Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
14. aug 2009

prali a mozno ma este aj predbehnes ....

wolfskinka
14. aug 2009

alic a ak nedostanem tak vo stvrtok ideme na krvicku do heliosu aj ja ... spravime prepadovku ... suhlasis ?

alicao
14. aug 2009

wolfi, suuuuuuuuhlas🙂joooooooooooooooooooj nech nedostaneeeeeeeeeeeeees!!!!!!!!!!!

pralinka25
14. aug 2009

dufam ze to bude coskoro. Kazdopadne v spolocnej tehulkovskej teme uz nebudeme. Tak ked vsetky otehotnieme budeme musiet vymysliet nieco aby sme boli v kontakte aj potom, ked sme si spolu uz tolko prezili

wolfskinka
14. aug 2009

prali ... a preco by sme nemali zostat spolu neboj sa budeme aj potom spolu ...

pralinka25
14. aug 2009

wolfi a kde pozeras toho jonasa?

no ja len ze ked budeme kazda v inej tehulkovskej teme tak musime mat aj nejaku spolocnu aby sme si mohli popisat niekedy

alicao
14. aug 2009

prali, kym nebudem kojit a prebalovat a kojit a prebalovat a kojit a prebalovat , ze nebudem tu moct tolko sediet , tak do vtedy tu budem a potom uz ani ty nebudes mat cas a budem si len sms pisat asi🙂

wolfskinka
14. aug 2009

prali tu pozeram

http://astro.wendys.cz/plodne_dny.php

www.leichte.info/feur_frauen

ale ja a ani alica sa nikde nechystame, my 3 sme tazke individualistky ... xixi svata trojka ... mame celu temicku len pre seba 😀 😀 😀 😀

prali a ja sama tomu akosi nechcem verit ze by nam to mohlo vyjst ... cez plodne dni sme to neskusali iba cez jonasa

pralinka25
14. aug 2009

no snad ti alicka dovoli nam obcas napisat 😉

alicao
14. aug 2009

wolfi, myslis, ze ja som verila? ved ja som si uz vduchu pychala injekcie do brucha...

wolfskinka
14. aug 2009

ake dovoli ved my zostaneme s tebou alebo mozno vy so mnou ....

alicao
14. aug 2009

all for one, one for all 😀 😀 😀

wolfskinka
14. aug 2009

presne 3 musketieri este nam chyba dartagnan 😀 😀 😀

pralinka25
14. aug 2009

wolfi ale to by som sa musela asi zaregistrovat a zaplatit to. Nie?

alicao
14. aug 2009

wolfi, dartanana mam v brusku🙂

wolfskinka
14. aug 2009

ni tieto su bezplatne ...

jaj ty koki zabudla som .....

pralinka25
14. aug 2009

mne to tam nejde

wolfskinka
14. aug 2009

prali daj si to
www.leichte.info/feur_frauen a potom si v tej ponuke vyhladaj mondfasecyklus frauen a klikni na to a potom sa ti otvori taka farebna stranka a v hlavnom okne si nastav si zase mondphasecyklus a otvori sa ti tabulka kde doplnis datum narodenia ... a dole zabodkojis ich will schwanger sein .... a vyrata ti to

alicao
14. aug 2009

prali napis na kedy ti to vyratal, som zvedava

pralinka25
14. aug 2009

no vyratalo to takto
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

dakujem wolfi za navod

alicao
14. aug 2009

hm...tak to si mala ovulku par dni do zadu, asi sa chlapec netrafil🙂, ci hej? ukaz ten graf

pralinka25
14. aug 2009

inak ani bazalka neni 100%
Vcera pisala jedna baba ze jej graf vyznacoval krasne ovulku a ked chodila na folikulometriu doktor pvedal ze ovulka neni.

http://www.fertilityfriend.com/home/260d59

wolfskinka
14. aug 2009

prali dufam, ze ste sa snazili ... teraz ked uz mas tie vypocty ... tak skusajte aj podla nich .... drzim palceky strasne moc ...

ved my uz sme ako kombinuj mara kombinuj, vsetky mozne metody dokopy nakombinujeme a do prdele musi to vyjst

alicao
14. aug 2009

to je pravda prali, ale mne sa tak vidi, ze ovulka bola vcera🙂 dufam, ze bude stupat🙂!

alicao
14. aug 2009

prali a nejaky ten hlien nemavas?

pralinka25
14. aug 2009

wolfi presne. Kombiujeme vsetko mozne. Ale co nam ine ostava
budem skusat stale. Aj podla bazalky aj podla jonasa aj podla chuti

alic ved to ze hlien nic moc.Len tak trosku a navyse ho neviem odlisit od darceku od draheho 😅

wolfskinka
14. aug 2009

prali no presne treba ...
alic a ty mas uz aj nejake priznaky ?

alicao
14. aug 2009

wolfi, mam len stiahnuty zaludok, ale to asi od nervou, nechuti mi vobec nic, jem na sillu lebo musim, a didiky mali den prestavku ked neboleli, ale potom zacali znovu. sem tam ma pichne ako by spendlikom na pravej strane, dufam, ze to nie je uhniezdene vo vajcovode

pralinka25
14. aug 2009

neni alic. Neboj. To by ta uz inak bolelo

alicao
14. aug 2009

ked to ty povies prali, tak hned som kludnejsia🙂