• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
no nalievaju sa... hlavne ked cely den beham a teraz toho mame vela,takze kazdy vecer ich mam krasne plne :grinning:
ale ked viacej oddychujem,ze tolko nechodim,tak je to ok... takze sa budem potom uz viac setrit..

a dakujem... brusko rastie..sak maly ma uz vyse 300g a okolo 20cm,tak niekde sa tam musi zmestit :grinning:
26. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem mat vase starosti :slight_smile:
26. mar 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj... to je super... uz len 3 kila a pojde von... :grinning:
26. mar 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali ja este nic nemam vyhrate... ale neboj sa aj ty budes mat - na kazdeho raz dojde... :slight_smile: Ani sa nenazdas ako skoro... :slight_smile:
26. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrianka tak dakujem pekne... sak teraz sa mi uz zle chodi... co to bude potom?? ale za 4,5 mesiaca rodim,tak hadam to uz pojde rychlo :slight_smile:

pralinka neboj,budes mat... vyvalaj sa v tom pluvanci co som vam poslala.. pomoze to! :grinning:
26. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaho. adrianka ake muuuuuuuuuuuudre reci :grinning: :grinning: :grinning:
maminy sa rozkecali:slight_smile:
ahoj marti
26. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrianka, este napis, ze namame nato mysliet a pridem ta osobne uskrtit :grinning: :grinning: :grinning:

ale nie..cmuk:slight_smile:
26. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf alicka... no ako moja???
26. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti...ta fasa :grinning: :grinning: :grinning: ako vzdy, ta ne??? Rozhodla som sa ze idem tento mesiac za adriankov:slight_smile:
26. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic uz som tu poobede, pocuvaj musis zacat chodit na obedy .... aspon si pri obede pokecame
26. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic...
no dolezite je na to nemysliet a ono to pride samo... :grinning: :slight_smile: :wink: :grinning:
26. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka tvoje rozhodnutie je chvalihodne..... tak budem silno drzat palce...nech to vyjde..aj tebe aj ostanym...
a 1.4. cakam same dobre spravy :slight_smile:
26. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrianka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sak pockaj myslis, ze netrafim do blavy...pojdeme vsetky na teba, aj kika, pralinka, janka, susan a ja....kika ta bude drzat a ja steklit az kym to neodvalaaaas!!!!
26. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik marti:slight_smile:
26. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemohla som si pomoct....ale nie, nebudem vas trapit... :grinning: odvolavam odvolavam... :slight_smile:
26. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved preto skero... :slight_smile:
26. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim,ze tu vladne dobra nalada... to je fajn :slight_smile:

inak sme vcera kupili auto... maly bude frajer v takej kare :grinning:
alic suhlasim s tebou na plnej ciare :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co s tymi spolocnymi obedmi ?
no teda marti - ani sa nepochvalis... a ake to vyhralo???
alic... :slight_smile:
26. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti vyvalam sa v tom o 106 :wink:
26. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrianka sak sa chvalim :wink: kupili sme opel vectra combi,cervene..tak sa vytesujem..kufor taky ze aj svinu by sme tam napchali :grinning: a este nam ostalo dost korun na celu spalnu :wink:
26. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti ... tak supeeeeeeeer... Aspom budes moct vyvazat kocar aj s pavukom naraz... :slight_smile:
26. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika mozme sa stretnut na obede ked sa vratis, ale ja si nosim zosebou tak to nebude previdelne, ok?:slight_smile:
marti, super..mi mame take male, malilinkate, blska nasa...no co uz..ja chudobny zemepan :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica ked ti poviem,ze sme ho kupili za 70.000!! a vo vybornom stave.... fakt sme mali stastie
26. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti tak super, tiez ste nieco zosrotovali
26. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki nie.... nemali sme ziadne auto...toto je jazdene, 10 rocne
26. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, tak este suprnejsie:slight_smile: ....my tiez rozmyslame....ale mozme len rozmyslat zatial:slight_smile:..to neva, mne staci aj blska zatial, ked pride alicka budeme riesit co dalej:slight_smile:
26. mar 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti - tak to je fakt super cena.. Teraz isli tie starsie auta dole koli tomu srotovnemu. Tak ste to perfektne vystihli... :slight_smile:
26. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha aj to staci
26. mar 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz len 2,5 hodiny v praci a potom uz len cosi kdesi doma a uz bude zajtra a uz budem vediet co a ako... :slight_smile: juuj bojim bojim... :slight_smile:
26. mar 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok