Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
24. mar 2009

baby aj ja už chcem riešiť ako často mi je zle v tehotenstve 🙂 🙂

adenka
24. mar 2009

adrianka k doktorke Gaborikovej v karlovke, tusim som ti na nu posielala kontakt, ale mozem poslat este raz ak chces...
ja som mala hroznu kyselinu ked mi bolo zle...strasne ma palila zaha ale z mlieka som zvracala, tak mi pomahala ta bystrinka

adrianka127
24. mar 2009

adi hej posielala - teraz som si spomenula, lebo nejakeho hladam...Tak idem kuknut, ci ju mam este v maily a dam ti vediet....Dakujem... 🙂

lenisko1
24. mar 2009

jankabo neboj každu chvilu budeme aj my to riešit uvidis 🙂 všetko ma svoj čas a ten náš už prichadza 🙂)))

adenka
24. mar 2009

adi ja som s nou spokojna, takze ak chces kludne tam zavolaj, alebo rovno zajdi ci ta vezme...pripadne, ja mam v pondelok poradnu, tak sa mozem opytat ci este berie ludi

jankabo
24. mar 2009

Leni tak do dúfam, ja s tým počítam, že už som, som totiž 6DPO a 1.4. ideme s Alickou spolu testovať. 😵 😵

Baby vo štvrtok mám ísť na gyndu na vyšetrenie, ale neviem či to neodložím, lebo sa bojím, že čo ak som tehotná a do mňa pošprtá kedze idem na preventívku. Nemôze sa nič stať???

adenka
24. mar 2009

jankabo upozorni ju ze sa snazite a ze si uz po ovulke a urcite ta pozrie opatrne...ved je to ich praca 🙂

adrianka127
24. mar 2009

adi ak by si bola taka zlata, tak by bolo super, keby si sa jej spytala ci este berie ludi. No a ja ak bude v piatok vsetko ok tak svojej doktorke nejak jemne naznacim, ze ju zmenim... 🙂

lenisko1
24. mar 2009

to faaaakt 🙂)) supeeer tak to ti držim silno palce aby si bola juuj tesim sa s tebou

pralinka25
24. mar 2009

tak toto je moj blby graf.

Nieje sa teda cim chvalit 😢 😔 ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/260d59
rada si ho vymenim s nejakou tehulou co este nechce byt tehu. Trebers s nejakou 17-tkou z disky 😀

adrianka127
24. mar 2009

jani - presne ako hovori adka... A inak myslim, ze ak vo stvrtok by si bola 8DPO mozno aj ona sama zisti, ze si tehu podla krcka maternice...

alicao
24. mar 2009

janka mozno uvidi bodku🙂 je to sice skoro, ale nikdy nevies🙂

kikina666
24. mar 2009

alicao .. po tehu ti klesne, zle som sa vyjadrila

kikina666
24. mar 2009

adrianka ako sa da podla krcka zistit ci som tehu

alicao
24. mar 2009

kika je ti odpustene 😀 😀 😀

adenka
24. mar 2009

adi ak berie tak ti mozem zobrat to tlacivko na odhlasenie od stareho doktora..ona ta totiz vezme az ked ta stara odhlasi a posle jej kartu...alebo tu kartu mozes doniest potom aj ty...

adrianka127
24. mar 2009

prali, to este neznamena, ze nemas ovulku. Citala som, ze aj v 60 dnovom cykle moze dojst k ovulke. Takze este vyckaj. Ak pride mrcha bez toho, aby teplotky trochu vzrastli, tak ovu nebola. ale mrchu este nemas, ci hej?

kikina666
24. mar 2009

alic este ze tak

adenka
24. mar 2009

kiki krcok ak nezmakne pre mrchou tak je mozne ze si tehula, ale nie je ot pravidlo..vela babam makne az pocas mrchy...ale tiez je to jeden z priznakov ak je krcok nizko a tvrdy...

pralinka25
24. mar 2009

adi nemam ale uz sa blizi. Pride v piatok najneskor. Uz mam aj vyrazky a to je 100% - tne neklamny znak prichodu mrchy. Inak mam hladku tvaricku a teraz ako keby som mala osipky.

Skratka ovulka neni a musim sa s tym zmierit. Aj som to tusila, teraz to uz viem. Co uz

kikina666
24. mar 2009

prali 😠 ☹

adenka no je to zaujimave ale ja to sama nezistim ci je nizko

pralinka25
24. mar 2009

coé kiki? 😕

jankabo
24. mar 2009

Prali viem ako sa cítiš, ja som tiež mala také grafy ale poviem ti pravdu, od kedy som začala užívať kvapky GYNEX, od vtedy sa to zlepšilo, ovulka síce chodí až od toho 17DC - 22 DC ale chodí a aj to cítim.
Takže ja môžem gynex iba chváliť lebo takéto grafy som mala od kedy som si začala značiť tak prvé 3 boli takého, potom som skúsila ten gynex a vidíš že to ide, pri tom som vysadila ja lieky od dokiho som zvedavá čo mi vo štvrtok povie, že ich neberiem. Mne je to fuk, vidím že ich nepotrebujem.
Dobre tak teda ja pôjdem vo štvrtok poobede a ho na to upozorním.

pralinka25
24. mar 2009

jani brala som uz aj gynex. Pomohol mi lebo predtym som nemavala ani mrchu. Po nom mi zacala chodit aspon ta.
Teraz mam nejake bylinky a ked ich douzivam zacnem asi zas s gynexom alebo femigardom.
Budem skusat co sa da.

adenka
24. mar 2009

kiki treba ho sledovat kazdy den a po case zistis...najlepsie je 2x denne v tych istych hodinach..
tu je o tom viac
http://www.rodina.cz/clanek5211.htm

inak mne trvalo asi mesiac kym si zistila kde vobec je 😀

jankabo
24. mar 2009

Prali ani mne nechodila mrcha,
ale najprv začala chodiť bez ovulky a teraz chodí aj s ovulkou, ale už nebude až o 9 mesiacov, lebo som sa rozhodla že budem tehu a basta 🙂 🙂
Skús ten Gynex brať pravidelne auvidíš čo sa bude diať.

Adenka a Kika ja si ten krčok tiež neviem vôbec odsledovať, jednoducho sa v tom nevyznám.

kikina666
24. mar 2009

no ja to asi ani skusat nebudem aby som si tam nezavliekla nejaku infekciu ...

adenka
24. mar 2009

jankabo ja som tiez nevedela, ale naucila som sa...

kiki no jasne ze si predtym musis poriadne umyt ruky...ja som ho vacsinou kontrolovala vecer v sprche..

pralinka25
24. mar 2009

jani a preco si nemavala ovulku? Ci nevies?
tieto byliny co mam by tiez mali byt na to. Mam ich na 35 dni tak ked ich vyuzivam kupim gynex to je jasne.

jani budem ta mat za svoj vzor 😉

jankabo
24. mar 2009

Dobre moja,
neviem prečo ale nemala som ani mrchu ani ovulku. Ale chválabohu sa do dalo do poriadku. Ale ked som videla tvoj graf tak úplne ako boli tie moje - veľmi som sa trápila a myslela som si, že nikdy nebudem mať ani mrchu, ani ovu ani deti, ale postupne to ide, mrcha chodí, ovu tiež takže už len bábo.