Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
19. máj 2009

Janka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem🙂 😲 chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

jankabo
19. máj 2009

PAPA 🙂 🙂 🙂 🙂

pralinka25
19. máj 2009

alic no ty sa mas. Tolko virusikov. To uz musi vyst

wolfskinka
19. máj 2009

alic no zase ale ...

jankabo no tak to by ste mali paradne keby to vyslo presne muzovi na narodeniny ... no keby to mne vyslo na muzove meniny tak by sa mi to tiez pacilo

alicao
19. máj 2009

wolfi, komu by sa to nepacilo, ze ano 🙂
pralinka, ked to vyjde mne tak potom poslem len a len pre teba extra davku, plati?🙂

wolfskinka
19. máj 2009

no baby idem ja domov umyvat okno v spalni a v detskej a ak ma streli sajba tak aj periny prezleciem nech mam volny vikend a nemusim sa otravovat cez vikend

alicao
19. máj 2009

drz sa wolfi🙂

pralinka25
19. máj 2009

dobre alic. Dohodnuteeeeee.

Aj ja uz letim. Majte sa pekne Cmuk 😉

cukruska1920
19. máj 2009

Alic...fuuuha...ty mas ake basnicke crevo..... 😀

jankabo
20. máj 2009

DOBRE RANKO,
ZASE TU NIKTO NIE JE.

Denná dávka vírusov pre vás:
TTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
TTTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
TTTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJ

pralinka25
20. máj 2009

ahojteeeee ja som tuuuu

a ked tu nikto iny nenitak kradnem vsetky virusiky 🙂

alicao
20. máj 2009

pralinka, nesahaj mi na ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀
Ahoj Janka🙂

jankabo
20. máj 2009

ahojte baby,
Alicka ukáž nam grafík, nech sa na neho pozrieme 🙂 🙂 🙂 🙂

A aby nebolo zle 😀 😀 😀 😀 tak Prali tamtie vírusy boli pre teba a Alicka tieto budu tvoje
TTTTTTTTTTTPpppppppppppppppppppppffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ttttttttttttttttpppppppppppppppppppppppppffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
tttttttttttttttpppppppppppppppppppppppppfffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵

pralinka25
20. máj 2009

😝 mala si tu byt flakacka 😀 dobre tak polovicu ti dam 🙄

ukaz graf

alicao
20. máj 2009

No hej, moja chyba...ale dikujem ze si sa aspon podelila🙂
Graf? a naco? Ved teploty po ovulke uz nic neznamenaju..mam stale pekne teploty kazdy mesiac, az do mrchy..
ale aby ste nepovedali, ze nieco tajim tak tu ho mate, len nepiste ze to vyzera najdejne...vzdy mam dobry graf, a potom na 14 den klesne a ms je tu ..takze nekomentovat🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/27416e

alicao
20. máj 2009

janka o kolkej mame cakat spravy zo sono?
prali ty mas mat ovulku asi v pondelok?

jankabo
20. máj 2009

Alicka vies ze ja sa musím vyjadriť ku grafu 😀 😀 😀
Vyzerá dobre, zatiaľ sa vytešujme, kedy sa chystáš testovať???? Az v pondelok????

Moja na sono idem o 15.00 hod., ale idem skôr do mesta, lebo si potrebujem kúpiť nejaké krémiky na bruško aby som sa uz zacala natierať aj chcem nejaké pekné tričko. 😵 😵 😵 😵

jerryjanka
autor
20. máj 2009

čaute bosorky
stale nič nové? no teda už ste mali byť všetky bruchaté
my sme pre istotu zistili že okrem mojho pco mame aj naprd spg.
takže ladujem muža profertilom, kotvičníkom a cem-m
no ma radosť 😀

pralinka25
20. máj 2009

ja neviem alic. Asi nie lebo mam nejake divoke teploty. Vcera som si rano merala a bola som v tom ze som namerala 36,65 ale nebola som si ista ci to nebolo 36,7. Meram si ortutovym a na nom ta teplota zostava: Strasiem ju az vzdy pred dalsim meranim. Tak ked som prisla domov chcela som skontrolovat kolko som to mala a pozeram a na teplomery bolo 37,2. Tak teraz neviem. Mam dost vysoku teplotu na to ze uz mrcha konci. neviem ci klesne a kedy bude asi ovulka. A ci vobec bude 😠

alicao
20. máj 2009

janka, tak potom hned napis, aaaaaaaaaaaa keby som mala dnes teplotu 36 tak co napises? Ze je zly ten graf??? 😀
Ahoj Jerry, no nic si precitaj moju basnicku na predchadzajucej strane, tam to mas napisane co nove...
Inak ja som na tom podobne...zla morfologia...takze od buduceho cyklu berie clostyl, nech sa liahne viac vajicok..drahy tiez povinne hlta profertil aj macu, aj ked to na morfologiu nie je, ale clovek nikdy nevie...

pralinka25
20. máj 2009

jerry ale ved si hovorila ze ked tebe zistili PCO tak muzovi robili spermiogram a bol v poho. nie?

alicao
20. máj 2009

pralinka aj mne sa drzi hore pocas mrchy, az potom klesne tak 4 dni pred ovulkov..a poobede uz nemereaj, to je na nic..

jankabo
20. máj 2009

Prali aj ja som mala teplotu hore pocas aj po skončení mrchy. Z toho si nic nerob.

Baby mám výsledok zo včerajšej skúšky. Je to za 1 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
20. máj 2009

jankabo no parada ... vyzera to tak ze viac hlav viac rozumu 😀 😀 😀 😀

alicao
20. máj 2009

janka ako vravim, hlavicka si🙂

jerryjanka
autor
20. máj 2009

pralinka no doki povedal že da sa s tym otehu
ale ked som potom dostala do ruk papier zo spg skoro som sebou sekla o zem 😖
mame morfologiu len 2,5%
sice mame nadpriemerne množstvo a celkom ok pohyblivosť ale aj tak no.
takže berieme vitaminky
ja clostil a dufik
a verim že do konca aspon tohto roka čosi bude

jankabo
20. máj 2009

no ved sme na to boli dvaja či traja?????? 😵 😵 😵 😵 😵

Baby aké máte u vás počasie???

Ahoj Wolfi 🙂

pralinka25
20. máj 2009

janiiiiiiiiiiii supeeeeeeer gratulujem. Kokso tybudes mat mudre deticky. Priznaj sa ze ti nasepkavali 😀

alic ja som vecer nemerala. Ja som len skontrolovala teplotu z rana, lebo ona ostava na tom teplomery. Chnapes?

alicao
20. máj 2009

prali kup si digitalny..nestojo vela..a raz dva ti pipne a mas to, nemusis triasat🙂
janka ved to, lahko sa ti robia skusky ked svindlujes 😀
jerry, my mame este horsiu morfologiu a mnostvo a pohyblivost len tak tak..

jankabo
20. máj 2009

Prali uz kasli na to, teraz to nezohráva aj tak žiadnu rolu, alebo ano??? Kolký DC si???? Teploty cez mrchu nie su podstatné, ja som potom uz cez mrchu ani nemerala az ked mi skončila.

Jerry tak to je mi ľuto, ale dúfam, ze do konca roka nám aj ty oznámiš ze budes guľatá 😵 😵 😵

Bola by som štastná keby z tejto témy baby do konca roka boli vsetky tehu. 😵 😵 😵