Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
14. máj 2009

ja som chcela schudnut kvoli tomu ze som niekde citala ze pri PCO to moze pomoct tak pre mna to bolo hlavne zdravotne hladisko ako motivacia

alicao
14. máj 2009

prali ved ty si bola take tintitko na svadobnej fotke, teraz si co priesvitna???

pralinka25
14. máj 2009

aaale to sa ti len zdalo ze som tintitko. Tintitko som bola za slobodna 😀 vtedy som mala 42 kil 😀
teraz mam 60 😔

alicao
14. máj 2009

prali aj ja mam tolko...teda 59 ...

pralinka25
14. máj 2009

no ja som pri HAK strasne pribrala a po jej vysadeni este. Potom som sa dozvedela ze to ma na svedomi PCO a ze PCO sposobuje priberanie az obezitu a ze obezita zas zhorsuje PCO cize je to zacarovany kruh. V niektorych pripadoch vyrazne pomaha ked sa schudne. Tak ja idem pokracovat aby som mala aspon tych 50-55.
Ale dufam ze skor otehotniem 😉

alicao
14. máj 2009

Pralinka volala mi teraz doktorka...zlatucka..najprv sa ospravedlnovala ze az teraz sa dostala k mailom ..ty kokso..nechapem aky pristup🙂
No a k tomu cviceniu...ze vraj sa mozem bycyklovat ale po rovnych teda nekamenistych cestach a behat ze radsej nie...ze aj vcase ked chces otehotnet treba vsetko zmiertnit....

pralinka25
14. máj 2009

aha.
No a co teraz?????

alicao
14. máj 2009

no budem cvicit len tak primerene🙂 ziadne tereny a skakacky a ziadne brusaky

wolfskinka
14. máj 2009

no ja som 5 dala dole od noveho roku a este 5 sa chystam ale sa to teraz akosi zastavilo ... no musim nieco vymysliet zacat zase sportovat aj stravu som upravila trochu ... no uvidime aky to bude mat efekt ja sa vytesujem aj z tych 5 kil ze sa napcham do veci ktore mi boli male ... mam presne taku istu vahu ako minule leto ale ked este zhodim 2 - 3 tak to bude este lepsie

pralinka25
14. máj 2009

no vidis wolfi aky je to dobry pocit 🙂

ja tiez budem teda korculovat opatrnejsie aj ked na tych nasich chodnikoch to pojde asi tazko

pralinka25
14. máj 2009

idem na obed 😵

wolfskinka
14. máj 2009

prali no ved keby bolo aspon tych 10 uz dole bola by som spokojnejsia ..

alicao
14. máj 2009

neda sa mat vsetko naraz🙂

wolfskinka
14. máj 2009

no ved nie pomalicky dalej zajdes dala som si zavazok ze do konca tyzdna do pondelka rana pol kila zhodim dole .. to staci za tyzdrn pol kila - kilo

alicao
14. máj 2009

wolfi, tak treba..viac nie...
mne teraz ked doktorka povedala ze mam tolko cvicit co doteraz tak zacnem asi priberat🙂

wolfskinka
14. máj 2009

alic ja som teraz necvicila ale zacnem dnes mozno prehovorim muza na bicykel

susann83
14. máj 2009

ahojteeeee

co nove? idem precitat, co ste popisali 🙂

ja v pondelok nastupujem do roboty. huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

alicao
14. máj 2009

wolfi, ved nechce ist tak chod aj sama...napr.do visnoveho a spat..aj to je kus cesty...prevetras hlavu

alicao
14. máj 2009

ahoj susanka🙂

susann83
14. máj 2009

vy ste teda spisovatelky!!!

ja by som tiez mala schudnut.
minuly rok pred svadbou som schudla nejakych 6-7 kil, ale odkedy som po svadbe zacala na novom mieste robit, som to zas pomaly pribrala a teraz ako som uz treti mesiac doma, ani nehovorim...
ale uz si vstupim do svedomia a zacnem dietovat a cvicit 😵

ale ako pralinka pisala, najhorsi je chlieb, pecivo a sladkosti.
ja som mala podobnu dietu ako delena strava, mohla som jeden krajec celozrnneho chlebu a to boli cele sacharidy za den, max 1 kus ovocia a vela zeleniny a mäso.
fakt to funguje, len kvoli stresovej praci som pribrala naspat, nemala som cas jest...a ked som jedla, tak rychlo a hocico

alicao
14. máj 2009

susan..masl pravdu taka dieta funguje, ale nemyslim si ze sa tak da zit cely zivot...podla mna mozes chudnut aj so sladkostami, len s mierou

susann83
14. máj 2009

hej, zo zaciatku som to dodrziavala velmi prisne, ale ked som zistila, ze chudnem aj ked si dam nejaky keksik alebo cokinu, tak som si potom uz dala castejsie
a hlavne som cvicila
a teraz s tym mojim chromym kolenom ani na korcule nebudem moct ist...aspon na bycikel, aj to je nieco

susann83
14. máj 2009

pardoooooooon bicykel 😀 😀

alicao
14. máj 2009

susan bike je super....

alicao
14. máj 2009

teraz mrchujes?

pralinka25
14. máj 2009

Uz som napapana 😵

tak ako to teraz vlastne je? Prva na rade je podla cyklu alicka, potom cukrus. Susan ty si ktory DC?
Potom my s wolfi.

Jerry sa uz dlho neozvala 😠 takze neviem ako je na tom.

susann83
14. máj 2009

alicka, mrchujem 🙄
vcera to bolo divoke...
ty si ako na tom? si dalsia na rade po janke konecne?????
ozaj, tvoj drahy dostal nieco na spermose?

pralinka25
14. máj 2009

to si tak robim statistiku 😅 aby som mala prehlad.
Zabudla som na niekoho?

susann83
14. máj 2009

prali, este len 3. den

pralinka25
14. máj 2009

no ja som na tom podobne. Kedy mavas zvycajne ovulku?