Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

zuzka11
11. jan 2009

Mirusch - já chciiiiiiiiiiiiiiiiiii 😕 A nedělal sis aspoň jeden? mě pořád vrtá hlavou, jak píšou v příbal.letáku, že se může objevit // a je to neplatné.......

Koukám, že to teda máš napořád..........to je s prací pak na prd, já jsem to ani moc neřešila, teda štvalo mě to, ale věděla jsem, že tu nejsme napořád, tak mě uklízečka nenapadla....ale co se dá dělat jinak...jinak mě to neuznají jenom v bavorsku, pech no, a to jsme si mohli vybírat, kam chceme....jinak mnichov je krásný, to máš pravdu.

Slyšela jsem, že lékaři a učitelé to mají s hledáním místa tady nejhorší.......já se zkoušla hlásít na místo asistentky lékaře a oni mě odmítli, že jsem překvalifikovaná, takže jsm ve slepé uličče, na nižší pozici jsem překvalifikovaná ana lékařskou nemůžu......ale 8 měsíců vydržím 😀

ivana98
autor
11. jan 2009

Mirus, ok dohodnute 😀 dam si na neho pozor 😀 akurat mi trochu lepi z tolkeho cestovania, ja nie som otrlny lev dialnic 😕 aspon zatial :- N

Zuzko, ty nevymyslaj s hladanim prace, ty si v tom, tak na seba koukaj davat pozor 😝 ten letak je len aby sa poistili pred pripadnym zazalovanim nejakou potrhlou snazilkou... a mysli pozitivne, jasne? 😉

inak ja som sem prisla (podovne) len studovat a nejako som tu skysla..kvoli manzelovi 😝

ivana98
autor
11. jan 2009

quatsch, to malo byt povodne nie podovne 😀 pisem koniny 😅

zuzka11
11. jan 2009

a co ten pekny sef, prozrad nam neco vic 😀

mirusch
11. jan 2009

Zuzi, uf, a nedam za postovne viac ako za testy 😕 😀 Ale ak fakt chces, tak mi pisni do IP tvoju adresu 😵 A isto sa vraciate? Nerozmyslali ste predsa len ostat v DE a pripadne inam, aby si si mohla najst pracu? Ja ta neprehovaram, len nahlas uvazujem 😅 To s tym prekvalifikovanim som uz aj ja pocula 😠 A kludne by som zobrala aj nizsi level, len aby som nemusela sediet doma. Ach jo. A ake mas zameranie ako lekarka? Ja som zistila, ze som mala asi ist na medicinu, teraz je uz neskoro. Nejako ma to v poslednom case zacalo bavit, mam tu hrubanske knihy, naposledy jednu medicinsku za 50,- EUR, ma 3,6 kg 😀 Ale co, aspon som studovala biologiu.
Inak, nejako mi to uslo, tebe vysli tie // po limite? Tak to je fakt dobry znak. Skus znova...clovece, len si prisla a uz nas opustis, lebo pojdes do tehuliek 😕

Ivus, hlavne si davaj pozor na cestach. Ja mam tiez dilemu, ja hrozne rada cestujem, ale zaroven sa bojim. Tazky oriesok. Vobec sa napriklad neviem tesit, ze ideme do USA, lebo mam pred ocami tych 6 letov za 3 tyzdne. A pritom ked som hore v oblakoch, tak som nadsena. A teraz Zuzi rad, schizofrenia, paranoia? 😕 😀

zuzka11
11. jan 2009

Miru, kdyz mi je posles jen ten test v celofanu, tak muzes jenom v dopise a to je postovne tusim 55 centu....adresu ti napisu a postovne klidne zaplatim a budu ti strasne vdecna 😉

Ja se tu ohreju, neboj, urcite jenom falesne plasim, ja toho ma za sebou hodne a bez vysledku, nikde nenasli chybu, ale u 2x IVF nevyslo ☹

Ty carky mi vysly asi v limite a pak zesilily, dnesni o fousiiiicek silnejsi nez vderejsi, ale tlucte teda nejsou, ale stiny taky ne, snad.......

zuzka11
11. jan 2009

Miru a proc jste odesli z CAR kdyz prave to by mohli resit??? 😕

mirusch
11. jan 2009

Zuzka ma stves, ty si tehu!!!! 😉 😵 Napis rychlo adresu, nech to zajtra poslem, nech ti este na nieco budu 😀 Nic platit nemusis. A to si teraz prirodzene? Boze, nejaka som nepozorna....

blackie26
11. jan 2009

ahoj jste tu?

zuzka11
11. jan 2009

Jsme, ja tu plasim, pomjzes mi? 😉 Cim jsi testovala Blackie?

Miri, asi si myslis, ze si vymyslim, ale po tech letech je moje pochybnost hodne na miste a jendou jsem se vypekla, doufala a na prd, tak ted to beru hoooodne s rezervou a spis schani info afalesne pozit.testech......

Miri, takze manzel je Nemec? A potkali jste se v Londyne???

schnucki
11. jan 2009

ahoj holky,
si odejdu zavolat domu nasim a vy se tu tak rozjedete 😕

takze zuzi, ja odesla do nemecka jako au-pair, trosku to byl utek z cech, ale to je na dyl, no a kdyz jsem se mela vracet do cech, objevil se pritel, tak jsem tu zustala 😀 jinak studuju Germanistiku, Pedagogiku a Philosophii pro zajem 😀

no zuzi, pokud se tam // objevili, tak je to jasny 🙂 udelej testik jeste jeden, ale ten to podle me jen potvrdi, huraaaaa

mirusch, jsem to nestihla, testiky jsou prodany 😒 ale to neva, spinim a pokud zitra klesne teplota, tak je to jasny, nadeje si nedelam, i kdyz ty prsa uz me stvou 😠

ivus ja si ty chyby ani nevsimla, jak jsi prehodila pismenka 😀

blackie26
11. jan 2009

ja nevim jak se to jmenovalo nakej test co sem koupila na letisti v rime... 🙂 podle me jsou vsechny testy stejny

zuzka11
11. jan 2009

Schnucki, treba to zitra dostanu a poslu ti je, slinuju 😉

To tak byva, s tim pritelem, mam tady kamaradku, je ji 23 a ma to taky tak hozene, je tu jako au pair a pokud potka nekoho do srpna tak zustane a zkusi skolu, pokud ne, jde do Cech a pokracuje ve studiu.........

Tak treba bude nekdy cas, na to dyl, myslim, ze kazda tu davame hodne zkraceny pribeh o tom co delame a jak se mame, co citime.....prece jen jsem mezi cizimi.......a nekdy mame heimweh, teda ja.....

Schnucki aty jako studentka uz jsi snazilka????

schnucki
11. jan 2009

😀 zuzka, ty testiky si ponech, to je v poho 😀

jedinej rozdil mezi tvou a mou kamaradkou je, ze ja tu nikoho nehledala, nechtela jsem tu zustat, ale holt se to tak semlelo, nebylo to lehky rozhodnuti, zustat tu nebo ne, ale nelituju 😀
jojo, uz se snazime delsi dobu, v lednu jsme meli prvni termin v CAR, u nas asi bude nekde problem, tak chceme vedet v cem .... on je tu skolni system jinak udelanej nez u nas, a bude pro me lepsi hledat praci jako maminka, nez hledat praci a snazit se o mimi, tak jsem se rozhodla mit mimi pri skole, nejsem jedina, potkavam spustu tehulek nebo maminke na skole 😀

heimweh tu mame sem tam podle me vsechny, dneska jsem dobastila posledni gorbaciky, musim si udelat objednavku u nasich, az jsem pojedou 😀

jinak mirusch, ja pojedu rada s tebou!!!!!

mirusch
11. jan 2009

Schnucki...kto neskoro chodi 😀 Ty dostanes Rumby a ak bude podozrenie na tehu, tak ti osobne testy pojdem kupit a donesiem!

Blackie, no rovnake nie su, su kvalitnejsie a menej kvalitne, ako vo vsetkom. Chapem Zuzku, ze sa boji, ja som rok stvrdla v teme IVF-umele oplodnenie a viem, ze taky test moze byt velka pomoc, ale aj velke sklamanie. Inak, ak raz uz ukazal //, stale je mozne, ze tehu fakt bolo a potom embrijko odislo alebo sa proste nevyvijalo dalej a to uz nikto nezisti ako to bolo.

Zuzka, teraz si otehu 😵 prirodzene, alebo po IVF alebo KET? Nejako mi to uslo.
My sme sa s manzelom nasli neuveritelne nahodne. Ja som bola navstivit na Silvestra kamosku, co tu bola v DE vydata a boli sme v podniku a hrali Clovece (3 kamosky) a zacali nam chodit drinky a tak sme dotycneho pozvali k stolu, aj ked tie drinky nakoniec neboli od neho, ale od majitela podniku, jeho kamarata, ktory nam takto pomohol....Ked som sa vratila do SR, tak mi dosiel mail - tazko ziskana adresa cez 3 ludi...no a tak to zacalo. Mail dosiel 2 tyzdne po tom, ako umrel moj vtedajsi priatel na rakovinu...Proste osud.

mirusch
11. jan 2009

Schnucki, okej, beriem ta do partie 😀 Chudak Zuzka, nevie do coho ide...
Ja este mam v chladnicke domace klobasky, tak si z nich pomaly ujedam, nech mi dlho vydrzia. A zasobu Rumby mam este a Granko... 😵

blackie26
11. jan 2009

jo to mqas p ravdu ja poslala kamardku ho koupit ale asi byl citlivej protoze jsem mnela jen 2 dny spozdeni

zuzka11
11. jan 2009

Miri, tak to byl fakt osud..........

Schnucki - prave proto ze jsi nehledala, jsi nasla, podle me to ona moc lame pres koleno a bud stvrdne s nepravym a pojde pak s placem domu nebo odjed i tak, snazim se ji pomocz, tak uvidime........

Ja si zase jakmile prejedem hranice kupuju rajec s medunkou, miluju ho!!!!!!

Jinak ted je to prirozeny sexik, v listop.jsme meli IVF a to nedopadlo.......ted v lednu mame mit KET, vsechna lecba v Cechach.....vy jste choili v Nemecku? Muzu se zeptat jak je to s placenim tady v CAR? Jeden amme pres ulici 😀

mirusch
11. jan 2009

Zuzka, ten Rajec je fakt dobry 😉 A ja tiez, ked som hladala, tak nic a ked posledne, co som mala na hlave bol novy priatel, tak prisiel.... Uz v marci sme sa dali dokopy.
Clovece, tak to mas super, zrejme bude KET zbytocne. Jedna babenka z IVF temy mala 1 dieta, chcela este jedno, cez IVF sa podarili dvojicky, teraz maju 6 mesiacov a znova otehotnela prirodzene. Mozno tie hormony cloveka nejako nakopnu ci co. U nas by pomohol jedine sused alebo postar, tak to uz neriesim.
Nuz, tu tiez polovicu uhradza poistovna v CAR. Moj manzel mal uz nad 50, cize sme mali byt samoplatci, to znamena vyse 4000,- EUR. Mali by sme kvoli tomu len jeden pokus...Ale vsetky pohovory a vysetrenia, aj genetika, boli napriek tomu zadarmo.

schnucki
11. jan 2009

😀 ok mirusch
ja jsem ted nejaka zmatena, spineni pomalu sili, vypada to, ze moje dny jsou tu, nejak by me to neprekvapilo, ale normalne me den predtim boli bricho, ted nic, nikdy me prsa nebolivali, ted jo, no a teplota (kdyz mirusch mrknes na muj grafik) nahore, jsem z toho magor, se z tech mejch hormonu jednou picnu 😝

klobasky mame taky jeste, ale schovat je pred pritelem je skoro nemozny 😀

koukame zrovna jak se delaj koule na bowling, pritele napadlo mirusch, ze by jsme nekdy mohli zajit 😀 v budoucnu

tak to jsi mela blackie nejakej dobrej, po dvou dnech,

nella1
11. jan 2009

ahojte kocky co poviete na tu jonasovu metodu myslite ze to moze byt pravda s tym rizikom kedy je spravne pocat baby a kedy nie ak je tam ten rizikovy faktor vysoky http://lunarium.co.uk/jonas.php coskoro sa budeme aj my snazit o baby 🙂

zuzka11
11. jan 2009

To je pecka, co????Psala jsem ti SZ.........

Dam vedet, az dorazi ty testiky.....snad budou kouzelene 😀 .....

Do ceho jdu? 😕 Tak s pravdou ven! 😀

Schnucki a prijimacky byly tezke???Nebo klasika podle prumeru jako jinde v Nemecku? Muselas delat studium college???

schnucki
11. jan 2009

holky vy jste dneska rychli, uf

abych nezapomela ivus, ohledne jezdeni, ono se to poda, ja se tu radne vyjezdila, kamarad kdyz slysel, ze jezdim autem v nemecku mel takovej respekt, ze me nechal ridit novy auto, mercedes, ja byla sice trosku vyklepana, to auto je kapanek siroky, ale byla to jizda .....

pokud se ti to povede zuzka, tak at to nehroti, at si radeji pocka, ja tu tvrdla dva roky nez se objevil a nelituju toho, nez mit takovyho blba jako predtim, to radsi cekat, tak at to nehroti 😉

Jinak s tim CAR ma mirusch recht, to nam doktor povydal taky, jsme u normalni pojistovny, takze pokud by jsme museli do umelyho, pulku nam pojistovna zaplati, ale jen, pokud jste vzati 😝

mirusch
11. jan 2009

Nella ahoj, kukla som len velmi zbezne, uz idem spat. Neviem, ci tu vsetky ale vedia anglicky...Ja tomu verim tak pol na pol. Zajtra sa ti vyjadrim presnejsie.

Schnucki, nuz, dlhy cyklus, ovulka bola, nadherne sa ti to drzi hore, Femigard ako vidim ucinkuje, nelieta ti to, ale to spinenie...nuz, do dvoch dni budes mudrejsia, ci skusit testovat alebo dojde MS. Ja som uz tiez mala vselijake priznaky, ze si vsetci mysleli, ze som tehu a ani nahodou. Vela stastia.
Na bowling samozrejme pojdem hned a zaraz, bola som len 2-3x, ale velmi sa mi pacilo!!! Len neviem, kde to tu je.

Zuzka, budu, aj kouzelne, aj zelene 😀 Do coho ides? No, my so Schnucki sa pozname a ked spustime pokec, tak nas nezastavis, az o tyzden 😀 😅

mirusch
11. jan 2009

Boze, az sa mi tazko od vas odchadza, uz som si davno takto skvele nepokecala, ale mala by som ist spat. Ak mi zajtra bude dobre (neviem ci ma dnes chytal virus, alebo som to prehnala so strhavanim tapiet), tak frcim do mesta trochu kuknut na svet.
Takze dobru noc a tesim sa na vas nabuduce.

zuzka11
11. jan 2009

S pokecem bych se prosadila - mozna 😀 Mate super, ze jste blizko sebe, to je velka vyhra!!!!!

Schnucki - ona tu je taky uz rok a pul, ale jeji zkousky - dva najednou,pak treti, jeden cech, pak nemci.....zatim podle me nema jasko ahleda se sama, natoz aby mela jasno v partnerovi......

Jonas? tem vypoctum moc neverim, nekomu to vyslo, ael pokud je to upne mimo ovu, tak to podle me medicinsky nejde, leda by spermije byly sampioni a vydrzeli tech rekordnich 5dni, jak se pise v chytrych knizkach......

schnucki
11. jan 2009

jee, nella, taky zdravim, ja se ti vyjadrim, jestli to najdu cesky 😅 moje anglictina neni az takova

zuzka, prijimacky jsem delat nemusela, udelala jsem si totiz Kleines Deutsches Sprachdiplom a ten me opravnoval ke studiu bez primacek ... studiem college jsem navstevovat nemusela, protoze nase maturita se dela po 13 letech stejne jako v nemecku, a ja ji delala z nemciny, takze jsem to mela uplne bez problemu, jediny co clovek potrebuje je spravna zkouska z nemciny, bud primo na vysoky, nebo diplom jako ja

no a do ceho jdes?

to jo, my kdyz se rozjedem .... jak ja rikam, az te z nas bude bolet hlava 😀

mirusch objevili jsme jeden super bowling v offenbachu, ale je tam trochu draho, a v hanau jich je urcite hafo, nejakej pak splasime 😉

mirusch
11. jan 2009

Schnucki, fuuu, ze bez skusky...no ze ja som nestudovala tu 😀 Jasne, bowling splasime. A mozno nahovorime Zuzku na maly vylet ku nam.... 😀
Oki, dobru noc.

schnucki
11. jan 2009

opravdu, jedina podminka, aby me vzali byla, ze jsem musela udelat zkousku z nemciny, jakoze jestli jsem po jazykovy strance vubec schopna tu studovat .... jedinej hacek kterej tam je, ze kdyz se clovek hlasi poprvi, existujou zulassungbeschränkte Fächer a tam se pak kouka na prumer z maturitniho vysvedceni ... i kdyz to se da obejit, ja si dala germanistiku a philosophii, philosophii proto, ze brali bez prumeru, a pak kdyz uz jsem mela prvni semestr za sebou, jsem dala Fachwechsel a najednou to slo 😀

to by mohla, co zuzi?

dobrou miru, doufam ze nejsi namesicna, dneska je uplnek, takze ja budu spat nic moc

zuzka11
11. jan 2009

KDS chci delat, ted delam Aj, ale v kvetnu je termin, tak do toh pujdu.......

Na bowling na vas asi budu jenom myslet a budete mi tu chybet, ale co takhle treba na jare ze byste si vy dve udelaly vylet na galerie a Zuzanecku? A kafco, pripadne vinko??? 😀