Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
10. aug 2009

prali, logykus....pred troma dnami nebol ziadny, teraz je maly...RASTIE!!!! nemusis aby ani doktor, aby si to vedela, takze neodvravaj, ja viem ze bude, uvids sama na grafe🙂! Davam mu tak 3-4 dni

pralinka25
10. aug 2009

no bodaj by ste mali pravdu pani doktorka Alicka 🙂 On povedal ze nejake tam su, ale nepovedal kolko

kurnik ale ja som chcela 2 tabletkyyyyyyy

wolfskinka
10. aug 2009

prali presne aj ja hovorim zmen doktora .... to mi pripada ze ti to robi naschval

alicao
10. aug 2009

prali, narkomanka🙂, mozno zaberie aj tato jedna, ak ano tak nemusis bravat dve🙂

wolfskinka
10. aug 2009

opatrny doktor je az moc, ved ked si pozries aj temu liecba clostilbegytom baby uzivaju 2x1 a niektore az 3x1 ...

pralinka25
10. aug 2009

alic ale pochybujem ze zaberie.
Ja by som to najradsej poistila dvomi.

A neviete baby preco niekto uziva od tretieho dna (ako napriklad vy) a niekto od piateho (ako napriklad ja) ?

wolfskinka
10. aug 2009

ja neviem ja som ho uzivala velakrat a vzdy 3-7dc, skus pozriet tu temicku tam pisu len baby co funguju na clostilbegyte

alicao
10. aug 2009

Presne ako vravi wolfi, neviem coho sa ten tvoj boji, alebo je to amater a nema ani sajnu, nemas moznost ist inemu?

wolfskinka
10. aug 2009

alic mozno sa budem opakovat ... tak stretko vo stvrtok 13.8. o 16.30 tak ako minule a pride kamka, dunda, ja a ty ak ti to bude vychadzat a ako sa budes citit

alicao
10. aug 2009

ok, wolfi, podla toho ci sa budem zvyjat v krcoch alebo sa stane zazrak a nebudem sa🙂

wolfskinka
10. aug 2009

ok alic dohodnute ............... mne sa tu uz nechce byt ... este 2 hodiny ☹ ☹ ☹ ☹

alicao
10. aug 2009

wolfi, nie si sama, ide to sakra pomaly, chcem aby uz bola streda!!!

pralinka25
10. aug 2009

alic no snad sa uz v ziadnych krcoch zvijat nebudes.

Ja ho fakt nechapem coho sa boji. Amater neni urcite, on uz robi dost dlho a ako hovorim je jeden z najvychytenejsich v Trnave tak to nechapem

dnes nemam dobry den 😒

alicao
10. aug 2009

prali, je to pochopitelne, aj ja by som bola nasrata, ale ver mi, rastie ti vajko , vzdy si mala dlhe cykly, preto ho nemas v case ked ho vacsinou baby mavaju, bude neskor, som o tom presvedcena.
Mna zas picha v bruchu, asi mi to tam Gatova porezala ci co...

pralinka25
10. aug 2009

a mozn to stucha alicka
na gynde som stretla kamosku co bude rodit zaciatkom decembra. Ja sa z toho nacisto zblaznim. Vsetci v mojom okoli su tehotni alebo uz maju male mimina. To je ako naschval.

u nas vyhorel ciganom v sobotu dom (teda bytovka) tak tu teraz mame poprask a zasadaju krizove staby.
jaaaaj aj to ma vytaaaaaaaaaaca

alicao
10. aug 2009

pralinka, okolo mna to iste, proste vsade same brucha...
vcera sme tiez z drahym rozoberali tuto romale problematiku a neprisli sme nato ako by sa to dalo ludsky vyriesit...

alicao
10. aug 2009

a k tomu pichaniu, vcera som chcela tutu mutu ale nedalo sa bolelo ma to, tak ako pri inseminacii, takze to tam mam asi poranene, preto ma to picha..

pralinka25
10. aug 2009

no uvidime 12, To je uz za chvilku.
Kedy nemas dostat mrchu?

ved to keby aspon tie brucha okolo neboli. ale takto vsade kam sa kuknem same brucho. Aj susedky su 2 tehotne. Trafi ma z toho. To je ako ked smadny kuka do studne a nemoze sa napit 😢

wolfskinka
10. aug 2009

alic aj ja veru, nech uz je streda okolo 10.30 to uz budeme mat ten cirkus za sebou a budeme vediet ako dalej ... a ty mas v stredu velky den ... dnes si 27dc tak ako ja ze ?

prali no to ti verim a ty kde robis ak sa smiem spytat ked sa ta tykaju taketo veci ?

pralinka25
10. aug 2009

wolfi na socialnom odbore na MsÚ mam na starosti rodiny s detmi

alicao
10. aug 2009

prali 😀 😀 😀 ved ti az tak nechces mimi, teda chces, ale nie si desperate, tak co to?
Kasli nato, skus si ich nevsimat, alebo skus si povedat, ze aj ty budes, ale teraz si este uzi leto, s bruchom sa budes gulat v horsom pocasi🙂
Mrchu mam dostat zajtra pozajtra, ale beriem utrogestan, takze nedostanem, az ked ho vysadim, to je vlastne progesteron, a kedze si ho stale dodavam do tela, nemoze mi klesnut a nemoze sa to spustit.
Ked ho vysadim, na druhy den by mala prist...

alicao
10. aug 2009

wolfi, nebudem nic vediet, lebo idem poobede, a vysledky krvy budu az vo stvtok

wolfskinka
10. aug 2009

prali aha .... to som nevedela ze robis na socialke

ja viem ale ja som myslela na vypisanie ziadosti .... kurnik sopa baba zabudliva

alicao
10. aug 2009

wolfi, ok ,ok, nerozculuj sa , skodi to plodu 😀 😀

pralinka25
10. aug 2009

alic ale sak uz sa do toho celeho dostavam znova. Ja by som musela byt na tej dovolenke aspon pol roka. Ako som teraz uz tu tak sa to na mna sype. Za prve furt lozim na tohoto kona kde sa nic ine ako deti ani neprebera a za druhe same bruchane a vsetky kamosky mi oznamuju ze su tehotne. Ja neviem co sa to deje. Vsetci bociani doniesli deti len na nas zabudli 😢

alicao
10. aug 2009

pralinka, je to tak ako vravis, aj okolo wolfi, aj okolo mna su bruska, ale kukni, kolko bab tu na koniku nie je tehotnych a jedna sa snazi dlhsie ako druha, nie si v tom sama, jasne?🙂

wolfskinka
10. aug 2009

alic ty si pojedla vtipnu kasu ci co .... ved ja ked aj budem tehotna tak porodim len z tvojich hlasok ....

prali presne tak, keby som to mala brat tak .... tak uz som davno v blazninci, aj ked niekedy od toho daleko nemam

pralinka25
10. aug 2009

ja viem alic. Len ako aj sama vies podstatne je to co je v realnom zivote a v realnom zivote sa vsetci vytesuju ze su tehotni a ja nic ☹

pralinka25
10. aug 2009

mam dnes blbu naladu omluvam sa 😔

wolfskinka
10. aug 2009

prali pohoda klidek tabacek ... baby mne sa tak nic nechce doma mam tolko roboty ze az no ... a tu zabijam cas este hodinu