Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
15. jún 2009

tak jsem se asi spletla, ja myslela ze ty mas favorita jane....promiiiin........jinak jsem byla, ale jen v jednom obchode, a jinak zkoumama na netu, jsem nenarocna, je mi celkem jedno barva, vsechny vapadaji fajn, ale jsem porad nastavena na Quinny.......uz bych ho chtela, at mam pocit, ze zase mame vic pripraveno, protoze ted mam pocit, ze nemame fakt skoro nic......a jak mi prijde ze ten cas neubiha, tak v tomhle jo......

Co planujes Lubi na zitra, pujdes ven nebo das jeste leceni?

lubinka9
15. jún 2009

no von este urcite nie a kvoli pocku sa ani neda. Leje jak z krhly stale. Ale v posteli den asi tiez nestravim, tak sa budem ponevierat po byte. Ucit sa nemcinu, citat, mozno kukat telku. A cakam zasielku z Tchiba, tak snad pride zajtra.

a ty?

zuzka11
15. jún 2009

Zasilku? 😕 ty si objednavas?....vidis, to me nikdy nenapadlo, ja pokud si od nich neco brala, tak rovnou v obchode......

ja mela mit sraz s kamaradkou, ale je busy, takze to vidim jeste na knihovnu a obehnuti, povinne, musim se prinutit, par obchodu s tema Q.vozitkama...a jinak nic spesl, taky mamsuoer knizku, tak asi to......puvodne jsem chtela na koupak, ale jeste zitra ma byt sem tam oblacno, deska bylo teda super.....takze koupak dam ve stredu......a jako prava Stepfordska panicka jsem dneska upekla manzilkovi tvarohovy...sakra jak to nazvat? ze by dort? Ale je to spis tvaroh s mandarinkama, zapeceny.......U vas je teda porad hnusne? 😕 A co manzel v praci, je spokojeny? Mluvi u nich o krizi, nebo "se jich to netyka"?

lubinka9
15. jún 2009

no 1x som objednala, je to sperkovnica, tak tu netreba skusat, snad bude ok.

hej hnusne je, dazdivo a zima, takze k rekonvalescencii mi to neprospieva.

o krize sa hovori, jasne ale je to obrovsky podnik a drzia sa zatial v poho. Horsie je na tom VW na SK. Tam to ma dopad na celu ekonomiku len ked na 2tyzdne zastavia vyrobu. No a ci spokojny.. musi sa prisposobovat hodne, na SK mal manazersku funkciu, zodpovedny za oddelenie controllingu a svojich ludi, rozhodovanie na vyssej urovni a tu v DE je kvazi radovy zamestnanec, nema velke zodpovednosti. Takze by som povedala, ze trochu degradoval ale zasa mu 2rocny pobyt pomoze postupit dalej na SK po navrate. Pretoze bol on-site, proste v centrale a to sa dostane z SK malokto.
Ale este sa to moze zmenit, ved sme tu na 2 roky, mozno pricuchne aj k riadeniu. A v hre je aj moznost, ze o rok zacneme vybavovat presun niekam inam, Spanielsko, Portugalsko, Mexico,..alebo Rusko ale po skusenostiach po zime v DE je RU u mna na poslednom mieste 😀

no ideme si zahrat este karty a potom pomaly do hajan. Tak nech zajtra na nieco super narazis a daj vediet.
Dobru noc vsetkym.. 😵

zuzka11
15. jún 2009

Lubi dobrou 😉 mas pravdu....my to meli taky tak, ze v CR by uz byl povyseny, tady sel nastesti na stejnou pozici, ale zvykem byva, ze kdyz se jde na zapad, tak se jde o stupen dolu.......do toho bychom nesli........jinak Rusko taky hrozilo, byla jsem tam na prodl.vikend, v civilizaci - Moskva a byla jsem dooost zklamana, strasne....porad tam vee cerny obchod, jsi tam fakt jak ve zlate kleci...jde do blbeho McDonalda a ukazujes kabelku jestli nemas zbran.....vubec jsem se tam necitila.......

lubinka9
16. jún 2009

ranecko 😀

ako sa dnes mame? Ja mam stale teplotu a teraz ma schytil zachvat kychania, takze fajn 😝

zuzka11
16. jún 2009

Ahoj Lubi!

tak koukam, ze ti taky neslo spat, tak to jsem s emohla pripojit a mohly jsem kecat....ja byla vzhuru tridave od 5,30 😝 Celou noc i pres magnezko me chatala krec do nohy, poprve se P.vydesil ze rodim, protoze jsem se vzbidila s vykrikem a hned se ruzne natahovala a aprotahovala.......ted jsem KO a mam pocit, ze v nohach mam 100km 😝 A prsiiiiia poradne, takze denni plan se meni, mam pred sebou caj a UVIDI SE 😀

