Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
23. apr 2009

☹ prali ... to nemozes tak brat ze tak ti treba ... co sa malo stat sa stalo ...

nie ja si ublizujem ale ludia v mojom okoli mi ublizuju a provokuju ma ☹

cukruska1920
23. apr 2009

prali.. ja a tehula...?? nehrozi... kramujem uz treti den 😝

susann83
23. apr 2009

pralinka, taketo hluposti, ze tak ti treba...tstststs, nic take!!!
asi si mala svoje dovody, tak nevymyslaj!

kiki, ta tvoja svagrina vie, ze sa tolko snazite, a co vsetko ste prekonali, nemoze jej tvoj muz vysvetlit, ze by to s tou radostou nemala prehanat, ked vie, ako vam to ublizuje???
predsa len od brata by to mozno nejak lepsie pochopila, alebo zniesla, hadam 😅

kikina666
23. apr 2009

cukru ahoj

susann moja svagrina vie vsetko o potratoch o kazdej injekcii kazdej operacii o vsetkom ...

susann83
23. apr 2009

kiki, ved to hovorim
sorry, ale to nepochopim nikdy v zivote, ked o tom vsetkom vie, ako sa tak ocividne moze vytesovat 😔

ale zas prajem jej, aby sa tesila a uzivala tehulkovanie a potom miminko. je to urcite nieco krasne a jedinecne.
ale nech sa trosku kroti 😉

cukruska1920
23. apr 2009

ahoj kiki...ako pokracujete?

susann83
23. apr 2009

jeeej, cukrus =)

ako to ze mas mrchu, ved to u teba vyzeralo tak pekne 😨

kikina666
23. apr 2009

susann a ako este jej to mam povedat .... jasne som jej povedala, ze nech sa na mna nehneva ale ze sa jej budem vyhybat lebo mi pohlad na jej brucho nerobi dobre ... a na to mi povedala, ze jasne ved ona vie co som prezila ona ma chape .... a ani nie tyzden potom ... drb a je to tu s prepacim za vyraz

cukru ... ako ???
1.psychika na figu kvoli svagrinej,
2.adopciu sme trosku rozbehli, ale aj tak to pojde velmi pomaly ako do konca leta nas zaradia na listinu cakatelov tak to bude zazrak
3. podali sme ziadost na 3 IVF ale zatial nam neprisla schvalena z poistovne, tak cakam
4. mam 2 foliky a ak bude vsetko ok a budu rast tak v utorok alebo v stredu idem na IUI

cukruska1920
23. apr 2009

susan...no vidis... a predsa dorazila... 😝

kikki...aky je rozdiel medz IVF a IUI??

kikina666
23. apr 2009

IVF vyberu ti vajicka oplodnia v skumavke a vlozia embrya naspat
IUI je ze ti nastimuluju vajicka clostilbegytom aby si nemala 1 ale mala viac a nevyberu ich a do maternice ti vstreknu spermie ...aby bola istota ze prejdu cez krcok maternice a ak ma zena priechodne vajcovody tak by mali oplodnit vajicko ... kedze ja mam priechodne a aj kvalitne vajicka a muzove spermie su tiez velmi dobre ... doteraz sa nam oplodnili vsetky vajicka co mi vyberali v skumavke .. takze s tymto problem neni ... ale len aby sa oplodnilo a usadilo ....

susann83
23. apr 2009

kiki, je to tazke
podla mna si ani neuvedomuje pri tom stasti, ako vam to ublizuje

kikina666
23. apr 2009

na mna nikto neberie ohlad kazdy mi len natrca brucho na pohladkanie a babetka na ruky ... ludia okolo mna su sprosti a natvrdli

kamoska ked som mala 2 mesiace po potrate prisla ku mne len tak zazvonila pri dverach ze mi prisla ukazat maleho a len co si sadla zacala ho kojit a rozpravat mi ake je to uzasne a vsetky tie dalsie veci tak som ju po 20 minutach vyhodila ... kravu

susann83
23. apr 2009

to je fakt "super kamoska"

cukruska1920
23. apr 2009

kiki...by som ju kopla do riti 😠

kikina666
23. apr 2009

susann a taketo "kamosky" mam vsade okolo seba ... jednu jedinu normalnu nemam ... vsetky sa chovaju takto len natrcaju predo mna brucha alebo kociky lebo oni ani netusia ako k tomu prisli tak to nevedia pochopit ... vraj ze co s tym robim take cirkusy ze si aspon mozem uzivat a nemotat sa okolo plienok ... by som im jednu vrazila kravam

pralinka25
23. apr 2009

kiki je to tazke. Syty hladnemu neveri a kto to sam nezazil nikdy to nemoze pochopit

susann83
23. apr 2009

cukru dala si mi chrobaka do hlavy...tak som aj ja zmenila fotku 😀 😀
..a pridala som nejake..trosku stare, ale celkom ok 😀

pralinka25
23. apr 2009

idem domu zlaticka.

Majte sa tu krasne 😎

susann83
23. apr 2009

ahoj pralinka, pekny zvysok dna =)

susann83
23. apr 2009

aj ja idem
majte sa zatial krasne

kiki, nevesaj hlavu. my sme vsetky s tebou 🙂

kikina666
23. apr 2009

ahojte ... takze hlasim ten dotaznik s tymi zaludnymi otazkami mame vypisany ... uz nam zostalo len dostylizovat ziadost a muzove zdravotne potvrdenie ...

pralinka25
24. apr 2009

ahojte babule.

Nikto nic?

kikina666
24. apr 2009

prali ahoj som tu

susann83
24. apr 2009

ahojte kocky 🙂
uz aj ja som tu, rano som bola na odbere, az v pondelok budu vysledky, takze hned z labaku idem rovno v dr. na utz.

kiki, super, uz mate takmer vsetko vybavene, teraz pride ta narocnejsia cast 😉 ale vy to zvladnete 😵 😵 😵

jankabo
24. apr 2009

ahojte snažilky
Posielam extra dávku:
TTTTTTPPPPPPFFFFFFUUUUUJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTPPPPPPFFFFFFUUUUUJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTPPPPPPFFFFFFUUUUUJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTPPPPPPFFFFFFUUUUUJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTPPPPPPFFFFFFUUUUUJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTPPPPPPFFFFFFUUUUUJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTPPPPPPFFFFFFUUUUUJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTPPPPPPFFFFFFUUUUUJJJJJJ 😵 😵 😵 😵 😵

susann83
24. apr 2009

ahoj jani 🙂 🙂
dakujeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵
uz teraz by mohli zabrat, aj ked mi sefka zakazala otehotniet, ale ved nevadi....nejak by to predychali 😀 😀 😀

ako sa mas???

susann83
24. apr 2009

uz ti rastie brusko?????????

kikina666
24. apr 2009

susann no najskor to tam musime zaniest a potom to cakanie na kazdy krok ...

jankabo mnam mnam mnam

jankabo
24. apr 2009

kasli na séfku, bábo je prvoradé či nie???

Mám sa lepšie, už mi nebýva tak veľmi zle iba ráno a veľmi mi je zle večer, až tak že ani nemôžem zaspať. Sladké nadalej vôbec nepapám a predstav si vôbec mi nechýba.
Mne sa vidí že troška už bruško vykukuje, lebo nohavice ma začínajú tlačiť. 😝 😝 😝
A ty ako ????

kikina666
24. apr 2009

jankabo no pockaj za par tyzdnov uz ti budu vsetky nohavice male 😀