• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
prali a myslis, ze by ta osoba, ktorej davate priepustky rozkecala ostatnym kam chodis? Nemala by nie?
21. aug 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemala by ale su to dost drbnya navyse su s mojou svokrou 30 rokov kolegyne. A na milion % jej to bude vrtat v hlave a nezdrzi sa toho aby sa jej neopytala.
Totiz moja svokra robi tu kde ja len na inom odbore. Ked sme sa isli brat s drahym ona to vedela skor ako sme prisli do mojej kancelarie (lebo sme si boli na matrike pre papier) SKratka tu sa nic neudrzi a viem ako je to aj v inych veciach. Potom to funguje tak ze si suskaju a kazdy povie kazdemu ale nikomu to nehovor a behom dna to vedia vsetci. Tak to tu chodi.
21. aug 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaj preto som odisla z dolniakov, tu to je trosku ine...
21. aug 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
tu kazdeho vsetko zaujima len to co by ho malo ho nezaujima. Niekedy sa mi az rozum pozastavuje co vsetko sa tu riesi. Fakt by som nechcela aby sa po celom urade riesili moje navstevy v centre. Nechcem to hovorit ani doma natoz v praci.
21. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej, ked su tam take drbny...
dufam,ze nebudes musiet ist do caru, ale nech sa ti uz konecne zobudia tie vajecniky, lebo aj ja som z toho uz nervozna :grinning:
21. aug 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v to dufam tiez. No ked nebude ina moznost budem musiet nieco vymysliet.Len neviem co.
A z coho si nervozna?
21. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z tvojho grafu predsa a tiez, mohla by uz jedna z nas otehotniet, aby zrusila tuto kliatbu
21. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak hovorim, nebud lakoma a posli mi par stupnov do grafu :slight_smile:
je dolezite aby aspon jedna otehotnela. Potom snad vybavi babence aj nam.

A nevies co sa stalo ked cukruska potratila?
21. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze vraj o tom napise viac ked jej bude lepsie, ale ze vraj nevie presne preco, caka este na vysledky
21. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. A to bola v kolkom mesiaci ked sa to stalo?
BOze to je tiez strasne. Tusim este strasnejsie akko ked sa to nedari.
21. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zistili to v 13tt, ale ze vraj sa prestalo vyvijat uz v 10tt, chuda predstav si 3 tyzdne ho nosila a uz nezilo:frowning2:
21. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt des :frowning2:
fakt neviem kde je spravolivost

niekto ani nevie ako otehotnie ani ako vynosi ani ako porodi a ani sa nestara ked je na svete a niekto kto by mu mohol dat vsetko na svete nema ani sancu :angry:
21. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali mi hovor...vidis ako som dopadla, vcera som sa cely den pytala neviem koho Preco? Asi preto...Lebo
21. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na to odpoveda ani neexistuje ze preco :pensive:

wolfi nam zmizla.

Ja pojdem uz za chvilku domov
21. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja az o hodinku
21. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to utecie. Neboj. Ani sa nenazdame a bude zas pondelok. Dufam ze v pondelok uz pridem s vyssou teplotou.

A ako sa citis ty?
21. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je zle, tak od zaludka, nic mi nechuti...
uz nech sa to spusti!!!!
ja uz chcem aby bol november, aj ked neviem ci je november dobry mesiac na ivf, je taky depresivny a keby to nedajboze nevyslo tak bude este depresivnejsi
21. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na to ani nemysli. Musi to vyst. A po novembri su vianoce :slight_smile: cas zazrakov. Tak snad sa stane zazrak aj v tejto teme nie? TO som si priala aj minuly rok. Minuly rok sa nestal tak snad tento ano
21. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu to miminko obcas vidim ty nie?
21. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem tam ho aj ja vidim
21. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis ze ho nedali prec :slight_smile:

zlatko tak ja idem. Pekny vikendik vam zelam tebe aj wolfi :slight_smile:
21. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj moja, aj tebe pekny vikend. V pondelok docitania:slight_smile:
21. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este som vas mozno stihla ... dnes som moc casu nemala a ospravedlnujem ze som Vas zanedbavala .... :frowning2: v pondelok vynahradim

v pondelok pridem neskor rano idem do heliosu na folikulometriu ... drzte palceky nech su tam 2-3 foliky

a ak uz ste tu neni tak oboom kraaaaaaaaaaaaaasny slnieckovy vikend ...
21. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ja tu este trcim, ja ti zelam aj 4:slight_smile: to uz si 11dc v pondelok?
21. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky.
A je tu pondelok :rolling_eyes:
Wolfi drzim palce :slight_smile: a jeden folik vypytaj aj pre mna
24. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
Tak mne ms prsila v sobotu, a vobec to nebolo take strasne ako doktor strasil, prave sa mi zda, ze ma to bolelo menej nez inokedy.
Takze zase zacinam obdobie cakania..
24. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:pensive: na jednej strane som dufala ze na mrchu mozes na 9 mesiacov zabudnut. Ale ked uz to inak neslo aspon ze prisla.
24. aug 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali, s tym som uz zmirena, teraz mi len vrta hlavou, ci bola ziadost poslana, ci tam mam volat ...lebo nechcem zase vyzerat ako netrpezliva zenska, co ich kontroluje a nahana ale.....ja som netrpezliva zenska :grinning:
24. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobre ranko ....

tak uz som z heliosu doma ... sliznicu som mala 6.5 to neviem ci je dobra alebo zla, ale som 10dc, a folikul dominantny mam len 1 zatial a zahnutu maternicu dopredu ... to neviem co znamena, na sono mam ist v sobotu a uz si mam doniest aj pregnyl a naplanuju nam sex ... to s tou zahnutou maternicou sa spytam v sobotu, som bola vyhukana a som sa zabudla opytat co to znamena
24. aug 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wolfi, ta maternica je ok, ma byt ohnuta doprdu, tak to mam byt, keby bola obratena do zadu bol by problem, museli by ti ju otocit.
Nechcete skusit inseminaciu? Trosku pomoct spermijkam, vy by ste mali ovela vyssiu sancu, a ked sa to napoly podarilo nam s nula spermiami, vam sa to musi...ee?
24. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok