Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
13. máj 2009

oki wolfi. Ja som sa pristihla dnes v noci ze na teba myslim. Som sa zobudila ani neviem preco a hned som si na teba spomenula.

Cukru a co sa stalo vcera???????

jankabo
13. máj 2009

Cukrus tak ako si dopadla na vysetreniach????

cukruska1920
13. máj 2009

janka.... super...urobil mi stery...vysledky o 2 tyzdne...vraj ak nieco sestricka zavola... aj sono mi robil...vsetko je ok..ziadne vzrasty, cysty nic...videl krasny folik vraj tieto dni praskne a bude ovulacia... a este mi povedal ze ak otehotniem mam hned prist a vypise ma na PN

wolfskinka
13. máj 2009

prali dakujem a uz vas matam aj vo sne ??? no to som teda dobra to co si dovolujem

pralinka25
13. máj 2009

tak cukrus zatial dobre spravicky. Tak snazilkujte o 106 🙂

alic vidis zas nepocuvam a krviprelievanie je asi zase v kurze 🙄 Dam si to heslo ale asi vytetovat na celo

martinex
13. máj 2009

ahojte kocky...

cukru to znie naozaj moc dobre....veeeeeeeeeeelmi ti drzim palceky,nech sa zadari...
samozrejme aj vam ostatnym..

tfuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuj 🙂 🙂 🙂

ako sa inak mate??

alicao
13. máj 2009

Ahoj Janka, no robili sme co sme mohli, aj vcera 😝
Cukraska..co u dokyho?
Wolfi, ked ti nabuduce spravia KET tak nevstan z postele...lez cele dva tyzdne doma...leba ma uz picne...
pralinka...uvidime co to s teba vyteka si krvacas len tak prenic zanic....co toto...hamba ti... 🙂

pralinka25
13. máj 2009

ahoj marti. Teeeda ty uz mas pekne brusenko 😵

pralinka25
13. máj 2009

alic hodilo ti sem 2x ten isty prispevok 😀

cukruska1920
13. máj 2009

prali.... no len najvtipnejsie natom bolo ze ja som myslela ze uz som po ovu a on mi zahlasi ze este len bude...som kukala jak pukos 😀

mati...dakujem... sak hadam ked sa mi tam posmatral pred ovu ze aspon vyslapal spermiam cesticku 😀

alicao
13. máj 2009

poslahala sa mi stranka, nechcelo mi pridat prispevok a teraz ho tam dalo dva krat...hehe
ahoj marti, co to dobre papas ze tak priberas???? 😀 😀 😀 aj ja chcem🙂

alicao
13. máj 2009

pralinka, to aby ste nezabudli na mna🙂 😀

cukruska1920
13. máj 2009

alic...kuk vyssie 😉

pralinka25
13. máj 2009

alic na teba???? na teba sa zabudnut neda 😉

noooo cukrus 😅 a to ti podla teploty vyslo ze ovu uz bola a on povedal ze este nie?

alicao
13. máj 2009

cukrus hej uz so citala, len moj prispevok presiel az po tom co si to ty napisala🙂
Supis, takze sexovat jak kraliky...jasne?🙂

martinex
13. máj 2009

pralinka no, uz mam teda riadny kotlik 🙂 ale sak maly ma uz 982g,tak niekde ho tam zmestiti musim 😉

alicka ani nehovor,doktorka si k mojej vahe uz dala vykricnik 😀 a to mam pocit,ze papam zdravo..teraz som napr. zjedla celu misku ovocneho salatiku..mnaaam

jankabo
13. máj 2009

Cukrus tak to je super,
tak to sa teším, aspon nejaká dobrá správa. Takze smelo sa pustite do snažilkovania 😵 😵 😵

Alicka tak to si myslím ze ste robili co sa 🙂 dalo

alicao
13. máj 2009

janka, dnes mas skusky?
marti, urcite zadrziavas vodu..aj ja sa tym vzdy utesujem🙂

wolfskinka
13. máj 2009

baby mate skusenosti s alchemilkou ?

alicao
13. máj 2009

inak mali ste ma vcera vidiet, zaspala som so slozenym vankusom pod zadkom, aby nic nevytieklo..zobudila som sa o jednej rano, na to , ze ma boli krize 😀

jankabo
13. máj 2009

Alicka nie, včera som mala

alicao
13. máj 2009

jani a dobre? ci este nevies?
wolfi, ja som ju nikdy nepila..

martinex
13. máj 2009

alica no to ano, sak kuk moje sexy kotniky... tie uz pod navalom vody ani neni vidno 😎

pralinka25
13. máj 2009

wolfi ja som ju pila.
Mne na zvysenie sliznice pomohla. Co potrebujes vediet?

cukruska1920
13. máj 2009

janka....tak ako doteraz.. ked to ma vyst vyjde to...ved koniec koncov..spermie preziju aj viac dni...

alicao
13. máj 2009

marti ja mavam casto take aj ked nie som tehotna, neviem co bude potom ked naozaj budem...
ja by som mohla ist do afriky robit cisternu na vodu...zachytam aj dazdovu 😀

wolfskinka
13. máj 2009

ako sa to davkuje a kedy to treba pit ... prali porad dakujem

susann83
13. máj 2009

ahojte tehulky aj netehulky 🙂

no wolfi, ja som tiez tolko na teba myslela a nic z toho 😢 😢
na to sa uz ani neda nic povedat, lebo to je uz ako naschval, ze sa to nechce podarit.
inak, ja som pila alchemilku a ked som bola u dr., na konci cyklu, potom mi za den dosla mrcha, mala som sliznicu 12 mm, a ten mesiac som ju pila. ale uz sa mi minula.
a aj kamoske velmi pomohla, lebo nemala kramy a po piti alchemilky jej dosli, a aj ovulku mala.
takze nieco na tom bude.

adrianka127
13. máj 2009

no chvilku som tu nebola a ejhle co ste tu napismenkovali... 🙂
wolfi - kurnik 😠
ahojte tehulky...

susann83
13. máj 2009

ja som pila 2x denne jednu salku