• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
alic ja uz som naspat z obedika

ozaj a vies ze som bola pred rokom u vas na konkurze vo firme |?
12. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfi, vazne? pred rokom? to som tu uz bola...bola si na pohovore?
12. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alic neodpisala ti ta lekarka????
12. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prali este nie, kontrolujem si maily kazdu chvilu, ale este nic...ale ma toho vela, minule lietala ako splasena a vkuse jej aj zvonia telefony...dam vediet
12. máj 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej bola som na pohovore v takej uplne zadnej malej miestnosti isla som na pohovor na projektoveho manazera alebo nieco podobne ale nevedela som tak dobre po anglickky aby ma zobrali
12. máj 2009 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfi..ty kokso, ja sedim oproti tej miestnosti , ty si isla cez este jednu miestnost do tej pohovorovej, ja som hned oproti tej prechodnej miestnost:slight_smile: Asi som ti ten job vufukla ja:slight_smile: sorry..zobrali ma 1.aprila minuleho roku
12. máj 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ten co si s nim mala pohovor, je moj sef sedim s nim v kancli, je super skvely...:slight_smile:
svet je maly ty brdo:slight_smile:
12. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile: :slight_smile:

dnes som od rana behala, najprv na rehabilitaciu, potom do roboty a do poistovne, rychlo nieco nakupit na papanie a konecne ranajkovat...

moj graf uz mozem zrusit, dnes uz dosla mrchana, takze zaciname od zaciatku :rolling_eyes:
ale uz sa tesim do prace, lebo za dalsie tyzdne by som zosedivela

vy sa ako mate? este som nestihla docitat, lebo sme pozerali Profesionalov :grinning:

wolfi, drzim palce na zajtra, aby to aspon tebe vyslo.

inak som dosla na to, ze v aprili spolu testovali alicka a janka, a janka je tehu
a tento mesiac ja a wolfi, takze wolfi bude tehu, kedze ja mam mrchu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

konecne ma drahy volno, tak ideme niekam na prechadzku, aj ked je skarede pocasie
majte sa zatial krasne
12. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej presne tak a pohovor so mnou robila taka mlada kocka s tmavymi vlasmi
12. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este ti poviem pikosku ako spomienka na ten pohovor u vas mi zostalo naburane auto .... kym som bola u vas tak mi na parkovisku nejaky debil obisiel cele auto a dodnes to nemam opravene predne dvere zadne dvere a predny naraznik ..... lenze on usiel a ja nemam havarijnu poistku a oprava by vysla na 20000 tak chodim s naburanym autom
12. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm...viem ktora..ta tu robi tiez, zobrali nas vtedy 3, ale ja som si nakoniec vybrala inu poziciu, a dobre som urobila ako vidis, mam cas aj pisat:slight_smile:
12. máj 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte... ako sa dnes mate...? :slight_smile:
Susan - je mi luto, ze ta potvora zas prisla... Uz by ju to v tejto teme mohlo konecne omrziet... :slight_smile:
Posielam vsetkym tehu vírusisko...
TTTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
TFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJTFUJ :slight_smile:
12. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susan...sakra..
wolfi tento mesiac je to na tebe!!
no pekne s tym autom...ale ked nic horsie...nevadi
12. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adrianka chytaaaaaaaaaaaaaaam....maaaaaaam:slight_smile:
12. máj 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susann to mi je luto verila som ti :frowning2:

adrianka dakujem zjedla som cele megavirusisko a teraz fucim este viac

alic no je ale ako to dopadne .....

no nic horsie ... naburany cely bok, preliacene a oskrabany lak ... 2 dveri znicenych ... a ten debil usiel ... ved mohol nechat cislo poistky, ved to nejde z jeho vacku ale z vacku poistovne .... som aj chodila pozerat ci tam nenajdem nejake podobne auto ci nie je naburane asi tyzden sme tam s muzom chodili v roznych casoch ale nenasli sme ...
12. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfi..preco vzdy pises vo voteach ALE?
12. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vo vetach ...som chcela napisat...
12. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ziadne ALE!!!!
12. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok tak ziadne ale a mozem pisat ela ???
12. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfe ziadne E ziadne L ziadne A
12. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok tak nic .... mne sa nic uz nechce .. chcem ist domooooooooooooooooooooovvvvv spinkat do postielky
12. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz len par hodiiiiiiiiiin :slight_smile: a zajtra oslavejem...ja to citim v bruchu..aj u janky som to vedela:slight_smile:
12. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ty mozes oslavovat .... len aby bolo co oslavovat :frowning2:
12. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfinka, takze zajtra mas prist s dobrou spravou??? :slight_smile: Super... tak sa rano pripojim..Drziiiiiiiiiiiiim pesticky... :slight_smile:
12. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adrianka .. no ci pridem neviem ... ale rano budem vediet len vysledok zo sona a vysledok krvi az poobede
12. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfi.PRESTANA...ALE, LEN ABY..STALE HOVORIS TO ISTE , KAZDY MESIAC :angry: :angry: :angry: Nestvi ma!!!!! aky to ma zmysel..
12. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako som janke tvdila, privolas si to naco myslis...namam slov...:frowning2:
12. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alic dobre tak menim postoj ... som tehotna tehotna tehotna ...... a tehotna a tehotna a tehotna .....

uz si poskojna?
12. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfi..napriklad
ale ja chapem ze sa bojis a ze cakas co bude zajtra, ale to sa da aj s usmevom, aj bez ALE a LEN ABY....
pretoze mi ta tu povzbudzujeme a cakame s tebou, ale vzdy ked nieco pozitivne napiseme tak nas zrazis k zemi...
len to prosim ta neber v zlom, ved vies ze ti vsetky zelame len to naj, ale potom to co piseme nema zmysel, pretoze nas rovno zrusis...
CHnapes moja?
Pusku, a ticho , hladkat brusko, a o par hodin sa uvidi....
12. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prave som prisla s oslavy.

Susi to je mi luto :frowning2:

Prave mi kamoska pisala ze dnes bola u lekara a potvrdil jej ze je tehotna v 7 mesiaci. Sa z toho tesim.
Boze keby to tak chcelo vyst aj mne.

Wolfi alicka ma pravdu. Hlavu hore a pozitivne myslenie.
12. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok