Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
16. jan 2009

lebo mna bolia bradavky ani dotknut sa ich nemozem a pobolieva ma podbrusko a sem tam ma akoby pichlo ci co...a stale mam vytok taky priesvitny 😝

martinex
16. jan 2009

cukru znie to dobre...
nechcem ta demotivovat,len ja som mala mesiac pred tym vsetky priznaky co si vies predstavit a to ti aj baby potvrdia a vtedy bol test neg... a dalsi som nemala nic a bol test poz.. mam pocit,ze to bolo o psychike

cukruska1920
16. jan 2009

mati....ved ja ani neverim ze by som mohla byt tehotna... to len baby ma motaju... 😀 sak ich vyvediem z omylu ked dostanem mrchu

martinex
16. jan 2009

len ja som tomu tiez neverila...a baby stale ze som... a ja som fakt bola 😀
kedy ti ma prist mrcha?

cukruska1920
16. jan 2009

ono je to zlozite...lebo ja som citila ovulku tak na 15dc tak v tom pripade som mala mat 14 - teho...ale graf mi vyznacil mrchu az o 3 dni tak uvidim...ak nepride v pondelok ako ma tak v utorok testnem

martinex
16. jan 2009

a ako sa citis?? mas pocit,ze prijde ci ani nie??

cukruska1920
16. jan 2009

hej pride 😉

uankab
16. jan 2009

cukru, mozno nepride 🙂
nejako nechapem, preco ti graf vyznacil mrchu az o tri dni...

cukruska1920
16. jan 2009

uan...tak to ani ja....ale uvidim... 😖

martinex
16. jan 2009

ja tym grafom vobec nerozumiem.... 😀
preto negrafujem 🙂

cukruska1920
16. jan 2009

idem si lahnut...boli ma hlava...papa

uankab
16. jan 2009

tak drzim palce, aby to vyslo 🙂

martinex
16. jan 2009

paaa cukru a drz sa... 🙂

jankabo
16. jan 2009

ahoje tehulky,
tak ja som tu, aj mna teraz poriadne nainfikujte vírusami

uankab
16. jan 2009

tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jankabo
16. jan 2009

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, dakujem,
dúfam, ze sa nakazim, som už po ovu, tak uvidíme čo bude.
Džkaj mi palčeky, prečo nam neposles nejaké foto z bába a bruška Uankab???

cukruska1920
17. jan 2009

Ahojte...takze dnes takto... uz je to viac nez iste ze mrcha pride....http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... ale dnes testnem nech uvidim / a nech mozem v klude cakat na mrchu 😒 mrzi ma to lebo som si zacinala robit nadej ☹ ale nevadi... este len zaciname 😉

jankabo
17. jan 2009

Ahojte,
Cukrus to ma mrzi ze si začala klesat s teplotou. Neboj este stale mas sancu. Ale skús dnes ten test a uvidíme.
Predstavte si ze ja som mala ovu lebo som si robila ovulacny test, ale graf mi ju vôbec nezakreslil. Tak neviem prečo. Asi to bude tým, že mne teploty síce stúpaju ale velmi pomaličky. 🙂

Tehulky šup sep vírusi.

Alicka myslím na teba 🙂 🙂 🙂 🙂

alicao
17. jan 2009

Janka dakujem, si zlatal🙂!
Ako vidite pisem v sobotu, vlasy mam uz urobene, cakam na draheho,ma prist o druhej, tak sa nudim 😀 !
Aj ja na Vas myslim🙂!
Drzkajte sa zatial🙂!

uankab
17. jan 2009

ahojte, pfuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

ja som dnes sama doma, manzelik prave isiel do roboty a straaasne mi vadi muzska vona... holil sa a potom na mna musel rozpravat aspon z metra ☹

janka, este sme nefotili fotecky... mozno sa nam podari tento vikendik...
cukru, to mi je luto... neboj, nabuduce sa podari 😉

martinex
17. jan 2009

alicka ty si blazon.... tak dufam,ze dnes prezijes svoj najkrajsi den 🙂

my akurat perieme a varime a upratujeme..

myslime na vas 😀

tfuuuuuuuuj tfuuuuuuuuj tfuuuuuuuuj

alicao
17. jan 2009

marti, ved vam to hovorim stale 😀 😀 😀 , ved pohoda, jazz, nie? 😀 uz som pozrela aj film, boze..nech su uz styri hodiny 😀 , uz fakt neviem, co mam robit...lalalalala.... 😀

kikina666
17. jan 2009

ahojte ...

baby ja mam taky strach aby sa nase embryjka mali dobre ... uz som netrpezliva, zajtrarano o 7,30 mam volat ako sa im dari ☹ bojim bojim

jankabo
17. jan 2009

KIki ziadny stres, vsetko je oky, a onedlho ti ich vlozia a budete spolu, takze nestresuj vsetko sa podari a dotiahnes to do úspesneho konca.

Alicka ty si ale 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
17. jan 2009

ahojte ... asi tu nik nie je ... baby mne sa tak nic nechce ja uz chcem aby bolo zajtra 7,30 aby som vedela ako sa maju palnetky ... som nervozna strasne ☹ len aby sa pekne vyvijali

cukruska1920
17. jan 2009

Ahojte....tak robila som test a bola tam len / ale ked sa pozriem teraz je tam taka slabulinka aj druha... ale asi hodinu po tom ako som si ho robila som zacala spinit ale teraz zas nic... uz od obeda...tak neviem co to ma znamenat...uvidim zajtra ci sa rozbehne 😕 😕 😕

jesi
17. jan 2009

ahoj cukrus je mi to luto,že ti to nevyšlo ja som na tom tak isto a kolko snazilkujete

kikina666
17. jan 2009

cukru neboj dalsi grafik bude uspesnejsi ...

jesi ahoj

jesi
17. jan 2009

ahoj Kikina ako sa dlho snažite

kikina666
17. jan 2009

no my uz dlho ...3,5 roka a teraz sa nam vyvijaju embryjka v skumavke a zajtra alebo pozajtra pojdeme na vlozenie babetiek do bruska ...
a ty ?