• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
kika ved vies aka som kraaaaaaaaaasne hadam sa ti maaaaaaali???
25. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co jani??? zda sa ti ze mame 12 rokov alebo co rehoces??? :grinning:
25. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic viem aka si krasna .... ja som tiez krasna ... takze budeme mat pekne vnucatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

janka deje sa nieco ???? reagujes na moj BIG problem, alebo na zasnuby mojho syna s alicinou dcerou ???
25. mar 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica kde si zmizla
25. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no reagujem na tie zásnuby :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som si totiž myslela že môj Matuško bude mať nevestu zo Žiliny ale čo už :grinning: :grinning: a že Alicka staršia bude mať svatku na východe ale tak už nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankabo ale aj ja budem mat dceru ... ak si nepostrehla mam foliky 2 deniska a denisku ... takze mas pre matuska nevestu ....

ale som ja dobra, ako som to dobre vymyslela
25. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Kiki tak to je super,
nakoniec budeme všetky tri rodina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Boze baby už nech je o týžden dopredu, lebo presne v stredu testujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankabo vy uz testujete a ja este riesim vyrobu deniska a denisky ... kde budu mat miesto vzniku
25. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby len sa nepobite :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika robim si papu:slight_smile:
25. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuvajte toto tu uz zacina vyzerat ako KellyFamily ... rodinka uzasnych :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, teda vy ste zlate... a ja co? kto porodi mojmu malemu/malej - manzelicka/manzelku?
inak som prave prisla z obeda - bolo celkom mnam mnam kotlikovy gulas - som sa napraskala a este som si dokupila keksik... :grinning:
25. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

adi ak ste splodili chlapceka, tak ti mozem ponuknut nevesticku...teda ak jej nedorastie pipik :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre adi... aspom ze tak... :slight_smile: A co ty moje? Ako sa dnes mas? Kedy dame to nase stretko?
25. mar 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto je doslova obhod s bielym mesom :grinning:
alebo ako v indii, tiez tam vyberaju zenichov hned po narodeni...a my dokonca este pred narodenim :grinning:
25. mar 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bacha baby robim na socialnom, a ako tak citam robi sa tu obchod s bielym masickom. Nepripustne. Vsetkym vam ich poberem (a budem mat kopec deticiek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
25. mar 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali, ja mi nic...mi muzikanti:slight_smile:))))
idem si lahnut, nech vyuzijem ten posledny den PN , tak zatial sa tu majte...o dve hodky do citania:slight_smile:
25. mar 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nepomoze ze ste muzikanti. Vsetky deti su moje a basta :dizzy_face:
booooooooooze ja sa mam
25. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na chviku odbehnem a sa to tu uz zvrhlo na obchod s bielym masom :grinning:

prali a to mi len tak hovoris ze robis na socialke ???????????????????? tak ja zhanat znamosti kade tade aby som si pozistovala co najviac veci kvoli adopcii a ty mi takuto zasadnu vec nepovies .... :angry:
25. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kiki nepoviem lebo s tym nerobim, tak moc informacii by som ti nevedela podat.
Toto ma na starosti Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny
25. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali aha ... no do dovolenky sme to teraz nechali tak, ale po dovolenke sa idem tym zaoberat naplno ...
25. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki po dovolenke uz budes mat deniska a denisku. :wink:
25. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len aby .... stacilo by aj jedno denisliatko ale ked budu obidve tak sa nenahnevam
25. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi neviem, matka ma teraz behacky koli domu, stahuju sa pomaly, tak vravela ze az po prestahovani bude volnejsia...
25. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svatka alica kde si ?
25. mar 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, aha.... som uplne zabudla. Musim jej aspom mailik napisat... :slight_smile: Sak ked budete mat vy dve cas a chut tak mi dajte vediet... :slight_smile:
25. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nic nechceeeeeeeeeeeeeeeeee
25. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrianka ja mam cas stale....takze u mna nie je problem kedykolvek :slight_smile:
25. mar 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy tehulky vy si tu dohovarate rande
25. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mozme ist niekedy aspom my dve. Ak by sa mi podarilo mat uz v piatok nejaku fotecku, tak sa budem chciet niekomu pochvalit... Aspom teda dufam... :slight_smile:
kiki - sak sa kludne mozete pridat... :slight_smile: Cim viac tym lepsie... :slight_smile:
25. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok