Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
18. apr 2009

Susan más pravdu, presne poroku, este týžden pred tým ako som robila test som bola u lekára a poslal nas ny vyšetrenie manzela najprv na spg. a mna ze mam prist ked mi pride mrcha, aby mi vzali krv, ze mi urobí HP.
A vidíš, nikam nemusíme.

Susi neboj aj ty sa určite dockas krasnej fazulky a potom bábätka.

susann83
18. apr 2009

jani dakujem ti 🙂 🙂

tesim sa na tvoju fotecku a uz aj adrianka by mohla mat 😵 😵 😵

jankabo
18. apr 2009

Ano mohla, ona uz bola na utz, ale neviem preco nam drobca neukáze. Asi preto ze ma skener v práci a ona je tiež na PN.

susann83
18. apr 2009

jaaaaj, jasne, ved pisala, ze je doma.

kikina666
19. apr 2009

ahojte ....

takze vikend super perfektne aj som na cely problem okolo babetka zabudla a bola som usmiata a spokojna az na nedelu ... na chatu za nami prisli nasi znami s malym ... boli sme tehotne spolu ale ja som potratila a ked mi zacali maleho tlacit na ruky a poucat recami .... aj vy sa dockate, nic si z toho nerob niekedy sa to stava ... a blablabla a pritom velmi dobre vedeli co sme uz pre babetko urobili a aj to ze uz som 2x potratila ... tak som zase 2 hodiny revala

dnes som sa konecne dala do vypisovania tych papierov na adopciu .... no su tam vselijake otazky ...

ako napr.

1. Ako by ste charakterizovali vase manzelstvo ????

2. Zobrali by ste si aj chore dieta ??? .... tak na toto neviem co tam napisem ☹

co noveho ??? ozaj pozitivne uz som dobrala clostik chvalabohu uz mi zacinalo po nom byt dobre na grc

jankabo
20. apr 2009

dobré ránko,
Kiki viem že to más tazké, a ešte k tomu to všetko v sebe musís potláčas.
No vidím ze tie otázky v papieroch sú dosť psycho, ani ja neviem čo by som tam písala.
ALe ty si silná osobnosť a verím že to s manzelom zvládnete.

kikina666
20. apr 2009

jankabo no snazime sa ale je to tazke, ja by som najradsej svoje

jankabo
20. apr 2009

Ja viem moja. Más toho dosť na psychiku, možno sa teraz viac zaoberaj tou adopciou a možno sa ti podarí otehotniet. Hlavu hore, este stále nie je nič stratené. 😵
Pre teba extra dávka:
ttttttttttttpppppppppffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ttttttttttttpppppppppfffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tttttttttttttpppppppppfffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kikina666
20. apr 2009

jankabo dakujem ... keby clostilbegyt zabral bola by som najstastnejsia na svete ale ....

jankabo
20. apr 2009

Tak musíme veriť ze zaberie.
Ja sa zatia lucim, lebo sa musím isť učiť, v stredu mam totiž skúsku a poobede idem na utz. takže sa ozvem neskôr. 😵

kikina666
20. apr 2009

jankabo papa ste dvaja a viac hlav viac rozumu takze lavou zadnou

pralinka25
20. apr 2009

ahojte babulecky.
Kiki mala by si si kupit boxovaci mech a vyboxovat to zo seba von. Mas to naozaj take 🙄

kikina666
20. apr 2009

prali dik za tip ... dnes idem na korcule a dam si riadne do tela ... skratka na mna sa s prepacenim za vyraz zoserie vsetko co sa da

adenka
20. apr 2009

ahojte babiky 🙂

kiki to mi je luto...mozno ta ozaj chcela utesit, ale zial v tvojej situacii to nebolo najvhodnejsie...ja sama neviem ako by som reagovala... niekedy je asi lepsie mlcat...ja som si minule pisala s kamoskou a tiez sa im nedari, tak som sa proste teme babatko vyhybala...len som odpovedala ked sa pytala na moje tehu, a vyhla som sa reciam typu Neboj podari sa, Nesmies na to mysliet a podone dristy.....

