Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
6. máj 2009

ahojte. Vcera som mala dovolenku.

Zas tu nikto od jedenastej vcera nenakukol 😲

Ale ale kto tu je 🙂 alicka sa objavila. A co ti bolo bola si aj v nemocnici? 😕

alicao
6. máj 2009

Ahoj Pralinka..
Tiez pozeram, ze odkedy som "zmizla" tak ste tu nic moc nevystrajali...
Vies ako si ti vysmiaty sasovia so slzou v kutiku oka? Tak nieco podobne mi bolo...ano bola som v nemocnici a este manzel nebol doma 3 tyzdne......
ako sa mas?

wolfskinka
6. máj 2009

ahoj alic

alicao
6. máj 2009

Ahoj Wolfsi🙂
Co ste vsetky pomreli kym som tu nebola?

wolfskinka
6. máj 2009

alic no utichlo to tu a vies preco ... lebo vsetky tehulky usli prec, martinex, adrianka, jankabo, a vsetky sotatne .. uz sem nechodia a vobec to neni od nich pekne .... otehotneli a teraz sa na nas vykaslali ...

taka je zial pravda, to bolo silnych reci ..... a skutek utek

a zostali sme tu len my netehulky

wolfskinka
6. máj 2009

zabudala medzi tehulky zaradit aj adenku ....sorry ospravedlnujem sa

som to povedala na plnu hubu ... maju svoje vytuzene babetka a vykaslali sa na nas ale my musime bojovat dalej a zhanat tie tehu virusiky niekde inde 😠

alicao
6. máj 2009

wolfi...nevadi...dobojujeme aj same ...ta ne?🙂
Ale mam jednu velku podmienku...ZIADNE FNUKANIE!!!!! Lebo nevladzem utesovat, kazdy pokles tepltoy na grafe, kazde spinenie, kazdu bolacku....lebo su to vsetko blbosti a mozeme smutit len ked NAOZAJ pridu kramy a aj to LEN DEN. Moze byt?🙂

wolfskinka
6. máj 2009

alicao ja nefnukam .. ja som sa akosi pozbierala .... som zvedava ako to dopadne a ked to v stredu bude negativne tak dalsi mesiac IVF

pralinka25
6. máj 2009

no veru uz nas je tu malilinko. Co je dobre lebo to znamena ze vacsine sa splnil sen. Ale by som si uz priala aby sa sny splnili aj nam.

Teda alic a uz ti je lepsie???

Wolfi no co uz musime si poradit a ist tiez odtialto fuc 😉

wolfskinka
6. máj 2009

prali ved to ... len keby to bolo take jednoduche ...

wolfskinka
6. máj 2009

ale aj keby mi to vyslo to IUI neviem ci by som sa na vas vykaslala a odisla z temicky asi nie

alicao
6. máj 2009

wolfi...no teraz nefnukas, ale mozno zajtra budes...Ale nebudes jasne!!!! Prepac ak znim tvdo..nemyslim to v zlom, len to naozaj nema vyznam a hlavne to nepomaha ani jendej strane.
Ja dufam, ze sa ti to podari a ak nie, tak dalsi pokus, a tak skusat az kym drobec nebude v naruci🙂

alicao
6. máj 2009

inak, co janka? ma dvojicky? ci to este nema potvdene? nevies?

wolfskinka
6. máj 2009

alic nebudem ... som teraz v psychickej pohode .... takze kym nedostanem dalsi kopanec tak sa nezlozim ... verim tomu, ze tentokrat to vyslo tak snad ano .... uvidime v stredu a ak nie tak sup IVF

neviem

sanca je aj u mna ze by mohli byt dvojky, lebo som mala 2 vajicka

alicao
6. máj 2009

wolfsi..citala som ze si bola na tej IUI a ze ta to bolelo..javajs...mozno to caka aj mna ak nezaberie clostilbegyt

wolfskinka
6. máj 2009

alicao predtym to nebolelo, ale teraz som mala nieco s krckom tak preto to bolelo innac to neboli tie predtym IUI som ani nevedela kedy to spachali

alicao
6. máj 2009

worfi... 😀 vykrutila si si krcok?

wolfskinka
6. máj 2009

alic ja nie dobrovolne, nejako sa mi tam otocil ci co a tak pred tym ako spravil IUI ... to neboli, musel mi ho kliestami vytiahnut a otocit .. a to bolelo ako slak ... ale IUI samotne neboli

alicao
6. máj 2009

wolfi..ved viem ze nie dobrovolne..srandovala som🙂 nabuduce nerob stojky prosim ta pri sexe nech sa neotaca🙂

pralinka25
6. máj 2009

kokos to som este ani nepocula ze sa da krcok otocit.
wolfi ty tiez musis mat vsetko 😀 (ale dufam ze teraz to uz naozaj vyslo)

wolfskinka
6. máj 2009

prali no to dufam aj ja ze to vyslo ... mam take tusenie uvidime o tyzden

pralinka25
6. máj 2009

juuuuuuj dufam ze si tu precitam len same dobre spravicky

wolfskinka
6. máj 2009

prali no uvidime uvidime ... este tyzden vydrzat ☹

uankab
6. máj 2009

ahojte babenky, vidim ze su tu uz dalsie nove tvare, aj ked ja som tu uz davnejsie nezavitala... nejako v poslednom case nestiham a ked pridem z prace, tak som rada ze som a pocitac vobec nezapinam...
malicka uz veselo kopka, akurat ma posledny tyzden strasne tlaci do rebier a je to veeelmi neprijemne... no dufam, ze zmeni polohu a bude to lepsie...
neviem ci moje virusiky su este nakazlive, kazdopadne pre istotu chytajte 🙂
tfffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

drzim Vam vsetkym palceky, aby ste si nasli ciarocky na testikoch 😵
pekny vecer, papa

wolfskinka
6. máj 2009

uankab ... dakujem mnam mnam mnam kazdy jeden sa zide

pralinka25
7. máj 2009

cafte flakacky. Kde ste zas vsetky??????

wolfskinka
7. máj 2009

prali ja som tu uz od rana

alicao
7. máj 2009

Bre ranko zlaticka🙂

wolfskinka
7. máj 2009

dobre ranko

alicao
7. máj 2009

wolfsi, cakas cakas? trhas vlasy?🙂