Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
24. mar 2009

fuj baby, mala som poradu so sefkou a uz aj cupkam na anglinu... tak som vam prisla dat aspom ahoj a zazelat este pekny dnik... 🙂 paaaaaaa

susann83
24. mar 2009

cau prali.
pekny vecer ti prajem 😵

jankabo
24. mar 2009

Prali pa a pekny zvysok dna 🙂

kikina666
24. mar 2009

baby som volala dnes 3x tej kamoske co mi slubila ze mi pomoze vybavit tu adopciu .... a nedviha mi telefon, som jej aj mail poslala na nic nereaguje, vcera mi napisala ze tam pojde vcera a dnes sa neozyva ...

alicao
24. mar 2009

janka SOM NA TEBA HRDAAAAAAAAA🙂 🙂 🙂

alicao
24. mar 2009

kika, ked slubila, tak sa ozve...trpezlivost🙂

jankabo
24. mar 2009

Alicka to dúfam, máš byť na koho 😀 😀 😀 😀 😀

kiki neboj ona sa ti ozve, ked ti to slúbila 🙂 🙂
Adi pa

kikina666
24. mar 2009

alicao .... no dufam, ze sa ozve ked nie tak neviem kde ju budem zhanat vies z vlastnej skusenosti viem ze ked niekto nieco slubi a nedodrzi to tak radsej sa tomu cloveku vyhne aby si to nemusel priznat ... a mam strach ze toto je ten isty pripad,

dufam, ze sa mylim

alicao
24. mar 2009

kika este nerob zavery...uvidis

kikina666
24. mar 2009

ved nerobim len som z toho smutna
neviem akasi nostalgia na mna dolieha

alicao
24. mar 2009

kika zaslo slniecko..ono zase vyjde🙂

kikina666
24. mar 2009

no este 22 minut a idem domov a do lekvarne nakupit lieky na dovolenku a potom do saunky sa vyhriat ... huraaaaaaaaaaa

alicao
24. mar 2009

no vidis🙂 a ja tu tvdnem doma ako puk🙂 normalne sa zajtra tesim do heliosu🙂 ani neviem preco...

kikina666
24. mar 2009

no ja az na stvrtok som zvedava co bude na sone ci foliky pekne podrastli ... a co tam ides ty zajtra na utz?

alicao
24. mar 2009

kika ano na dalsi obber 23dc a utz

kikina666
24. mar 2009

alicao a naco mas ist na odber ???? nerozumiem

alicao
24. mar 2009

kika robia mi hormonalny profil..si fakt spiiiiiiiiis 😀

kikina666
24. mar 2009

alic lietam z jednej temy do druhej .. pocuvaj a kedy to ides vlastne testovat ??? a co tvoja alica usalasila sa uz ?

alicao
24. mar 2009

no ved, kika, preto ja radsej zostanem len v jednej...
kedy idem testovat? aj to som ti pisala...na den blaznov 1.aprila...
alicka sa usadila jasne, len na teplote to este nie je vydiet🙂

kikina666
24. mar 2009

alica no budem drzat palce ....

som sa rozhodla ze aj ja dam meno nasemu nesplodenemu babetku tak ako aj ty .... ja budem mat Deni ... to moze byt aj dievca a aj chlapec ...

co ty na to Alic ?

alicao
24. mar 2009

kika schvalene🙂

alicao
24. mar 2009

ty kokso...snezi...zase...

kikina666
24. mar 2009

takze ty mas alicu a ja deniho ... utekam domov, uz ma muz caka a idem do sauny o 18.00 budem sunky v saune ohrievat papa

zajtra

k

alicao
24. mar 2009

pa kika🙂

jankabo
25. mar 2009

Krásne ránko vám prajem,javascript:addEmoticon('😉','vBody')
javascript:addEmoticon('😉','vBody')
hlásim stav na východe krajiny 😉 😉 😉 zobudili sme sa do krásneho zasneženého rána 🙂 🙂

kikina666
25. mar 2009

jankabo aj v ziline v noci snezilo ale teraz sa vycasieva ...

krasne rano ale na fogu nalada ... vcera som bola v saune s tou kamoskou co mi pichala injekcie na umele a co to vsetko so mnou preziva a bavili sme sa o jednej nasej zname ako predala ebmrya lebo uz dieta ma ...a este tam bola jedna nasa znama a vtedy mi ta moja kamoska vmietla do ksichtu pred tou znamou, ze ved co si nekupime embrya .... cakala som to od kadekoho ale od nej nie, a tak som po tme v saune revala ... ma to zobralo aj vcera vecer a dnes mam slzy na krajicku

a moje 2 foliky denisko a deniska dufam, ze rastu a ze z nich budu pekne babetka ...baby musi to vyjst lebo sa zblaznim

jankabo
25. mar 2009

Kiki moja zlatá, tomu ty vravíš kamoška????? 😠 😠 😠
Chápem ťa ako sa cítiš, ale poviem ti jedno, ja na tvojom mieste si s nou dohodnem stretko a pekne jej to poviem, že žo nebolo fér ked vie aké maš problémy, že si to od nej nečakala a že do včera si ju brala za kamoška.
Toto kamoška moja Kiki veru nie je.
Ale hlavu hore my ti budeme lepšie kamošky aj ked sme daleko, ale my ťa podporíme tak hlavu hore a taku kamošku môžeš nájsť hocikde.
Takže úsmev a neboj všetko bude dobré a ty budeš onedlho šťastná tehulka a maminka 🙂 🙂 🙂

kikina666
25. mar 2009

jankabo neviem co sa stalo ... cele to preziva so mnou, pichla mi vsetky injekcie ... neviem co to do nej voslo a to povedala

jankabo len aby si mala pravdu ze budem onedlho tehulka ... uz si to zasluzim za to vsetko

alicao
25. mar 2009

dobre ranko🙂
kika zase trepes somariny!!!! kasli nato co kto povedal, poznas vetu......jednym uchom osobak a druhym rychlik?
take reci nechaj len prefrcat cez tvoje usi, ani sa tym nezaobereaj, skodis tym len sebe!!!! kukni moje moto v profile🙂

uz som spat z heliosu...maternicu mam vybornu na 23dc..Alicku este nevidela, kotuha jedna mala, skryva sa 😀 😀
vysledky spermiogramu este nie su uplne, ale pocet a rychlost je dobry, este sa caka na vysledok ich tvaru...

jankabo
25. mar 2009

Tak Kiki nehnevaj sa viem, že je to tvoja kamoška, ale asi sa v tejto chvíli ukázala čo sa v nej skrýva.

Jasné, že budeš tehulka to si píš, onedlho sa budeš tešiť brušku a na tie jej reči sa vykašleš, ja ti to z celého srdiečka želám. 🙂 🙂
Kedy to u teba prichádza do úvahy?????