• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
janka to je ale dialnica :grinning: paradne su... :wink:
3. apr 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry ja na teba nezabudam. Zdravila som ta aj PCO- ckarkach :wink:
No ty si tu dnes tiez nebola :wink:

jani su nadherneeeeeeeeeee :dizzy_face:

Marti ja pojdem na dovolenku ale budeme asi len doma a mozno pojdeme do Galandie sa okupat
3. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali myslis ako na slovensku hej?

my ideme buduci vikend,cez velkonocne sviatky..uz sa moooc tesim :slight_smile:
3. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie myslim doma ako doma. Ja som to myslela tak ze si zoberiem dovolenku. Moj drahy musi vycerpat minulorocnu tak si ju v podstate budeme musiet zobrat. Na dovolenku ako taku su neni teraz peniazky, lebo sme zaplatili 10000 € ny hypoteku a chceme si usetrit zas na dovolenku k moru v lete. Takze budeme doma a asi budeme chodit na korculky ked bude pekne a pojdeme asi niekam kde sa da okupat len tak na otocku.

kam sa chystate marti?
3. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali aj to je super..

ideme do ceskeho krumlova.. pochodime pamiatky,pojdeme na masaz,vecer na pivko..moooc sa tesim.. taka mini svad.cesta :slight_smile:
3. apr 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
janka kraaaasna dialnica :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme boli tak minuly rok v Prahe. Bolo super.
Teraz to beriem tak ze sa budem tesit na jun kedy pojdeme k moru a to je za malinku chvilku
3. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali a kam idete?
3. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Adenka dakujem,
veľmi sa vytesujem.

Baby neviete čo je s Adriankou a Alickou????
3. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka to verim...tak len sa pekne opatruj a davaj na seba a na fazulku pozor :dizzy_face:
3. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja som sa pytala na alicku. No veru aj Adrianka sa uz dlho neozvala :fearful:

adenka este neviem. My chodievame na last minute vzdy podla situacie, kedy moze manzel v praci. Ale vzdy nam to vyjde na jun. Ale asi Grecko. Tam nam je dobre a vzdy si vyberieme nejaky iny ostrovcek :dizzy_face:
3. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne určite budem.
v pondelok mám výsledky z krvy a 20.apríla idem na sono, ak bude všetko v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj prali to more zavidim... aj ja by som isla,ale uz to nechcem riskovat.. tak mi aj cechy postacia :slight_smile:
3. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali chodte na rhodos tam je kraaaasne :dizzy_face:
janka super, tak 20-ho uz mozno uvidis fazulku :slight_smile:
3. apr 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi tam sme uz boli :wink: je tam krasne naozaj. V grecku sme boli zatial na krete kose a rodose.

Marti neboj za rok mozno pojdete a budete uz 3. Ja dufam ze na rok uz budem tehula a budem sa presusat tak maximalne v Senci :grinning: .
3. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky tehulky, snazilky aj nesnazilky,

prajem vam krasny slnecny vikend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja relaxujem na balkone, musela om vojst, lebo tam je hadam 100°C :grinning: :grinning: .... konecne :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj SUsi,
tu už skoro vôbec nik nechodí, tak ako bolo na SLovensku???
4. apr 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .... tak som tu spat ....

mame tu nejake nove tehulky ???

alica, jankabo ako tetsiky ? pytam sa sorry netsiham citat
4. apr 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic az teraz som sa docitala, moja je mi tu luto ... ani si nevies predstavit ako hlavu hore ides do dalsieho kola
4. apr 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankabo ............ gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm k // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeee.

dnes mame nadhernu nedelu, asi budete vsetky niekde vonku.
ja musim byt doma, lebo drahy je chory a nemoze ist von kvoli kontrole...

jani, na SK bolo super, len kratko, bola som u rodicov, maminu som prakvapila, lebo netusila, ze pridem :slight_smile: :slight_smile: velmi sa tesila :grinning: :grinning:

kikiiiiiiiiiii uz ste doma??? dufam, ze ste mali krasne pocasie a dobre ste si oddychli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .... a ze ste sa vratili traja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pekny zvysok nedele a neprezente to so sexikovanim :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
prajem vam peknú nedeľu,
Kiki to je super, už si doma???? Tak napíš ako bolo a hod do alba nejaké foto,
dakujem ti veľmi sa teším, Kuk môj album mám tam foto čo som v piatok robila testík pre istotu. :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... tak na margo pocasia ... 3 dni zo 6 nam prsalo a snezilo a nebolo vidiet ani na konceky lyzi .... tak sme lyzovali pokial sme nezmokli a hlavne ako slepi, lebo sme nevideli do coho ideme,vsade bola hmla

3 dni celkom usli .... fotky dam do albumu, len co s nimi urobim poriadok, dnes sme boli lyzovat vo vratnej a teraz ideme ku znamym na zahradku :dizzy_face:a zajtra do roboty :angry:

jankabo este strasne velka gratulacia .... drzim palce aby to aj dalej islo ako po masle ... snad o tyzden tam aj ja najdem // ...

takze strucny popis ... ovulka prisla nacas presne o 19,00 ... tak sme sa snazili aj pred aj po a aj cely tyzden, vo stvrtok som trosku spinila a aj v piatok ale potom to prestalo, tak sa snad babo uhniezdovalo .... uvidime o tyzden a ked nie tak dalsia clostylbegytova stimulka
5. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky. Prepacte, ze som sa neozvala. Mala som trosicku spinenie. Bola som u lekara a vsetko vyzeralo v poriadku ale nechal ma na PN. Takze tento dalsi tyzden budem oddychovat. Uz na ultrazvuku aj videl, ze babo ma srdiecko... :slight_smile: Dufam, ze od zajtra budem mat na vas viac casu... :slight_smile: Tak na mna prosim myslite, lebo toto su vraj najkrizovejsie tyzdne, co sa tyka potratu...
Jani este raz ti moc blahozelam, aj ked som ti gratulovala osobne... :wink: Hlavne, aby islo vsetko uplne bezproblemovo. No a ako sa citis???
kiki - vitaj doma... drzim palce, nech to tentokrat vyslo.
A co ostatne, ako ste na tom??? Peknu nedelu vsetkym papa... :slight_smile:
5. apr 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den sa praje.

no babulky, to co je dnes? kde ste, ved je uz 11 hod. prec!!!!!!

adka, davaj na seba pozor :wink: a pekne oddychuj.
6. apr 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrianka dakujem snad to vyslo ...

susann ja nestiham, prvy den v robote po tyzdni
6. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, no to ti verim, ze nic nestihas.

ale mame tu aj dalsie adeptky, a tie kde su? co mate vsetky porady???
6. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu .... kde sa mi stratilo strapate trdlo ???? alic kde si ????
6. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hallo baby,
je tu niekto alebo zase nikde nikoho????
6. apr 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ja som tu

kukni fotky som dala do albumu
6. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok