Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
31. mar 2009

Alicka taka som veľmi smutna ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Boze, prečo???? Je mi to veľmi ľúto.

Ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7

adrianka127
31. mar 2009

Alicka to vobec neni dobra sprava... ☹ Radsej by som bola s nervami v kybli... ☹ A isto je to mrcha???

adrianka127
31. mar 2009

Jani, zatial to vyzera slubne... Drz sa...

cukruska1920
31. mar 2009

Ahojte.... koho mame na cakacke???

jankabo
31. mar 2009

Alicka nie je iba špinenie????
Adi držím sa, ale práve si pozerám Alickyn graf a vidím, že jej tam teplota tiež tak stála na jednom ako mne už zopár dni a potom prišiel pokles, takže ešte sa veľmi neradujem.

adrianka127
31. mar 2009

jani, kazdy graf je iny. Mozes porovnavat len svoje grafy... 🙂 A tebe teplotka neklesa... Takze treba verit... 🙂
Ahoj cukruska, ako pracujes?

cukruska1920
31. mar 2009

ahoj adi....hej pracujem....ale tento tyzden mam poobede tak vam tu teraz robim spolocnost....ak teda nevadi.... a uz berie od vcera muzik macu... 😅

alicao
31. mar 2009

nie dievcata , je to normalna MS s normlnymy kyvacimi krcmy....
janka ty zajtra najdes// urcite , isto, na sto percent🙂
aj ja mam chut revat, ale som v praci ta nemozem🙂

adenka
31. mar 2009

ahojte babule,

alic to je skoda ☹ ...ale vsak buduci mesiac to isti nie??

jankabo super graf...takze zajtra testik??

jankabo
31. mar 2009

Cukrus ako tvoj graf??
Alicka presne viem, ako sa cítiš, úplne ťa chápem, len ja sa teraz bojím testovať, že tam bude iba / čiaročka.
Adi dúfam,že budes mať pravdu.

alicao
31. mar 2009

adenka, tento mesiac nie je muz doma, tak by to bolo velmi podozrive, keby som mu koncom mesiaca oznamila, ze som tehotna 😀

cukruska1920
31. mar 2009
jankabo
31. mar 2009

Alicka som rada, že ťa humor neopúšťa 😉
Ahoj Adenka no zajtra by som mala testovať, ale asi radšej ešte počkám čo ty na to????

cukruska1920
31. mar 2009

janka... ale citam ze tebe sa nieco risuje....nemas doma testik??? 😉

adenka
31. mar 2009

alic a kam ide na tak dlho??

alicao
31. mar 2009

adenka na tri tyzdne...od 11steho
janka, to us dva ibalginy nie ja, a slub mi prosim ta, ze budes zajtra testovat, ked uz nemam miminko, tak chcem aspon cokoladu🙂

alicao
31. mar 2009

adenka, a ide do korei

adenka
31. mar 2009

alic fuha....no pre mna je aj tyzden bez muza peklo...mesiac by som tazko niesla....

cukruska1920
31. mar 2009

pre mna je den bez muza peklo..... 😒

jankabo
31. mar 2009

Cukruska takže ty čakáš na ovu??? Kedy ju zvykneš mať??? Test doma nemám žiadny, takže žiadne pokušenie.

Alicka tvoj manžel ide do Kórei????? Pána Jána to je super, povedz mu nech mi odtiaľ niečo kúi 😀 😀 😀 😀
Ale nie srandujem, raz by som sa tam chcela ísť pozrieť. Tá čokoláda platí ale iba vieš kedy, ak tam budú //

Adenka ktorý DPO si testovala ty,??? Už ti meškala mrcha????

cukruska1920
31. mar 2009

janka... mne chodi mrcha tak na 18DC.... ale beriem gynex tak neviem kedy pride... a je to aj dobre ze neviem...aspon o tom nebudem vediet

alicao
31. mar 2009

adenka, ved som bola nasrata, lebo minuly rok isiel len na tyzden a umierala som, slubil mi, ze uz tak na dlho nepojde...no a teraz toto..dva dni som sa s nim nerozpravala...neviem si to predstavit, aj z toho sa mi chce revat...

jankabo
31. mar 2009

Alicka tak to ti nezávidim, tak dlho si ani ja neviem predstaviť bez manžela.
Cukrus ty ju máš tak neskôr ako aj ja. Aj ked som brala gynex tak mi ovu ostala tak medzi tým 17 až 21 DC. Tak ti držím palce, ete máš času, ale od toho 14DC už to začni poisťovať pre každý prípad 😀

adrianka127
31. mar 2009

alicka... tak ty mas teraz smutne obdobie... ☹
jani ja som testovala 13 DPO...

cukruska1920
31. mar 2009

jani.. no hej...mavam neskorsie... a mi poistujeme kazdy druhy den takze trafit sa musime tak ci tak... a odvcera berie muz macu a to este netusi ze to robi vacsiu chut na sex....tak aby sa este nestalo ze budem chodit s kruhami pod ocami a s nohami nasiroko... 😅

pralinka25
31. mar 2009

ahojte babulky.
Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiickaaaaaaaaaaaaaaa 😠 co si to dovolujes mat mrchu. Sme sa dohodli ze si tehu 😠
Ale je mi to fakt velmi luto. Velmi by som ti to priala. Vsetklym nam by som to z celeho srdiecka priala. Uz nech vypadneme z tejto temy do tych tehulkovskych.

Jani tak snad u teba to vyjde.

jankabo
31. mar 2009

Ale Adi asi si mala aj troška pocit že to vyšlo však???
Bala si sa testovať, lebo ja nemám vôbec odvahu. Po tých všetkých testovaniach a stále tam boli iba /

alicao
31. mar 2009

adrianka no hej mam blbe obdobie..nech uz je maj...

jankabo
31. mar 2009

Ahoj Prali,
tak ako???? CO mas nove???
Aj ja dúfam, že to výde ale ešte nič nie je isté ani vyhraté.

Cukrus o tej MAce som počula, myslím, že to brala aj Adenkyn manžel a potom hned otehotnela a neviem či to nebrali aj u Adrianky.
Alicka neboj aj na teba aj na všetky ostatné baby sa raz určite usmeje slniečko - teda aspon dúfam.

cukruska1920
31. mar 2009

jani..hej brali do aj adenkovci aj adriankovci..... som o tom citala ze to moze zvysit kvalitu a pohyblivost spermii az o 200% a kedze muz ma spermie v poriadku tak teraz ked to berie z nich budu Schumacherovci 😀