Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
12. máj 2009

😵 no ved prave ....

prali mozno je to uhniezdovanie 😵 😵 😵 😵

alicao
12. máj 2009

wolfi...ocuvaj ma ty heliosacka , co by si robila na mojom mieste...ak sa to cisto nahodou ale len fakt cistou nahodou mne tento mesiac nepodari...nemam sa vykaslat na cely clostylbegyt, ale ist rovno na inseminaciu?
Viem,ze aj vtedy sa berie clostyl, ale kedze mame tie captave spermie, naco stracat zase tri mesiace cas , ked aj tak tam je mala sanca ze sa trafia,.....co myslis? Ved to IUI je vlastne to iste, akurat to neda do mna drahy ale doktorka a vyberu len tie necaptave...ee?

alicao
12. máj 2009

pralinka, hovadina...to je skoro na mrchu....

wolfskinka
12. máj 2009

alicao skus ... ale na clostilbegyt sa nevykasles, lebo pred inseminaciou sa uziva 5 dni clostilbegyt ... 😀 😀 😀
ja som bola rozhodnuta tak, ze ak budu aspon 2 vajicka tak IUI a ak bude len 1 tak planovany styk ale boli 2 tak sme do toho pratsili

hej presne vyberu len tie necaptave ... uplne presne si to napisala

pralinka25
12. máj 2009

no u mna je mozne vselico aj mrcha na 20 den.

alic chces ist na inseminaciu?

adrianka127
12. máj 2009

prali vela bab malo 10 dni po ovu - krvacanie - to moze byt z uhniezdovania...

alicao
12. máj 2009

wolfi, ved viem ze musim brat clostyl aj tak, ved som to tam pisala🙂 len myslim, ze tam velka sanca prirodzene nie je...
doktorka mi chce dat 2 mesiace len clostyl a planovany pohlavny styk, potom pauzu a az potom IUI, ale ja by som radsej hned IUI..neviem sa rozhodnut..

alicao
12. máj 2009

pralinka, neviem sa rozhodnut...ci cakat az do septembra....

wolfskinka
12. máj 2009

alic skor hned IUI .... teda my sme sa rozhodli pre IUI ale podmienka bola min 2 foliky a mala som presne 2

pralinka25
12. máj 2009

alic ja by som asi necakala. Ked tak mozno 1 mesiac ale viac nie.

Adi mala som takyto vytok aj 2 x pri tutu mutu. Obidva boli uz po ovulke. Potom v priebehu dna uz nic. Vlastne od nedele rana bez ruzoveho vytoku, az teraz to zacalo zas.

wolfskinka
12. máj 2009

prali a nechces s tym radsej ist k dr. ???

alic IUI stoji 100 euro a 3 cesty do martina

alicao
12. máj 2009

wolfi, asi mas pravdu, budem nad tym uvazovat, porozpravam aj s drahym...mozno spravim kompromis, buduci cyklus len clostyl samotny a ak nic tak navrhnem doktorke ze v july IUI.....

alicao
12. máj 2009

Wolfi, dik za info...nastastie s tym pocitame aj s umelym, tak sem setrili od januara, ale nevedela som kolko co stoji tak dik🙂

pralinka25
12. máj 2009

wolfi a s cim tam mam ist. Ved chystam sa na gyndu ale az v novom cykle o ktorom dufam ze uz nebude a budem tehu.

alicao
12. máj 2009

pralinka, uvazujem presne ako ty....a wolfi...dobre...bala som sa ze mi napisete ze nech este pockam🙂

alicao
12. máj 2009

baby viete aka som rada, ze sme necakali rok, kym sme isli na vysetrenia...takto by som zistila problem az niekedy v oktobri...

pralinka25
12. máj 2009

no vidis alic. Naco cakat dlho.

alicao
12. máj 2009

prali, len preto som tak uvazovala, lebo sa predsa len nesnazime ani rok, len 6 mesiac...preto neviem ci este pockat, ale zase mam uz 31rokov...no proste..musim sa rozhodnut a bohuzial je to len a len na mne..ach jo

wolfskinka
12. máj 2009

alic ... navrhni radsej ze normalne a ak budu vioac ako dve vajicka tak IUI ... aj ja som to tak urobila a snad to vyslo

alicao
12. máj 2009

wolfi, ok , navrhnem a uvidime co nato doktorka.....treba nejaku ziadost na IUI? alebo jej to staci povedat ked pojdem na kontrolu ten 11dc?

pralinka25
12. máj 2009

no a nemusis sa zrovna priznavat ze kolko sa snazite. Kludne povedz ze sa snazite dlhsie.

Ty ze mas tolko rokov?????????????

wolfskinka
12. máj 2009

staci ked pojdes na kontrolu 11dc ja som sa s krajkovicom tak dohodla ze som mu povedala, ze ak bude viac ako 1 folikul ze IUI ak jeden tak len planovany ... a 14dc sme isli na utz a povedal ze su dva a pekne tak sme isli na IUI

alicao
12. máj 2009

pralinka, ved ja som to nepriznala🙂 si mysia ze vyse roka🙂 ved mi ani nevysetrili poriadne, a som rada, ze sme isli...
to ja len tak za seba uvazujem ci este pockat...ale pocuvnem vase radi..este sa poradim s doktorkou a s drahym...
ano mam 31 to je co?? ale salena som na 16 ze? 😝
wolfi dik, a preco nie je dobre ist na IUI ked mas len jeden folikul? ved to mavam normalne a naplanovat styk si viem aj sama, ved fungujem ako hodinky

wolfskinka
12. máj 2009

alic ... no to nerozhoduje ako si salena ...

no prave preto podla mna je to vyhodenie penazi, ale ked mas uz 2 a viac tak je vacsia sanca .. ved uvidis zajtra .. ja som mala dva a co z nich je ???? zajtra o takomto case budem vyskerena 😵 😵 😵 alebo urevana ☹ ☹ ☹

pralinka25
12. máj 2009

wolfi budes vyskerena a my tiez s tebou.

alic ja by som na tvojom mieste sla do toho aj s 1. ide o to aby do teba dopravili zdrave spermose

alicao
12. máj 2009

budes vyskerena, uz by si spinila alebo kramovala, keby si nebola tehotna..verim tomu🙂 a ty ver tiez🙂

wolfskinka
12. máj 2009

prali to je na kazdeho uvazeni .. my sme sa s muzom dohodli ze ak bude viac ako jedno tak ideme IUI ... a vysledok uvidite zajtra ... uz som z toho normalne nervozna

alicao
12. máj 2009

prali...pokecam s drahym co on nato...ale dakujem Vam za nazory🙂 pomohli

wolfi ja som si myslela, ze ked beries clostyl, vzdy mas viac niez jedno vajicko, ked inak normalne ovulujes...asi som si zlem myslela🙂

alicao
12. máj 2009

wolfi, nadych vydych..dnes by ste si mohli zajst niekam na zakusok, na veceru alebo nieco kde sa trosku skludnis, alebo do kina, nech ti to rychlo ubehne

pralinka25
12. máj 2009

zajtra bude dolezity den 😵