byli, jaky to tam vubec je .... no vsechno 😵

jinak ja si delam obydek a peru a pujdu se pokusit ucit, ale cely den jsem tu, takze budu mrkat ....

a vubec, kde je zbytek?? vite nekdo na jak dlouho zuzka jela?? a kdy se vrati blondy??
kleo, lubi, lucy a zbytek .... kde jste????

mirusch musim ti stacit 😀

kleopatris
31. máj 2009

dobre rano, teda skoro uz obed 🙂

ja som tu, lenosim na gauci, citam casak a nerobim nic. Pocasie je take o nicom, zima, raz slnko raz tma...tak si vychutnavame nic nerobenie. drahy sa hra na playstation, takze taka nedelna pohodka ...

mirusch aj mna zaujima uuuuplne vsetko! ja som tam tiez este nikdy nebola, tak pis a prehanaj 😀

kleopatris
31. máj 2009

babulky este taka otazka od veci, myslite ze mozem v pohode jazdit na rotopede v pripade, ze by sa nam zadarilo? alebo radsej na zaciatku nie? lebo podla mna to nevadi, ale tu sa pise tolko "mudrosti" ze som z toho predsa len trosku na pochybach...tak preto sa pytam skusenejsich 😝

nathali
31. máj 2009

ahooooj holky uz som tu konecne a mozem pokecat s vami 🙂 ako sa mate ??????????

schnucki
31. máj 2009

ahojik holky,

konecne se nekdo ukazal 😀 .... kleo mas recht, nedelni pohodicka neni nikdy na skodu 😀 ..... s tim rotopedem ti covece nevim, co ja jsem tak slysela, tak by to vadit nemelo, ale jen tak lehce, zadny sprinty 🙂 ale jen jsem to slysela .... ale myslim ze pokud se zadari, tak bych se zeptala treba doktora, protoze pokud nebudes mit nejake problemy s tehu, nebude to podle me vadit ....

ahoj nathali, kde ses nam toulala?

nathali
31. máj 2009

stale som niekde ,beham a vybavujem a cele dva dni som stravila v nemecku uz som ani nedufala ze sa vratime domov 🙂 a co ty schnucki :ako sa mas?????????

simonecka91
31. máj 2009

ahojte holky, ja jsem mela dneska vyborny obidek ale vazne skvely varil kamos z Ciny mnam jeste ted mam chut na jazyku 😝 to spojeni tech koreni a rybicky hmmm mnam!!

vcera mi kamos z Londyna ukazoval jeho dcerusku takova nadherna holcicka 😵 ukazovala jsem ji kamosi z vietnamu a tak jsme si rikali ze takovy misung je vzdycky nejhezci tak mi rika tak co poridime si dite 😀

Mirusch to je jedinna vyhoda toho mista kde studuju proste kamaradi z celeho sveta jde o to mit jen prachy na letenku a i nejaky protejsek co by letel pripadne s tebou. Ale ja jsem strelena ja poletim i sama 😀

jej ja jsem unavena asi z toho obedu 😔