Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
30. mar 2009

adrianka,dik, jasne, ze stupne🙂

cukruska1920
30. mar 2009

Ahojte srdiecka..ako ste vikendovali?

adenka
30. mar 2009

alic to este nie je velky pokles, tak nech sa to pekne drzi 🙂

adi neboj nic nezakriknes...s terminom si nerob starosti, ved to sa aj tak meni...konik to rata po svojom 🙂

adenka
30. mar 2009

ahoj cukru...my tatransky 😀
a ty ako?

cukruska1920
30. mar 2009

aden...boli ste v tatrach? jej super.... ja som tam od tej spusti co bola ani nebola 😒 my sme boli u nasich takze pohodka...

adenka
30. mar 2009

no my sme boli po dlhsej dobe, lebo inak chodievame dost casto....este chceme ist na jar, alebo v lete...tak aspon na tyzden

alicao
30. mar 2009

adenka, aj my sme boli , kopec snehu vsade, teda nie ze by sme ho nemali pri v okoli ziliny tiez dost, ale treba pozriet aj ine kopce, ze ano🙂))

adenka
30. mar 2009

alic no veru...my sme sa moc do hor nedostali, drahy mal pracu, ale aspon sme sa trosku nedychali cerstveho vzduchu...boli sme pozriet poprad a tak pohodickovali...

alicao
30. mar 2009

adi, my tiez len tak jemne, lebo padaju laviny, boli sme len v dvoch dolinach...
baby nema doma ziadny test, a nechcem si ani kupit, az zajtra aby som testovala az 1.4 ale strasn ma trhaa...asi sa priviazem o stolicku aby som si nesla kupit 😀

adenka
30. mar 2009

alic hlavne si kup mamatest..ten je najlepsi...

alicao
30. mar 2009

adi, ten som v ziline nezohnala vobec nikde, bola som minuly mesiac v 9tich lekarnach
preco, mamatestu ukazuje // ??? 😀

cukruska1920
30. mar 2009

aden....mi by sme chceli ist tiez v lete do tatier ale uz padol aj navrch ze by sme mohli ist aj k moru tak este uvidime ako sa rozhodneme

adenka
30. mar 2009

alic jasne ze ano 😀 ...a hlavne to nie su ziadne preludy 😀

cukru tak ja by som urcie volila more 😅

alicao
30. mar 2009

sakra, lenze tu ho nezozeniem!!!! tak to radsej ani netestujem 😀

adrianka127
30. mar 2009

Teda baby vy ste sa ale rozpisali, ani vas nestiham citat... 😉 Adi, takze vy ste boli v tych Tatrach... no to muselo byt fajn. Ale inak aj v Bratislave bolo v sobotu celkom pekne. Boli sme sa s drahym prejst... 🙂 Vcera som cely den prespala... 🙂

cukruska1920
30. mar 2009

aden...no to aj ja...ale budem musiet chodit predtym do solarka lebo minule som nechodila a mala som alergiu na slnko 😒 a to bolo hrozne....

adenka
30. mar 2009

alic to by si asi dlho nevydrzala 😀

adi ja som vcera tiez uz len pospavala...citis sa unavena?

cukru hlavne ber vela B-vitaminu

adrianka127
30. mar 2009

cukruska aj ja mavam alergiu zo slnka. Ale musim povedat, ze minuly rok som si kupila Vichy opalovaci krem 30 faktor a absolutne som sa nevyhadzala... Takze mozes skusit. Je sice drahsi, ale stalo mi to za to , ze som nesedela na izbe ale pokojne sa slnieckovala... 🙂

adenka
30. mar 2009

jeeeeej adi 7tt 😵 😵 😵

adrianka127
30. mar 2009

adi - strasne strasne. Uz o osmej chodievam spavat. Este ze sa teraz posuval cas... celkom sa mi to hodi... 😀 A uz mi byva aj zle. Sice som este nevracala, ale zo vsetkeho ma natahuje...Vcera som sa len pozrela na cibulu a uz som sa musela ist nadychat von, lebo inak neviem neviem... 🙂

adrianka127
30. mar 2009

adi - 7 tt az od zajtra... 🙂 nie???

adenka
30. mar 2009

adi no mne to tiez zacalo v tomto obdobi....ale koli drobcekovi vsetko pretrpime... 🙂 mne vadila aj muzova vonavka...dokonca aj z vone samponu mi bolo zle...ale dufam ze u teba to take zle nebude...

adrianka127
30. mar 2009

a inak nic mi nechuti jest... Vcera som za cely den zjedla 2 chlebicky a polievku...

alicao
30. mar 2009

adrianka 🙂

adenka
30. mar 2009

konik rata uz nacaty tyzden...takze ak si teraz 6+nieco tak unho je to 7tt

cukruska1920
30. mar 2009

adri... no budem musiet nieco vyskusat.... ak teda pojdeme.... jeeej 7tt 😵 aj ja chcem takeee

adrianka127
30. mar 2009

adi, to aj ja dufam... ale ak ma byt babo v poriadku, tak je mi jedno, ci pregrcam cely mesiac, alebo nie... 😀 Zatial sa to da vydrzat... 🙂

adenka
30. mar 2009

adi to poznam...hlavne ked ti vsetko smrdi..skus lest aspon polievky...alebo ovocie ked mozes...

adrianka127
30. mar 2009

adi, ale ja som este len 5+6 ??? 😕

adrianka127
30. mar 2009

no z ovocia a z polievok mi zatial nie je zle. Len tie polievky nesmu byt masove...
cukrus... bude neboj... 🙂 Ty ako vyzeras? Teplotky?