Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
17. aug 2009

dala som ti napad🙂

wolfskinka
17. aug 2009

mnam alic tak to by som si dala aj ja

som sa na obede rozculila ... mam jedneho takeho slahnuteho kolegu, co zenu buzeruje a uraza a ponizuje uz len svojim spravanim sa k nej. Isli sme na obed este s jednym kolegom, napliaril sa nam do auta a nechcel ma pustit do zadu ... tak som si dupla nohou a povedala, ze bud pojde do zadu alebo nepojde vobec, lebo ja sedim vpredu .... tak zacal po mne ze ci som princezna alebo co ... tak si sadol do zadu a ked sme sa vraitili z obeda tak mi pustil dvere rovno do hlavy debil jeden

alicao
17. aug 2009

wolfi, nadych , vydych nestoji ti za tvoje nervy

pralinka25
17. aug 2009

alic sak nam pekne virtualne posli. Nebud lakoma 😉

wolfi no niektori ludia nestoja ani za komentar. To bude nejaky debilny sexisticky jesitak. Ale sak aj na neho raz dojde

wolfskinka
17. aug 2009

ja sa nenervacim .... ja sa len bavim ... srat na neho ked nema vychovu ... len mi je luto tej jeho zeny

pralinka25
17. aug 2009

jaj wolfi takych dementov je strasne vela.
raz som isla na setrenie do rodiny a nevedela som kde to je (mam orientacny nezmysel) tak isiel rano drahy so mnou. A stretol nas nejaky 100 rocny dedko a zacal po nas vykrikovat ze ci sa nehambime chodit po uliciach, ze on od 12 chodil na siestu do roboty a vykrikoval na mojho draheho aky on je povalac ked neni v robote. Ludia sa otacali po nas. A hned na druhy den zas iny dedko domna vrazil nakupnym kosikom uplne zamerne a mala som mesiac modrinu. Tym len chcem povedat ze takyto kreteni tu boli vzdy. A neni to len o tom ze mladi nemaju vychovanie. Ked ho vychovaval niekto podobny tak sa neni comu divit. Ja mat takeho chlapa tak ho bud prizabijem alebo uteciem. Druha vec je ze by som si takeho nikdy nebrala

wolfskinka
17. aug 2009

ved ja sa nad tym nerozculujem len sa pozastavjum nad ludskou blbostou .... a on nie je zvyknuty na to ze mu zena neustupi .... ale mal smolu ja som neustupila ... 😀 😀 😀 😀 a potom mi povedal, ze ci som princezna ... no ved nech na mna este raz nieco skusa a skonci s tym ze ho zhovadim pred vsetkymi ze ci mu nic nehovori slusne spravanie

pralinka25
17. aug 2009

tat tak. A si princezna no nie?
A momentalne jedna z troch zakliatych

alicao
17. aug 2009

prepacte mojenka, ze vas dnes zanedbavam nic normalne ani nenormalne ma nenapada co napisat

wolfskinka
17. aug 2009

no ved to ... jedna so zakliatych sipkovych ruzeniek ...

alic dnes som sama doma nechce sa ti vybehnut niekde von ?

alicao
17. aug 2009

wolfi, nie dik, aj majka sa ponukla ze pride, nie je mi moc do reci, nehnevaj sa

wolfskinka
17. aug 2009

ok ako chces .... jasne chapem ...

wolfskinka
17. aug 2009

pisala mi kamka ... ze uz je v spitali tak mozno za nou pojdem ... este nevie ci sa odtial dostane von do parku po veceri ak ano skocim za nou, nech jej neni smutno

alicao
17. aug 2009

wolfi, kedy ju operuju?

wolfskinka
17. aug 2009

tu v ziline zajtra rano ... bud pojdem za nou dnes alebo v stredu

wolfskinka
17. aug 2009

dnes nemam muza doma tak spekulujem co urobim, ale asi upracem ... mame doma bordel ako v tanku

alicao
17. aug 2009

tak ju pozdrav odomna
neupratuj, v tomto teple? ved ta slak trafi

wolfskinka
17. aug 2009

ja mam doma klimu pustim klimatizaciu, pozatahujem okna a za polhodinku mam v byte 16 stupnov 😀

alicao
17. aug 2009

jaaaaaaaaaaaj, pardoooooooooooon🙂
wolfi, pocuj, opytaj sa v temicke tvojej heliosackej, ak ty nahodou nevies, ze ked beriem ten utrogestan, ci aj tak mozem dostat ms?

wolfskinka
17. aug 2009

hej mozes .. ja som vzdy dostala presne nacas aj ked som brala utrogestan ....

alicao
17. aug 2009

tak nechapem preco mne nechodi...

wolfskinka
17. aug 2009

no mozno preto ze si tehotna .... alic uz vydrz do stvrtku

alicao
17. aug 2009

drzim

wolfskinka
17. aug 2009

no alic ... snad sa stane zazrak .... ale ked ti mam pravdu povedat mne po druhom potrate to prislo az nejaky cca 50 den

wolfskinka
17. aug 2009

kapem tu od tepla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

alicao
17. aug 2009

wolfi no ved ty kokso, preto neviem ci radsej uz nevysadit utros...nech chudiatko malinke radsej oddide zo mna, ked sa mu tam nepaci

wolfskinka
17. aug 2009

ako chces vysad ho a dokine o tom nepovedz ak su tie testy ciste tak uz nema vyznam cpat sa utrosom zbytocne

pralinka25
17. aug 2009

ale ja by som ho pre istotu do stvrtka brala. Nikdy nevies. Uz tych par dni ho vyber. Ak by tam nieco bolo a pokazilo by sa by si si to vycitala

alicao
17. aug 2009

ok, ok, budem si tam tie gulicky este strkat, keby aspon vibrovali 🙂

pralinka25
17. aug 2009

🙂
alic uz tych par dni vydrzis.