• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
my sa snazime pol roka a nic ja mam poslednu dobu nepravidelnu mrchu
17. jan 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si zatial len na zaciatku .... , neboj raz to pride, kolko mas rokov a odkial si ?
17. jan 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam 25 a som z Presova neporadis na nepravidelnu mrchu nieco ale teraz som mala 28 dnovy cyklus tak nech sa to podary
17. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj jesi... snazili sme sa rok a potom som otehotnela ale bohuzial v oktobri sme o mimi prisli .... tak sme mali pauzu ale od Vianoc sme sa zacali snazit... tak dufam ze coskoro sa dockame vytuzeneho miminka
17. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesi .... s nepravidlnou mrchou to musis zajst k doktorovi, to sa neda poradit na dialku :wink:

cukrus a tebe to vyjde coskoro ver mi, teraz je tvoje telicko pripravene na tehulkovanie, hovori sa ze hned po potrate zena otehotnie lahsie :dizzy_face: ... vraj telo o nieco prislo a chce to naspat tak bojuje za to, aby to zase malo ... mas idealnu sancu a strasne Ti drzim palce aj s mojimi planetkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

neda sa mi ani spat co mam strach o moje planetky :frowning2:
18. jan 2009 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki tak ako dopadli planetky????
18. jan 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

takze mam 2 planetky v brusku, v albumiku mam fotku akoby mali dnes vyzerat .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad si to nerozmyslia

alicao prosim ... napis mi basnicku mojim dvojickam

zajtra o 8,00 mam volat ako sa ma ostatných 5 planetiek
18. jan 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki...drzim palce silnooooooooooooooooooo :dizzy_face:
18. jan 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru dakujem moc ... tolko palcov uz mame ze to snad aj vyjde

teraz som taka 3bit ... 3v1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ... kedy budes testovat?
18. jan 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2.2. idem na krv a na sono

mozno predtym testnem normalne, ale pokusim sa vydrzat
18. jan 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa drz aby si vydzala.... pokusenie bude velke ved uvidis... ale urcite to vyjde
18. jan 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
kiki supeeeer...veeeelmi drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face:

cukru a ty ako??
18. jan 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden....vcera mi prisla mrcha tak uz veselo kramujem druhy den ale zacala som s femikom tak mu drzim palce nech zanecha pozitivny ucinok :dizzy_face:
18. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru no skoda...ale nevadi...takze s nadejou do dalsieho cyklu :wink: :dizzy_face:
18. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka dakujem za drzanie palcekov, ale teraz potrebujeme pre planetky tehuvirusiky ... drzkajte nam straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssneeeeeeeeeeeeee palceky
18. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki tak chytaj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a pre cukrusku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
18. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden.... poviem ti pravdu aj som rada... ale 3 cykly som dodrzala tak uz budem mat ciste svedomie co sa tyka snazilkovania :grinning:
18. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fajn...a tentokrat to uz musi vyjst a vydrzat az do uplneho konca :wink:
18. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru dalsi cyklus si tehulka ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja uz dufam tento :dizzy_face:
18. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden...no to dufam je hej... som sa smiala dnes lebo muz je nachladnuty a robil si caj a hovori mi ze ten caj ma nejaku divnu chut a ja ze aky si si dal....a on ze tento a to bol alchemilkovy :grinning: takze asi tak
18. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru no pekne :grinning: :grinning: ...aspon bude mat dobry cyklus :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne si nic nechce ... som sa rozhodla, ze ziaden tehutest si nebudem robit, pojdem az 2.2. na utz a krv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki drzim palce...ja mam 2.2. poradnu :dizzy_face:
18. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden....sak som mu hovorila ze nech opatrne lebo dostane menzes...chudak tak na mna prelaknuto pozrel :grinning:
tak dufam, ze to bude stastny den pre nas obe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
cukru no pekne si ho vystrasila...to sa nerobiii :grinning: :grinning: :grinning:

kiki urcite bude :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aden... na sak tak mu treba ked mi chlasce caj :grinning:
18. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudak ani spat nebude :grinning: :grinning:

ok babulky, idem do postele...prajem vam krasne sny
18. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok...papa a dobru aj tebe..
18. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok