• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
alic - aka odborna diagnoza... tak to musi byt pravda... :slight_smile:
10. mar 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri, nie byva v zahranici, ale povedale muuuuuuudru vetu, ktoru hovoria vsetky tehulky: NEBOJ SA NEMYSLI NATO A PRIDE TO SAMO!!!!
Nezastrelila by si ju? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby drzte palce nech sa to spusti poriadne ... volala som do heliosu ... tak ked sa to spusti poriadne tak 3.-7. den nabieham na clostilbegyt a cca okolo 22.3. idem na sono a tak nam to vychadza ze to stihame pred dovolenkou .... drzkajte palce .. len uz aby sa to sapustilo normalne
10. mar 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri, inak k tomu ze sem chodime pomenej:
nie kvantita ale kvalita sa rata, ta ne? :grinning:
10. mar 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic - tu vetu zacinam nenavidiet... :grinning: Vies co, dufam, ze aj ja raz budem tehulka a aj ja ju budem pouzivat, aby som ludi nasrala... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri , len skusis!!!!! pockaj, poslem na teba jankyno sefa potom!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka ahoj ... neodpadol tvoj muzicek pri darovani tej krvi ? kolega mu strasne moc dakuje
10. mar 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic... :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neboj, budeme ju pouzivat spolu... :slight_smile:
10. mar 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to tu rozoberate za kvalitu ???
10. mar 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika neodpadol, aj v praci sa pytal, ci by nesiel niekto, neviem ako to dopadlo....
inak moj graf dostava smrnc :grinning: :grinning: :grinning:
adri bodaj by :slight_smile:
10. mar 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika , kvalitu prispevkov:slight_smile:
tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/260601
10. mar 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludkovia, ako to je z grafom ked ste chora a mate horucku? potom asi nedokaze ukazat ovulku ...ci???
10. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka - podla grafu je to riadne tehulkovanie, povedala by som ze su to minimalne dvojicky bacilikovia... :grinning:
10. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica ty kokos .................. to co tam mas ??? nie je to nejako vela :grinning:
10. mar 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic co mas chripku? Uz sa ti ani neoplati merat teplotu :rolling_eyes:

V nedelu moj svokor prelial pohar a bola u nich na navsteve suseda a hovori ze budu krstiny na moju adresu.
Kedze sa nam nedari tak som jej povedala ze mame este cas a svokor ze "ja ti dam cas" evidentne chce byt dedo ale co mu budem vykladat ze to nejde?
Ach boze ked s tym zacnu to bude uplna katastrofa. Zatial sa vyhovaram na hypoteku a tak. Nechcem ludom vesat na nos ze som neschopna :confounded:
Ide mi to tiez na nervy
10. mar 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adriiii :grinning: :grinning: :grinning: a nie nahodou trojiiiiiicky??? :grinning: :grinning: :grinning: je to zapalene hrdlo, takze na udrzanie tehotenstva pouzivam bioparox :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi dvojicky bacilikovia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali - take reci o tvojej neschopnosti nechcem pocut... :angry: Si mlada pekna baba, a dieta pride. Mozno trosku neskor ako si mili svokrovci planuju, ale to je ich problem. Vsetky raz budeme tehulky a stastne maminy a hotovo... :slight_smile:
alicka - tento mesiac by som skor skusila ovu-testiky. Teplota asi nebude moc spolahliva...
10. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu navas rehocem, ved aky pan taky graf nie??? :grinning:
kika, ty tululum, co by si bola neschopnaaaaaaaaaaaa!!!, len chces az moc....necitala si hore mudru vetu tehuliek??
10. mar 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali, to malo byt pre teba nie pre kiku...to TULULUM!!!!
10. mar 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicao .. :grinning: :grinning: no nevyzeras byt chora :grinning:
tu poslednu vetu si asi moja nepisala mne .... :grinning: ale ten tululum sa mi paci :grinning:
10. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok teda, tento mesiac nema vyznam merat....aspon sa vyspim:slight_smile:
a......miniem 5 euro na ovu testy
10. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, no hej malo to byt pre pralinku:slight_smile:
nie som az taka chora, len ma straaaaaasne boli hrdlo a troska cely clovek, a mam trosku horucku a potim sa, ale cim vacsia horucka tym viac mi harasi, takze...nejdem si dat ani paralen, nech vas potesim trosku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicao dobry napad :grinning:
10. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic - som rada ze to minanie euriek beres tak pozitivne... :slight_smile:
10. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, som doma az kym nepojdeme do heliosu, dobre nie? len co budem robit ty kokso...
10. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicao ... vyloz si nohy a konikuj
10. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri, ved minat je kraaaaaasa nie? Ked je co...ale to nase este nesplodene miminko stalo uz tolko ako moje dva predne keramicke zuby... :angry:
10. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, utekam na anglinu. Tak sa majte kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne. :slight_smile:
10. mar 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, zas precitam vsetko o vsetkom, a budem mat vsetky priznaky vsetkeho :grinning:
10. mar 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok