• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
autor
alic ake ste mali vysledky zo spg? myslim konkretne čisla
25. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerryjanka, dakujem... skusim pockat :sunglasses: stale ma to pokusa...uz som minula kopec penazi na tie testy :rolling_eyes: . Kamoskyna sestra mi hovorila, ze si urobila test 4 dni po styku a ukazalo jej slabulinku ciarocku a teraz ma synceka :slight_smile:
... a dalsej kamoske zase 7 dni po meskani mrchy ukazal test pozitivne, bola v tom ze je tehu, sla k lekarovi a nic... vecer na to mrchu dostala....
...takze dost pochybujem o tych testoch, ale co uz ... ako inac sa dozvediet ci som tehu, alebo nie?
25. máj 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved ja som tiež minula vela za testy
no rozhodla som sa netestovať skôr ako 14 DPO
25. máj 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smiem sa opytaj jerryjanka kolko mas rokov a ako dlho sa snazite? ja budem mat 28. a snazime sa vlastne uz 9 mesiac....
25. máj 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry, nechcem ti klamat, ona spominala ze morfologia ma byt 3 a my mame 1.. opytam sa na buduci tyzden kolko presne je to percent, nezapamatala som si to v tom strese.
Mam zacat brat clostil teraz ale neverim ze to pri tejto diagnoze pomoze, ba dokonca ani IUI nie je vhodna na zlu morfologiu...zas som moc citala na nete...
25. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
levuscik - mam 26 a snažime sa 16 mesiacov
alic - no takto fakt neviem my mame len 2,5% dobrej morfologie takže no comment
a to teda nie je moc dobre
normalne ma byť aspon 30% dobrych
25. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry, viem, nastudovala som si, len ani za toho boha si nepametam kolko percent, dufam ze to nebolo jedno percento...
len viem, ze nie je dobra, ale nejake normalne su..
25. máj 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry, aj ty beries ten clostyl vsak? a tiez sa to este nepodarilo...je to na prd
25. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alic ano beriem clostil
ale nam doki povedal že môžme v pohode prirodzene otehu tak neviem čo je na tom pravdy
mame dobre množstvo aj pohyb tak možno preto

každopadne budeš kludnejšia ked si zistiš všetky parametre a potom to sem daj porovname :grinning:
25. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerry dam ..idem na buduci tyzdnen na sono, ze kolko vajok sa vyliahne...
aj my mame mnoztvo a pohyblivost ok, len ten tvar je na dve veci...
25. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.

Dakujem vam za blahoprianie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aspon ste ma potesili.

Ja som dnes bola od 7:45 do 11:45 na gynde. Skoro ma tam trafilo tolko cakat.
No odovzdala som mu vysledky z endokrinologie. Vysetril ma pobral vzorky na kultivaciu a napisal mi pre draheho papier na spermiogram.
Tak pojde bud tento alebo buduci tyzden na testy. Potom mam cakat na najblizsiu mrchu a po nej prist znovu na gyndu (lenze to budeme asi na dovolenke) A potom podla vysledku zo spermiogramu budeme pokracovat. Bu mi nasadi nejake lieky na ovulku alebo nas odposle do nejakeho centra. Ale som mu povedala ze sa snazime uz viac ako rok (aj ked to neni tak uplne pravda)

Cukrus blahozelam.

Alic to je mi fakt luto. Som myslela ze mi povies na narodky peknu spravu. No kazdopadne budeme t santit dalej spolu
25. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali no a co ked nie je ... ved im to moze byt na gynde jedno ... dobre si povedala, natahovali by ta dlho
25. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj pralika....presne ako wolfi vravi, treba troska oklamat, lebo by sme cakali do 60tky..
Tas som zvedava ako dopadnete obaja...
25. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pralinka to je uplne fuk
hlavne aby vas pozreli a zistili kde je chyba a napravili ju
25. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak jasne. No u mna je chyba v tom testosterone. A dufam ze drahy bude ok.

Inaj ked som drahemu povedala ze mi nedozrievaju vajicka kvoli tomu PCO tak povedal ze on vie preco a zahlasil "to ti nedozrievaju preto, lebo si neni sliepka"
No tak aspon nejake pozitivum to ma a viem aspon na isto ze som neni sliepocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali .. baby co chodia na umele ... ked mas viac ako 5 vajicok tak sme hrde na to pomenovanie ze sliepka, lebo viac vajicok vacsia sanca ...
25. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak to aj ja budem potom na to hrda. Ale rda by som znasala aspon to jedno kazdy mesiac :wink:
25. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prali ved to
25. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuuuuuuu kde ste flakacky?

Dobre ranko :slight_smile:
26. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdaaaaaar, ako sa mate? este tu niekoho poznam?
TTTTTTTTTTTTTTTTTTttttttttttttttttttTTTTTTTTTTt tehu virus. :wink:
26. máj 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko:slight_smile:
AHOOOOOOOOOOOOOOOJ Lucim, to je mile ze si si spomenula:slight_smile:
zostali sme tu uz len tri netehotne a vsetky poznas...tak posli trojnasobnu davku este...pralinka, wolfi a ja..
Teda aj jerry, ale ta je vo vsetkych temach, takze stvornasobnu davku poprosiiiiiiiiiiiim...
Ja ak mozem za seba, tak prave kramujem a vyzera to ze inak ako umelym to nepojde...
ty uz doma lenosis vsak?
26. máj 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je vyborny postup, prace som si na predoslej stranke precitala, ze aj cukruska, cukri gratulujeeeem :slight_smile:

alicka, ratas s tym, ze si na rade? :dizzy_face:
tek tebe este speci davku len pre teba, zlatko ... tttttttttttttttttttttttttTTTTTTTTTTTTTTTTTtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :sweat_smile:

ja som sice doma, alev nelenosim , aj ked mi vsetko ide nejak pomaly. prave nam robia strechu. buchaju.
26. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4x *TTTTTTTTTTTTTttttttttttttttTTTTTTTTTTTT
26. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem lucim, budem to potrebovat:slight_smile:. No neviem ci som na rade, tento cyklus zacinam brat clostylbegyt, lebo drahy ma zly spg..Ale mozno sa zazrak stane..
Myslim na teba, nech ti to rychlo ubehne a tesime sa na fotecky Matyyyyyyska:slight_smile:
26. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clostyl som brala aj ja 1 mesiac ... a verit treba ... ozaj, nemas nieco ine na praci? mne sa to otehotnenie fakt podarilo na ten druhy pokus po roku a stvrt, ked som to prave tak moc nechcela .... vtedy, co sme dokoncili prerabku a zacali v novych pracach v 1.mesiac ... :wink: fakt si myslim, ze som dovtedy az prilis moc chcela ... ???

matyskove fotky budu, to je jasne :slight_smile:
26. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky lucim :dizzy_face:

no alic kde si bola?
26. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.... ako sa mate? tento tyzden robim poobede takze mam cas len doobeda a potom ked pridem domov tak padne mrtva do postele
26. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty sa pochval ako sa mas? Ako sa citis? Uz si bola aj u lekara?
26. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukrus, bojim sa ti nieco napisat, aby si to zle nepochopila:slight_smile:
Pralinka, vyhrali sme dalsi projekt tam ma trosku viac prace, aspon mi to rychlejsie ubieha.
Dnes mam pol dna dovolenku tak len par hodin v praci a idem si urobit shoppingterapiu:slight_smile:)))))
26. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali...idem vo stvrtok tak som zvedava... citim sa zatial fajn...len sa mi na perach vyhodili take pupaciky a neviem co to je :angry:

alic..nie v pohode...ale musis uznat ze to vyznelo zle...a keby si si to prezila tak by si to pochopila ako som to zobrala
26. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok