Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

martinex
20. mar 2009

ahojte kocky....

adrianka sa este neozvala???

ktora je dalsia na rade??? 🙂

tfuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuju tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuj

aby som pomohla snazilkovaniu 😀

jankabo
20. mar 2009

Ahoj Marti,
dakujeme za vírusiky, veľmi ich teraz potrebuje,
Alicka tvoj grafik vyzerá pekne no môj vôbec,
Cukruska myslím ze az taký veľký pokles to nebol, takže ešte stále tam je nádej 😉

cukruska1920
20. mar 2009

janka...no ved uvidim...ked nepride tak v pondelok alebo utorok testnem

jankabo
20. mar 2009

jasne, budem ti držat palce na rukách aj na nohách aby si našla krásne // 😎

kikina666
20. mar 2009

ahojte alic dobre tak si dame indivindi

no dnes uz koncim s clostylbegytom .. uff hura, v pondelok idem do heliku na utz
volala mi ta kamoska kvoli tej adopcii mame si vybavit odpis z registra trestov tak v pondelok ideme vybavovat nech sa to trosicku pohne dopredu

cukru drzim palce

cukruska1920
20. mar 2009

dakujem dievcata....

kikina666
20. mar 2009

cukru neni zac

cukruska1920
20. mar 2009

kiki..... dnes som 10DPO a keby aj chcem testnut dnes bolo by to zbytocne lebo by nebolo urcite este nic vidiet..tak si radsej pockam .... a dufam ze budu //....ked nie tak nic..ideme dalej

kikina666
20. mar 2009

cukru silno drzim palce 😉

cukruska1920
20. mar 2009

😉 ----- a kde je Adka..?? mala sa ozvat ako dopadla u doktora

jankabo
20. mar 2009

Cukrus je to určite ešte skoro, zbytočne by si bola sklamaná - radšej ešte netestuj.
Adrianka je dnes doobeda u lekára isla si potvrdiť či je všetko oky,

kikina666
20. mar 2009

no bude urcite ... som zvedava co povie ... tehulka

jankabo
20. mar 2009

dúfam, ze sa to uz konecne prelomilo a ze teraz budeme jedna po druhej tehulky, vyzerá to tak ze bociany sa vrátili 😵 😵

jerryjanka
autor
20. mar 2009

ahojte
tak sme sa vratili z heliku. to z čoho som mala strach sa nepotvrdilo - myslela som že problem bude spg
nakoniec sa zistilo že nefungujem ja. tak len aby ste vedeli že na vas myslim 😉

kikina666
20. mar 2009

jerry si silna a dohodli ste sa aj na postupe ako to budete riesit dalej ?

alicao
20. mar 2009

Ahoj jerry, to je asi ten lepsi pripad, zenske veci sa daju lahsie vyliecit nez zly spg, tak drzim palce, napis potom ako pokracujes...aj my na teba myslime!🙂

jerryjanka
autor
20. mar 2009

no musim sa liečiť hormonami - antiestrogen - clostylbegit a dedrogesteron - duphaston
mam pco - a tym padom mam nahovno progesteron - moc nizky, a vysoky testosteron. Bez toho by som nemohla otehotnieť keby som sa neliečila

alicao
20. mar 2009

jerry, no mozno to mam aj ja...tiez mam pco, ale ovulka bola, takze tiez si pockam na vysledky HP a uvidime...

jerryjanka
autor
20. mar 2009

alica - aj ja mavam ovulku
ale žlte teliesko kvoli pco ma slabu funkciu
takže aj ked ovulujem a spg je ako tak ok tak sa neda otehu bez liekov

alicao
20. mar 2009

jerry, tak mozno to bude rovnake aj u mna...ak ano budeme bojovat spolu, platiiiiiiiii, nevzdame sa🙂 kedy ides do heliku znovu? ja buducu stredu 25teho.

jankabo
20. mar 2009

Jerry na jednej strane som rada, ze spg. je oky, ale ty budeš musieť brať asi teraz veľa liekov však??? ALe ty to zvládneš lebo si silná a kvôli bábätku sme ochotné urobiť všetko, len aby si vedela o týždeň vo štvrtok idem k dokimu som zvedavá čo bude.
A kedy začneš brať tie lieky,???? Čiže ked ich budeš brať je tam aká šanca že otehonieš????

jerryjanka
autor
20. mar 2009

alica - ideme na 11 den cyklu a to bude cca 14.4 alebo tak

chuda moja pečen - ty vole tolko liekov a ešte aj tie antidepresiva 😀

pralinka25
20. mar 2009

jerry teda. ☹
Ja mam tiez PCO ale zatial mi o liecbe nikto nic nepovedal 😠

Prosim ta a nepovedali ti ci sa to da vyliecit alebo je to len udrziavanie pocas obdobia ked chceme otehotniet a potom sa to vrati.

Ja mam tiez vyssi testosteron ale na ostatne hormony mi povedali ze su ok. Ja teda neovulujem vobec podla merania teploty.

Kedy ti nasadia lieky?

alicao
20. mar 2009

baby stajaju sa znas chlapy🙂))) tolko testosterooooonu 😀 asi musime ist na nejaky LADY kurz, nez sme zase nezne, mile, privetive pipinky 😀 😀 potom to mozno klesne 😀

pralinka25
20. mar 2009

no mna chytila panika ked mi povedal o tom testosterone. Lebo som si samozrejme citala na nete a tam pisu vselico. Uz nic citat radsej nebudem.

Ja som to aj tak trosku tusila, ze tie co sme tu uz tak dlho a stale sa nedari, ze bude nejaky problem. Ale zvladneme to . Musime!

Vraj Femigard pomaha znizit testosteron a aj kotvicnik zemny.

jerryjanka
autor
20. mar 2009

pralinka už mi ich dal tearz - mam ich v kabelke
a fakt netušim či to zmizne alebo sa to vrati alebo to ma človek stale a len lieky to nejak zlepšia na chvilu netušim. spytam sa ho nabuduce. každopadne som rada že sme tam šli aspon viem kde je problem. keby som čakala dlhšie len by sme stracali čas 😉

pralinka25
20. mar 2009

a alic odteraz budem pralinka pipinka a budem chodit vyhradne v ruzovej farbe. A este sa aj stanem radsej uplne natvrdla lebo s poklesom inteligencie priamo umerne stupa plodnost. To som zistila pozorovanim urciteho etnika 😀

kikina666
20. mar 2009

jerry mi hovor o tych liekoch ... ja antiepileptika a hormony clostylbegyt, duphaston a utrogestan ☹ nastastie clostylbegyt uz koncim dnes

jerryjanka
autor
20. mar 2009

ja mam clostyl iba 5 dní v cykle uživať po dve tabletky denne 3.-7. DC
potom pauza a od 16 DC zasa duphaston 2x denne
len tam mam napisane 2x1 a teraz neviem či to mam uživať naraz rano alebo ako 😅 alebo jednu rano jednu večer

kikina666
20. mar 2009

jerry ja tak uzivam ... dnes mam 7.den

presne to iste ....davkovanie ako aj ja

ma sa uzivat 1 rano a 1 vecer