Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
25. mar 2009

jasne alic, radsej necitat - zbytocne sa stresovat a aj tak to nemusi nic znamenat... 🙂

jankabo
25. mar 2009

Alicka dostanes na zadok!!!!!!!
Prestan citat články po nete, keby to bolo nieco vážne, tak ta na to doky určite upozorní, 😅

alicao
25. mar 2009

uz som nasla tu na koniku:

cavum Douglasi -uložená u zien, nachádza sa medzi zadnou stenou maternice a prednou časťou konečníka, ked sa tam nachadza volna tekutina, ukazuje to na polycysticke vajecniky

takze asi preto ju mam lebo mam PCO

alicao
25. mar 2009

adrianka, zo zvedavosti🙂 ved pockaj ako budes ty surfovat pri kazdom zapichani bruska 😀 😀 😀 ak tvrdis, ze nie...nevieriiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀

kikina666
25. mar 2009

ozaj baby keby ste len pre zaujimavost chceli vediet vypocate podla jonasa ... tak tu sa to da zistit kedy vam vychadza plodne obdobie http://astro.wendys.cz/plodne_dny1.php

alicao
25. mar 2009

teda to bolo pre janku🙂 ten posledny moj prispevok🙂

alicao
25. mar 2009

kika tak podla toho mam ovulaciu o dva dni 😀 😀 😀 hmmmmmmmmmm 😀 😀 😀 som zvedava, ci mi to aj graf vyznaci 😀

kikina666
25. mar 2009

alicao ... mne to tiez vychadza totalne haluzacky mne to vychadza az na 11.4. 😀

adrianka127
25. mar 2009

skoda ze sa tam neda vyratat plodny den pozadu, by som si overila, ci som mala sancu otehulkoviet v ten den, ked sa to stalo... 🙂

kikina666
25. mar 2009

adrianka no neda skoda ... ale ked to vieme dopredu tak to budeme skusat

ale baby vam poviem mne to vychadza vsetko pred koncom cyklu a po tom neuspesnom KETe ked som vedela ze to nevyslo tak sme sa milovali tak upne akoze o nic nejde a bolo to 3 - 4 dni pred ms a bum otehotnela som ... ale to az ked som to potom spatne ratala tak som vedela presne kedy to bolo ....

alicao
25. mar 2009

adrianka da sa to, ale na inej stranke lunarium.co.uk

kikina666
25. mar 2009

baby nech ratam ako ratam s tym pregnylom mi to vychadza akosi s prepacenim za vyraz na hovno ..... skratka ide o to, ze to musime nejako s dr. vymysliet tak aby mi ten pregnyl posunulu na zajtra poobede, ved predsa nemoze nam to naplanovat casovo niekde na odpocivadle medzi viednou a salzburgom .... tak toto by som asi policajtom nevysvetlila ... ze mi doktor naplanoval ze ked chcem otehotniet musim sexovat o 9.30 niekde na odpocivadle medzi viednou a salzburgom .... kua to je riadna haluz ...

toto keby krajko z heliosu pocul asi by to nerozchodil ...

alicao
25. mar 2009

kika 😀 😀 preco nie? policajtovi ukazes papier od doktora, ze to je liecebna procedura a cas sa musi dodrzat 😀

adrianka127
25. mar 2009

veru kiki - alicka ma dobry napad - nebude ti nic moct povedat... Ide o zdravie... 🙂 😉

pralinka25
25. mar 2009

ahojte babulky.

Kika noooooooooo ale musis uznat ze by to bolo zaujimave a vzrusujuce 😉

adrianka127
25. mar 2009

ahoj prali... 🙂
alicka - na tej stranke mi vyhadzuje, ze uz je to zpoplatnene... Takze nic... 🙂

alicao
25. mar 2009

ale nie je🙂 ja som si to tam robila....pockaj

alicao
25. mar 2009

adrianka, mas pravdu, je tam napisane, zu uz to nie je zadarmo...bolo este pred mesiacom...tak nic🙂

adrianka127
25. mar 2009

alic - nevadi, hlavne aby mi to vyslo a je jedno, ci s tym suhlasi aj Jonas... 🙂

alicao
25. mar 2009

adrianka, uz sa tesim na ten aky si zazila ty ked sa ti objavili tie dve obrovske //🙂 🙂 tiez budem plakat ako male decko 😀

kikina666
25. mar 2009

ahoj prali

baby vy sa tu zo mna smejete a pritom ide o vemi vaznu vec .... a navyse este berieme so sebou aj moju segru do nemecka, tu co poslem sa poprechadzat ???

alic a to si mam akoze od krajka pytat papier, ze mam vtedy povinny sex ??? mas ty vsetkych pokope ??? tebe ta alica raidne dava zabrat, ked ta takato haluz napadne

volala mi ta kamoska, tak teraz to uz pred dovolenkou nestihnem lebo je chora ale ze tam isla ked isla od doktora a ze tam ppojde so mnou ked sa vratime z dovolenky za tou jej znamou a potom uz si to vybavim sama, ze je teraz na PN tak nemoze chodit von .. tak az po dovolenke

alicao
25. mar 2009

kika presne tak som to myslela🙂 pokope mam len alicku a mna🙂 ale vidis co to so mnou robi🙂
no vidis kamoska mala nato dovod preco sa neozvala...vela dievcat tu robi negatiiiiiiiiiiiiiiivne zavery priiiiiiiiliz skoro!!!

kikina666
25. mar 2009

alic pocuvaj ta posledna veta znela akosi moc rozumne na to ze si ju napisala ty, nemas tam nejakeho nasepkavaca ?

pralinka25
25. mar 2009

no kiki ale tak jasne ze je to vazna vec. A ja by som to urobila tak aby som to neprepasla.
A nech by to bolo aj na namesti 😀

kikina666
25. mar 2009

pralinka no dik vies ake su za to pokuty v zahranici na verejnom pristranstve ???

no budem ja musiet hodit s doktorom zajtra vaznu debatu na temu sex na dialnici ... uz ho vidim ako bude na mna kukat ako puk .... a nebude vediet co ma povedat 😀

alicao
25. mar 2009

kika aj ja ta lubim 🙂 !

kikina666
25. mar 2009

alic aj ja teba .... ja by som to videla tak ze by sme mali zasnubit mojho deniska s tvojou alicou ..... co ty na to ... buduca svatka ?

alicao
25. mar 2009

kika dohotnute 😀 😀 😀
alicka tiez suhlasi, hovori, ze jej to je jedno len nech da jest 😀 😀 😀

kikina666
25. mar 2009

co jest ????????????? pocuvaj ale ja budem mat chlapceka s kuceravymi vlaskami a s hnedymi ocami po maminke tak si pekne daj zalezat nech mi porodis peknu nevestu 😀

jankabo
25. mar 2009

boze baby 😀 😀 😀