Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
18. sep 2009

Ahoj holky,

kleo, tedy to máš divnou doktorku, fakt.... Jen mě zarazilo e si o tobě nic nepamatuje, k té mé chodí rozhodně více těhulek než 15, vidí mě jednou za měsíc a všechno ví aniž by se koukala do karty... Což mě vždycky hrozně tší, protožr se nemusím opakovat. Ale zas na druho stranu ono těch co létají na kontoroly letadlem asi moc nebude 😀

K tomu tamponu, dá se použít třeba klasická tampon namočený v oleji, funfuje to jako zátka aby se ti tam nic nedostalo. Ale mně to tedy přijde zbytečné, jestli nemáš nějaké problémy se záněty, jdi se koupat klidně jen tak (samo do vody o které víš že je ok). Já se koupu běžně a ádný problém jsem z toho nikdy neměla
😉

schnucki, no holka hold mě budeš muset podpořit s holčičkou ty, protože jinak to malá tady bude mít fakt těžké 😀

lubinka, ktěm pohybům, to mi dělá taky 😀 Ty miminka jsou všechny stejné 😀

kleopatris
18. sep 2009

blondy a kupes sa aj v bazene? ja som teda doteraz nastastie nic nemala, ale teraz sa bojim, ked som tehu..

a moja Dr. je divna a vsetci su tam divni....no co uz nemam ich rada ☹ ale nastastie ju vidim len raz za mesiac...mne uz prislo divne, ze hned vyvolava porod, ked prenasas 5 dni....to ja si teda nedam 😠

janulka04
18. sep 2009

ahojte, dobre rano..
takze dalsi chlapcek? no teeeda....

blondynka400
18. sep 2009

kleo, no spíš v moři, v bazeně jsi byla asi dvakrát. Ale jestli si dobře pamatuju, tak Zuzka chodial do bazénu normálně
No v čechách se teď čeká max. 10 dní, víc tě přenášet nenechají....

lubinka9
18. sep 2009

blondy, tak aj tebe to mimco robi? 😀

inak zuzka chodila do bazenu hodne ale aj chytila ku koncu nejaky zapal, pisala to tu. Neviem uz presne o co islo.

no a ked janulke sa postasti chlapcek, tak blondy budeme teda fakt v presile 😎

blondynka400
18. sep 2009

lubinka, no dělá to hlavně manželovy, vždycky když něco chce vidět nebo citít, tak je naproto klidná a dělá že spinká 😀 . Stačí, aby to vzdal, tak začne 😀

Tak jak jsem včera slíbila, tak albíčka jsme dala fotečku bříška, tak schválně jestli vidíte nějaký rozdíl 😀

kleopatris
18. sep 2009

blondy no az taky rozdiel neni 🙂 ale nieco zacina pomalicky vykukavat 😀 mala si asi robi miesto medzi tvojimi organmi 😀 och baby vy jake male bruska mate, zuzka mala pred porodom jak ja teraz pomaly 😒 sak nech si rastie, ale nech sa mi len nepotrhaaa 😖 inak uz mastim jak mi teraz vybehlo, tak mastim jak diva

nas prcek, mna kopkal a jak dal manzel ruku tak prestal, ale zasa hned zacal 🙂 asi si myslel, ze tato uz tam ruku nema 😀, ale vcera po UZV bol asi unaveny, lebo vecer sa skoro ani nepohol chuda moje male, asi spinkal 🙂

blondynka400
18. sep 2009

kleo, no taky by mě zajímalo, kde se tam schovává, měla by mít už skoro půl kila 😀
Taky mažu poctivě každý den, strie fakt nechci, ale myslím, že se jim asi úplně nevyhnu... 😖

lubinka9
18. sep 2009

babky,
tak sa s vami lucim, zajtra rano odchadzame smer SK. Uz sa tesim. Urco pridem o 2 kila tazsia co som si vsetko nakazala navarit 😝 Ale neva

Drzte sa a posluchajte, ja sa skusim ozvat. Inak z DE az buducu nedelu

paaaaaaaa 😵

lumiha
18. sep 2009

Ahoj holky, jsem tady nova. Je tady nekdo, kdo zije ve Svycarsku?

