Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
26. mar 2009

adrianka no ja az do 16.30 a potom idem dnes balit ... zajtra nebudem stihat

martinex
26. mar 2009

alic my sme si zobrali bezucelovy uver v banke...auto budeme poterbovat a kedze ja firemne musim vratit ked odidem na matersku,tak sme nutne poterbovali kupit.

adrianka presne... a je fakt vo velmi dobrom stave..tak sme velmi stastni,ze sa nam podarilo...

sak to auto bude na take 2 roky,kym sa vratim do prace.. ja potom opat dostanem firemne a toto uz bude vyslovene na dosluzenie... drahy ho bude nicit 😀

kikina666
26. mar 2009

marti to mate dobre vymyslene

martinex
26. mar 2009

kiki preto sme chceli stare auto... a myslim,ze nam to celkom vyslo... 😉

kikina666
26. mar 2009

marti tak to je dobre ....

ta predpoved pocasia mi nahana strach ... hlavne ze zhanam opalovaci krem a slnecne okuliare a tam je kosa ako na sibir a ma snezit ....

adrianka127
26. mar 2009

kiki - juj ty uz ides balit... tak hlavne nic nezabudni a z predpovedi si nic nerob...Pred dvoma dnami hlasili, ze dnes bude slnko a snezi. Mozno ked hlasia na vikend ze bude prsat tak bude svietit slnko... Ty sa hlavne tes na oddych a super lyzovacku... 🙂

kikina666
26. mar 2009

adi no musim dnes zbalit , lebo zajtra som este v robote a mam nemcinu a pride ku nam spat segra a musime este nakupit aj potraviny na cestu a este si musim ist dat pichnut pregnyl .... skratka milion veci a ked to dnes zbalim tak si este stihnem popisat co mi chyba a popripade to zajtra dokupim

no ved kukam na tu predpoved pocasia ako na spasenie .... som pozerala teraz passo tonale ... snezenie a -15 stupnov a ja herecka som si nabalila opalovacie kremy a slnecne okuliare 😀 😀 😀 😀

alicao
26. mar 2009

kika bacha na laviny
adrianka NEMYSLI na zajtrajsok 😀 😀 😀

pralinka25
26. mar 2009

adi ja sa tesim lebo uvidis babo. Ver mi.

Ja som si dnes volala o vysledky z endokrinologie a povedali ze moje PCO asi suvisi s nadoblickami. Tak budem musiet ist na CT.
Moj oco bol minuly tyzden na operacii a vybrali mu jednu nadoblicku, tak ja idem v jeho stopach evidentne. Som z toho smutna.

adrianka127
26. mar 2009

alicka ha ha... 😀

martinex
26. mar 2009

kiki tak si uzi dovolenku.... a poriadne si zalyzuj aj za mna 😀

adrianka127
26. mar 2009

prali... ☹ a aky je dalsi postup? ako to budu liecit???

alicao
26. mar 2009

prali, to som mala aj ja, musela som menej solit...ale solim rovnako mozno mam aj ja preto PCO...nemusi to byt nic vazne tak nestresovat🙂

alicao
26. mar 2009

prali, ako ti teraz chodi MS?

kikina666
26. mar 2009

alica ... zase vyryvas ??????????????

marti dik .... ja som si chcela uzit slnka a za to idem niekde na klondajk na sibir ...
zalyzujem si pokial to pocasie dovoli
😠

alicao
26. mar 2009

kika ja???? preco???

cukruska1920
26. mar 2009

Ahojte....som prisla z mesta..no katastrofa pocasie...a ze jar 🙄

dnes som zacala brat gynex.... Adi aj ty si ho brala ze? ako si ho uzivala?

kikina666
26. mar 2009

alica len zo zvyku .....

martinex
26. mar 2009

dievcata idem ja trosku pracovat,zajtra sa zastavim,ze ako adrianka dopadla 🙂

prajem vam este kraaasny den...paa

kikina666
26. mar 2009

papa a neprepracuj sa

pralinka25
26. mar 2009

no neviem. Pojdem na CT a uvidime. Ja moc nesolim aj tak.
Ms mi chodila lebo som uzivala gynex. Teraz ho mesiac neberiam a mala by prist zajtra tak uvidim. Minuly mesiac som mala 23 dnovy cyklus. Teraz zatial ani chyru ani slychu.

Oco mal nejaky nezhubny nador na nadoblicke tak preto musela von. Tak sa bojim ze aj moja bude musiet von.

adi neviem ako dalej budu postupovat 😒

alicao
26. mar 2009

prali, pocitaj do 20 a dychaj a nerob zavery....povedz si, ze to bude dobre a bude...

kikina666
26. mar 2009

prali dychaj dychaJ, VSETKO BUDE DOBRE

pralinka25
26. mar 2009

no jo alic. Sak ja myslim pozitivne.
len ma nebavi chodit po lekaroch

pralinka25
26. mar 2009

nadych vydych 😀 😀 zas dostanem hyperventilaciu 😀

alicao
26. mar 2009

prali to poznam....hlavne ten ich milucky pristup...no nie su tie tetusky sestricky milucke🙂)) no povedzte..otvoria dvere, ty sa chces nieco opytat, oni zatvoria dvere...ani na teba nepozru....tak si sadnes a cakas, a cakas kym sa dvere zase otvoria a dufas, ze si ta vsimne🙂

pralinka25
26. mar 2009

no to ano. Tato konkretna sestricka je taky typ co je nasrana uz od rana. (ma toho vela chapem, ale....)
Povodne som mala ist pre vysledky az 30.4. To je viac ako 2 mesiace odvtedy co mi zobrali krv. Vcera tam bol oco a pytal sa jej ci by sa nedalo skor a tak. Samozrejme ze ju to podrazdilo. Tak som si myslela ze ma dnes cez telefon zabije (urcite si poznacila k nasim menam ze sme velmi otravni pacienti 😀 ) ale musim povedat ze bola dnes v telefone celkom mila.
Keby ten moj tato tolko neotravoval tak by som sa dotala na rad asi za rok. Uz 3 X mi to skratil o mesiac. Takze uz mi usetril 3 mesiace cakania. Este ze ho mam. Ale ta sestricka ho musi nenavidiet 😀

adrianka127
26. mar 2009

marti - papa
cukruska... ja som ho uzivala vzdy len do ovulky a potom este tak jeden dva dni a vysadila som. aj ked to neboli predpisane 3 tyzdne. No a uzivala som vzdy len vecer cca. 8 kvapiek...

adrianka127
26. mar 2009

prali ... nasrana nenasrana - tvoj oco urobil dobre. keby sa niekedy clovek neozve, tak si ta ani nevsimnu...

alicao
26. mar 2009

kika poslala som ti fotky, nieco som tu vyhrabala...