Co ty? taky cajikujes? Asi neco kolem lita, P.taky rikal, ze je mu "nedobre", teda jakoby nic, ale v noci se vzdycky spoti jako blazen a citi takovou plnost v hlave........

kleopatris
16. jún 2009

Dobre rano 🙂

jooj baby jak ja vam zavidim, ze ste domka ☹ aj ja by som chcela, spala som celu noc jak zabita a furt sa mi chce napriek tomu spat 😒 to budem stale taka unavena?

zuzka11
16. jún 2009

Neboj Kleo, bude se to stridat se zoufalu nemoznosti spat🙂))))Takze nas tu budes prudit ve 3 rano 😀 Doufam, ze jsem te utesila 😉

lubinka9
16. jún 2009

ahoj zuzi, ja som hore od 6.00 Nejak som si neodvykla na ranne vstavanie, tak uz tak vstavam a zacala som aspon merat BT ked uz som hore. Teploty ale mam vysoke skrz tu chorobu ci co to vlastne je.
Rozmyslam, ze ci nemam nieco podobne ako syndrom bieleho plasta, mam syndrom z postele a liecenia. Ked lezim stav sa mi zhorsuje 😀 Idem to hodit do google mozno nieco najdem 😕

som tu mala pred chvilou katastrofu, vylial sa mi med, secko zalepene, som musela rychlo riesit aby mi nezatieklo na knihy a postel. Az sa mi teplota zvysila na 37,4 😝

chudak tvoj mm, takto ho desis 😀 Ved zvys Mg, neda sa? Mna zacali chytat krce ked som bola v 17tt ale obcasne a nie take silne.
Inak s tym potenim, ja som mala posledne sen, ze som chodila po nemocnici hladala svoju doktorku a uplne zo mna voda tiekla, premocene oblecenia akoby som spadla do jazera, z tvare mi kvapkal pot, no des..
Tak nech mu to chudakovi skoro prejde.

zuzka11
16. jún 2009

Lubi zvysim, doted stacila 1tbl.......tak medova katastrofa? Ja ted nejak porad rozlivam vodu, jsem gramlava.....med je ale 1000x horsi.......

lubinka9
16. jún 2009

ahoj kleo, tehulka, ako?

no ja som prvy trimester spala vela a bola som unavena. Najhorsie to bolo v praci okolo druhej. Ledva som sa domov doplazila. A vikendy som prespala. Ale potom neskor som mala tolko energie 😉 Ale rada by som bola zasa ospala..

inak dosla mi uz sperkovnica. Tak som si to tu porozkladala na postel a idem sa zabavat 😵

kleopatris
16. jún 2009

neboj lubi za chvilu budes aj ty ospala a nebude to z horucky 😵 ako dlho musite mat teraz pauzu, aby sa telo dalo dokopy?

presne Lubi aj ja som v praci okolo 2 mrtva a robim len chyby 😒 ale co ked tu musim sediet do pol 5 😠

aka je sperkovnicka? ja mam tschibo tiez rada 😵

lubinka9
16. jún 2009

kleo, geneticka nam povedala aspon 6 mesiacov, moj gyn, ze idealne rok. V maji to bolo pol roka, uz si nedavame pozor. Ale je tu veliky strach, takze psychika urcite zohrava svoje ☹ Mal sehen.. 😉

sperkovnica je supis a velika.. takze mozem este vela nakupovat 😵 je to tato: http://www.tchibo.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/...

zuzi IP, dikes

kleopatris
16. jún 2009

pekna a este v akcii 😵
tak myslim na vas nech sa podari a nech to dovedieme spolu do zdarneho konca 🙂 mozno budeme este spolu v nemecku kocikovat 😵

lubinka9
16. jún 2009

diky kleo, moc by som bola stastna

kleopatris
16. jún 2009

a pri prvom ste sa dlho snazili?

zuzka11
16. jún 2009

Zdravim! Jsem zpatky, vsechny obchody na prd, ale aspon uz neprsi......jdu na tu IP Lubi azkontrolovat ti sperkovnici 😉

lubinka9
16. jún 2009

kleo, vyslo to druhy cyklus co sme sa nechranili. Nesledovala som ani BT, hlien ani nic. Nesnazili sme sa tak "naozaj" a vyslo to 😉

kleopatris
16. jún 2009

no jak u nas 🙂 tiez na druhy cyklus, prvy bol aj tak bez ovu, takze asi preto az druhy 😀
tak mozno radsej ani teraz nesleduj, ono je to fajn, ale na druhej strane to lezie na mozog...teplota klesne, chytas depky, teplota stupne tesis sa...a tak je to taky kolotoc 😖 ale ja som merala tento cyklus prvy tak poriadne lebo som mala zblbnuty cyklus, ale inak by som asi nemerala uz viac.

zuzka11
16. jún 2009

No holkyyyyy, ja si uvarim lattecko, jakoze pokecame a tady NIKDO....mate vsechny velke MINUS! 😀

simonecka91
16. jún 2009

ale zuzi no tak 🙂 ja jsem napr.uplne mrtva uz dva dny me z pocasi boli zada ale drsne nemuzu sedet lezet stat uz musim umrit asi 😠

jinak nejak se na me lepi smula jako fakt...kez uz by to preslo 😒

zuzka11
16. jún 2009

Co se stalo Simi? 😕 Skola? pritel?

lubinka9
16. jún 2009

som spat.

sperkovnica naplnena ale stale ma dost miesta 😉

u nas celkom pekne, miestami slnko vykukuje a asi 20 stupnov. 😎 Uvarila som si dalsi caj, dufam, ze tentox bez medovej katastrofy 😝

mirusch
16. jún 2009

ahojte, tak ja mam za sebou nakup pre dve novorodeniatka, tak som sa realizovala 😉 Potom som sla kupit cierny sacok na smeti, zabudli sme vylozit pred dom smetne kose, tak aby sme mali kam davat 😠 Taky extra sacok stoji 8 EUR! Ale co sa da robit. A este som ucila. Teraz by som chcela dvere natierat, ale o hodinu ideme k pravnicke, tak radsej az potom.

Zuzka a to magnezium beries pravidelne? A stale mas krce? No toto. Moja mama vraj mala tiez hrozne krce, ked ma cakala. To je naprd, viem ako bolia.

Lubinka, stale chora? Ach jo. A beries nejake extra vitaminy? Nemas oslabenu imunitu?

Kleo, inak s tym spanim mi aj jedna tehu kamoska hovorila, ze vkuse spala a najviac energie ju pochytilo vecer, cize upratovala okolo desiatej vecer a jej manzel mal zakaz to komentovat 😀

Simonecka, to ta bolia zada z pocasia? Isto? A chodis cvicit? ja som si od ortopeda vypytala na 3 mesiace TENS pristroj - elektroliecba, to je vyborna vec na chrbticove svaly.

Ja som si objednala na Amazone 2 knihy, uz ich nemaju v ponuke, ale prvykrat som sa odvazila cez ten ich Marktplatz - cize ponukaju ini za lacnejsie, ale plati sa Amazonu a oni peniaze posunu dalej. A som nadsena, lebo mi dosli do 2 dni obe knihy - zvlast a nove, este zabalene, super spica. A usetrila som kopu peniazi. Asi 20 EUR spolu.

mirusch
16. jún 2009

Lubinka, pekna sperkovnica. ja by som nevedela, co do nej dat, nemam toho vela 😅

lubinka9
16. jún 2009

ahoj miri, extra vitaminy? pomarance, grepy, citrony a med. Inac nist. Ak neratam kopec zeleniny.

ja mam dost bizuterie a uz som to mala na viacerych miestach tak preto sperkovnica. Najvacsiu hodnotu ma i tak len jeden sperk a to zasnubak od draheho. 😵 Tak ma VIP miesto v sperkovnici.

a ake knizky si kupila? Amazon poznam, je dobry a rychly.

schnucki
16. jún 2009

ahojik holky,

tak hlasim ze uz jsme doma, dorazili jsme v nedeli asi kolem pul 11 vecer, do postele jsem se dostala az nekdy o pulnoci, .... takze jsem vcera uklizela, prala, a odpo jeste jela k rodince 😝 ....

dneska jsem se ulila a vstavala az nekdy kolem 12, jsem se musela dospat ....

doufam ze se mate vsechny super, nestiham vas docitat, takze jsou nejake zavratne novinky????

kupy se mi ted uceni a nejak si nemuzu najit cas, takze se predem omlouvam ze se tu nebudu tak casto ukazovat ....

mirusch susenky mame 😀

zuzka11
16. jún 2009

Lubi a jak to, ze nema VIP misto na pste? 😀 Bojis se ho nosit a je "na lepsi"?

Miri - ty jsi pracovitaaaaa, az me chat depka...tak jsi me dokopala, jdu dat prat pradlo a pak zehlit....o vikendu tu mame tchanovce, tak jim musim vyprat povleceni........

Amazon - taky jsem slysela....ja zatim objednavala na buecher.de, super zkusenost, postovne zdarma, platis az po dodani zasilky a zasilka je u tebe do 2.dne!

blondynka400
16. jún 2009

Ahoj holky,

jé kleo, velká gratulace, tedy taky potichu 😵

Jinak u mě celkem nic nového, je mi od rána blivno, nějak se to teď horší, ale nešpiním, tak jsem ráda 😅 . A mám výsledky z testů, zuzi progesteron 35 je ok? 😕 a HCG vystoupalo krásně 😎