kleopatris
18. sep 2009

lubi stastnu cestu, uzite si to a davajte na seba pozor 🙂 a ohrej sa trosku 😀 je tu sialene teplo 😝

lumi myslim,teda pokial viem, nie je tu ziadna z nas zo svajciarska, ale aj tak budeme radi ked sa pripojis 😵

lumiha
18. sep 2009

ahojky kleopatris, ja jsem ve Svycarsku a jelikoz manza jezdi kazdych 6 tydnu do CR a ja jsem tady vzdycky 3 tydny sama, tak mi z toho zacina trosku hrabat. Tak jsem si rikala, ze si musim najit nejakou diskuzi, abych mela jine myslenky. 🙂 Zatim se o miminko sice nesnazime, ale uz to planujeme, takze asi brzy zacneme. 🙂 A kde zijes ty?

blondynka400
19. sep 2009

lubinka, tak se měj hezky a pořádně se najez 😉

lumiha, ahoj, taky si myslím, že ze švýcarska tu není nikdo, ale to myslím neva 😉
A proč nejezdíš s ním? Než tam být tak dlouho sama... 😕

janulka04
19. sep 2009

ahooj, babule...
ako sa dnes mate? nas dnes caka novy bytik, ideme ho skuknut, dufam, ze to ude fajn, lebo tu sa tlacime v dvojizbaku, tak drzte palecky 😉

blondynka400
19. sep 2009

janulka, vy bydlíte s dvojčátkama v dvoupokojovém bytě? 😕 To tě tedy obdivuju 😅
Já se mám dobře, krásně tady svítí sluníčko, tak možná půjdem k moři, abych se letos ještě párkrát vykoupala 😎

janulka04
19. sep 2009

nooo...od maja, kedy som prisla za muzom, nejako sa nam nedarilo zohnat byt, bol problem, ze mame aj psika...ale je to velky byt a my s mm sme spali v obyvacke, ved co nam zostavalo? Tak hadam svita na lepsie casy...

blondynka400
19. sep 2009

janulka, tak ještě psíka do toho 😀
Tak jasný, ono se občas nedá nic jiného dělat... Tak ať se byteček líbí 😵

janulka04
19. sep 2009

noo, dakujem, blondy, uz je na case ist do noveho...a psik je drobec, civava 😉

blondynka400
19. sep 2009

janulka, tak to jo, ten moc místa nezabere 😀

lenkove
19. sep 2009

ahojte 🙂
Dlhsie som sa neukazala, boli sme na dovolenke, uz som taka rada, ze sme spat 🙂 a ze som sa uz aj aklimatizovala 🙂 MK mi riadne chybal, priznavam 😀

vidim, ze tu je vela noviniek, vsetkym tehulkam drzim palceky, nech to vsetko dobre pre nich aj drobcekov dopadne 🙂

inak sa ako mate? a kde je Mirusch? Som ju tu na niekolkych stranach nevidela!!

My celkom ok, dnes je pekne, ja zehlim, mm isiel pomahat kamosi..musim upratat, dozehlit, nakupit.. chcem sa ist aj bicyklovat a tak 🙂

kalimerko
19. sep 2009

Ahojky maminky, tehulky,

je tu nejaka tehulka z Recka?

schnucki
19. sep 2009

ahojik holky,

teda vy jste se rozjeli, jdu vas docist 😝 nevim jestli tu mirusch uz byla, ale musim prasknout ze meli vcera o pulnoci dorazit domu 😀

tak jdu na vas

schnucki
19. sep 2009

uf, tak jsem vas tak nejak bleskove docitala 😝

kleo ta tvoje doktorka je fakt nejaka divna, to prijde divne i me .....

koukam prckove si s vama radi hrajou, a uz takhle v brisku 😀 ale musi to bejt sranda 😀 .... hlavne ze o nich vite a je vsechno ok ....

blondy my se budeme snazit te tu zastoupit s dalsi holcickou 😀 .... ale treba se i janulce zas povede holka 😀

lubinka jsem te nejak nestihla, kazdopadne preju dobrou cestu, odpocin si, uzij si to a vrat se v poradku zpatky 🙂

janulka tak to jste tam museli bejt radne namackany, to bude urco super az budete mit vetsi byt a vlastni loznici .... drzim palecky aby jste neco nasli co nejdriv 😉

ahoj lenkove, jaks se mas?? ... mirusch byla na slovensku, ale uz by meli bejt zpet ....

