Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

susann83
28. feb 2009

jani, prijemne nakupovanie.
a v pondelok napisem.
paaaa 🙂 🙂

jankabo
2. mar 2009

Hallo baby, dobré ránko vam prajem a príjemný pracovný týždeň.
Susi tebe držíme palce.

kikina666
2. mar 2009

ahojte baby dobre ranko

jankabo tolko optimizmu v pondelok ???

Susi drzim palce

jankabo
2. mar 2009

ahoj Kiki, no nejako sa musím naladiť - už ked práca o ničom aj šéf, tak aspon sa pozitívne naladím, len dokedy mi to vydrží to neviem.
Ty ako??? Nemala by si už niekedy teraz dostať mrchu????

kikina666
2. mar 2009

jankabo no mala este minuly tyzden ... a nic 😀

alicao
2. mar 2009

Dobre ranecko🙂
kika testuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😨
Ahoj Janka🙂

kikina666
2. mar 2009

alica zatial nie .. este je skoro a navyse po tych hormonoch z umeleho oplodnenia to moze byt normalne ze to meska ak nepride do buduceho pondelka tak budem testovat

alicao
2. mar 2009

kika boze, to by bolo super, dobre zadostucinenie🙂..BODAJ BY!

jankabo
2. mar 2009

ahoj Alicka,
a ty ako??? Ty by si tiež mala tento týdeň dostať vlastne nedostať mrchu vsak??
Kiki to je super že ti meška ale ja by som asi testla skôr, to vydržíš až do pondelka - neblázni.

kikina666
2. mar 2009

alicao ... no to by musel byt zazrak ....ale dik za drzanie palcov, ale baby viete co by to znamenalo ... moja dovolenka v taliansku by bolo ohrozena .... 😀 😀 😀 ale ja neverim tomu ze by to vyslo, ja nie som typ na zazraky, tak sa radsej drzim pri zemi a tesim sa na dovolenku

alicao
2. mar 2009

Janka, prestavaju ma boliet prsia takze pride zajtra pozajtra☹..ale cakala som to, ved sme ovulku totalne presvyhli, co uz...ta ne?🙂

kikina666
2. mar 2009

alic nebude smutna ... buduci cyklus zavedte bodovy system a nepotrebujes sledovat ovulku

alicao
2. mar 2009

kika podla coho sa da zistit, ci, alebo nie si typ na zazraky? 😀 😀
Ale mas pravdu, tes sa na dovolenku, pri najhorsom najlepsom sa budes len opalovat na svahu🙂 😝

alicao
2. mar 2009

kika, dik, nie som smutna, zmierila som sa s tym asi dva dni po ovulke, tento mesiac cez ovulku budeme v heliose, takze bud si to tam rozdame, alebo si odlejem trosku 😀 😀 😝

kikina666
2. mar 2009

alica u mna sa ziaden zatial neudial ...

no asi tak nejak nebudem brutalne lyzovat vyveziem sa hore na ladovec a sa tam usalasim do nejakeho lehatka a zase zidem odtial dole na lyzoach a ak polyzujem tak len na somarskej luke, ja som velmi dobry lyziar, takze po zemi sa hadzat nebudem ... som instruktorka lyzovania ... takze by to nemalo byt az take hrozne, ale to nebudem predbiehat udalosti ... na to je este casu az az

pralinka25
2. mar 2009

Dobre ranecko.

Tak ja som dostala tentokrat mrchu na 23 DC 😠 to uz je nejako moc skoro.
Dam si pauzu s Gynexom.

Na endokrinologii mi povedali ze mam prist na odber krvi ked dostanem MS. Ja som sa docitala ze tieto testy sa robia na 3 den mrchy. Lenze ja som ju dostala uz v sobotu. Volala som doktorke ze ci mozem prist a sestricka mi povedala ze zajtra (ale to uz bude 4 den)
Tak som z toho nervozna lebo sa bojim ze zajtra uz mat mrchu nebudem a zas to presvihnem a budem musiet cakat zas dalsi mesiac ☹

kikina666
2. mar 2009

pralinka neboj, vsetko dobre dopadne

jankabo
2. mar 2009

Ahoj Prali,
neboj oni vedia čo sa môže a ked ti povedala, že máš prísť tak potom je to oky.
Som zvedavá čo bude - potom mi napíšeš čo ma čaká na budúci mesiac.
Baby teraz v marci je to presne rok čo sa snažíme a bábo nikde,
ALicka a Kiki len aby ste neboli obidve prekvapené a my tiež 😉 😉 😉

pralinka25
2. mar 2009

no problem je asi v tom ze ked tak premyslam asi som jej aj zabudla povedat ze som ju dostala uz v sobotu 😅

alicao
2. mar 2009

janka, svoje telo a hlavne kozy poznam velmi dobre, zatial ma nesklamali..bohuzial 😀 😀 😀

kikina666
2. mar 2009

prali tak tam zavolaj este raz pre istotu

alicao
2. mar 2009

pralinka, to by malo byt v pohode...neboj

adrianka127
2. mar 2009

Ahojcek vsetkym,
viem, ze mam velmi malo casu sa vam venovat 😔 , co ma velmi mrzi, ale je uzavierka a mam to v robote hrozne. Uz to fakt nezvladam a nie som tu stastna...Keby nebolo aspom tej sprostej krizi a clovek si lachsie nasiel ine zamestnanie. Toto je hrozne, ako vo vezeni... ☹ Kedze som tu len na skok, tak mi prosim zrekapitulujte, ktre DC ste a ako to s vami vyzera. Nejaka nadejna tehulka???
Pekny den vsetkym...

jankabo
2. mar 2009

ahoj Adi, nevyhováraj sa na prácu, ja viem že si mala ovulku a ste určite celé dni snažilkovali 😀 😀 😀 😀
Nie teraz vážne, vieš dobre že ta chápem, lebo ja som som na tom tak isto ako aj ty. Takže tehotenstvo by bolo vyslobodením. Baby neviem prečo ale ja som 4DC mrcha už skoro žiadna a ma ešte furt bolia prsia nerozumiem.

kikina666
2. mar 2009

jankabo no to je divne .... skus test ak si mala slabu tak este tam sanca je

adrianka127
2. mar 2009

Jani, ovulku som tento mesiac asi nemala...Teplotu nemeriam, ale robila som si 3 ovu testy a vsetky negativne, a to som 15 DC. Takze tento cyklus mam anovulacny...Uz na vsetko kaslem. Mozno je to tym, ze mam v robote stres, alebo co...Celkovo sa mi v poslednej dobe nic nedari... 😔

kikina666
2. mar 2009

adrianka presne tak vykasli sa na to .. zavedte bodovaci system ako my a mas to v suchu

mne to meska .. a vyzera ze to na mna asi zabudlo tak snad si to nerozmysli 😀 😀

pralinka25
2. mar 2009

kiki a nechces skusit testik???????

kikina666
2. mar 2009

baby kurnik nepokusajte, nebudem zatial testovat, moj nazor je ze je to po tych hormonoch zo stimulky, to by musel na mna aj hajzel spadnut, aby som bola tehu ... neveriim, ze by sa stastie pomylilo a sadlo konecne aj na mna

pralinka25
2. mar 2009

ale stat sa moze 😉
Pozri tak ci tak v kutiku duse mas nadej (to mame vsetky aj ked sa snazime si to nepripustat)
Ja by som asi testla radsej ako zit v nadeji a potom nic.