Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
6. mar 2009

hej vsetko mam v poriadku aj ovulaciu ... skratka vsetko aj priechodnost lebo som 2x otehotnela normalne ...

pralinka25
6. mar 2009

no pre istotu sa na to spytaj, nech ti to skontroluju. Tento problem moze byt sposobeny aj nespravnou funkciou vajecnikov alebo nadobliciek. Kazdopadne to ze si predtym mala vsetko v poriadku este neznamena ze to tak je aj teraz. Nechcem ta ale strasit.
Zvyseny tento hormon byva aj pri PCO.

kikina666
6. mar 2009

prali ja som bola aj na laparoskopii a tam povedali ze je vsetko OK
vajecniky mi funguju dobre, ovulaciu mavam ... uz mi robili vsetky vysetrenia

pralinka25
6. mar 2009

kedy?

kikina666
6. mar 2009

pred 1.5 rokom a po tom som otehotnela normalne ...

susann83
6. mar 2009

ahojte babenky!!!
tak ja som dnes riadne zadrichmala, manzel isiel do BA a mohla som ostat v posteli 😵 😵 😵

kiki, ahoooj moja, suhlasim s adriankou a jej navrhom na horuci kupel, ale manzela tam nepustaj, to neprospieva 😉
do dovolenky mas este cas a ja by som ti veeeeelmi rada poslala moju mrch, ja ju ocakavam v pondelok, ak ti pondelok vyhovuje, tak uz aj posiela 🙂 🙂 🙂 🙂

alic, prali, aj ja som na zaciatku nechapala, ako to ten graf znaci, ale to znaci sam, a ked uz vidim, ze teplota po klesnuti stupa, tak bola ovulka. na wunschkinder ovulku oznaci stale na 3 dni, na fertility len presne jeden den.

a dnes som takto na tom
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

pralinka25
6. mar 2009

kiki 1,5 roka je dost davno.
Ja by som sa dala vysetrit znovu
Predsa len ta dopuju hormonmi,tak sa moze vselivo zmenit

adrianka127
6. mar 2009

susan, no tebe je dobre... aj ja by som take brala. Ale dnes chcem aj ja skoncit v robote najneskor o tretej a potom si robime s drahym romanticky vecer. Urobim jednohubky a mam pripravene vinko-rose... 😉 Zajtra pojdem s mamou nakupovat... tesim sa... 🙂

kikina666
6. mar 2009

susan ... vyhovuje ale posli aj skor please ...

prali ja nemozem ist na dalsiu laparoskopiu, ja mam epilepsiu a mna uspavat je riziko a aj tak som za posledneho 3.5 roka bola na 5 operaciach .. a mala som aj epilepticky zachvat .. nemozem to riskovat

adrianka127
6. mar 2009

kiki - tak ty uz mas toho riadne vela za sebou... 😒

kikina666
6. mar 2009

adrianka uz sa trapim 7.5 roka ... 4 roky s byvalym priatelom a 3.5 roka s terajsim manzelom ... a poviem ti mam toho uz tak akurat dost 2xIUI, 2x IVF, 1xET, 1xKET, laparoskopia, asi 5 stimulovanych cyklov, 2 potraty a tie soky ktore zazivam ... napr. ten vcerajsok .... to ti poviem uz mi fakt staci a neprospieva to ani mojej epilepsii

pralinka25
6. mar 2009

kiki nemusis ist hned na laparoskopiu. Len nech ti spravia sono zo spodu

adrianka127
6. mar 2009

kiki - keby som ti tak mohla pomoct. Na tvojom mieste, ak nahodou (co nepredpokladam) ani 3.IVF nevyde, zacnem vazne uvazovat nad adopciou. Mozno by ste aj s manzelickom boli viac v pohode a este by sa vam zadarilo aj vlastne...

kikina666
6. mar 2009

na sono chodim kazdy mesiac aj 3x aj v stredu som bola ... za tentorok mam za sebou asi 10 utz
vcera ma pozeral vajecniky ok, ovulacia bola lebo bolo zlte teliesko, sliznica maternice v poriadku ....

pralinka25
6. mar 2009

tak dobre potom.
A co ti povedali, ze co to moze sposobovat ten zvyseny hormon

kikina666
6. mar 2009

adrianka nad adopciou sme uz uvazovali ... uz je to vo faze riesenia mam sa stretnut s kamoskou co ma adoptovane mimi a chcela by som to zacat vybavovat, chcem ist po tie papiere a zacat to vybavovat este pred IVF, ved nestoji to nic ... a navyse ani neviem ako to bude s robotou, a tam potrebujes potvrdenie od zamestnavatela a kym som este zamestnana na dobu nerucitu nech nemame potom problem s tym ...
vybavuje sa to 3 mesiace a potom cakas na dieta ... takze je to tiez dobre na nervy, ale uz sa na tom pracuje

adrianka127
6. mar 2009

kiki, myslim, ze dobre robis.... Mozno sa tak psychicky ukludnite obaja aj s drahym a co vies, mozno budete mat nakoniec deticky 2. Jedno adoptovane a jedno vlastne. Nic tym nestratis... 🙂 Velmi som zvedava na ten proces adopcie, tak mi mozes hovorit ako to postupne prebieha... 🙂

kikina666
6. mar 2009

budem referovat ... buduci tyzden mam ist za tou kamoskou a ona ma potom zoberie za tou pani a ta by nam mala vysvetlit vsetko okolo toho a dat vsetky papiere

jankabo
6. mar 2009

Pralinka dakujem za receptík, mnam už sa teším, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Baby chcem sa vás spýtať, volal mi teraz jeden známy že potrebuje urobiť diplomovú prácu neviete náhodou tak orientačne že koľko sa berie za napísanie práce????

kikina666
6. mar 2009

jankabo tak to netusim

pralinka25
6. mar 2009

nemaz zac.
Dufam ze som na nic nezabudla.

Skus pohladat na nete ci tam nieco take nenajdes o diplomkach

jankabo
6. mar 2009

baby ja idem domkov, tak sa majte pekný výkendík,
užite si Sviatok v nedeľu a šup, šup snažilkovať aby na Veľkú Noc boli samé prekvapenia 😵 😵 😵 😵

adrianka127
6. mar 2009

jani aj tebe krasny vykend aj MDŽ 🙂
Aj ja uz pomaly pojdem, takze sa vsetky majte pekne... papa

jankabo
7. mar 2009

halo baby, je tu niekto, alebo všetky pilne snažilkujete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
V tom prípade sa nenechajte rušiť.
PEKNY VEČER
CMUK 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅

jerryjanka
autor
7. mar 2009

ahojte - teda ale je tu dnes riadne mrtvo - ale ospravedlnuje vas že sa venujete manželikom
aj ja sa venujem len som nakukla ma dnes meniny 🙂

jankabo
8. mar 2009

AHOJTE ZIENKY - DNES JE SVIATOK PEKNYCH, MUDRYCH A INTELIGENTŃYCH ZIEN, PRETO MY DOVOLETE, ABY SOM VAM ZABLAHOZELALA, MAM VAS RADA STE SUPER BABY.
PEKNY DEN A UZITE SI SVOJ SVIATOK JA UZ SOM DOSTALA KVIETOK NO A VECER DUFAM, BUDEME SNAZILKOVAT

jerryjanka
autor
8. mar 2009

ahojte - ku nášmu sviatku vam chcem popriať netehulkam fazulky do bruška a fazulkam príjemné tehotenstvo 😵

jankabo
9. mar 2009

Dobré ránko snažilky a tehulky, to bude ale den ked nám vonku tak prší 😠 😠

adenka
9. mar 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 🙂

kikina666
9. mar 2009

Dobre ranko ... vonku je teda faky skaredo

co ste porabali cez vikend ?