Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
18. jún 2009

Cauki!

jdu trosku poskadlit Lubinku - mame tu pres 30st a prave jsem se vratila z koupaliste 😀 Budes se mnou mluvit? 😉

Monasek - ahoooooj, ja souhlasim, vsude se daji najit fajn lidi a taky debilove, hodnekrat jsem se stekala s nazorem - Jak muzes zit v nemecku? Vzdyt nemci jsou.........no, a ja tu nasla fakt super kamrady.....nekdo je predpojaty proti rekum, mam super reckou kamosku....prste blbci jsou vsude....super lidi taky, i kdyz tusim ze Blindy myslela spis ne lidi jako prostredi, zvyky, mentalitu vetsiny, nebo se pletu? 😕

Lubi - zapekala jsem taky rada, ted u nas vede dietnejsi jako testoviny s bazalkovym pestem, kdo chce s kurecim mamsem a cherry rajcatama, jinak jsem zapekama rada gnocci nebo tagliatelle, zampiony, spenat, nejake maso a na to smetana, bez vajicka, priznam se, to me ani nenapadlo...

blondynka400
18. jún 2009

zuzka, tedy chudák lubinka, my jí dneska dáváme dobrou čočku 😀
Nepleteš se 🙂

zuzka11
18. jún 2009

Vsak ono to pekne pocasi k nim taky dojde.....musi, nebo se nam holka usouzi........a kde ji mame ted? ze by zase rozlila med a chudak pak uklizela spoust? 😀 nebo se kocha sperkovnici? 😉

Ja to tusila Blondy, ze ti rozumim 😀 Co ty jsi, dneska OK? Teda az to to -1kg - NESTVI ME!!!! 😠 😀 ja od zacatku jen pribiram.....jsem asi divna...... 😝 i kdyz ted se to docela zastavilo, porad +6.......ale stejne 😝

simonecka91
18. jún 2009

Spis si nastvala me jak 30 stupnu do prcic lubi stehujeme se z niedersachsen. Zuzi v ktere to casti nemecka jses, nejses v nejakem jinem nemecku?? 😀 to je tak nespravedlive 😢 😢 😢 😢 😢 😢

blondynka400
18. jún 2009

zuzka, já míň jím, to je tím a taky jím o hodně pravidelněji, potože mám pořád hlad... Akorát jsme si myslela, že když se skoro nehýbu, tak se to vykompenzuje a ono ne 😀 . Nejsi divná, to spš já 😀 . hlavně na to, e jsi v 28tt, mi 6kg nahoře přijde tak akorát....

No však nám to lubinka ráda poví, copak provádí 😀

monasek84
18. jún 2009

Zuzi: Ahojky 🙂 Presne tak jak pises, naprosto souhlasim 🙂 myslim ze jsi to vystihla 😀 Jinak ctu ze mas 6kg nahore a 28tt?? to je nadhera, tise zavidim 😉 a myslim ze to je tak akorat 🙂

Sim: jinac Bratislava hlasi 28 stupnu a jasno 😀

simonecka91
18. jún 2009

Tak u nas 14 stupnu polojasno chci se odstehovat 😅

blondynka400
18. jún 2009

monasek, tak já dnes hlásím 32, fůůj 😝

zuzka11
18. jún 2009

Simi, jsem Mnichov 😀 Ale neboj, ted bylo tyden hezky a podle predpovedi se to ma zkazit....doufam ze ne, ale ty mraky a dest na wetter.de mluvi jasne.......

Blondy - ja se tesim na to tvoje dedicne velke bricho, ktere jsi tu propagovala! 😉 Coz o to 6 kg by bylo v pohode, ale aby to slo uz pooooomaluuuuuuuuu a ne moc nahoru.....zastavit se cca na 10ti tak jsem spokojena......je pravda ze nejrychleji to slo asi 12-20tt.......

Mony - zavis nahlas, pomuzes mi, ze se nebudu citi jako spekatka 😀 A neboj, snazite se teprve chviku, ono to prijde!!! A pak ja budu mit urvance a budu ti zavidet nevinny pupicek 😀

blondynka400
18. jún 2009

zuzka, a apk pokuď vím tak to jde ještě hodně od toho 38tt a víc...
No taky jsem zvědavá, doufám, že jsem třeba vyjímka a tak moc velké nebude. I když když si vemu to, čím strašila tchýně 😝 😀

lubinka9
18. jún 2009

ma podrz..
jak sa do mna baby pustili 😲 miri kde siiiiiiiiiiiiii?

zuzka, ani med ani sperkovnica. Ale nemcina, to kukas co? A sperkovnicu mam stale pred sebou, tak ked chcem potesit oko tak len dvihnem hlavu od knizky 😝

a to pocko, nooo, na to nemam co povedat. Mrsky jedny provokativne. Simon, OK, stahujeme. A jj som blazon na bizu, vesele, farebne a mooooc 😀

blondynka400
18. jún 2009

lubinka, tak ty si voláš Mirí na pomoc jo? Ona nás tady všechny zbije, bojim bojim 😝

kleopatris
18. jún 2009

ahojky 😀

idem ja na pomoc ked neni mirusch este tu 😀 tak vy takto o Slovensku 😀 ja by som tam teda isla byvat hned 🙂 no ale potesili ste ma, neviem uz ktora, ze Zahoraci su najlepsi, lebo ja som jednou z nich 😀, ale tiez musim priznat, ze mne by sa v Cechach zilo tazko, som byvala asi pol roka v Prahe a co ja viem....tiez sa mi nedalo moc zvyknut 😒 ale poviem Vam vsade dobre, len v Rakusku zle 😝

inak hlasim ze aj u nas je nadherne a strasne teplo...ale ja mam z toho velke h... lebo sedim v Büre ☹

lubinka9
18. jún 2009

Kleo len do nich!

to pocko si si mohla odpustit 😠 😀

blondynka400
18. jún 2009

kleo, myslím že to byla monasek 😵
Copak se ti nelíbilo na Praze? Lepší město neznám?..... 😀

Přeci neni v Rakousku tak zle ne? 😅

lubinka9
18. jún 2009

blondy najlepsia ulica z celej Prahy je Ve Smečkách 😀 😀 sidli tam byvala firma, mala som parx tu cest ist na sluzobku.

kleopatris
18. jún 2009

v Prahe mi vykradli moje auticko ☹ aj som si vtedy poplakala ☹ neviem som tam pracovala akoze pre nemecku firmu v ich ceskej pobocke a teda nic moc..ale zase ludia boli fajn, to sa musi nechat 🙂

Ja sa tu v Rakusku musim kazdy den nad niecim rozculovat, ja neviem ci uz mentalita ludi, drahota, odpor k vychodnej europe, zdravotnictvo, uroven byvania.....ja neviem asi na Rakusko plati prislovie: Nie je vsetko zlato co sa blysti......ja som cakala vazne ovela viac ☹ nam tu neni dobre ani troska ☹ jedina vyhoda, ze u nasich som za chvilku....

blondynka400
18. jún 2009

lubi, tak taková na nás budeš jo? 😠 😀
Ve smečkách nic moc, dá se tam blbě parkovat 😝 😀

blondynka400
18. jún 2009

kleo, tak sjte možná na blbém místě nebo jste měli smůlu...
Moje spolužačka z VŠ žije ve Vídni (vzala si Rakušáka) a je spokojená...

Víš ono je to v čechách možná tím, že ke ke slovákům docela averze a myslím, že si za to většina slováků může sama. Takže já abych pravdu řekla většinu slováků co "žijou" v čechách fakt nemusím, ale slováci co žijou na slovensku jsou fajn. Doufám, že jsem se vyjádřila nějak srozumitelně 😅

lubinka9
18. jún 2009

ked chces stretnut Rusa chod na Vaclavak 😀 😀

blondynka400
18. jún 2009

lubinka, tak to tě opravím. Jeď do Karlových Varů 😀 😀

lubinka9
18. jún 2009

blondy tak ja som to nepochopila s tymi slovakmi v cechach. Akoze mozu za tu averziu?

a bach co napises 😠 😀 😀

blondynka400
18. jún 2009

lubinka já nevím jestli má cenu se do toho pouštět, navíc je toho fakt víc, takže bych to nechala asi spíš radši takhle... 😉

Jé bojim bojim, ještě že jsme tak daleko 😀

lubinka9
18. jún 2009

no ja by som mirusch na teba poslala 😀 😀

lubinka9
18. jún 2009

a kde je vobec? ked uvidi kolko sme toho popisali tak zblazni 😀

blondynka400
18. jún 2009

lubinka, to mi je jasné...
Bych jí tu podstrčila kus dobrého jídla, přidala Rumbu a určitě by na mne byla hodná 😵 😵

lubinka9
18. jún 2009

to hej, za Rumbu by sa zapredala 😀

lubinka9
18. jún 2009

inak, vysla som po tyzdni z postele, kuknut co je nove na balkone a hla 26 stupnov, odpadnem 😕 😀

oslavujeeeeeem

blondynka400
18. jún 2009

lubinka, no nechala bych si jí kvůli ní posalt z čech DHL 😀

Vidíš, stačí se jen občas podívat ven 😎 😀

kleopatris
18. jún 2009

no ono ked mas Rakusaka tak si myslim, ze je to o inom, ale my sa tu zle citime, lebo manzel ako nemec...tu neni oblubeny (asi ako u teba slovaci zijuci v cechach) a ja ako slovenka tiez nie (nejako si okrem ineho vsugerovali do hlavy, ze sme to my, kto im tu kradne auta, vykrada byty)....a mozno je aj ine zit vo viedni a niekde na dedine jak my....dedinsky ludia maju inu mentalitu aj na SR, takze mozno aj preto. neviem, ale my zdrhame jak sa bude dat 😝

no ja som parkovala pri bytovke kde som mala prenajaty byt (tusim Praha8), no a to este nehovorim o tej story s vasimi panmi policajtami 😀 som cakala od pol 8 do pol jednej!! kym vobec dorazili, medzitym som uz volala na tu 158 ci jak je asi 10 krat a oni ma jednoducho nevedeli najst....lebo ta ulica bola nova a este ju nemali v systeme 😝 a potom mi este tlacili policajnu spravu a nedali tam vsetko, tak som musela zase k nim a ten idiotko pan policajt nastavil blbo papier, takze mi natlacil novy text na text uz natlaceny .... no a tak som sa po celom zazitku postazovala na ministerstve vnutra, lebo som bola fakt nas.ata (ze akoze blba mlada slovenka, s tou vyd.beme raz dva) a oni mi odpisali, ze jednanie bolo bez pochybenia a ze to ze mi natlacil na tu istu stranu novy text predsa nevadi, ze sak ja som ten text predtym uz citala, tak co sa rozculujem.... 😀 no teraz mi to je do smiechu, ale vtedy som myslela, ze im usta rozmlatim.....takze preto ja prahu moc nemusim 🙂 ale je mi aj jasne, ze prislusnici velki pani su hovada na celom svete....