• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
Ak sa chceme zbaviť nadbytočných kg, musíme dodržať jednu základnú skutočnosť a to viac energie vydať ako prijať. Pri chudnutí až 70-percentnú úlohu zohráva diéta, zvyšok je cvičenie a užívanie špeciálnych výživových doplnkov. Správna diétna strava pozostáva z väčšieho množstva bielkovín, menších sacharidov a žiadneho tuku. Určité množstvo tuku nájdeme v potravinách živočíšneho pôvodu ako sú vajcia, mäso. mlieko, práve preto si voľte nízkotučné produkty a chudé mäso.

Sacharidy sú zasa naším energetickým zdrojom. Ich manipuláciou dosiahneme zníženie hmotnosti. Odporúčaná denná dávka S by mala byť 3g na kg hmotnosti ak budeme túto dávku postupne znižovať, dosiahneme redukciu tuku.

Jednoduché cukry (rafinovaný cukor) pri redukcii hmotnosti nie je vhodné užívať, z toho dôsledku, že sa tieto pri ich nevyužití, pomerne rýchlo premenia na tukové zásoby. Takéto cukry nájdeme napr. v ovocí.

A ešte jedna rada na záver. Skúste vypiť denne 1 - 1,5l žihľavového čaju. Má výborné čistiace a redukčné vlastnosti.

Na sladenie používajte sacharín alebo neslaďte, alebo ak Vám to nevadí, neslaďte vôbec. Soľte primerane.
Pite dostatok tekutín, pomôžu Vám zahnať pocit hladu. Voľte si minerálne vody a čaje
25. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka ja jem 5x denne ale zeleninu a ovocie a to mi asi ocividne nestaci, po siestej nejedavam skoro vobec, chleba nejem vobec ani pecivo, za posledne 2-3 tyzdne som mala len kuracie maso, sladkostiam tiez moc neublizim ...

alic ved sa vratim z dovolenky a zaciname s tou posilkou, uz som to spominala aj muzovi a sa smial, ze je zvedavy kolko nam to vydrzi
25. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ja si myslim ze u teba to moze byt aj tymi hormonami co do seba musis pchat ked ides napr. na umele
25. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfinka, a co si koza, ze jes len zeleninu a ovocie? :grinning: :grinning: :grinning:
pralinka bre raaaaaaaanko!
25. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic t6o zase nie, vcera na obed som mala cestoviny a dnes si dam kuracie masko na prirodno s ryzou
25. aug 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, ved preto:slight_smile:, netrap sa prosim ta nad tymito malichernostami sveta
25. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic ja sa netrapim ... iba ma to serie

ale definitivne som sa rozhodla prestanem pit alkohol ...
25. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, wow, neveriiiiiiiiiiiiiiim ani pivo? :grinning: :grinning: :grinning: hmmmmmmmmmm to som zvedava:slight_smile: state sa s teba ja:slight_smile:
25. aug 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic ani pivo .... na dovolenke budem pit koktejli ale tam nie je bohvieaky obsah alkoholu ale s pivom som nadobro skoncila aj vcera sme boli na navsteve a dala som si polpoharika vina na ochutnavku mali nejake nezname vino a potom som pila bublinkovu mineralku
25. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale raz za cas pivo neuskodi. Ale s mierou. Alkohol sa pri dietach nesmie, to je pravda. A ani sladke pitivo :wink:
25. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky mala som za meeting, dnes mam toho trosku viac...sorrryyyy:slight_smile:
25. aug 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu aj ja hrabem sa v tych dovolenkach dnes ideme kupit nieco uz sme rozhodnuti odlet 1.9.
25. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, super:slight_smile:
viete co som mala na obed? nugatove sisky, tri:slight_smile:!
25. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaaaaaaammmm a ja kuracie maso s ryzou, zeleninou a hranolkami .....

vyberam teraz ten hotel, volala som kamoske do cestovky tak nam nieco vybrala o 16.30 ideme za nou a definitivne nieco vyberieme a zaplatime ... uz sa tesim
25. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfinezabudni ze ideme s tebou :wink:

ja tiez dnes neviem co skor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali vela egyptanov? :grinning:
25. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nie :grinning: mame nestrankovy. Ale vela papierov.

Ten odvcera tu stale caka na teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz je aj mumifokovany podla tvojho zelania :grinning: :wink:
25. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali super, ked bude dostatocne tvdy tak mi daj vediet :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki. To uz bude zanedlho :grinning: :grinning:

ja som mala dnes zeleninkovy salatik ale tie bucty nooooooooooo dala by som sa prehovorit :dizzy_face:
25. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wollfi, vyzerat to mombovo, super, a ten zapad slnka juuuuuuuuuj
zeby som brala neplatene volno a isla aj ja? za kolko?
25. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to fajn.
A nechcete ist do sharmu? Nechces sa potapat?
25. aug 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zmena ... tento hotel definitivne ... lebo na ten druhy boli zle recenzie ...

http://www.travel.sk/dovolenka/egypt/hurghada/sunrise-mamlouk-51---azegyhurgh11Cba_22298.html?presel|azegyhurgh11Cba_22298|01091109|2009-08-25|2010-05-26|NF0

mame ho zabookovany o 16.00 ho ideme vyplatit .... baby ja sa taaaaaaaaaaaaaakkkkk tesim a dufam, ze tam odletim uz tehotna a ze sa ten nas bubacik dobre uhniezdi v hoteliku
25. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!
25. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali no ved pod so mnou ..... kurnik ved si to po tom vsetko aj zasluzime poriadny oddych
25. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam vybraty aj 1 vyletik ...

El Gouna Sea Trip
Celodenný výlet na lodi s návštevou mestečka El Gouna, ktoré je považované za „egyptské benátky“. Postavené bolo na umelo vytvorených lagúnach. Počas plavby je možnosť rybárčenia a šnorchlovania na mori. No najväčším lákadlom je samotná prehliadka tohto neobyčajného mesta na loďke po lagúnach a návšteva Akvária. Priamo na lodi je podávaný obed.

baby ja sa taaaaaaaaaaaaaaaakkkk tesim .... a este ked odtial privezieme toho naseho krpceka to by bolo uzasne
25. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, len si prosim ta odtial neprines nejaku zltacku alebo inu mrcha nemoc!!!
25. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi pekny ste vybrali.
Ale recenzie nie vzdy hovoria pravdu. Na nas hotel tiez boli negativne a my sme tam nenasli jedinu chybu.
No snad pridete traja
25. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic ja odtial mienim priviezt jedneho pasaziera navyse :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad ano ... uvidime co robia foliky v sobotu ....
25. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok