Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
23. mar 2009

kika ty si povedz ze sa vratite z dovolenky traja a uvidis, bute to tak🙂!

jerryjanka
autor
23. mar 2009

kikina -môžem sa spytať budeš brať antiepileptika aj v tehu?

kikina666
23. mar 2009

alic tak to je super, kedy ides testikovat ?

ta nova vseobecna mi dala nove lieky na pecen a ked ich douzivam mam prist na kontrolny odber

adrianka127
23. mar 2009

alicka grafik som si dala do albumu, takze kuk... 😉
Dakujem babulky, ze mi drzite palceky. V piatok vam hned napisem, ked uz nieco ne/uvidim... 😉

kikina666
23. mar 2009

adrianka uz uvidis neboj sa

alicao
23. mar 2009

kika uz som pisala.. stranku dopredu...kedy maju blazni ako ja sviatok?? uz vies?? 😀 😀

kikina666
23. mar 2009

no ved ja tiez mam vtedy sviatok kedy aj ty ved ja som riadne prastena

adrianka127
23. mar 2009

dik kiki , no aj tebe uz sa blizi vytuzena lyzovacka... tesis sa? 🙂

alicao
23. mar 2009

adrianka, ty brdo, to su riadne ciariska na tych testoch 😀 juppppppiiiiiiiiiiiiii 😀
kika no ved, tak aj ty dostanes darcek!!!🙂

kikina666
23. mar 2009

adrianka tesim ... akurat este vybavujem nejake veci .. dnes idem nakupit lieky do lekarne a take vselijake sprostosti na opalovanie ... a este nejake veci idem dat prat a pomalicky balim .. no je toho dost

alicao aky darcek ??? ja budem na lyzovacke ..

babulka123
23. mar 2009

kiki ahooj ...

kikina666
23. mar 2009

babulka ahoj ... tak ako sa mate ?

babulka123
23. mar 2009

docela fajn, bola som v nemocke tyzden lebo sme mali nejake problemy ale uz som ok, teda sa tak tvarim.. brusko ma stale boli ale inak pohodicka a ciiiiiiitim uz kopkance a to je asi to najuzasnejsie na svete..

alicao
23. mar 2009

kika prekvapko🙂

adrianka127
23. mar 2009

juj aj ja by som sla... aj ked priznam sa, uz sa mi zda, ze zima trva dost dlho a mohla by uz prist jar... 😉 Ale az po tvojej lyzovacke, nech mas vela vela snieziku... 🙂
alicka - no dik aj ja som bola prekvapena, ked boli take silne a to som testovala 29 DC... 🙂

alicao
23. mar 2009

adrianka, len pockaj, aby si nevidiela na sone dve bublinky, alebo tri 😀 😀

kikina666
23. mar 2009

a ake prekvapko ?

akoze to bude 5 den po plodnej hodinke tak by sa mohlo uchytit, tak si to myslela ???

babulka tak to ti strasne zavidim, aj ja by som to uz chcela citit, ale stale akosi nie a nie

adrianka127
23. mar 2009

alicka - to by mi vobec nevadilo, ale uskromnim sa pre zaciatok aj s 1... 😀

babulka123
23. mar 2009

kiki neboooj ja viem ze sa vam to podari.... kam idete na dovolenku??? lyzovat? zaaaaavidim.. hehehe
my uz mame rezervavanu chatu na 2 januarovy tyzden.. uz teraz sa tesim .. heheheh

alicao
23. mar 2009

kika presne tak som to myslela🙂 bystra to zienka🙂
adrianka, potom si das primontovat este jednu ruku, lebo dve su na trojicky malo 😀

jankabo
23. mar 2009

Aj ja som sa rozhodla, že nájdem 1.4. krásne // a basta,
hoci zatiaľ teploty všelijaké ale som po ovulke tak uvidíme

alicao
23. mar 2009

janka no huraaaaaaaaa!!!! 🙂

susann83
23. mar 2009

alicka, tak graf ti vyzera pekne, len tak dalej. budes merat do konca?

ja som 11 DC, teraz som to ratala. 30-teho mam ist na dalsi odber, ci prebehla ovulka.
momentalne si nemeriam teplotu, kedze drahy berie tie lieky, aj tak sa nam nepodari.

ale ked janka a alicka naraz budu testovat, este k tomu na 1.aprila, to musi vyjst!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

alicao
23. mar 2009

janka a teploty vobec nemal vselijake, mas ich uplne normalne...ved ukaz babam, dosviedcia ti to! nevymyslaj!

kikina666
23. mar 2009

babullka hej lyzovat ideme, mame nastimulovane 2 foliky na zaciatok dovolenky tak snad vyjde ...a dovezieme maleho alberta tombu

jankabo uz aj ty ... no baby len sa pekne cinte ... mne // sa ukazu najskor na velku noc 😀

alicao
23. mar 2009

sussan, cez vikend asi nebudem doma, tak nebudem merat, vzdy sa zobudim 5.20 aj bez budika, tak len pichnem a spim dalej...uvidime, ako sa mi bude chciet a dat, ae nerobim si hlavu z hodnout, skor to robim zo zvedavosti.. lebo co som pozerala grafy na fertility friend, tak je uplne jedno ake teploty su po ovulacii,je tam milion takych , ktore nenaznacuju tehotenstvo ani nahodou a aj tak nasli //, takze....hlavne kukam jak puk, ze 37.2 a co bude ked budem tehu? budem mat stale horuuuuuucku, ci co?

babulka123
23. mar 2009

kiki dobre ste to vymysleli... je jar, vsetko zacina... hlavne si to uzite.. cmuuk

kikina666
23. mar 2009

alicao ty si s tym meranim nedas pokooj ?

alicao
23. mar 2009

kika, to je tvoja povinost, ved uz aj ta zuzulova ma kolenu v prdelil, nejaky poriadny slovensky sportovec by sa uz patril 😀 😀

adrianka127
23. mar 2009

alicka, ja som tiez zo zaciatku nemala moc tehu teploty, vzdy mi dost skakali a vidis. Je to ozaj indi-vindi, ale aspom vies, ze mas ovulku a to je dobre...Ale podla mna to tento mesiac vyde. Minimalne 2 dalsim snazilkam... 🙂