Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
31. mar 2009

cukrus 😀 😀 😀

cukruska1920
31. mar 2009

😉

jankabo
31. mar 2009

boze ja dnes tak stresujem a nemám sa tu komu vyžalovať, lebo tu nikto nie je.
Veľmi sa bojím 🤐

cukruska1920
31. mar 2009

ja som nikto???? 😠

alicao
31. mar 2009

janka, ja ta dnes nepodporim, lebo mam krce, uz som sa tu aj rozrevala v praci...chudata kolegovci...

jankabo
31. mar 2009

Alicka moja, chápem ťa, nemôžes ísť skôr domov????

Cukrus veľmi sa bojím testovať a neviem či radšej ešte nepočkám či náhodou nepríde mrcha. čo ty na to??

alicao
31. mar 2009

janka urob to aspon pre mna a uz prestan vymyslat!!!! ved to je jedine naco sa teraz tesim!

cukruska1920
31. mar 2009

jani.. pozri ked budes tehotna tak tie // tam budu ... musis tomu verit a ak niesi tak uz s tym nic nespravis....ktory si DPO?

jankabo
31. mar 2009

Cukrus na predchádzajúcej strane je graf a dnes som 13DPO,
lenže asi pred desiatimi minútami ma dosť silno rozbolelo v podbrušku, takže ja si nádeje nerobím.

Alicka ale ked ja cítim ze tam bude / a že príde mrcha.

cukruska1920
31. mar 2009

tak ked si 13dpo to ti uz ukaze...ja som testovala 11dpo a uz boli jasne vidiet // tak skus...a to je boli brucho este nic neznamena...kym to neni cervene na bielom tak nieje nic stratene 😉

alicao
31. mar 2009

jakna ☹ tak nic

jankabo
31. mar 2009

to hej, ale cukrus ved v inej téme tam kde chodím občas pozrieť aké majú baby grafy, myslím že sa volá Grafy BT a asi tam prispievas aj ty vsak?, tak si si potom mohla všimnúť že jedna baba tam má ukázkové teploty uz je asi 14DPo a stále nič.

cukruska1920
31. mar 2009

jani...hej chodim tam... ale tie baby co maju 14dpo pekne teploty a stale nic...maju ine problemy

jerryjanka
autor
31. mar 2009

ahojte
alic môžem sa spytať kolky mesiac sa snažíte?

jankabo
31. mar 2009

jaj, tak to som nevedela.
Dobre baby tak som sa rohodla, ak mi teplota zajtra ráno klesne tak testovat nebudem, ak neklesne tak testnem.
Ale neviem či vám to stihnem oznámiť lebo skoro ráno idem k dokymu na očné vyšetrenie

cukruska1920
31. mar 2009

jani... ja to tiez robim podla teploty....minuly mesiac mi klesla tak som vedela ze cau cau tehu...

ahoj jerry... 😉

jankabo
31. mar 2009

a nemôžes mi ukázať graf z minulého mesiaca?

jankabo
31. mar 2009

dakujem cukrus

cukruska1920
31. mar 2009

nemas zac...ale z grafov si moc priklad neber... boli baby co mali uplne nizke teploty a boli tehu..to zalezi od organizmu....

jankabo
31. mar 2009

ja viem, ale len tak som chcela vidieť 😉

cukruska1920
31. mar 2009

ale drzim ti palce nech ti to vyjde 😵

adrianka127
31. mar 2009

Babulky, dnes mam hrozne vela prace... ☹ Tak som vam len prisla napisat ze vam zelam pekny dnik a ozvem sa asi az vo stvrtok. Janka, isto mi daj vediet zajtra vysledok testu...Moc na teba myslim... 🙂 paaaaaaaaaaaaa

jankabo
31. mar 2009

dakujem Adi,
jasne vieš že ti dám hned vedieť akonálhle urobím test 😉

susann83
31. mar 2009

ahojte babulky 🙂 🙂

alicka, tak to mi je veeeeeeelmi luto, ze ta mrchana dosla, to ma vobec teraz nepotesilo, a taka si bola zalata, pozitivne naladena.

jani a ty si mohla uz dnes otestovat...a zajtra sa nedozviem ze si nasla // 😠 az vo stvrtok vecer 😠
no, ale aj tak dufam ze budu // a pekne silne, kedze to bude uz dost od ovulky 😉 😉 😉

ja som bola dnes na odbere krvi, som zvedava, ci ovulka prebehal, vobec som si teplotu nemerala, ale h 😉 lien som mala aj ma trosku vpravo pichalo.

jankabo
1. apr 2009

Dobre ráno,
dnes tu asi nikto nebude však?

adenka
1. apr 2009

janka ahoj, ja som tu...tak ako??? testovala si???

jankabo
1. apr 2009

Ahoj Adenka,
tak mám dve správy: jedna je dobrá a druha je zlá.
Ktorú ti napísať???

cukruska1920
1. apr 2009

Ahojte....jani...tak cooo????

jankabo
1. apr 2009

ahoj cukrus,
včera som bola na sono prsníkov a predstavte si našli mi tam malú cystu, dnes mám volať doobeda svojemu dokymu či to treba operovať alebo nie ☹ Veľmi sa bojím