Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
20. jún 2009

Jeeej Lubi, posli mi toho tvojho striptera 😀 Tak toto mi fakt uslo! Moj by to teda nespravil.... 😝

meleri
20. jún 2009

Blondýnko..

to nasere....mě taky furt jednu dobu mazali fotku..a když sem protestovala že má víc lidí na fotce místo sebe miminko, tak mi napsali ať je nahlásím.. 🙄 celkem tyranie..

mizím jdu dělat další várku jogurtu tak jestli mě pozítří neuvidíte tak jsem nastopro otrávená! 😀

kleopatris
20. jún 2009

ahojky 🙂

dnes je hrozny den, prsalo od vcera noci az do teraz v kuse, cely den mna bolelo brucho a vyskusala som si co su to vykyvy nalad 😒 som sa pre zmenu nastvala zase na manzela chudaka a nebavila som sa s nim pol dna, lebo som si vsugerovala, ze nas vlastne asi ani nechce ja koza blba.... 😠 asi to pocasie mna tak zdementnelo a teraz z nicoho nic som zase v pohode....nechapem, take stavy som este nemala 😅
manzel nechape, ze na zaciatku existuju nieco take ako vracanie alebo vykyvy nalad....ze on uveri az nejake brucho uvidi, ze to ocakaval az neskor...no hlupucky je este a chlap k tomu 🙄 ale som mu precitala tolko z netu, ze asi pochopil, ze si nevymyslam....no vas by to nenas.alo?

lubinka9
20. jún 2009

caute,
kleo klud, to je este len zaciatok, bude aj horsie 😀 Nejak skoro to s tebou mava 😀

u nas tiez dazd ale teraz prestalo a mame krasnu duhu, tak sme cvakali fotakmi s drahym. My sme taki maniaci na fotaky a fotografie. Tak si budeme potom porovnavat zabery.

meleri, teda tebe ten jogurt fakt zachutil 😝

blondy, s tou fotkou to nechapem, sak si to bola cela ty 😀

my sme dnes boli behat troska po nakupoch, kupila som si 2 kosele, jednu vesticku no a jasne nieco maleho do mojej Schmuckschrank 😵 😀 A dokonca komplet, nausnice, prsten aj naramok 😵 Inak zacali letne vypredaje, teda aspon co som videla, Deichmann, C&A, Esprit,...

mirusch, ne, ne, ne, toho si nechavam, moj je, cely 😵 a uz mate hotovo, stihli ste alebo zajtra dokoncite?

a kde mame zvysok? zuzka, schnucki, lenka, mona,..

lubinka9
21. jún 2009

cauky,
kde ste vsetky? 😕

u nas hrozne pocko, dazd, tak sme doma. Asi kuknem nejake dvd.
Varit dnes nemusim, polievku mame zo vcera a dnes robi drahy spenat. Som zvedava, lebo to jedlo nenavidim ale povedal mi, ze jeho mi bude chutit. So zemiackami, volskym okom a cesnakom. Tak som zvedava.
Vstavala som pred siestou 😝, teraz som uplne rozbita asi zalomim na chvilu.

kleo tak ako dnes, naladicka?

miri, tapety drzia?

krasnu nedelu vam zelam 🙂

zuzka11
21. jún 2009

Ahoooooj!

Lubi uz jsem tu, s navstevou za patama se tezko pise 😀 Ted vyrazili smer Cechy, manzilek zalezl do postele - posmrkava si tam, cajikuje a poti se........jinak moc diky za receptiky, povedly se, navsteva super, jen pocais bylo na prd, vcera zatazeno, nastesti neprselo....a dneska kdy melo byt jeste hur je slunicko 😝 😠

Klea - pisu email do IP a vynadam ti, jak se podcenujes 😀 Nalady mam obcas taky....jednou za delsi dobu, ale stoji to za to...a pocasi k tomu urcite prispiva........vydrz........

Lubi - a ze hned klesla teplota? 😀 neprima umernost . Cim vic veci ve Schmuckschrank, tim nizsi teplota 😉

Miri - Tak Rumba 60ks? 😉 Slusna zasobicka....a ja porad nevim co to je....asi jsem to proste nikdy nejedla 😝

blondynka400
21. jún 2009

Ahoj holky,

mirsuch, neboj, nenechám, něco vymyslím... 😀

meleri, já jsem taky protestovala, protoe nikdo mi nemůže dokázat že to nejsem já. A když vidím, co tu někdo má za fotky, tak to fakt nechápu. Navíc když si vemeš, kolik různých zbytečností mají lidi v albu, tak fatk nechápu, proč každý nemůže mít fotku jako chce....

kleo, z toho si nic nedělej, je to typický chlap... Já měla na tohle štěstí, protože mu to je jasné. Ale zas na drtuhé straně já krom dvou případu kdy jsem na něj naprosto zbytečně vyjela (ale to byl na začátku), tak žádné změny v chování nebo nálady nemám...

lubinks, právě že ta fotka jsem celá já, taky to nechápu 😢

meleri
21. jún 2009

Blondýnko,

taky mě to sere..chtěla sem fotku malého a zakázali to..a máš pravdu s tím albumem..ale co se dá dělat..jsou to pitomá pravidla! akorát teda nevím co ta fotka ukazovala, pamatuju si část domu a strom a před ním snad ty? nechápu proč ti to smazali....

Lubinko,

Jo jogurt 😅 zachutnal no..je takový jinačí!

konečně se ochladilo.. 😵 dneska sem zas byla plavat a jsem plná energie...už sem vydržela dýl,3/4 hodky toho kraula plavat, tak příští neděli už dám hodinku a snad pak začnu pomalu i zrychlovat at pak můžu nasadit ploutvičky a pak už to pojede a snad i zhubnu! 😅 😵 no chybí mi furt na těch 57 kg ještě dost... 😠

mějte se!
ahoj

mirusch
21. jún 2009

Ahojte. No, tak tapetovanie pomaly, lebo on ma k tomu nepusti a teraz ho boli chrbat, tak nic nerobi, kuka F1. Obavam sa, ze este 1-2 dni to trvat bude, lebo treba vela vystrihavat, vyrezavat a tak. Ale musim sa s nim este ohladom jedneho pohadat, nechce odstrihnut jeden pas tapety na stole, ale na stene, kde to bude otrasne a krive 😠 Vsak vidim, ako to urobil okolo dveri, kde to vsetci vidia 😠 A nad ostatnymi vecami sa radsej povznesiem, lebo by som asi pukla.
A navyse ma dnes pre zmenu nasr.... svokra, taku rodinu strcit do rakety a vystrelit na Mars 😔 To iste ako svagrina, jedno slovo pochopila inak a uz je na smrt urazena. A to, co jej vsetko vysvetlovalo, to nepocula a neveri mi, ze som to povedala. Ser.m im na hlavu. Nech vsetci popukaju od zlosti a rozleju sa na kolomaz, manzelova rodina ma nezaujima. Uz sa vobec nesnazim. A ked ma naserie on, tak balim kufre 😠

Kleo, uplne chapem tvoje vykyvy nalad, mam ich aj ja a aj bez tehu 😅 A na tvojom mieste by som vytlacila drahemu z netu kopu materialu o gr...jucich tehulkach, nech si nastuduje!

Jedine pozitivum tento vikend bolo, ze tu boli pred chvilou Schnuckovci, kukli na nasu novu izbu, buducu sobotu nam pomahaju robit podlahu. Podplatila som ich jahodovym kolacom a dvoma Rumbami 😝 A ak nam tu podlahu dobre spravia, tak bude aj vecera u Grekov 😀 😝

mirusch
21. jún 2009

Blondy fiiiha, to si zamerne taku odstrihnutu fotku? Vsak fasa, aj tak. Som zvedava, ci sa im bude pozdavat tato 😀

blondynka400
21. jún 2009

meleri, no jsem zvědavá jestli mi nick za drzost nezruší 😀 . Ksždopádně tym byla čarodejnice= já u stromu před garáží. Adminka mi odpvoěděla, že prý na fotce nenalša žádnou osobu. Tak jsem jí dnes odpověděla, že se to chtělo pořádně kouknout a asi zaběhnout na oční. Tak jsem zvědavá, ale hádat se fakt nebudu, já nic neporušila a už jsem si tam dala novou.....

Plavání je fajn, ale jestli chceš při něm hubnout, musí mít voda minimálně 30 stupňu, jinak nezhubneš 😉

Tady se konečně taky trošku ochladilo, v noci byla pořádná bouřka.... 😎

mirusch
21. jún 2009

Je mi smutno ☹

meleri
21. jún 2009

Blondýnko,

hele chybí ti tam půlka obličeje! ale to je asi naschvál? jo já jsem teda poznala že před tím stromem někdo je...jo s nima se to řešit nedá..prostě to furt mažou a mažou..já to dávala znova asi pětkrát, pokaždé smazali..:(

Já při plavání hubla dycky, plavala jsem s monoploutví, takže sem zvyklá jakž takž, ale tu brát na normální bazén nemůžu. mám ale dojem že prostě dokud budu kojit tak to moc dolů nepůjde..

u vás se taky ochladilo, super.

Mirusch,
ty se máš, máš tam návštěvu...hele nechceš nás taky něčím podplatit, a my přijedem! 😅

mirusch
21. jún 2009

Meleri, jasne, podplatim, len pridte 😉 Kukla som fotku maleho, je to velky fesak, pekne velke ociska ma.

schnucki
21. jún 2009

ahojik vsichni,
tak se po dlouhe dobe zas hlasim, jdu se vrhnout na koupelnu a pak se kopat do uceni, vubec se mi nic nechce 😝

byli jsme dneska u mirusch a dostali jsme jahodovy kolac .... hmmmmmmmmm ..... holky nekdy na nej musite prijet 😀

doufam ze se mate vsechny bajecne ....

blondy ta fotka je dobra 😀 .... mas naky stresy s adminama????

mirusch proc smutna?????

vsechny mooooooc zdravim 🙂

schnucki
21. jún 2009

nestiham vas docitat, tak se omlouvam jestli na neco nereaguju .... jste totiz strasne ukecany 😀

jinak jsem chtela udelat brambory, ale nejak zacali kvist a me se to nelibi .... pockam na draheho co mi na to povi 😀 kdyz mi pak bude blbe, svedu to na nej ......

mirusch
21. jún 2009

Schnucki no vitaj 😀 Uz som zalovala, ze ste u nas boli, aj ze som vas podplatila kolacom... Precitaj si vyssie preco som smutna. Svokra sa preto tak ksichtila, lebo sa nasrala kvoli jednemu slovu, co nepochopila, no proste som mala stastie na rodinu, fakt 🙄

Pokial brambory kvitnu len trochu, tak len na hrubo ocisti, ak by kvitli viac, tak sa na to radsej vykasli. Tych par EUR ti nestoji za pokazeny zaludok.

schnucki
21. jún 2009

no prosimte, proc jsou tak urazlivy??? .... a ze si to nenecha vysvetlit to teda nechapu .... proto se ona tak ksichtila (promin ten vyraz ale ona se fakt tvarila ze jsem si az myslela ze jako co tam otravujem) ....

vyprdni se na to, takovyhle lidi ti za to fakt nestojej, vim ze je to tezky protoze ji casto vydas, ale komu neni rady tomu neni pomoci ....

ale vim jak ti je, ja doted slycham od dedi (od rodinky v hanau) ze jsem ho jednou nechala sedet v restauraci, ac to tak nebylo ... a kazdej tejden se rozciluju co si zas nevymyslel ....

myslim na tebe, cmuk

jooooo, tak to ty brambory vyhodim a ani na nej cekat nebudu, uz fakt kvetou, a jeste tak divne 😝

mirusch
21. jún 2009

Schnucki, proste vystrielat. Ale definitivne som skoncila so snazenim sa. Urobim, co je nutne a nech ich aj ich myslienky zozeru, mne je jedno. A este si pojdem kupit do zasoby to tricko - "Som zodpovedna len za to, co hovorim, nie za to, co ty rozumies" 😝 A budem sa im v tom otrcat...

Veru, tie zemiaky radsej vyhod, oni produkuju nejake jedy, ked su este zelene a aj ked kvitnu, to nestoji za to. Vsak vymyslis nieco ine.

Babule, kde ste, potrebujem trosku polutovat 🙄 😅

kleopatris
21. jún 2009

ahojky 🙂

mirusch nebud smutna a kasli na svokru 😒 ona uz je starucka a ktovie aki budeme my....ber to tak, ze su aki su a nenechaj sa tym deptat. Proste nech si ziju jak sa im paci a ked si myslia, ze ta nepotrebuju tak ich nechaj, oni coskoro zistia co stratili.....

my mame dnes prve vyrocie svadby 😵 tak ideme za chvilu na veceru, ale ja sa nejak na jedlo moc necitim, no dufam, ze si nieco vyberiem 😅 inak manzel zmenil smer o 180 stupnov 😀 asi to pomohlo ta moja prednaska vcera...

blondy krasne vlasy 🙂 skoro jak z reklamy 😝

mirusch
21. jún 2009

Kleo, tak srdecne blahozelam k vyrociu!!! Veru, chlapom treba prednasky 🙄 Ja som mojmu stiahla z internetu info ohladom vypadkov dychu v spanku, prehrala som mu jedno kratke video a inak som to nekomentovala. Ale isto sa zlakol, lebo na druhy den si urobil termin u Dr. 😀 Cize im proste treba info a cas, nech si to premyslia v tom svojom mozgu.
Mas pravdu, uz som pochopila, ze oni su cela rodina taka divna, ze si domyslaju to, co sa im hodi a urazaju sa. Proste typicky samonáser. Lenze o svokru sa musim aj nadalej starat, som jedina, kto sa stara, neda sa nic robit, tu nemozem nechat len tak. Svina nie som. 😔
Ale dakujem za podporu 😉 Potrebujem ju dneska, lebo by ma kleplo uz.

mirusch
21. jún 2009

Babule, mate mail!

lubinka9
21. jún 2009

..vecer..

miri, dikes za maila, prebehla som to hlavne foto a teraz idem na to detailne 😵

vratili sme sa z prechadzky, zasa sme boli pri jazerach. V nedelu vecer sa vyjasnilo tak sme si uzili asi 30 min. slnka z celeho vikendu 😠 co uz..

spenat dopadol ok, dokonca mi chutil, tak si to mozno este zopakujem.. Mala som skypecall s nasimi, mama sa stazovala, ze maju prilis teplu vodu v bazene - 30 stupnov, no neporazilo by vas? 😠 😀

kleo, pripajam sa k blahozelaniu k vyrociu. Dufam, ze vse dopadlo OK 😉

tak prijemny vecer este vsetkym

lubinka9
21. jún 2009

miri, zvladla som to! super, mas talent 😵

lubinka9
22. jún 2009

no caute kocky,

kde ste kto? 😕

kleo, co oslava? ako bolo?

zuzka11
22. jún 2009

Dobre ranko!

Miri zase ta svokra? 😕 😝 ......vyprdnout se na ni..........

Blondy - hezka fotka, super napad! 😉

Kleo - jsem sklezora, poslu ten mail hned......vse nej k 1.vyroci!!!!!!My ho mame 1.7.........ale nikdy jsem ho poradne neslavili, zatim jsem vzdycky byli nekde v letadle cestou na dovcu a tukli si vinem, ted poprve budeme doma.......

Jinak hlasim, ze moje nedele po odjezdu navstevy taky nejak nic moc, asi vcera po Nemecku litaly negativni nalady.......od patku mi tvrdne bricho....G.tlaci kde muze a ja uz nemuzu poradne sedet, bud jako pravitko nebo lezet na boku 😒 , dneska rano v zrcadle prvni hneda skvrna - kecy, ze je to v tehu ze slunicka...vikend proprsel a je tu 😠 a jeste mi je skoro po vsem blbe - ted snidane - vtipny jogurt, ale dnesak nezabira a kafe...a trpim, pali me zaha..... 😠

Schnucki - ahoooooj!Co noveho u tebe, co pritel, skola?

Meleri - fakt obdivuju, kraul 3/4h.....ja ted muzu jen prsa a jeste kolikrat gramlave - bojim se kreci a kdyz propnu spicky, tak je to zarucene....tenhle tyden ma byt hnusne, ale pak taky zase vyrazim na koupak.......

Holky, koukejte sem nektera prijit at nedepkarim, jasne? mam k tomu fakt blizko.......fucking monday 😠

monasek84
22. jún 2009

Uz sem tu 😀 sem musela po ranu lehce pracovat, tfuj 😠

zuzka11
22. jún 2009

Ahoj Mony a Lubi! 😉

monasek84
22. jún 2009

zuzi: no co brisko? a jak se citis? 🙂

kleopatris
22. jún 2009

ahojky uz som tu aj ja 🙂 a dneska mi je prvy krat na bliti 😝 a to som naivne verila, ze mne sa to vyhne....
naladu mam dnes na bode mrazu, leze mi na nervy praca, pocasie a kolegovia...kolegyna tu zvacha zuvacku jak krava a ja to musim pocuvat 😠
inak "oslava" bola fajn, sme sa pekne napapali, a pripili si, ja jablkovym strikom a drahy pivom. romantika jak blazen 😀 ale zase sa musim pochvalit 🙂 dostala som kyticu cervenych ruzi a medzi nimi boli tri biele (akoze ja, manzel a mimco 🙂 ) no zlaty je a ja mu robim take sceny, no co uz so mnou 🙂

zuzi ja som si myslela, ze asi si zabudla a povedala som si, ze este pockam a ked tak si ho dnes vypytam 🙂

uz aby bol vikend, neznasam to tu! a este aj na blby termin musim cakat este tyzden 😒