Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
3. apr 2009

ked chces ale neni tam nic zaujimave
http://www.fertilityfriend.com/home/260d59

cukruska1920
3. apr 2009

to mas este dobre...ja som mala pred dvoma cyklami este horsi... 😅

pralinka25
3. apr 2009

ukaz. Si nemala ovulku????
ja som z toho nestastna.

cukruska1920
3. apr 2009

nakoniec mi ju vyznacilo ale bol smiesny http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

pralinka25
3. apr 2009

no ale aspon vyznacilo. Mne uz urcite nic nevyznaci. No co uz.
Co planujete robit cez vikend???

cukruska1920
3. apr 2009

v sobotu mam volno tak muz chce ist na Coneco a v nedelu robim

pralinka25
3. apr 2009

☹ tu nedelu ti nezavidim

My budeme asi sportovat.
Uz sme boli vcera prvy krat na kolieskovych korculiach a bolo super 😀 tak budeme pokracovat dnes aj zajtra. A uvidim co sa este pritrafi.

cukruska1920
3. apr 2009

ale to len do jednej tak to je pohodicka... mi si chceme kupit tiez korcule len su dost drahe tak este uvidime

pralinka25
3. apr 2009

ja som si kupila pred 3 rokmi obycajne v lidli. To som si kupila len tak na skusku (lebo som este nevedela ci ma to bude bavit a ci mi to pojde. Stali necelych 1000 SK.
Moj muz ma normalne znackove. Ten ich mal uz davno. Este sme sa ani nepoznali. A predstav si moje lidlove funguju uplne v pohode. Nic im neni a to chodime od jari do neskorej jesene uplne kazdy den na nich uz 3 roky 😀
Sama sa cudujem.
Samozrejme ked ich znicim tak si kupim asi nejake lepsie ale to asi tak skoro nebude.

cukruska1920
3. apr 2009

lidlove veci su take iste ako kazde ine...akurat na ne nemusia platit take velke poplatky alebo co...ja chodievam do lidla robit aj velke nakupy potravin

pralinka25
3. apr 2009

no sak aj ja. Len myslela som ze tie korcule budu nekvalitne tak pouzitelne na jednu sezonu a oni ma takto milo prekvapili 🙂

cukruska1920
3. apr 2009

no vidis... ja som videla jedny korcule ale stal 2700 a krat dva...to sa mi zda vela 😖 a teraz co robis? si v praci?

pralinka25
3. apr 2009

no to je dost vela penazi. Inak je to super. U nas je to trosku na nic lebo nemame tu take moznosti chodit na korculiach. Chodnikov pre cyklistov moc neni a ked aj su, su robene z takych debilnych kociek. Na bezeckom ovale, ktory je urceny aj pre korculiarov si pripadam ako akvariova rybicka. My chodime teda len tak na divoko po cestach a chodnikoch. V niektorych mestach to maju super pri hradzi.

Ja som teraz v praci a ty?

cukruska1920
3. apr 2009

tu je tiez hradza... tak uvidim ako sa este rozhodneme.... ja idem do prace na jednu a vobec sa mi nechce 😝

pralinka25
3. apr 2009

verim ti ze sa ti nechce. Ja som tiez rano nemala naladu na pracu. Teraz sa tesim, lebo uz je piatok. Koncim o tretej a potom mam v pondelok aj utorok dovolenku. V stredu idem rano na CT a potom pojdem na chvilku do prace a zas budem mat vo stvrtok dovolenku a do prace pojdem az v utorok po Velkej noci 🙂

cukruska1920
3. apr 2009

ja idem do prace dnes...zajtra mam to volno...a potom v nedelu budem do jednej... a potom cez tyzden robim rano ... a v piatok do tretej a potom idem do roboty az po velkej noci v utorok aj to poobede.....

len nevem ako mi zblbne graf ked od pondelka budem merat o piatej rano

pralinka25
3. apr 2009

no to je nanic ked budes menit cas merania. Ale co narobis. Kde pracujes?

cukruska1920
3. apr 2009

hej budem....ale tyzden budem merat zas ten isty cas.. len nie o osmej ale o piatej rano... mozno mi ani nevyznaci ovu... mmh..co uz ...ked nevyznaci tak uz merat nebudem lebo sa to ani neoplati....robim v supermarkete pri pokladni....nic moc ale hold...financna kriza....neda sa vyberat

pralinka25
3. apr 2009

no vyskusaj to a uvidis.

Lepsia nejaka robota ako ziadna. To neznamena ze to budes robit na vzdy. Ber to ako dalsiu skusenost 😉

Aspon mas prehlad o akciach 🙂

cukruska1920
3. apr 2009

no sak ja to planujem robit len kym neotehotniem..takze uz nie dlho..teda duuufam 😅

jankabo
3. apr 2009

ahojte, tak uz som tu.
Bola som dnes u lekára s tým prsníkom.

cukruska1920
3. apr 2009

Ahoj jani...a co ti povedal?

jankabo
3. apr 2009

ahoj cukrus,
no bola som u dvoch lekárov a môj, čiže všetci traja sa zhodli na jednom. Najhoršia choroba, ktorú som si hned myslela tak to nie, vraveli mi, že keby som nebola tehu, tak by mi v každom prípade poradili, dať to preč, lebo aj ked to nie je vážne, je to niečo čo tam nemá byť.
S prsníkom mam ísť na kontrolu koncom mesiaca, vravela že môže byť že možno mi to aj zmizne, alebo sa zmenší. Uvidíme, preto chce aby som bola pod dohľadom.
Môj doky mi vzal krv na HCG a v pondelok bude výsledok. Na sono som objednaná 20.4. lebo aj tak skôr nebude nič vidieť.
Vravel, mi že ak chcem, tak mi hned napíše na rizikové, kedže som si toľko pre to bábo vytrpela a v práci ved vieš dobre, mám tam stále stres.
Ale dohodli sme sa, že ešte na budúci týžden pôjdem do roboty a po Veľkej Noci ak všetko bude tak ako má byť tak pôjdem pre marodku, aspon tie prvé 3 mesiace.

Vidím že tu baby vôbec nechodia. Čo sa stalo????

martinex
3. apr 2009

Ahojte dievcata...

Janulka to ma mrzi,ze mas taketo komplikacie,ale na PN sa daj urcite..musis sa strazit a vela oddychovat..

cukru ty sa mas ako??

jankabo
3. apr 2009

Ahoj Marti,
ale dnes som si robila test a keby si videla aké sú tie čiarky tmavé, skúsim si ho dať do albumu 😵

martinex
3. apr 2009

janka to je super... len sa teraz naozaj setri... drahy ta musi hyckat ako v bavlnke 🙂

pralinka25
3. apr 2009

ahoj jani aj marti.
super ze ti ciarka silnie. To je uzasne znamenie. Neboj hrcka sa zmensi.

no uz nas je snaziliek velmi malo. Kika je na dovolenke, susan asi cestuje domov a alicka - kde je alicka??? Cukruska uz isla asi do prace.
Tak som tu sama.

jerryjanka
autor
3. apr 2009

kuk - ahojte
ahoj pralinka na mna zabudaš 😀

martinex
3. apr 2009

prali aj ja som tu s vami,sice nie sko snazilka... 🙂

vonku je ale krasne,ze? este 2 hodiny musim sediet v praci.. 😒 taaak by som uz isla domov,kopkat na zahradku...

baby a co aj vy nejdete na dovolenku niekde??

jankabo
3. apr 2009

baby kuk do albumu
Že sú krásne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