Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
13. máj 2009

alic nikdy nevies.
drahy nech upravy stravu. Vela zeleniny a ovocia, ziadne fastfoody ani mobil vo vacku a ani notebook na kolenach a slipy tiez nie 😉

alicao
13. máj 2009

pralinka fastfood sme nikdy nejedli, mobil uz odklada a pocitacuje uz len za stolom...uvidime..ale za tyzden sa aj tak nespravi, takze tento mesiac by to musel byt zazrak...ale zazraky sa deju🙂

pralinka25
13. máj 2009

veru deju takze netreba hadzat flintu do zita 😉

co si mala dobreho na obed?

wolfskinka
13. máj 2009

prali ja bolonske spagety

pralinka25
13. máj 2009

no wolfi to je fajn papa. Ja som mala ryzu s omackou a sampionmi

alicao
13. máj 2009

ja som mala rybku grilovanu a zeleninku....a.......psssssssst..cokoladku🙂

pralinka25
13. máj 2009

MASKRTNICA 🙂

alicao
13. máj 2009

uz ani janka sem nechodi....☹ tiez slubila , ze nas neopusti ...

alicao
13. máj 2009

Pralinka, zabijem sa, to su este narodeninove, mam toho tu strasne vela, keby som to nemala tak nejem...ale neviem odolat...☹

pralinka25
13. máj 2009

Ale len si daj srdiecko 🙂
vytok mam stale. Je trosku cervensi ako vcera. To bude asi zacinajuca mrsina. Svina jedna

alicao
13. máj 2009

pralinka, mrsina to podla mna nie je , mas tu uz par dni, keby to bola mrcha tak spinis mozno den dva a potom sa spusti ....kedy ides znovu k dokymu?

pralinka25
13. máj 2009

no chcela som ist po mrche alebo po pozitivnom teste. Dnes som len 21 DC a 10 DPO takze este pockam. Bud mrcha pride a po jej skonceni pojdem odniest vysledky z endokrinologie alebo nepride a budem mat pozitivny test tak tam budem utekat ako o zivot 😀

alicao
13. máj 2009

prali, len sa potom nepotkni🙂
fakt si nemyslim ze je ms, mas to dlho a po troske..bud sa ti zahniezduju trojicky, alebo..nemozes to mat z tych liekov?

pralinka25
13. máj 2009

myslim ze z liekov to nebude. S trojickami nestras!!!!!!!! mne uplne staci jedno 😀
u mna je uz co sa cyklu tyka mozne asi vsetko.

Zajtra ide moj drahy skoro do prace. Inac chodime spolu. Chcem testovat bez neho tak aby o tom nevedel. Lebo si bude mysliet ze som nekompletna. Potom mu chcem dat len topanocky a pozitivny testik. Tak rozmyslam ze by som testla zajtra, ked nebude doma by som mala viac kludu ako v piatok ked sa bude ponevierat rano po byte. Len 11 DPO je asi skoro. Ze? Teda ak ovsem mrcha nezautoci na plno dnes

alicao
13. máj 2009

prali, je to skoro..kasli nato, pockaj este...potom ho poslel vysypat smeti a vymknes ho🙂

pralinka25
13. máj 2009

asi je. Ale vidim to na mrchu. Myslim ze sa dnes spusti. Citim ju v kostiach.

alicao
13. máj 2009

prali som zvedava ake maju tvoje kosti vestiace schopnosti🙂

pralinka25
13. máj 2009

myslim ze dobre 😎 zatial nesklamali.
zda sa mi to uz dost cervene takze preto usudzujem.
Ale co aj buduci mesiac bude svietit slnko. Ostanem tu s wolfi a susan. Ty uz snad budes tehula

pralinka25
13. máj 2009

a aj tak som si chcela priniest mimi z dovolenky 😉

alicao
13. máj 2009

uvidime co nam leto nadeli🙂, ja si tiez nemyslim,ze to vyjde teraz, mozno tiez az na dovolnke, lenze tu mame na prelome jula a augusta....uf...daleko...

pralinka25
13. máj 2009

my ideme v juni 🙂
a kam idete?

alicao
13. máj 2009

pralinka, norsko🙂

pralinka25
13. máj 2009

oujeeeee.
Nezvycajna destinacia 🙂

wolfskinka
13. máj 2009

uz som tu som sa vyrevala a zase som si na chvilu sadla ku vam, uz potrebujem ist domov

pralinka25
13. máj 2009

ahojky wolfi.

wolfskinka
13. máj 2009

som na pokraji zrutenia, chcela som ist na bicykel alebo niekde vypadnut, ale mam strach ist sama aby ma niekde nekantlo

pralinka25
13. máj 2009

wolfi to je prirodzene ze to na teba dolahlo.
Bolo by divne keby nie. Ja som tiez smutna ze mne to tiez nevyjde z najvacsou pravdepodobnostou ale ja sa s tebou nemozem vobec porovnavat. To je jasne.
a nemoze s tebou ist manzel na bicykel?

alicao
13. máj 2009

wolfinka, teraz kludne plac, mas na to dovod...

alicao
13. máj 2009

pralinka, no hej..ale ved ja som taka nezvycajna nevsimla si si este? 😀
ideme hore na sever, na lofoty, to su ostrovi za polarnym kruhom, tam budeme asi 5 dni a potom budeme cestovat smerom nadol , pozriet velryby, fjordy a tak..na bicykloch zamozrejme...

wolfskinka
13. máj 2009

moj manzel na bicykel ved on je taky lenivy ze sa to ani popisat neda

dala som si predpisat lieky na nervy ... xanax na ukludnenie