Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
23. jan 2009

fuha, len si zapisuj teploty a uvidís, ja som uz tak mala tiez ze po mrche boli teploty vysoké a nakoniec z toho vyšlo ze cyklus bol anovulacny- ale neboj to nebude tvoj prípad,
naopak poznám baby ktoré otehotneli po mrche, takze držím palce..... 🙂 🙂 🙂 🙂

pralinka25
23. jan 2009

ahoj jani. No graf vizera slubne a vytok tiez.

kikina666
23. jan 2009

cukru to je hormonmi

cukruska1920
23. jan 2009

kiki..akymi hormonmi?

kikina666
23. jan 2009

pred ovulkou

cukruska1920
23. jan 2009

tak skoro? ved som len 7DC a ovu som zvykla mat az na 18DC.... ved uvidim....

kikina666
23. jan 2009

no uvidis hlavne sa na to nesustred ... to ti hovori teraz ta prava 😀

cukruska1920
23. jan 2009

kiki.....ja vobec....ani nemyslim na to ze by som mohla tak lahko ostat tehu..... 😉 a ty sa ako citis?

kikina666
23. jan 2009

cukru ja uz ani sama neviem, doobeda ma bolelo brucho, teraz ma bolia lepsie povedane svrbia prsia, tak som isla na wc a dala som si na chvilku podprdu dole a ked som sa chcela poskrabat tak mi z bradaviek zacala vytekat akasi cudesna tekutina ...

cela som akasi domotana, v noci sa mi snivalo o 2 vypelichanych bocianoch a jeden si ma fotil a potom o jedovatom ciernosivom hadovi, ktoreho som sa snazila zabit

no skratka ako mesuge

cukruska1920
23. jan 2009

kiki.....had? to neni dobre....pozri si v snari co to znamena...a aj tich bocianov

kikina666
23. jan 2009

nemam snar ... a radsej ani nechcem nic vediet, lebo mne sa snivaju take pakoviny domotane, minule som za jednu moc pochovala najskor manzela a potom otca .... a otca som pochovala uz min 2x a babku tiez min 2x ... no uznajte, takze snar v mojom pripade ... radsej nie

cukruska1920
23. jan 2009

to ze si ich pochovala znamena ze budu dlho zit 😉 ak chces pozriem ti to ..chces?

kikina666
23. jan 2009

mozes jasne

cukruska1920
23. jan 2009

zabit hada znamena ze zvitazis nad nepriatelom
a bociany....zene vesti tehotenstvo, prirastok do rodiny 😵 a este sa ti to snivalo aj so stvrtka na piatok a to sa sny zvyknu plnit

kikina666
23. jan 2009

cukru no super si ma potesila , ja neviem ze by som mala nejakych nepriatelov, mam ludi vo svojom okoli ktorych zrovna nemusim ale nepriatelia to nie su ...

zeby to fakt fungovalo tie bociany ??? uz to raz na mna zafungovalo , ale to som bola po KETe, dostala som normalne kramy,v heliose po 14 dnoch krv bola neg a tak sme isli s muzom korculovat a na vodnom diele su bociany a jeden si to vykracoval hned povedla nas ani sa nebal a muz ho aj odfotil a potom popred nas precupital alebo preletel tak tesne nad zemou na druhu stranu chodnika akokeby sme tam ani neboli, mal nas totalne na haku a po tyzdni od skoncenia kramov som zacala spinit tak na hnedocierno tak som isla do heliosu a bum bola som tehotna s hcg 1700, ale zial som uz potracala .... zeby ten bocian ???

cukruska1920
23. jan 2009

moze byt....ja som v zivote nevidela bociana ale v lete sme boli na opekacke u krstnych a sa tam prechadzal na poli....este krstny mi mi hovoril ze mi priesiel povedat ze budem tehotna..som si este srandu z toho robila a o mesiac som aj bola.....ale teraz som uz ziadnych nevidela...ani vo sne 😔

kikina666
23. jan 2009

no teraz ho asi na zivo nestretbnem jedine ak by som sa za nim vybrala do afriky, ci kde to odlietaju

alicao
23. jan 2009

kika, je to tutovka🙂

cukruska1920
23. jan 2009

ali....no ved jasnacka...kiki to ma uz v kapse? alebo lepsie povedane v maternici 😉

kikina666
23. jan 2009

co je zase tutovka ...

cukru ..nic nemam v kapse

v kapse budem mat az ked budem pocut vysledky krvi od dr. a ked ich / jeho to uz je jedno uvidim na utz

cukruska1920
23. jan 2009

kiki..v kazdom pripade ti budem silno drzat palce...

kikina666
23. jan 2009

cukru dik ... no a ak by to nahodou vyslo tym bocianom tak vam budem posielat tehuvirusiky kolko budem vladat, .... len aby to vyslo

cukruska1920
23. jan 2009

uz sa tesim na virusky

kikina666
23. jan 2009

no len aby som ti mala ake posielat

cukruska1920
23. jan 2009

nepredbiehajme....ved uvidis... 😉

kikina666
23. jan 2009

no ved to ved uvidim

uankab
23. jan 2009

ahojte babenky, ako sa Vam dari? uz som tu davno nebola, cez den v robote nestiham a vecer som tak strasne unavena, ze nevladzem nic spravit, max. si dat veceru a lezat na gauci a oddychovat... uz sa tesim, kedy to konecne prejde a budem sa zasa citit plna energie...

mame tu nejaku dalsiu cerstvu tehulku? ja som tusim bola posledna 😉

a aby som nezabudla... tfuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kikina666
23. jan 2009

uankab .... ahoj, dakujem za virusiky, tie moje dvojicky ich budu potrebovat este ....

uankab
23. jan 2009

kikinka, ty chces dvojicky ??? 😉 ja by som dvojicky asi nechcela, bola by to katastrofa, lebo by som na ne bola sama a teda sradna by to vobec nebola...

kedy si robis testik?

kikina666
23. jan 2009

uankab ... no povodne som nechcela, ale bolo to tak striedavo oblacno, lenze rozhodli vlastne v heliose, ze nam zostali iba dve pouzitelne embryjka a ze skoda jedno mrazit tak mi ich vlozili obidve, tak teraz cakam ci sa chytili, sanca je ze sa chytilo jeno, dve ale nemusi sa ani ziadne a to by ma straaaaaaaaaaaaasne moc mrzelo

nejdem robit test, dnes mam 28.dc takze ak nedostanem kramy v najblizsej dobe tak by to malo byt jasne a na test idem 2.2. ...dovtedy je este daleko, dufam, ze nedostanem a ze aspon jedno babenko sa tam pekne uhniezdilo