jinak vitam nove tvare a doufam ze se tu dyl ohrejete holky 😀
z recka tu bohuzel nikoho nemame ..... ale to nevadi

mirusch
19. sep 2009

Ahojte, kontrolujem vas, ale vidim, ze pisete jedna radost, uf, mam co robit 😝
Hlasim, ze sme v noci dorazili ok, zistili sme, ze nocne cestovanie nie je lepsie ako denne, cize sa vratime k dennemu. Dnes som toho vela neurobila, len nakupila, navarila obed a zvitala sa so svokrou a jej sestrou, trosku vybavujem postu, no a dovybalujem asi zajtra, lebo teraz ideme do greckej restiky, ako vzdy v sobotu.
Manzel si nasiel doma mail, ze kludne moze ostat este tyzden na dovolenke, ze nie je vela co robit 😠 Tak neviem ci sa stvat, ze si nekukol mail skor alebo byt rada, lebo by sme museli nahanat ludi tu, nech sa staraju o svokru dlhsie...Ale kaslat na to, dobre je to vsetko.

Buduci tyzden budem isto zaneprazdnena vselijakymi dovybavovackami a tak, ale hadam sa to da nejako do poriadku.

No, strucne ku vam, pozdravuje vas Zuzka, poslala mi mail, zatial bez info, hladaju si system, co je normalne, tak musime byt trpezlive. Ale su ok. 😉

Kleo, gratulujeeem ku chlapcekovi 😵 , ak to takto pojde dalej, tak si mozeme vytvorit futbalovu jedenastku... 😀 Alebo dcerka Blondy bude mat fakt na vyber 😀 Tesim sa z vas. Inak Kleo a povedala si nieco tej lekarke? Lebo mala by si sa ozvat. Prave preto, ze sa ti uz nechce menit Dr., tak sa ozvi. Kurnik. 😠 A keby si mala naozaj nejake nezvycajne bolesti, tak sa rozhodne nedaj odbit, kamoska na to doplatila, ze si nedupla, potratila v 23 tt vinou nedostatocnej starostlivosti. To ta nestrasim, len to ber ako odstasujuci priklad.

Janulka, neviem, ci som ti blahozelala k tehu, ak nie, tak ti srdecne blahozelam, citala som ta, len fakt som nemala dobry pristup na internet, som rada, ze som mohla aspon tak nakratko parkrat kuknut.

Lubinka, tak prijemny pobyt doma, si ma vystriedala 😀 Joj, hned by som sa vratila...

Lumiha, ahoj, vitaj. Bolo tu aj Svajciarsko, ale teraz si sama... Kludne sem pis, ani my sa nesnazime, ale dobre sa tu keca 😅 A v ktorej casti si? Akym jazykom sa tam hovori?

Kalimerka, aj ty vitaj. Nie je tu nikto z Grecka, ale kludne sa pridaj, ja mam Grecko rada, kazdu sobotu chodime ku kamosom co maju grecku restiku. Ako vidim, aj ty si tehu, ako super!

Lenka ahoj 🙂 Neboj sa, zijem, pisala som, ale vzdy len 1 prispevok, bola som 2 tyzdne na dovolenke...Si myslis, ze len ty mozes chodit na dovolenky, haaaa? 😀

Schnucki, no toto, takto ma prasknut 😀 Dnes bol ale rusny den, aj som spala do pol desiatej, zase by som sla, ale uz musim vydrzat... Este raz diky za informacie, si poklad.

janulka04
19. sep 2009

schnucki, dakujem, veru tak...na Slovensku sme mali svoje intimco a uz nam to velmi velmi chyba 😀
mirusch: dakujeeeeeem 😉

lumiha
19. sep 2009

blondynka400: Manzel totiz pracuje 6 tydnu ve Svycarsku a pak je 3 tydny v cesku a tak se to porad opakuje. A ja samozrejme nemam tolik dovolene, takze tady trcim semtam sama. ☹ Ale za tyden jedu do CR-sice jen na 5 dni, ale lepsi nez nic.
Mirusch: Jsem kousicek od Zurichu a mluvi se tady prevazne nemecky a pak francouzsky. No a ja jelikoz jsem pracovala v UK dva roky, tak mluvim anglicky. 🙂 Ale to tady taky zvlada hodne lidi, takze domluvit se neni takovy problem. Je tady hrozne krasne... 🙂
Holky a kde zijete vy? Asi jste to tady uz psali, ale precist 328 stran-to po me nemuzete chtit, ze ne? 😅

zuzka11
20. sep 2009

Ahooooj holky!

mam minutku, tak jsem hnedn u vas, priznavam, prelouskla jsem jen poslendi stranku, ale i ta je nabita informacema! 😉

Moc gratuluju Klee k chlapeckovi a Blondy k holcicce!!Jupiiiiiii! A Lubi , co ty? Pochopila jsem dobre, ze holcicka? 😕

Posilam vam na IP adresu na rajce, kde jsem zalozila album Adamovi, ktery ma od vcerejska prezdivku Bushido, protoze porad jako spravny rapper mele rukama🙂))

Ad bazen - ja nikdy problemy nemela, ale ted v tehotenstvi 2x za sebou, a musela mi to rict az dr.bylo to uplne bez priznaku 😒 Tak jsme s manzelem romanticky mazali 😉

tenhle vikend mame, jak ja rikam "otlapkavaci" - vcera tu byli nasi, dneska prijedou Petovi rodice, segra, babicka - no Hujerovi🙂))

Slibuju, ze zase nakouknu....

Junulko - ahoj, my se jeste nezname....taky obdivuju, dvojcatka, pes a dvoupokojovy byt....a treti mimco na ceste.....ale mas pravdu, kdyz to jit musi, tak proste musi......

Kleo - co tvoje povidacky s weckem, porad trvaji?

Miri - moc diky za vyrizeni vzkazu......netusila jsem, ze se minutka najde tak rychle 😉

schnucki
20. sep 2009

dobre ranko holky,

zuzi ahooooooj, rada te tu zase vydim 😵 adamek je kouzelnej, moooc se vam povedl .... jinak chapeme ze si hledate system, je to urcite obrovska zmena mit ted doma maleho clovicka, ale verim ze se rychle zabehnete 😉 .... a kdyz budes mit chvilicku, tak nakoukni ..... tak bushido jo, raper z nej bude 😀 to je krasny ..... to musi asi trosku lizt na nervy tyhle navstevy ze zacatku, co, ja vim jak ja reaguju na miminka a kdyz tohle dela vic lidi par tydnu za sebou 😝

mirusch nemas zac, musela jsem te drzet v obraze 😀 .... ja nemam rada ten tyden po dovolene, to se jenom pere a vybaluje a uklizi a nic jineho .... jeste tyden dovci, tak to je dobry 😀 .... a jak to vypada se svokrou??

janulka urco najdete brzo vetsi bytecek .... hledate v tom samym mestecku, nebo jinde??

lumiha vetsina z nas je tu z nemecka, ja a mirusch bydlime kousek od sebe u frankfurtu, .... lubinka je taky v nemecku, blondy v italii, zuzka ted zijou v praze ale byli taky v nemecku .... a kleo mi ted vypadla 😕 to dostanu vynadano 🤐

ja byla vcera s pritelem u nasi sousedky, maj 4 mesicni holcicku, no radne jsem si tam s ni vyhrala, 😵 prisli pak jeste jedni sousedi a grylovali jsme, tak vsichni pak meli takovy narazky jako ze jestli muj pritel vydi jak si s malou hraju, jestli si taky nechcem neco takoveho poridit .... tak se to chudak snazi hrat do autu jakoze jedno po druhym a tak .... ale bylo to fajn 😵

janulka04
20. sep 2009

ahooj, schnucki, dakujem dievcence, aj ja dufam, ze sa podari..a ideme do mesta, kde ma priatel pracu, je to vacsie mesto, tak moc sa mi ztadialto nechce, je tu krasne,ale treba nam vacsi bytik

schnucki
20. sep 2009

aha, tak to jo .... to ti verim ze se ti odtamtud nechce ..... ja jsem vyrostla ve meste a byla jsem hodne skepticka, ze jako na malim mestecku bydlet, ale jelikoz tu byli byty omnoho levnejsi nez ve vetsim meste rekla jsem no co, to zkusime, a nedam na to dopustit, mame tu klid, pohodicka, ja se tu vecne divim na kravama 😀 a rozhodne tu chci zustat .... ale treba to v tom vetsim meste bude super .... a do kteryho mesta se to mate stehovat?? jak to vubec vypada s hledanim bytu??