• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
janky, ja nic.
do 14.maja som este doma, hadam mi z toho nesibne :grinning: :grinning: :grinning:
ale citim, ze ta maca zabera, lebo mam viac chuti na snazilkovanie, tak aspon moj drahy sa tesi :grinning:
no a zacala som merat TT ale je to ako horska draha, lebo som 2 dni merala o hod. aj pol skor, tak je to na figu..
no meriam dalej a uvidim co mi podelok povie doky

http://www.fertilityfriend.com/home/25f5e6
ty uz pomaly aj tehu veci mozes nakupovat :slight_smile:
ozaj, do kedy budes doma? mozno som sa uz pytala, ale som sklerotik :sweat_smile:
24. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kiki, a ty sa ako cítiš???

Susi budem ti držať pršteky, aj ja idem v pondelok k dokymu na odbery, tak neviem som zvedavá čo mi povie.
Nie, este nakupovat veci, až potom neskôr, zatial sa zmestím do toho čo mám :grinning: :grinning: :grinning:
Neviem dokedy, ja som si myslela že iba prvé tri mesiace, ale kazdy ma odhovára, ze do tej mojej slávnej prace nech už nejdem.
MOžno pojdem, ked prejdem do 3 mesiaca, tak mi lekár vypíše papier pre zamestnávatela, a pojdem mu povedať, že som tehotná a ze do práce pravdepodobne už neprídem lebo mam rizikové.
24. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radsej pekne oddychuj, ked si mala tolko stresu v praci.
este si za zivot uzijes stresov az az.
takto pekne budes doma, chodit na prechadzky a uzivat si tehulkovanie :dizzy_face: :dizzy_face:

ja by som zas radsej isla do prace, aj ked aj my tam mame zhon, ale aspon by som tolko nerozmyslala nad babom a mozno prave preto by sa podarilo..
24. apr 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankabo ... ako sa citiim ... bolia ma vajecniky, tlaci ma brucho, psychicky som dost vycerpana .... musim sa nejako s tym zrovnat
rozumne rozmyslas radsej byt doma a tehotenstvo v pohode ako sa nervovat v robote
24. apr 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, chcem sa ta spytat, kolky DC si zacinala stale s Gynexom??
teraz som to pozerala v druhej teme, ze si ho brala 21 dni, len ok kolkeho dna, hned ako zacala mrcha?
24. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susi mozes zacat v prvy den mrchy. Ale aj nemusis. Ja som gynex tiez uzivala a kedze mne mrcha nie a nie prist tak som zacala v strede cyklu a mrcha sa potom dostavila.
24. apr 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa nic nechce :frowning2:
24. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne :rolling_eyes:
24. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co bude te robit cez vikend? Vzdy ked polozim tuto otazku tak sa vydesim ako rychlo ten tyzden ubehol
24. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ani mne sa nic nechce, ale musela som urobit poliekvku, ta sa uz konecne var.
a musim zasadit kvetinky, uz mi druhy den stoja na balkone

prali a tebe teda zabrali, ze?
24. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pralinka, mas pravdu, velmi rychlo to bezi...
ja budem zas sama, lebo drahy pracuje, ale az na pol 12 chodi, tak aspon spolu ranajkujeme a tak...

ty co budes robit?
24. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne asi ano, lebo bez nich mi mrcha nechodi a vzdy ked si ich nasadim tak mi pride sama.
24. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali ... takze dnes idem poobede bicyklovat s kamoskinym synom, vecer pozerat hokej a popritom umyvat dlazky, zajtra ideme nasim pomahat na chatu a podvecer ak stihnem pojdem na korcule alebo na bicykel s muzom vecer mame ist do krcmy so znamymi, ale zatial len predbezne a v nedelu rano idem na utz do heliosu a odtial pojdeme pozriet na sutovske vodopady je to kusok od martina a som tam nikdy este nebola a o 16.00 je hokej a potom budem vecer zehlit aby sme si mali co cely tyzden obliect do roboty ...............

uff a mas to vsetko
24. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatko a dnes je o kolkej hokej???? Ja by som chcela ist na korcule. Zajtra som chcela ist plavat ale nepojdem lebo mama mrchu
24. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali o 20.15 slovensko madarsko .. snad vyhraju
24. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ze vyhraju. Super ze je to tak neskor inak by som ani nestihala. Sa tesiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face:
24. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, ty mas suprovsky program :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja by som tiez mohla vyskusat uz bycikel.
myslite, ze ked na stacionarnom mi to ide, na normalnom to pojde? moje koleno by sa uz mohlo dat dohromady.... :rolling_eyes:

aj ja budem pozerat hokej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
budu ho niekde na nete davat?????????????????
24. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na nete neviem.
Susi radsej s bicyklom este pockaj
24. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susi musim sa nejako zabavit .... aby som to zvladla buduci tyzden bude velmi dolezity a musim sa nan pripravit a vyma budete ukludnovat aby som sa nerozculila a bola kludna a aby som konecne otehotnela
24. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, kym som tu, budem ta podporovat :wink: :wink:

ked uz budem chodit do prace, bude to horsie, ale to ty budes u na ceste k tehulkam :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susann dik ... ja vam verim, mam len vas
24. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki neboj bude dobre. Musi uz byt.
24. apr 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali no ak mi s tym psychicky pomozete tak bude
24. apr 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky...mozem sa k vam pridat?tiez sa s manzelom snazime o babatko....
24. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak vitaj v klube
24. apr 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kiki....sledujem vas uz dlhsie...ale dnes som bola u doktorky, tak som sa rozhodla,ze sa k vam pripojim uz aktivne :slight_smile: snazime sa treti mesiac, co viem,ze nie je vela, ale moja doktorka nechce nic nechat na nahodu a pred dvomi tyzdnami poslala manzela na spermiogram...mal 14 mil.spermii a nejaky zapal, takze bral antibiotika....mne brala pred dvomi tyzdnami krv na hormonalny profil a dnes znova na 21.den....a povedala, ze este chvilu mame skusat a potom, ze by sme sli do nejakeho centra!mne sa to zda strasne skoro, ja mam 27, manzel 29 a skusame tri mesiace!odchadzala som od nej uplne na dne....aspon vam sa mozem vyrozpravat....
24. apr 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak ... nic si z toho nerob .... to nie je take ze chodte do centra helios v martine ... to je take ako rodina, doktori milucki vazia si ta ... ani mi to nepripada vsetky baby tam chodia rady ... robia sa stretka ... kukni v temicke sanatorium helios II, nechovaju sa tam tak, ze nemozete mat deti, ale tak ze je problem a oni ho riesia .... nemusis si z toho robit tazku hlavu ...
24. apr 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kiki....ja by som si nerobila...ale prve vysledky z krvi mam ok, manzelovi sa hadam tiez polepsia po tych antibiotikach spermie....tak ma to len vykolajilo, ze uz spominala sanatorium.... :cry:
24. apr 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak ... uvidite vyskusate a bude dobre neboj sa ... my tam chodime uz 2.5 roka a sme tam strasne spokojni a aj ine baby su tam spokojne
24. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem este raz... :slight_smile: ja by som to este ale par mesiacov chcela skusit prirodzene...a uvidime....1.5. by som mala mat (alebo nemala :slight_smile: ) mrchu.....moja kolegyna v praci sa snazi s manzelom uz dva roky, takze to budeme prezivat spolu.... :slight_smile:
24. apr 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok