Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
26. mar 2009

ahoj aden...ako????

aj ja si prosim vyrusky...aj ked su mi asi na prd.... 😒

adenka
26. mar 2009

ahoj cukru, dobre...pekne si rastieme...vcera mi kolega povedal ze mi narastol zadok 😠

chytajte
TTTTTTTT***** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTT****** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTT***** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTT
TTTTTTTT***** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTT****** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTT***** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTT
TTTTTTTT***** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTT****** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTT***** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTT
TTTTTTTT***** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTT****** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTT***** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTT
TTTTTTTT***** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTT****** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTT***** 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTT

cukruska1920
26. mar 2009

aden... tak vies...cakas dievcatko a to ubera na krase... ale to ti moze byt jedno...hlavne nech je malinka v poriadku

pralinka25
26. mar 2009

aaaahoojteeeeeeeee 🙂

no ja si vezmem par virusikov na neskor. Tak ich asi zavarim alebo dam do mrazaku a ked mi nabehne ovulka vytiahnem 😵

Mna uz toto pocasie vazne se... 😠
chcem uz jar.

adrianka127
26. mar 2009

Ahoj cukruska a adka...
cukruska o tebe ani chyru ani slichu... ako sa ti dari v praci?
adi - ja som ta videla nedavno a mozem povedat, ze zadok ti teda nenarastol... celkovo si okrem bruska ani velmi nepribrala... 🙂

adenka
26. mar 2009

no ved jasne...ach dufam ze je ok...v pondelok mame poradnu tak uz sa nemozem dockat...

adrianka127
26. mar 2009

adi - jak to rychlo ubieha. a budes mat aj dalsiu fotecku? aj ja uz chcem - zajtra na mna mooooooooooooooooooooooooooooooc myslite... budem to potrebovat. Uz teraz sa mi ruky trasu, ci ho zajtra uvidim...

cukruska1920
26. mar 2009

adi..... tento tyzden robim do druhej a ked sem pridem poobede uz ste tu neni...a dnes mam volno tak som to vyuzila 😀 a uz mam po mrche tak dneska zaciname.... sa tesim lebo uz sa mi o sexe aj sniva 😀

aden.... sak pockaj...zachvilu budes rodit...sa ani nenazdas

adrianka127
26. mar 2009

juuj cukruska, tak do toho... nech je tento mesiac vitazny... 🙂 tfuj tfuj... 🙂

cukruska1920
26. mar 2009

adi.... uvidime ....neviem co ma caka..... 😉 ale dala som si spravit jeden vypocet tak som zvedava....

adrianka127
26. mar 2009

aky vypocet? kedy snazilkovat aby to bolo uspesne?

adenka
26. mar 2009

adi no za tie dva tyzdne som sa sice dost zvacsila, ale ten zadok som si nikdy nevsimla....no nevadi...vsak zachvilu snad zacnem nosit saty a tak to zakryjem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrianka127
26. mar 2009

adi,uz mas aj nejake tehulkovske satocky kupene???

cukruska1920
26. mar 2009

adi.....kedy si zmenis pas?

adenka
26. mar 2009

adi este nie...zatial iba jedny nohavice a druhe si neviem zohnat ☹ ..ideme ne vikend do tatier tak skusim pozriet v poprade....

juuj obe sme adi a neviem co komu patri 😀

kikina666
26. mar 2009

alic ty uz dnes robis a nemas na nas cas ...

adrianka127
26. mar 2009

cukrus - zmenim az ked to bude potvrdene od doktora, nikdy nevies, co sa moze stat. kym neuvidim, neuverim.. 🙂
adka - tak to moc s turami neprehanaj a pekne si to uzite - to uz je asi vasa posledna dovca vo dvojici... 😉 🙂

cukruska1920
26. mar 2009

adi.... aha... aaale bude to ok neboj 😉

aden....jeje...tatry....my chceme ist v lete kedze k moru tento rok asi nepojdeme...ale ktovie...aj minule sme sa rozhodli na poslednu chvilu 😀

adenka
26. mar 2009

adi to nie je dovolenka, manzel tam ma nejaku pracu, tak ideme na vikend...a kedze su tam kopy snehu a nie je to odpratane, tak pojdeme tak nanajvys do popradu na nakupy....
ale chceme ist potom pred letom aspon na tyzden....

alicao
26. mar 2009

Ahojte lasky moje🙂
Kika presne tak som prvy den v praci a triedim maily, takze vas budem citat a ozyvat sa tak pribezne, ked dlhsie nebudem tak makam🙂
zatial moj zaseknuty graf🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/260601

kikina666
26. mar 2009

alic kukni moj album su tam fotky zo stretka ... nabuduce ides aj ty

pocuvaj ten tvoj graf to je ina haluz .... 😀 😀 😀 rovnobezky som sa ucila kreslit na zakladnej skole 😀 😀

alicao
26. mar 2009

kika no zajtra zase stupne a potom sa bude styri dni drzat rovnako 😀 😀 ako to tak sledujem..pozrem album

alicao
26. mar 2009

kika na tej fotke vyzeras inak ak ako na tejte...ty mas kucery ako ja🙂

kikina666
26. mar 2009

alic mam kucerave vlasy, len na tej fotke som ich mala mokre 😀 😀 hej ja som tiez take strapate strasidlo ako aj ty

pralinka25
26. mar 2009

alicka ty mas kucerave vlasy???

alicao
26. mar 2009

ano prali, ty si ma este nevidela na fotkach?? poslala som ich babam na sukromy mail, ja nechcem davat fotky na net...len ludom ktorym chcem...ked chces posli cez ip mail a poslem ti...

adrianka127
26. mar 2009

adi... no to nevadi aj ta sa isto tesis, ze na chvilku vypadnes, nie...? 🙂
Alic - grafiiiiiiiiiiiiik supeeeeeeeeeeer... 🙂

pralinka25
26. mar 2009

no posli posielam ti IP

kikina666
26. mar 2009

baby kazi sa pocasie v taliansku ... podla predpovede ktoru som nasla ma snezit 😠 alebo prsat 😠

pralinka25
26. mar 2009

kiki bude snezit. A kym bude snezit vy budete sexovat ako o zivot. To je tvoja hlavna napln prace 😉