Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
24. aug 2009

alic nie nechceme, boli sme uz 3x a ani raz to nevyslo ... a ja chcem ist v sobotu na dovolenku a na inseminaciu by som isla az v pondelok a to nechcem ... som rozhodnuta, ak to ma vyjst tak to vyjde aj bez IUI ved mame dobre spermie ... a dovolenka k tomu snad to vyjde

alicao
24. aug 2009

wolfi aha, no tu dovolenku ti zavidim
wolfi nevies nahodou ci maju vela ludi v oktobri na ivf v heliku? Asi nevies, ale mozno vies🙂

wolfskinka
24. aug 2009

asi nemaju .. lebo niektore poistovne uz maju minute kvoty a dnes tam bolo ako vymrete ... strasne malo ludi na to ze je pondelok

volala si uz do heliosu ci uz poslali tu ziadost ?

alicao
24. aug 2009

wolfi nevolala, lebo sa bojim, ze si budu o mne mysliet, ze som hysterka...ci myslis, ze tam volaju koli takymto veciam baby bezne?
pralinka ty co mrznes este viac?

wolfskinka
24. aug 2009

ja som tam tiez volala .... ved ti to moze byt jedno a na recepcii tam sedia 2 povie ti to bez problemov

alicao
24. aug 2009

ok wolfi, dik...volala som
bolo to poslane 20.8, tak som rada🙂 a cakaaaaaaaaaam
tebe sa bude cakat lepsie niekde na plazi...uz viete kam?

wolfskinka
24. aug 2009

alic no super a vidis z nosa ti neodhryzli , ked to poslali 20.8. tak ked mas vseobecnu oni to vybavuju vraj do 14 dni tak za 2 tyzdne to mas doma a mozeme pekne zacat spolu ....

a mrchu uz mas ?

alicao
24. aug 2009

wolfi, dufam, ze ty uz zacinac nic nebudes akurat tak obavy ci bude babo zdrave🙂
prisli mi v sobotu, a nebolo to take hrozne ako strasil doktor , dokonca sa mi zdalo, ze to bolelo menej
Ak by to aj stihli schvalit hned tak kym ma objednaju na pohovor s koordinatorkou..myslim, ze to tento cyklus nestihnem
Ak bude tento cyklus normalny, tak by som mohla zacat so stimulkou mozno ten dalsi cyklus a to mi vychadza 16dc az na 30.septembra. Ale aj to by bolo lepsie nez na buduci rok..

pralinka25
24. aug 2009

alic toto ani nepotrebuje komentar:
http://www.fertilityfriend.com/home/260d59

alicao
24. aug 2009

prali ale to moze byt dobre znamenie, urcite dnes sexikujte, mozno to zajtra vyleti, takto to byva casto, velky pokles pred ovulkou, lepsie nez stagnovanie na priamke...som zvedava na zajtra

wolfskinka
24. aug 2009

alic a mne myslis ze ako to vychadza 16den cca tiez tak +- den hore dole 😀

pralinka25
24. aug 2009

jakoz uz som mala ako slusny clovek 1 den mrchovat a nie cakat na ovulu 😀
no sak ja som cela nejaka domotana
ked mam pravdu povedat uz nas ani tolko sexiku nebavi 😝

alicao
24. aug 2009

wolfi, super, to bola by si aspon spolubojovnicka celym tym procesom az do porodu do jula🙂))), ale hadam budes rodit o mesias skor🙂
pralinka, ale to by si musela byt slusny clovek 😀 a bavi nebavi, zatni zuby a 😀 😀 😀

pralinka25
24. aug 2009

😀 sak to
Ja sa uz bojim ze takymto tempom sa to aj tomu mojmu drahemu znechuti.
zas tu je to voje babeno 🙂

wolfskinka
24. aug 2009

mne sa nic nechce ☹ ☹ ☹

alicao
24. aug 2009

prali, ved to nemusi chutnat 😀 😀 😀
wolfi, ver mi ze ani mne a tetno mesiac pojde zase strasne pomaly, neviem co si mam vymysliet aby to ubiehalo, lebo ma nic nebavi, taketo obdobie som v zivote nemala...aj sa normalne na seba hnevam, ze som taka o nicom
ty ides aspon na plaaaaaaz, aj ja chcem!!

pralinka25
24. aug 2009

ja chceeeeeeeeeem tiez ist

wolfskinka
24. aug 2009

alic .. no ti poviem ja tento tyzden mam tak nabity ze neviem kde skor skocit
no podte so mnou obidve, uz si tu dovolenku zasluzim po tych psychickych sokoch ...

alicao
24. aug 2009

wolfi, sak pojdem, len este stale neviem kam idete, tak neviem ci brat plavky, alebo vibramy 😉

wolfskinka
24. aug 2009

alic tak to netusim ani ja kam ideme ... jedno je iste ... k moru

pralinka25
24. aug 2009

aj ja pojdem s vamiiiiiiiiiiii.Mali by sme si spravit vylet niekam kde su bociany 😉

wolfskinka
24. aug 2009

prali som za ...

alicao
24. aug 2009

prali, kaslem na bocianov, tie sa pasu na poliach, seru na nas

pralinka25
24. aug 2009

sak ich pochytame za nohy a nebudu moct utiect 😉

wolfskinka
24. aug 2009

alic spravny nazor ... mam depku ... co ked nam ta adopcia nevyjde, neschvalia nam ju a potom co ??? budeme do konca zivota bez deti ?????????? preboha to nerozdycham

alicao
24. aug 2009

pralinka, ja si zacinam mysliet, ze s tym bociany nemaju nic spolocne...co myslis ? 😀 😀 😀

pralinka25
24. aug 2009

mysliiiiiiiiiiis 😲 😕

wolfi klud. Nepanikar. Zhlboka dychaj. Adopcia vam nema preco nevyst. Daj na mna.

wolfskinka
24. aug 2009

alic no mne sa raz stalo ze mi bocian preletel tesne ponad hlavu presne minuly rok na vodnom diele a bola som tehotna a aj som potratila, tak ja na tych bocinov verim .. ale asi je to len fantasmagoria

alicao
24. aug 2009

wolfin, nesmies takto mysliet co ak, co hento co toto, takto si vzdy isla aj do ivf a mozno to preto nevyslo...naries co bude, ale co je

pralinka25
24. aug 2009

Ja si vypestujem vlastneho bociana a bude robit co mu nakazem 🙂