a kde je adrianka?? dlho som ju nevidela....

janka ako sa citis??

pralinka ty ako? graf??

kikina666
20. apr 2009

adenka ... ja k tomu uz nemam co dodat .... ten hore ma skusa a skusa a akosi nie a nie to skoncit, uz by som si zasluzila aby sa usmialo aj na mna stastie

adenka
20. apr 2009

kiki verim ze ta adopcia vam prospeje...upokojite sa vnutorne a budete mat vytuzene dietatko aj ked nie pokrvne vase... a mozno sa potom zadari aj vlastne...ale hlavne ze uz jeden drobcek v domacnosti bude...

pralinka25
20. apr 2009

adenka moj grag 0 bodov. Som 52 den a ani ovu ani mrcha. Dnes si idem kupit gynex. Ked som ho uzivala tak som ju mala teraz som na mesiac vysadila a nechodi.

adenka
20. apr 2009

prali ☹ a ty si bola v tom heliose? ci niekto iny sa tam chystal??

kikina666
20. apr 2009

adenka ... potom sa zadari dalsie ???? ja dufam, ze skor ako k tej adopcii dojde ... adopcia je len poistka ... to je na dlhe lakte uz len to vybavit a potom sa caka na biele dieta aj 3 roky

adenka
20. apr 2009

kiki ozaj tak dlho?? preboha, vsak su plne domovy...co sa s tym tolko natahuju???? 😲

pralinka25
20. apr 2009

no len ked domovy su plne skor ciernych deti alebo nie su pravne volne

kikina666
20. apr 2009

adenka ... v dnesnej dobe si adoptovat dieta ... to ti je iny cirkus ... fakt len pre pevne nervy ... milion papierov, potom ta poslu na psychotesty, bude ta preverovat policia po susedoch, vypisy trestov, zdravotne prehliadky a potom ked prejdes tymto vsetkym tak budeme musiet chodit na rodicovsku pripravu a pridu sa zo socialky pozriet ku nam domov, ako byvame a ci je prostredie vhodne pre dieta ... ponizujuce ale co uz mame urobit

adenka
20. apr 2009

kiki hlavne smutne...ja chapem ze si musia preverit ludi ku ktorym pojdu, ale takto dlho to natahovat... pritom ak sa prihlasis do programu nahradna rodina, tak ti daju dietatko takmer hned...ale to sa tusim neda adoptovat... len sa on staras....

kikina666
20. apr 2009

adenka .. ale my chceme svoje na adopciu ....

prali presne ako hovoris

susann83
20. apr 2009

ahojte holky!

kiki, mas moj obdiv, na takyto dlhy boj sa vydat... 🙂
ale zas na tvojom mieste by som urobila to iste, len mam strach, ze manzel by na to asi velmi nepristupil...co je ten horsi pripad

zelam ti vela sil a rychle babatko 😉 😉 😉

adenka, ty si tu uz sto rokov nebola.
pocuj, kupila som tu macu, uz to pekne papame, obaja, aj ta vasa tak katastrofalne smrdela???? je to hrozne...

kikina666
20. apr 2009

susann ... ani moj nechcel zo zaciatku, ale vidi na mne ze uz mam dost aj psychicky aj fyzicky tak nakoniec privolil a ked mi povedali, ze sa caka 3 roky na dieta tak to je dost dlha doba, ak otehotniem a podari sa tak ziadost nechame a mozno si potom zoberieme aj adoptovane ... to je vo hviezdach

tesim sa na ten utz vo stvrtok, co bude, ci budeme mat aspon jedno kvalitne vajicko

adenka
20. apr 2009

susann ano smrdi to hrozne 😀 ..ale hlavne ze zaberie nie? 😉

susann83
20. apr 2009

adenka, no uz zaberaaaaaa 😀 😀 😀
aspon je dobra nalada 😀

kikina666
20. apr 2009

co je to maca ?

susann83
20. apr 2009

kikina, to je zazracny prosriedok 😀

toto mam od adenky: http://www.okshop.sk/?okshop=maca-peruanska-via...

smrdi to ako hovädo, ale hadam nieco pomoze 😉